Oldham vs Walsall Typy 10 grudnia 2025

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Oldham Athletic i Walsall. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 19:45 10 grudnia. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Boundary Park w mieście Oldham. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 15 marca 2022 i zakończył się wynikiem 2:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Walsall):

    • żółte kartki: 3 vs 2.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Oldham Athletic i Walsall:

    • rozegrane 28 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 10, gości - 11, remisów - 7;
    • liczba goli - 32 kontra 36;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.18, w 2. połowie - 1.25;
    • średnia suma goli w meczu - 2.43.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Oldham - Walsall

    37%
    11 Zwycięstwa
    23%
    7 Remisów
    40%
    12 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    30
    Śr. goli na mecz
    2.4
    Obie drużyny strzeliły gola
    57%
    1.13
    Średnia liczba goli
    1.27
    1.3
    Żółte kartki
    1.1
    Ostatnie mecze
    29.12.25
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    1.13
    0.98
    4
    7
    13
    14
    2
    2
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    1.13
    0.98
    4
    7
    13
    14
    2
    2
    10.12.25
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Walsall
    Walsall
    0.65
    0.65
    4
    4
    16
    16
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.65
    0.65
    4
    4
    16
    16
    3
    2
    15.03.22
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    3
    2
    19.10.21
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Walsall
    Walsall
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    16.01.21
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Oldham Athletic Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 6 grudnia 2025 w ramach turnieju FA Cup (gospodarze - Milton Keynes Dons, goście - Oldham Athletic). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Oldham Athletic vs Milton Keynes Dons):

    • procent posiadania piłki: 40% vs 60%;
    • rzuty rożne: 2 vs 8;
    • faule: 11 vs 10;
    • żółte kartki: 3 vs 1;
    • strzały celne: 3 vs 7.
    🏆W trakcie sezonu EFL League Two, drużyna Oldham Athletic wzięła udział w 18 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 5 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 8 remisy.

    📈Aktualnie Oldham Athletic zajmuje średnią pozycję w tabeli EFL League Two, z wynikiem 28% wygranych oraz 28% porażek.

    ⚽️W sezonie Oldham Athletic zdobyła łącznie 16 goli. W obronie, drużyna Oldham Athletic w sezonie puściła 13 bramek.

    Wyniki meczów: Oldham Athletic

    Ostatnie mecze
    13.10.26
    Football League Trophy
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Leeds United Reserve U23
    Leeds United Reserve U23
    2.39
    1.37
    5
    6
    14
    16
    0
    0
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    2.39
    1.37
    5
    6
    14
    16
    0
    0
    Z
    10.10.26
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    0.27
    0.8
    2
    9
    12
    12
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.27
    0.8
    2
    9
    12
    12
    3
    2
    R
    26.09.26
    EFL League Two
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Salford City
    Salford City
    0.84
    1.45
    11
    5
    17
    9
    0
    2
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    0.84
    1.45
    11
    5
    17
    9
    0
    2
    P
    22.09.26
    Football League Trophy
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    0.61
    0.72
    3
    3
    8
    14
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.61
    0.72
    3
    3
    8
    14
    1
    2
    Z
    19.09.26
    EFL League Two
    Rochdale
    Rochdale
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    0.61
    2.08
    0
    6
    16
    11
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.61
    2.08
    0
    6
    16
    11
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Walsall Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 7 grudnia 2025 w ramach turnieju FA Cup (gospodarze - Gateshead, goście - Walsall). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Walsall vs Gateshead):

    • procent posiadania piłki: 25% vs 75%;
    • rzuty rożne: 2 vs 5;
    • faule: 10 vs 15;
    • żółte kartki: 3 vs 1;
    • strzały celne: 8 vs 2.
    🏆W trakcie sezonu EFL League Two, drużyna Walsall wzięła udział w 18 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 11 wygrane,
    • 5 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Walsall zajmuje średnią pozycję w tabeli EFL League Two, z wynikiem 61% wygranych oraz 28% porażek.

    ⚽W sezonie Walsall zdobyła łącznie 28 goli. W obronie w sezonie puściła 18 bramek.

    Wyniki meczów: Walsall

    Ostatnie mecze
    13.10.26
    Football League Trophy
    Walsall
    Walsall
    Fulham U21
    Fulham U21
    2.76
    1.31
    2
    5
    5
    9
    0
    2
    3
    2
    3
    0
    0
    2
    2.76
    1.31
    2
    5
    5
    9
    0
    2
    Z
    10.10.26
    EFL League Two
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    Walsall
    Walsall
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.44
    0.92
    7
    1
    12
    12
    4
    3
    R
    26.09.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Walsall
    Walsall
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    2.56
    1.25
    6
    5
    9
    11
    0
    3
    R
    22.09.26
    Football League Trophy
    Walsall
    Walsall
    Stevenage F.C.
    Stevenage F.C.
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    1
    6
    1
    4
    0
    2
    0.51
    3.71
    3
    9
    7
    10
    0
    0
    P
    19.09.26
    EFL League Two
    Walsall
    Walsall
    Port Vale
    Port Vale
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.4
    0.48
    7
    4
    14
    18
    3
    3
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 28;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 2; dla gości (na wyjeździe) - 4; liczba remisów - 8;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.18;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.5, goście - 0.68.

