Lausanne vs Sion Typy 5 kwietnia 2025

    🔈Jak decyzje sędziowskie wpłyną na przebieg i wynik spotkania? Wszystkiego tego dowiemy się w ciągu 90 minut meczu między drużynami Lausanne-Sports i Sion. Konfrontacja turnieju Super League jest zaplanowana na 16:00 w dniu 5 kwietnia. Na dziś bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa: i .

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Lausanne-Sports i Sion:

    • rozegrane 32 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 7, gości - 20, remisów - 5;
    • liczba goli - 21 kontra 44;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.84, w 2. połowie - 1.19;
    • średnia suma goli w meczu - 2.03.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Lausanne - Sion

    22%
    8 Zwycięstwa
    19%
    7 Remisów
    58%
    21 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    36
    Śr. goli na mecz
    2.06
    Obie drużyny strzeliły gola
    36%
    0.69
    Średnia liczba goli
    1.36
    2.17
    Żółte kartki
    1.72
    Ostatnie mecze
    12.04.26
    Super League
    Sion
    Sion
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    2.78
    0.14
    4
    2
    18
    17
    0
    4
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    2.78
    0.14
    4
    2
    18
    17
    0
    4
    09.11.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    0.59
    1.25
    4
    5
    12
    12
    1
    3
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    0.59
    1.25
    4
    5
    12
    12
    1
    3
    28.09.25
    Super League
    Sion
    Sion
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    1.59
    1.07
    12
    2
    15
    11
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.59
    1.07
    12
    2
    15
    11
    2
    0
    05.04.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    1.03
    0.19
    15
    2
    19
    7
    4
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.03
    0.19
    15
    2
    19
    7
    4
    1
    15.02.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    -
    -
    5
    1
    5
    13
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    5
    13
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Lausanne-Sports Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Super League, drużyna Lausanne-Sports wzięła udział w 30 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 11 wygrane,
    • 11 porażki,
    • 8 remisy.

    📈Aktualnie Lausanne-Sports zajmuje średnią pozycję w tabeli Super League, z wynikiem 37% wygranych oraz 37% porażek.

    ⚽️W sezonie Lausanne-Sports zdobyła łącznie 48 goli. W obronie, drużyna Lausanne-Sports w sezonie puściła 43 bramek.

    Wyniki meczów: Lausanne-Sports

    Ostatnie mecze
    18.10.26
    Schweizer Cup
    Winkeln
    Winkeln
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    0
    7
    0
    1
    0
    6
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    Z
    11.10.26
    Super League
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    P
    20.09.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    Lugano
    Lugano
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    P
    13.09.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    1.33
    1.78
    12
    2
    21
    14
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.33
    1.78
    12
    2
    21
    14
    1
    2
    P
    05.09.26
    Super League
    Vaduz
    Vaduz
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.81
    0.58
    7
    3
    8
    18
    0
    4
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.81
    0.58
    7
    3
    8
    18
    0
    4
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Sion Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Super League, drużyna Sion wzięła udział w 30 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 9 wygrane,
    • 13 porażki,
    • 8 remisy.

    📈Aktualnie Sion zajmuje średnią pozycję w tabeli Super League, z wynikiem 30% wygranych oraz 43% porażek.

    ⚽W sezonie Sion zdobyła łącznie 40 goli. W obronie w sezonie puściła 47 bramek.

    Wyniki meczów: Sion

    Ostatnie mecze
    17.10.26
    Schweizer Cup
    Cham
    Cham
    Sion
    Sion
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Z
    10.10.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Sion
    Sion
    1.78
    1.02
    5
    5
    12
    10
    5
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.78
    1.02
    5
    5
    12
    10
    5
    2
    P
    02.10.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Saint Etienne
    Saint Etienne
    Sion
    Sion
    5
    1
    4
    1
    1
    0
    P
    24.09.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Stade Ls Ouchy
    Stade Ls Ouchy
    Sion
    Sion
    4
    2
    0
    1
    4
    1
    P
    19.09.26
    Super League
    Sion
    Sion
    1
    Zurych
    Zurych
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 32;
    • zwycięstwa gospodarzy - 7, zwycięstwa gości - 20, remisy - 5.

