Walsall vs Oldham Typy 29 grudnia 2025

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Walsall i Oldham Athletic. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 19:45 29 grudnia. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Banks's Stadium w mieście Walsall. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 10 grudnia 2025 i zakończył się wynikiem 0:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Oldham Athletic):

    • procent posiadania piłki: 53% vs 47%;
    • rzutów rożnych: 4 vs 4;
    • fauli: 16 vs 16;
    • żółtych kartek: 3 vs 2;
    • strzałów celnych: 4 vs 1.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Walsall i Oldham Athletic:

    • rozegrane 29 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 12, gości - 10, remisów - 7;
    • liczba goli - 37 kontra 32;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.17, w 2. połowie - 1.21;
    • średnia suma goli w meczu - 2.38.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Walsall - Oldham

    40%
    12 Zwycięstwa
    23%
    7 Remisów
    37%
    11 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    30
    Śr. goli na mecz
    2.4
    Obie drużyny strzeliły gola
    57%
    1.27
    Średnia liczba goli
    1.13
    1.1
    Żółte kartki
    1.3
    Ostatnie mecze
    29.12.25
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    1.13
    0.98
    4
    7
    13
    14
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.13
    0.98
    4
    7
    13
    14
    2
    2
    10.12.25
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Walsall
    Walsall
    0.65
    0.65
    4
    4
    16
    16
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.65
    0.65
    4
    4
    16
    16
    3
    2
    15.03.22
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    19.10.21
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Walsall
    Walsall
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    16.01.21
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Walsall Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 26 grudnia 2025 w ramach turnieju EFL League Two (gospodarze - Walsall, goście - Crewe Alexandra). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Walsall vs Crewe Alexandra):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 2 vs 10;
    • faule: 10 vs 9;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 5 vs 2.
    🏆W trakcie sezonu EFL League Two, drużyna Walsall wzięła udział w 22 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 13 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 4 remisy.

    📈Aktualnie Walsall zajmuje średnią pozycję w tabeli EFL League Two, z wynikiem 59% wygranych oraz 23% porażek.

    ⚽️W sezonie Walsall zdobyła łącznie 31 goli. W obronie, drużyna Walsall w sezonie puściła 19 bramek.

    Wyniki meczów: Walsall

    Ostatnie mecze
    13.10.26
    Football League Trophy
    Walsall
    Walsall
    Fulham U21
    Fulham U21
    2.76
    1.31
    2
    5
    5
    9
    0
    2
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    2.76
    1.31
    2
    5
    5
    9
    0
    2
    Z
    10.10.26
    EFL League Two
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    Walsall
    Walsall
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    R
    26.09.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Walsall
    Walsall
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    R
    22.09.26
    Football League Trophy
    Walsall
    Walsall
    Stevenage F.C.
    Stevenage F.C.
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    1
    6
    1
    4
    0
    2
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    P
    19.09.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Port Vale
    Port Vale
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Oldham Athletic Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 26 grudnia 2025 w ramach turnieju EFL League Two (gospodarze - Grimsby Town, goście - Oldham Athletic). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Oldham Athletic vs Grimsby Town):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 2 vs 11;
    • faule: 22 vs 9;
    • żółte kartki: 2 vs 1;
    • strzały celne: 7 vs 3.
    🏆W trakcie sezonu EFL League Two, drużyna Oldham Athletic wzięła udział w 22 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 6 wygrane,
    • 6 porażki,
    • 10 remisy.

    📈Aktualnie Oldham Athletic zajmuje średnią pozycję w tabeli EFL League Two, z wynikiem 27% wygranych oraz 27% porażek.

    ⚽W sezonie Oldham Athletic zdobyła łącznie 21 goli. W obronie w sezonie puściła 17 bramek.

    Wyniki meczów: Oldham Athletic

    Ostatnie mecze
    13.10.26
    Football League Trophy
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Leeds United Reserve U23
    Leeds United Reserve U23
    2.39
    1.37
    5
    6
    14
    16
    0
    0
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    2.39
    1.37
    5
    6
    14
    16
    0
    0
    Z
    10.10.26
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    0.27
    0.8
    2
    9
    12
    12
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.27
    0.8
    2
    9
    12
    12
    3
    2
    R
    26.09.26
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Salford City
    Salford City
    0.84
    1.45
    11
    5
    17
    9
    0
    2
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    0.84
    1.45
    11
    5
    17
    9
    0
    2
    P
    22.09.26
    Football League Trophy
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    0.61
    0.72
    3
    3
    8
    14
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.61
    0.72
    3
    3
    8
    14
    1
    2
    Z
    19.09.26
    EFL League Two
    Rochdale
    Rochdale
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    0.61
    2.08
    0
    6
    16
    11
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.61
    2.08
    0
    6
    16
    11
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 29;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 5; dla gości (na wyjeździe) - 4; liczba remisów - 5;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.17;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.69, goście - 0.48.

    Statystyki 1. połowy: Walsall (u siebie) vs Oldham Athletic (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 11 vs 11;
    • zwycięstw: 6 (54.55%) vs 3 (27.27%);
    • porażek: 4 (36.36%) vs 4 (36.36%);
    • remisów: 1 (9.09%) vs 4 (36.36%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.18 vs 0.91;
    • średnia liczba straconych goli: 0.55 vs 0.55.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 6 vs 1;
    • porażek: 2 vs 5;
    • remisów: 2 vs 4;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.3 (strzelone - 0.8, stracone - 0.5) vs 0.8 (strzelone - 0.2, stracone - 0.6).
    Trendy
    • Walsall zdobył bramkę w pierwszej połowie w ostatnich 5 meczów przeciwko Oldham Athletic (EFL League Two).
    👉Prognoza: 1. połowa, Walsall zdobędzie bramkę (kursy: 1.99)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 29;
    • zwycięstwa gospodarzy - 12, zwycięstwa gości - 10, remisy - 7.

