Colchester United
Anglia
Anglia
Colchester United
Skład
Statystyka

Colchester United

Harmonogram

17.10.26
EFL League Two
Colchester United
Colchester United
Exeter City
Exeter City
-
-
20.10.26
EFL League Two
Chesterfield
Chesterfield
Colchester United
Colchester United
-
-
24.10.26
EFL League Two
Northampton Town
Northampton Town
Colchester United
Colchester United
-
-
31.10.26
EFL League Two
Colchester United
Colchester United
Walsall
Walsall
-
-
10.11.26
Football League Trophy
Colchester United
Colchester United
Ipswich Town U23
Ipswich Town U23
-
-
Empty
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne

Wyniki

Mecze
10.10.26
EFL League Two
Newport County
Newport County
Colchester United
Colchester United
1.58
0.79
5
4
14
21
0
3
1
0
0
0
1
0
1.58
0.79
5
4
14
21
0
3
P
03.10.26
Football League Trophy
Colchester United
Colchester United
Luton Town
Luton Town
5.39
4.92
4
6
14
8
4
0
1
1
0
0
1
1
3
4
5.39
4.92
4
6
14
8
4
0
P
26.09.26
EFL League Two
Shrewsbury Town
Shrewsbury Town
Colchester United
Colchester United
1.51
1.47
8
4
17
13
3
0
2
2
1
1
1
1
1.51
1.47
8
4
17
13
3
0
R
22.09.26
Football League Trophy
Peterborough United
Peterborough United
Colchester United
Colchester United
1.91
0.31
3
1
13
13
1
2
3
1
3
0
0
1
1.91
0.31
3
1
13
13
1
2
P
19.09.26
EFL League Two
Colchester United
Colchester United
1
Cheltenham Town
Cheltenham Town
0.68
1.56
3
9
14
13
3
4
1
1
0
0
1
1
0.68
1.56
3
9
14
13
3
4
R
Empty
Brak meczów
Informacje są chwilowo niedostępne

Trendy Statystyczne

Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
colchester-united-1exeter-cityw 9 z ostatnich 10 meczów Colchester United w domu przeciwko Exeter City.
colchester-united-1exeter-cityw 6 z ostatnich 7 meczów Colchester United w domu przeciwko Exeter City (EFL League Two).
colchester-united-1exeter-cityw ostatnich 5 meczów Colchester United przeciwko Exeter City (EFL League Two).
colchester-united-1w 11 z ostatnich 12 meczów Colchester United.
Total bramek Powyżej (1,5)
Everygame
-357
Colchester United zdobył bramkę w drugiej połowie:
colchester-united-1exeter-cityw ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Exeter City (EFL League Two).
2. połowa, Colchester United zdobędzie bramkę
-149
Colchester United zdobył i stracił bramki:
colchester-united-1exeter-cityw 6 z ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Exeter City (EFL League Two).
colchester-united-1w ostatnich 6 meczów.
Obie drużyny strzelą gola: (Tak)
-127
Colchester United remisuje 1:1:
colchester-united-1w ostatnich 3 meczów w domu.
Precyzyjny wynik (1:1)
Everygame
+500
Colchester United zdobył mniej niż 4.5 rzutów rożnych:
colchester-united-1w ostatnich 5 meczów.
Rzuty rożne — Colchester United Total Poniżej (4,5)
+137
Wyświetl więcej faktów
Empty
Przepraszamy
Informacje są chwilowo niedostępne

Na Scores24 znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o drużynie: wyniki poprzednich meczów, harmonogram nadchodzących spotkań, kluczowe statystyki, dane o zawodnikach i wiele więcej.

Aktualne Turnieje

Na dzień dzisiejszy Colchester bierze udział w następujących turniejach: Puchar Ligi Angielskej; EFL League Two; Football League Trophy; Klubowe mecze towarzyskie.

Ostatni mecz

Ostatnie spotkanie miało miejsce 10 października 2026 przeciwko drużynie Newport w ramach turnieju EFL League Two. Mecz Newport County - Colchester United zakończył się wynikiem 1:0.

Na Scores24 zawsze można znaleźć historię ostatnich meczów drużyny (statystyki, wyniki) zarówno w konkretnym turnieju, jak i we wszystkich turniejach razem. Nasza infografika pomoże Ci zrozumieć, jak drużyna radzi sobie na boisku w określonym okresie czasu, ile strzela i traci bramek, i wiele więcej.

Nadchodzące spotkanie

Colchester rozegra kolejny mecz home przeciwko drużynie Exeter w ramach turnieju EFL League Two. Spotkanie Colchester United - Exeter City odbędzie się 17 października 2026.

Jeśli interesuje Cię jakieś konkretne spotkanie, zawsze możesz dodać je do Ulubionych (klikając w dzwoneczek) i śledzić rozwój wydarzeń na żywo. Oferujemy zarówno transmisje tekstowe i graficzne, jak również staramy się zapewnić transmisje wideo, aby oglądanie ulubionej drużyny było jeszcze bardziej komfortowe.

Położenie drużyny w turnieju

Drużyna rozegrała 46 mecze w turnieju EFL League Two i zajmuje 10-te miejsce w tabeli. W dorobku drużyny znajduje się 67 punktów: 16 zwycięstw (procent zwycięstw – 34.8%), 19 remisów i 11 porażek (procent porażek – 23.9%).

Statystyki

Na stronie w zakładce "Statystyki" znajdziesz wiele różnych statystyk, które są przedstawione w intuicyjnej i wygodnej infografice.

Statystyki sezonu

W bieżącym sezonie drużyna zdobyła 52 bramek, a straciła 47. Średnio Colchester zdobywa 1.13 bramek i traci 1.02, średni całkowity wynik bramek w meczu wynosi 2.15.

Na własnym boisku drużyna zdobywa średnio 1.22 bramek (traci – 0.65), a na wyjeździe średnia wynosi 1.04 bramek na mecz (traci średnio – 1.39). Warto zauważyć, że drużyna w 1. połowie zdobywa średnio 0.43 bramek, a traci – 0.5; w 2. połowie zdobywa – 0.7 bramek, a traci – 0.52.

Statystyki z ostatnich 10 meczów

W tym okresie drużyna wygrała 2, zremisowała 3 i przegrała 5. Statystyki bramkowe: strzelone bramki – 10; stracone bramki – 15; średnia strzelonych bramek – 1; średnia straconych bramek – 1.5. Średnia na własnym boisku: strzelone – 1.2, stracone – 0.8; na wyjeździe: strzelone – 0.8, stracone – 2.2.

Statystyki w turnieju Puchar Ligi Angielskej

W turnieju Puchar Ligi Angielskej drużyna zdobyła 0 bramek i straciła 2. Średnio drużyna Colchester zdobywa 0 bramek na mecz i traci 2, a całkowita średnia liczba bramek wynosi 2. W meczach domowych średnia liczba zdobytych bramek wynosi 0, a straconych 2. Na wyjazdach drużyna zdobywa średnio 0 bramek na mecz i traci 0.