Truidense vs Westerlo Typy 14 września 2025

    🔥 Spotkanie pomiędzy Sint-Truiden a Westerlo zapowiada się jako emocjonujące wydarzenie w belgijskiej Jupiler Pro League. Gospodarze, zajmując drugie miejsce w tabeli, dążą do umocnienia swojej pozycji i utrzymania serii pięciu zwycięstw z rzędu na własnym stadionie. Ich pewna forma wspierana jest solidną obroną i wysoką skutecznością w ataku. Westerlo, pomimo niestabilności w ostatnich meczach, zamierza pokazać ducha walki i poprawić swoje wyniki na wyjeździe. Przeczytajcie prognozę na nadchodzące starcie poniżej.

    Head to Head

    📊Statystyczna zapowiedź oficjalnych spotkań pomiędzy drużynami Sint-Truiden i Westerlo:

    • rozegrano 13 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 6, gości - 2, remisów - 5;
    • liczba goli - 26 do 20;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 1,38, w drugiej - 2,15;
    • średnia liczba goli na mecz - 3,54.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Truidense - Westerlo

    47%
    7 Zwycięstwa
    33%
    5 Remisów
    20%
    3 Zwycięstwa
    Razem gier
    15
    Suma bramek
    3.53
    Obie drużyny zdobyły punkty
    53%
    2
    Średnia liczba goli
    1.53
    1
    Żółte kartki
    1.47
    Ostatnie mecze
    06.02.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    1
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    -
    -
    6
    5
    13
    12
    1
    1
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    -
    -
    6
    5
    13
    12
    1
    1
    14.09.25
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Westerlo
    Westerlo
    1.19
    2.26
    8
    3
    11
    14
    1
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.19
    2.26
    8
    3
    11
    14
    1
    2
    05.07.25
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    11.01.25
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1.48
    0.48
    10
    1
    4
    4
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.48
    0.48
    10
    1
    4
    4
    0
    3
    26.10.24
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Westerlo
    Westerlo
    4.28
    0.9
    8
    6
    7
    6
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    4.28
    0.9
    8
    6
    7
    6
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    St. Truidense VV Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Pro League (gospodarze - Cercle Brugge, goście - Sint-Truiden). Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu są następujące (Sint-Truiden vs Cercle Brugge):

    • procent posiadania piłki: 49% vs 51%;
    • rzuty rożne: 8 vs 3;
    • faule: 9 vs 8;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 5 vs 4.

    Sint-Truiden prezentuje imponującą formę w obecnym sezonie, zajmując drugie miejsce w tabeli dzięki serii mocnych występów. "Kanarki" konsekwentnie osiągają świetne wyniki na własnym stadionie: nie przegrywają od sześciu meczów z rzędu (4 zwycięstwa i 2 remisy), co świadczy o ich sile przed własną publicznością. Średnia liczba zdobywanych przez nich bramek wynosi 1,83 na mecz, przy niewielkiej liczbie straconych goli - zaledwie 0,67 na spotkanie. 

    Wyniki meczów: St. Truidense VV

    Ostatnie mecze
    02.09.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    0.59
    1.98
    3
    1
    14
    10
    3
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.59
    1.98
    3
    1
    14
    10
    3
    2
    P
    30.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    ZW
    27.08.26
    UEL
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    P
    20.08.26
    UEL
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    ZW
    14.08.26
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Westerlo Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach turnieju Eerste klasse (gospodarze - Westerlo, goście - Antwerp). Mecz zakończył się wynikiem 2:0.

    Statystyki meczu były następujące (Westerlo vs Antwerp):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 5 vs 4;
    • faule: 19 vs 14;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 9 vs 3.

    Westerlo ma trudności z zdobywaniem punktów na wyjazdach. Zespół zajmuje dopiero 11. miejsce w lidze. Mimo to, "Białe Lwy" mają potencjał, by zaskakiwać przeciwników swoimi atakami: ich średnia skuteczność wynosi 1,6 gola na mecz. Jednak obrona pozostaje ich słabym punktem: tracą średnio ponad dwa gole na spotkanie, co utrudnia utrzymanie przewagi nad rywalami takimi jak Sint-Truiden.

    Wyniki meczów: Westerlo

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    R
    23.08.26
    Premier Division
    Lommel
    Lommel
    Westerlo
    Westerlo
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    P
    15.08.26
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Westerlo
    Westerlo
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    P
    08.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    1
    5
    1
    1
    0
    4
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 13;
    • zwycięstwa gospodarzy - 6, gości - 2, remisy - 5.

    Statystyki: Sint-Truiden vs Westerlo

    • rozegrane mecze w turnieju: 6 vs 5;
    • zwycięstwa: 4 vs 2;
    • procent zwycięstw: 67% vs 40%;
    • porażki: 0 vs 3;
    • remisy: 2 vs 0.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstwa: 6 vs 4;
    • porażki: 1 vs 4;
    • remisy: 3 vs 2.
    Trendy
    • Sint-Truiden nie przegrywa u siebie w 9 z ostatnich 10 meczów (Ekstraklasa).
    • Sint-Truiden nie przegrywa w 8 kolejnych meczach (Ekstraklasa).
    👉Prognoza: St. Truidense VV nie przegra(kurs: 1.36)

    Prognoza na sumę bramek

    Bezpośrednie starcia:

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają - 2, goście - 1.54;
    • średnia suma goli w bezpośrednich starciach - 3.54;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 8 razy; na boisku gospodarzy - 2 razy.

