Westerlo vs Truidense Typy 6 lutego 2026

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Westerlo i St. Truidense VV. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 19:45 6 lutego. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Het Kuipje w mieście Westerlo. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 14 września 2025 i zakończył się wynikiem 0:3. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - St. Truidense VV):

    • procent posiadania piłki: 62% vs 38%;
    • rzutów rożnych: 8 vs 3;
    • fauli: 11 vs 14;
    • żółtych kartek: 1 vs 2;
    • strzałów celnych: 3 vs 6.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Westerlo i St. Truidense VV:

    • rozegrane 14 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 3, gości - 6, remisów - 5;
    • liczba goli - 23 kontra 26;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.36, w 2. połowie - 2.14;
    • średnia suma goli w meczu - 3.5.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Westerlo - Truidense

    20%
    3 Zwycięstwa
    33%
    5 Remisów
    47%
    7 Zwycięstwa
    Razem gier
    15
    Suma bramek
    3.53
    Obie drużyny zdobyły punkty
    53%
    1.53
    Średnia liczba goli
    2
    1.47
    Żółte kartki
    1
    Ostatnie mecze
    06.02.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    1
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    -
    -
    6
    5
    13
    12
    1
    1
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    -
    -
    6
    5
    13
    12
    1
    1
    14.09.25
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Westerlo
    Westerlo
    1.19
    2.26
    8
    3
    11
    14
    1
    2
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.19
    2.26
    8
    3
    11
    14
    1
    2
    05.07.25
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    11.01.25
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1.48
    0.48
    10
    1
    4
    4
    0
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1.48
    0.48
    10
    1
    4
    4
    0
    3
    26.10.24
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Westerlo
    Westerlo
    4.28
    0.9
    8
    6
    7
    6
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    4.28
    0.9
    8
    6
    7
    6
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Westerlo Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Premier Division (gospodarze - Zulte Waregem, goście - Westerlo). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Westerlo vs Zulte Waregem):

    • procent posiadania piłki: 44% vs 56%;
    • rzuty rożne: 3 vs 7;
    • faule: 11 vs 8;
    • żółte kartki: 2 vs 1;
    • strzały celne: 4 vs 5.
    🏆W trakcie sezonu Premier Division, drużyna Westerlo wzięła udział w 23 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 7 wygrane,
    • 9 porażki,
    • 7 remisy.

    📈Aktualnie Westerlo zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier Division, z wynikiem 30% wygranych oraz 39% porażek.

    ⚽️W sezonie Westerlo zdobyła łącznie 30 goli. W obronie, drużyna Westerlo w sezonie puściła 33 bramek.

    Wyniki meczów: Westerlo

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Zulte Waregem
    Zulte Waregem
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.2
    1.3
    3
    8
    18
    12
    1
    0
    R
    23.08.26
    Premier Division
    Lommel
    Lommel
    Westerlo
    Westerlo
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    1.23
    0.83
    5
    4
    5
    10
    0
    1
    P
    15.08.26
    Premier Division
    Genk
    Genk
    Westerlo
    Westerlo
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    3.74
    1.09
    8
    4
    15
    14
    3
    3
    P
    08.08.26
    Premier Division
    Westerlo
    Westerlo
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    1
    5
    1
    1
    0
    4
    0.92
    2.08
    4
    5
    12
    8
    1
    2
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Westerlo
    Westerlo
    Samsunspor
    Samsunspor
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    St. Truidense VV Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Premier Division (gospodarze - St. Truidense VV, goście - Royal Charleroi). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (St. Truidense VV vs Royal Charleroi):

    • procent posiadania piłki: 48% vs 52%;
    • rzuty rożne: 6 vs 6;
    • faule: 6 vs 16;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 2 vs 5.
    🏆W trakcie sezonu Premier Division, drużyna St. Truidense VV wzięła udział w 23 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 14 wygrane,
    • 6 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie St. Truidense VV zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier Division, z wynikiem 61% wygranych oraz 26% porażek.

    ⚽W sezonie St. Truidense VV zdobyła łącznie 33 goli. W obronie w sezonie puściła 26 bramek.

    Wyniki meczów: St. Truidense VV

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    ZW
    27.08.26
    UEL
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    P
    20.08.26
    UEL
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    ZW
    14.08.26
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    R
    08.08.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Lommel
    Lommel
    3.1
    1.56
    6
    2
    13
    7
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    3.1
    1.56
    6
    2
    13
    7
    1
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 14;
    • zwycięstwa gospodarzy - 3, zwycięstwa gości - 6, remisy - 5.