    Statystyki 1. połowy: Oldham Athletic (u siebie) vs Walsall (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 9 vs 9;
    • zwycięstw: 0 (0%) vs 3 (33.33%);
    • porażek: 2 (22.22%) vs 1 (11.11%);
    • remisów: 7 (77.78%) vs 5 (55.56%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.67 vs 1.33;
    • średnia liczba straconych goli: 0.44 vs 0.56.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 2 vs 4;
    • porażek: 4 vs 3;
    • remisów: 4 vs 3;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 0.7 (strzelone - 0.3, stracone - 0.4) vs 1.2 (strzelone - 0.6, stracone - 0.6).
    Trendy
    • Oldham Athletic zremisował pierwszą połowę w 6 z ostatnich 7 meczów w domu (EFL League Two).
    👉Prognoza: 1. Połowa Remis (kursy: 2.03)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 28;
    • zwycięstwa gospodarzy - 10, zwycięstwa gości - 11, remisy - 7.

    Statystyki: Oldham Athletic vs Walsall

    • rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 18;
    • zwycięstw: 5 vs 11;
    • procent zwycięstw: 28% vs 61%;
    • porażek: 5 vs 5;
    • remisów: 8 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 7;
    • porażek: 4 vs 3;
    • remisów: 3 vs 0.
    👉Prognoza: Walsall nie przegra (kursy: 1.44)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.14, goście - 1.29;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.43;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 16; na boisku drużyny gospodarzy - 8.

    Statystyki: Oldham Athletic kontra Walsall

    • średni całkowity wynik w turnieju: 1.61 kontra 2.56;
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.89 kontra 1.56;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.33 kontra 0.67;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.56 kontra 0.89;
    • Oldham Athletic: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1;
    • Walsall: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.56;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.2 (w domu - 1.67) kontra 1.7 (na wyjeździe - 2.17).
    Trendy
    • Oldham Athletic zdobył bramkę w ostatnich 7 meczów przeciwko Walsall.
    • Walsall stracony gol w 10 z ostatnich 11 meczów (EFL League Two).
    👉Prognoza: Oldham Athletic zdobędzie bramkę (kursy: 1.35)

    Prognoza na rzuty rożne

    Oldham Athletic: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 6; na własnym boisku - 6.56;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.9; na własnym boisku - 6.33.

    Walsall: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.94, na wyjeździe - 4.22;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5; na wyjeździe - 4.
    Trendy
    • Oldham Athletic zdobył więcej niż 4.5 rzutów rożnych w ostatnich 8 meczów (EFL League Two).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Oldham Athletic Total Powyżej (4,5) (kursy: 1.69)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 28;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 16 razy;
    • na boisku gospodarzy - 8 razy.

    Statystyki: Oldham Athletic kontra Walsall

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 18 vs 18 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 6 vs 10 ;
    • liczba OC dla zespołu Oldham Athletic na własnym boisku - 4 (44%) ;
    • liczba OC dla zespołu Walsall na wyjeździe - 5 (56%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 4 vs 4 ;
    • OC dla zespołu Oldham Athletic na własnym boisku - 3 (50%) ;
    • OC dla zespołu Walsall na wyjeździe - 2 (33%).
    Trendy
    • Oldham Athletic zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Walsall.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.91)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (28/217, 12.9%);
    • Oldham Athletic u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 , 1:1 (2/9, 22.2%);
    • Walsall na wyjeździe najczęściej gra: 1:0 , 1:1 (2/9, 22.2%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 13.93% (kursy 5.4)
    0:1 - 10.61% (kursy 7)
    1:0 - 10.46% (kursy 7.2)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Oldham Athletic zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Walsall.

    Obie drużyny strzelą gola: (Tak)
    Kurs-119
    Opublikowany: 08.12.2025, 20:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Oldham Athletic - Walsall

    Oldham Athletic zremisował drugą połowę:
    oldham-athleticw 7 z ostatnich 8 meczów (EFL League Two).
    2. Połowa Remis
    Everygame
    +125
    Oldham Athletic zremisował pierwszą połowę:
    oldham-athleticw 6 z ostatnich 7 meczów w domu (EFL League Two).
    1. Połowa Remis
    Bovada
    -105
    Walsall wygrał drugą połowę:
    walsall-fcw ostatnich 5 meczów na wyjeździe.
    2. Połowa Walsall Zwycięstwo
    Everygame
    +200
    Walsall wygrał:
    walsall-fcw 6 z ostatnich 7 meczów.
    walsall-fcw ostatnich 5 meczów na wyjeździe.
    Walsall Zwycięstwo
    Everygame
    +170
    Wyświetl więcej faktów

    Oldham Athletic - Walsall Pozycja w tabeli

    League Two 25/26
    MZRPGPktForma
    9.
    Swindon Town
    Swindon Town
    462291570-5975
    10.
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    4618141460-4468
    11.
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    4619101764-5867
    12.
    Colchester United
    Colchester United
    4618121662-4966
    13.
    Walsall
    Walsall
    4618111756-5665
    14.
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    461952256-6562

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    5 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 5
    Porażek - 2
    10 meczów
    Zdobyte - 12
    Stracone - 15
    -3
    -1
    13 - Zdobyte
    14 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    3
    2
    Remisów
    5
    5
    Porażek
    2
    Różnica bramek
    12
    Zdobyte
    13
    15
    Stracone
    14
    2.7
    Średnia suma goli w meczu
    2.7
    1.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.3
    1.5
    Średnio gole stracone na mecz
    1.4
    5
    Obie drużyny strzeliły gola
    6
    75'
    Minuty / strzelony gol
    72'
    Zobacz wszystkie statystyki