Westerlo vs Truidense Typy 11 stycznia 2025

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Westerlo i St. Truidense VV. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 15:00 11 stycznia. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Het Kuipje w mieście Westerlo. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Westerlo i St. Truidense VV:

    • rozegrane 12 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 5, remisów - 5;
    • liczba goli - 19 kontra 24;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.33, w 2. połowie - 2.25;
    • średnia suma goli w meczu - 3.58.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Westerlo - Truidense

    20%
    3 Zwycięstwa
    33%
    5 Remisów
    47%
    7 Zwycięstwa
    Razem gier
    15
    Suma bramek
    3.53
    Obie drużyny zdobyły punkty
    53%
    1.53
    Średnia liczba goli
    2
    1.47
    Żółte kartki
    1
    Ostatnie mecze
    06.02.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    1
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    -
    -
    6
    5
    13
    12
    1
    1
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    -
    -
    6
    5
    13
    12
    1
    1
    14.09.25
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Westerlo
    Westerlo
    1.19
    2.26
    8
    3
    11
    14
    1
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.19
    2.26
    8
    3
    11
    14
    1
    2
    05.07.25
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    11.01.25
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1.48
    0.48
    10
    1
    4
    4
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.48
    0.48
    10
    1
    4
    4
    0
    3
    26.10.24
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Westerlo
    Westerlo
    4.28
    0.9
    8
    6
    7
    6
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    4.28
    0.9
    8
    6
    7
    6
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Westerlo Przegląd drużyny

    🏆W bieżącym sezonie Premier Division drużyna Westerlo wzięła udział w sumie 20 meczach. Wyniki tych spotkań przedstawiają się następująco:
    • 6 wygrane,
    • 9 porażki,
    • 5 remisy.

    📈Aktualnie Westerlo zajmuje środkową pozycję w tabeli ligowej Premier Division, z odsetkiem zwycięstw 30% oraz porażek 45%.

    ⚽W tym sezonie zespół zdołał strzelić łącznie 34 bramek, a przepuścił 34 bramek.

    Wyniki meczów: Westerlo

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    R
    23.08.26
    Premier Division
    Lommel
    Lommel
    Westerlo
    Westerlo
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    P
    15.08.26
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Westerlo
    Westerlo
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    P
    08.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    1
    5
    1
    1
    0
    4
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    St. Truidense VV Przegląd drużyny

    Wyniki meczów: St. Truidense VV

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    ZW
    27.08.26
    UEL
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    P
    20.08.26
    UEL
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    ZW
    14.08.26
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    R
    08.08.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Lommel
    Lommel
    3.1
    1.56
    6
    2
    13
    7
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    3.1
    1.56
    6
    2
    13
    7
    1
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Westerlo zdobył bramkę w drugiej połowie w ostatnich 5 meczów w domu.
    • St. Truidense VV stracony gol w drugiej połowie w 6 z ostatnich 7 meczów (Premier Division).

    2. połowa, Westerlo zdobędzie bramkę
    Opublikowany: 09.01.2025, 15:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Westerlo - St. Truidense VV

    St. Truidense VV przegrał:
    st-truidense-vv-1w ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    Westerlo Zwycięstwo
    Bovada
    +100
    Westerlo przegrał pierwszą połowę:
    kvc-westerlo-1w ostatnich 5 meczów.
    1. Połowa St. Truidense VV Zwycięstwo
    Bovada
    +285
    St. Truidense VV przegrał pierwszą połowę:
    st-truidense-vv-1w ostatnich 6 meczów (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w ostatnich 5 meczów.
    1. Połowa Westerlo Zwycięstwo
    Bovada
    +155
    Westerlo nie wygrał:
    kvc-westerlo-1w ostatnich 6 meczów.
    St. Truidense VV nie przegra
    Everygame
    -127
    Wyświetl więcej faktów

    Westerlo - St. Truidense VV Pozycja w tabeli

    League
    gZWRPRPPStan
    8.
    Yellow-Red KV Mechelen
    Yellow-Red KV Mechelen
    301081245-4038
    9.
    Westerlo
    Westerlo
    301071350-4937
    10.
    Royal Charleroi
    Royal Charleroi
    301071336-3637
    13.
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    307111229-4432
    14.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    307101341-5631
    15.
    KV Kortrijk
    KV Kortrijk
    30751828-5526

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    1 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    7 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 12
    Stracone - 28
    -16
    +2
    18 - Zdobyte
    16 - Stracone
    1
    Zwycięstwa
    4
    2
    Remisów
    3
    7
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    12
    Zdobyte
    18
    28
    Stracone
    16
    4
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    1.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    2.8
    Średnio gole stracone na mecz
    1.6
    6
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    75'
    Minuty / strzelony gol
    50'
    Zobacz wszystkie statystyki