    Statystyki: Westerlo vs St. Truidense VV

    • rozegranych meczów w turnieju: 23 vs 23;
    • zwycięstw: 7 vs 14;
    • procent zwycięstw: 30% vs 61%;
    • porażek: 9 vs 6;
    • remisów: 7 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 7;
    • porażek: 3 vs 3;
    • remisów: 4 vs 0.
    Trendy
    • St. Truidense VV nie przegrał w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: St. Truidense VV nie przegra(kursy: 1.47)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.64, goście - 1.86;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.5;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 8; na boisku drużyny gospodarzy - 6.

    Statystyki: Westerlo kontra St. Truidense VV

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.74 kontra 2.57;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.3 kontra 1.43;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.61 kontra 0.61;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.7 kontra 0.83;
    • Westerlo: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.27;
    • St. Truidense VV: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.45;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.1 (w domu - 1.5) kontra 1.7 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 9 z ostatnich 10 meczów Westerlo w domu (Premier Division).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 6 meczów Westerlo (Premier Division).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 11 z ostatnich 12 meczów St. Truidense VV (Premier Division).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 10 z ostatnich 11 meczów St. Truidense VV na wyjeździe (Premier Division).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów St. Truidense VV na wyjeździe.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 6 meczów St. Truidense VV.
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (3,5)(kursy: 1.47)

    Prognoza na rzuty rożne

    Westerlo: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.26; na własnym boisku - 6.27;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.2; na własnym boisku - 6.25.

    St. Truidense VV: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.26, na wyjeździe - 5.45;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.3; na wyjeździe - 4.17.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (10,5)(kursy: 1.8)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 14;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 6 razy.

    Statystyki: Westerlo kontra St. Truidense VV

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 23 vs 23 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 9 vs 13 ;
    • liczba OC dla zespołu Westerlo na własnym boisku - 3 (27%) ;
    • liczba OC dla zespołu St. Truidense VV na wyjeździe - 8 (73%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 4 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Westerlo na własnym boisku - 1 (25%) ;
    • OC dla zespołu St. Truidense VV na wyjeździe - 6 (100%).
    Trendy
    • St. Truidense VV zdobył i stracił bramki w ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    • St. Truidense VV zdobył i stracił bramki w ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kursy: 1.55)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (29/184, 15.8%);
    • Westerlo u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:1 , 0:2 , 2:0 (2/11, 18.2%);
    • St. Truidense VV na wyjeździe najczęściej gra: 1:2 (4/11, 36.4%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 12.39% (kursy 6.5)
    0:1 - 8.53% (kursy 10)
    1:0 - 8.44% (kursy 10)

    Trendy
    • St. Truidense VV wygrywa 2:1 w 4 z ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:2)(kursy: 9)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 6 meczów St. Truidense VV na wyjeździe.
    • Były Powyżej 2.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów St. Truidense VV na wyjeździe (Premier Division).

    Total bramek Powyżej (2,5)
    Bovada
    Postaw zakład-139
    Opublikowany: 04.02.2026, 08:38

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Westerlo - St. Truidense VV

    St. Truidense VV nie przegrał:
    st-truidense-vv-1w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    St. Truidense VV nie przegra
    Everygame
    -185
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    kvc-westerlo-1w 7 z ostatnich 8 meczów Westerlo (Premier Division).
    w 16 z ostatnich 18 meczów Wesli De Cremer.
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -625
    Były Poniżej 4.5 strzelonych goli:
    kvc-westerlo-1w ostatnich 12 meczów Westerlo w domu (Premier Division).
    w ostatnich 12 meczów Wesli De Cremer (w turnieju Premier Division).
    w ostatnich 9 meczów Wesli De Cremer.
    Total bramek Poniżej (4,5)
    -455
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    kvc-westerlo-1w ostatnich 6 meczów Westerlo (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w 11 z ostatnich 12 meczów St. Truidense VV (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w 10 z ostatnich 11 meczów St. Truidense VV na wyjeździe (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w 7 z ostatnich 8 meczów St. Truidense VV na wyjeździe.
    st-truidense-vv-1w ostatnich 6 meczów St. Truidense VV.
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -175
    Wyświetl więcej faktów

    Westerlo - St. Truidense VV Pozycja w tabeli

    Champions' Play-offs
    gZWRPRPPStan
    1.
    Brugge
    Brugge
    1081132-957
    2.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    Anderlecht
    Anderlecht
    1032516-2333
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    100644-1429

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    1 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    7 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 12
    Stracone - 28
    -16
    +2
    18 - Zdobyte
    16 - Stracone
    1
    Zwycięstwa
    4
    2
    Remisów
    3
    7
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    12
    Zdobyte
    18
    28
    Stracone
    16
    4
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    1.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    2.8
    Średnio gole stracone na mecz
    1.6
    6
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    75'
    Minuty / strzelony gol
    50'
    Zobacz wszystkie statystyki