    Statystyki: Walsall vs Oldham Athletic

    • rozegranych meczów w turnieju: 22 vs 22;
    • zwycięstw: 13 vs 6;
    • procent zwycięstw: 59% vs 27%;
    • porażek: 5 vs 6;
    • remisów: 4 vs 10.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 7 vs 3;
    • porażek: 1 vs 4;
    • remisów: 2 vs 3.
    Trendy
    • Walsall nie przegrał w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Oldham Athletic.
    • Walsall nie przegrał w ostatnich 8 meczów.
    • Walsall nie przegrał w ostatnich 6 meczów (EFL League Two).
    • Oldham Athletic nie wygrał w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Walsall nie przegra (kursy: 1.21)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.28, goście - 1.1;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.38;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 16; na boisku drużyny gospodarzy - 8.

    Statystyki: Walsall kontra Oldham Athletic

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.27 kontra 1.73;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.41 kontra 0.95;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.68 kontra 0.32;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.73 kontra 0.64;
    • Walsall: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.45;
    • Oldham Athletic: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.82;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.6 (w domu - 1.25) kontra 1.2 (na wyjeździe - 0.8).
    Trendy
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 9 z ostatnich 10 meczów Walsall przeciwko Oldham Athletic.
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w ostatnich 7 meczów Walsall w domu przeciwko Oldham Athletic.
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Walsall w domu (EFL League Two).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5) (kursy: 1.43)

    Prognoza na rzuty rożne

    Walsall: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.59; na własnym boisku - 5.27;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.7; na własnym boisku - 4.

    Oldham Athletic: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.73, na wyjeździe - 5.27;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.2; na wyjeździe - 4.6.
    Trendy
    • Oldham Athletic zdobył więcej niż 3.5 rzutów rożnych w 14 z ostatnich 15 meczów (EFL League Two).
    • Oldham Athletic zdobył więcej niż 3.5 rzutów rożnych w 12 z ostatnich 14 meczów.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Oldham Athletic Total Powyżej (3,5) (kursy: 1.57)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 29;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 16 razy;
    • na boisku gospodarzy - 8 razy.

    Statystyki: Walsall kontra Oldham Athletic

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 22 vs 22 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 11 vs 8 ;
    • liczba OC dla zespołu Walsall na własnym boisku - 6 (55%) ;
    • liczba OC dla zespołu Oldham Athletic na wyjeździe - 3 (27%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 4 vs 4 ;
    • OC dla zespołu Walsall na własnym boisku - 2 (50%) ;
    • OC dla zespołu Oldham Athletic na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Nie) (kursy: 1.8)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (37/264, 14%);
    • Walsall u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:0 (3/11, 27.3%);
    • Oldham Athletic na wyjeździe najczęściej gra: 0:0 (3/11, 27.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:0 - 14.19% (kursy 6.2)
    1:1 - 13.26% (kursy 5.6)
    0:0 - 11.36% (kursy 7.6)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Walsall zdobył bramkę w pierwszej połowie w ostatnich 5 meczów przeciwko Oldham Athletic (EFL League Two).

    1. połowa, Walsall zdobędzie bramkę
    Kurs-101
    Opublikowany: 27.12.2025, 20:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Walsall - Oldham Athletic

    Walsall nie przegrał:
    walsall-fcoldham-athleticw 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Oldham Athletic.
    walsall-fcw ostatnich 8 meczów.
    walsall-fcw ostatnich 6 meczów (EFL League Two).
    Oldham Athletic nie wygrał:
    oldham-athleticw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    Walsall nie przegra
    Everygame
    -417
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    walsall-fcoldham-athleticw 7 z ostatnich 8 meczów Walsall w domu przeciwko Oldham Athletic.
    walsall-fcw 12 z ostatnich 14 meczów Walsall w domu (EFL League Two).
    walsall-fcw 8 z ostatnich 9 meczów Walsall.
    walsall-fcw 7 z ostatnich 8 meczów Walsall w domu.
    w 6 z ostatnich 7 meczów Oliver Mackey.
    Total bramek Poniżej (3,5)
    -526
    Oldham Athletic zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    walsall-fcoldham-athleticw 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe przeciwko Walsall.
    Oldham Athletic Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -455
    Walsall zdobył bramkę:
    walsall-fcoldham-athleticw 9 z ostatnich 10 meczów przeciwko Oldham Athletic.
    walsall-fcw 8 z ostatnich 9 meczów w domu (EFL League Two).
    Walsall zdobędzie bramkę
    Everygame
    -400
    Wyświetl więcej faktów

    Walsall - Oldham Athletic Pozycja w tabeli

    League Two 25/26
    MZRPGPktForma
    9.
    Swindon Town
    Swindon Town
    462291570-5975
    10.
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    4618141460-4468
    11.
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    4619101764-5867
    12.
    Colchester United
    Colchester United
    4618121662-4966
    13.
    Walsall
    Walsall
    4618111756-5665
    14.
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    461952256-6562

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    5 - Remisów
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 2
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 13
    Stracone - 14
    -1
    -3
    12 - Zdobyte
    15 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    3
    5
    Remisów
    2
    2
    Porażek
    5
    Różnica bramek
    13
    Zdobyte
    12
    14
    Stracone
    15
    2.7
    Średnia suma goli w meczu
    2.7
    1.3
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.4
    Średnio gole stracone na mecz
    1.5
    6
    Obie drużyny strzeliły gola
    5
    72'
    Minuty / strzelony gol
    75'
    Zobacz wszystkie statystyki