    Statystyki: Sint-Truiden vs Westerlo

    • średnia suma w turnieju: 2.5 przeciwko 3.8;
    • średnia suma zdobytych bramek: 1.83 przeciwko 1.6;
    • średnia suma w pierwszej połowie: 0.67 przeciwko 0.6;
    • średnia suma w drugiej połowie: 1.17 przeciwko 1;
    • Sint-Truiden: średnia suma na własnym boisku w turnieju - 2.33;
    • Westerlo: średnia suma na wyjeździe w turnieju - 1.5;
    • ostatnie 10 meczów (średnia suma): 1.9 (u siebie - 2.4) przeciwko 1.9 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Sint-Truiden zdobywa więcej niż 1.5 gola u siebie w 8 z ostatnich 9 meczów (Ekstraklasa).
    👉Prognoza: St. Truidense VV Total bramek Powyżej (1,5)(kurs: 1.78)

    Prognoza na rzuty rożne

    Sint-Truiden: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 6.33; na własnym boisku - 4;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 5.9; na własnym boisku - 4.6.

    Westerlo: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 6, na wyjeździe - 7;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 6.8; na wyjeździe - 8.
    Trendy
    • Westerlo wykonuje więcej niż 3.5 rożnych w 16 z ostatnich 18 meczów (Ekstraklasa).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — St. Truidense VV Total Poniżej (6,5)(kurs: 1.44)

    Prognoza na kartki

    Bezpośrednie starcia

    • średnia suma żółtych kartek w bezpośrednich starciach - 2 (1 - u gospodarzy i 1 - u gości);
    • średnia suma żółtych kartek na boisku gospodarzy - 2 (0.83 - u gospodarzy i 1.17 - u gości).

    Sint-Truiden: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 1.33; na własnym boisku - 1.67;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 1.9; na własnym boisku - 1.6.

    Westerlo: Statystyki

    • sezon: średnia suma w turnieju - 1.6, na wyjeździe - 2;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 1.8; na wyjeździe - 2.5.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (3,5)

    Prognoza na obie drużyny strzelą

    Bezpośrednie starcia:

    • liczba spotkań - 13;
    • obie drużyny strzelały ogółem - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 2 razy.

    Statystyki: Sint-Truiden kontra Westerlo

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 5;
    • liczba meczów w sezonie, w których obie drużyny strzelały (dalej - BTTS): 4 vs 3;
    • Liczba BTTS dla Sint-Truiden na własnym boisku - 2 (67%);
    • Liczba BTTS dla Westerlo na wyjeździe - 2 (100%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba meczów z BTTS: 8 vs 6;
    • Liczba BTTS dla Sint-Truiden na własnym boisku - 4 (80%);
    • Liczba BTTS dla Westerlo na wyjeździe - 3 (75%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kurs: 1.49)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Biorąc pod uwagę aktualną formę drużyn i ich pozycję w tabeli, przewaga jest po stronie gospodarzy. Sint-Truiden prezentują stabilną grę zarówno w ataku, jak i obronie, odnosząc pięć kolejnych zwycięstw na własnym boisku, a także regularnie zdobywając więcej niż jedną bramkę (8 z 9 ostatnich domowych meczów). Obie drużyny bez wątpienia potrafią tworzyć sytuacje, ale ofensywny potencjał Sint-Truiden pozwala zasugerować zakład: indywidualny wynik gospodarzy powyżej 1.5.

    St. Truidense VV Total bramek Powyżej (1,5)
    Opublikowany: 12.09.2025, 15:40

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: St. Truidense VV - Westerlo

    St. Truidense VV wygrał:
    st-truidense-vv-1w ostatnich 5 meczów w domu (Premier Division).
    St. Truidense VV Zwycięstwo
    Bovada
    +110
    St. Truidense VV nie przegrał:
    st-truidense-vv-1w 9 z ostatnich 10 meczów w domu (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w ostatnich 8 meczów (Premier Division).
    St. Truidense VV nie przegra
    Everygame
    -303
    St. Truidense VV zdobył bramkę:
    st-truidense-vv-1w 23 z ostatnich 24 meczów (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w 21 z ostatnich 22 meczów.
    st-truidense-vv-1w 11 z ostatnich 12 meczów w domu (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w 10 z ostatnich 11 meczów w domu.
    Westerlo stracony gol:
    kvc-westerlo-1w 22 z ostatnich 24 meczów na wyjeździe.
    kvc-westerlo-1w 21 z ostatnich 23 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    St. Truidense VV zdobędzie bramkę
    Everygame
    -625
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    st-truidense-vv-1w ostatnich 5 meczów St. Truidense VV (Premier Division).
    w 7 z ostatnich 8 meczów Bram Van Driessche.
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -222
    Wyświetl więcej faktów

    St. Truidense VV - Westerlo Pozycja w tabeli

    Champions' Play-offs
    gZWRPRPPStan
    1.
    Brugge
    Brugge
    1081132-957
    2.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    Anderlecht
    Anderlecht
    1032516-2333
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    100644-1429

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    3 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 1
    Remisów - 2
    Porażek - 7
    10 meczów
    Zdobyte - 16
    Stracone - 18
    -2
    -16
    12 - Zdobyte
    28 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    1
    3
    Remisów
    2
    4
    Porażek
    7
    Różnica w piłce
    16
    Zdobyte
    12
    18
    Stracone
    28
    3.4
    Średnia suma goli w meczu
    4
    1.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.8
    Średnio gole stracone na mecz
    2.8
    6
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    56'
    Minuty / strzelony gol
    75'
    Zobacz wszystkie statystyki