    Statystyki: Lausanne-Sports vs Sion

    • rozegranych meczów w turnieju: 30 vs 30;
    • zwycięstw: 11 vs 9;
    • procent zwycięstw: 37% vs 30%;
    • porażek: 11 vs 13;
    • remisów: 8 vs 8.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 4 vs 2;
    • porażek: 3 vs 5;
    • remisów: 3 vs 3.
    👉Prognoza: Sion Handicap (+1) (kursy: 1.45)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.66, goście - 1.38;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.03;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 12; na boisku drużyny gospodarzy - 5.

    Statystyki: Lausanne-Sports kontra Sion

    • średni całkowity wynik w turnieju: 3.03 kontra 2.9;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.6 kontra 1.33;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.83 kontra 0.73;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.77 kontra 0.6;
    • Lausanne-Sports: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.87;
    • Sion: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.93;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.4 (w domu - 1.6) kontra 1.2 (na wyjeździe - 0.6).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5) (kursy: 1.76)

    Prognoza na rzuty rożne

    Lausanne-Sports: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.83; na własnym boisku - 5.67;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.6; na własnym boisku - 5.8.

    Sion: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.7, na wyjeździe - 4.8;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 3.6; na wyjeździe - 3.4.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (9,5) (kursy: 1.61)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 32;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 12 razy;
    • na boisku gospodarzy - 5 razy.

    Statystyki: Lausanne-Sports kontra Sion

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 30 vs 30 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 16 vs 19 ;
    • liczba OC dla zespołu Lausanne-Sports na własnym boisku - 8 (53%) ;
    • liczba OC dla zespołu Sion na wyjeździe - 9 (60%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 8 ;
    • OC dla zespołu Lausanne-Sports na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Sion na wyjeździe - 3 (60%).
    Trendy
    • Sion zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów (Super League).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kursy: 1.8)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 10 z ostatnich 11 meczów Lausanne-Sports w domu przeciwko Sion.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 9 z ostatnich 10 meczów Lausanne-Sports w domu przeciwko Sion (Super League).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Lausanne-Sports przeciwko Sion (Super League).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w ostatnich 8 meczów Sion (Super League).

    Total bramek Poniżej (3,5)
    Kurs-250
    Opublikowany: 03.04.2025, 16:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Lausanne-Sports - Sion

    Sion przegrał:
    fc-sionw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Super League).
    Lausanne-Sports Zwycięstwo
    Bovada
    -110
    Sion nie wygrał:
    fc-sionw ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Super League).
    Lausanne-Sports nie przegra
    Everygame
    -400
    Lausanne-Sport nie wygrał:
    fc-lausanne-sportfc-sionw 14 z ostatnich 15 meczów przeciwko Sion.
    fc-lausanne-sportfc-sionw 13 z ostatnich 14 meczów przeciwko Sion (Super League).
    fc-lausanne-sportfc-sionw 10 z ostatnich 11 meczów w domu przeciwko Sion.
    fc-lausanne-sportfc-sionw 9 z ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Sion (Super League).
    fc-lausanne-sportw 8 z ostatnich 9 meczów.
    Sion nie przegra
    Everygame
    -127
    Lausanne-Sport zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    fc-lausanne-sportfc-sionw ostatnich 18 meczów przeciwko Sion.
    fc-lausanne-sportfc-sionw ostatnich 17 meczów przeciwko Sion (Super League).
    fc-lausanne-sportfc-sionw ostatnich 11 meczów w domu przeciwko Sion.
    fc-lausanne-sportfc-sionw ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Sion (Super League).
    Lausanne-Sports Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -133
    Wyświetl więcej faktów

    Lausanne-Sports - Sion Pozycja w tabeli

    Championship Group
    MZRPGPktForma
    1.
    Basel 1893
    Basel 1893
    540119-1173
    2.
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    522112-1263
    3.
    Young Boys
    Young Boys
    522111-761
    4.
    Lugano
    Lugano
    51227-1154
    5.
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    513110-1053
    6.
    Luzern
    Luzern
    50145-1352

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remis - 1
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 18
    Stracone - 15
    +3
    +2
    22 - Zdobyte
    20 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    5
    2
    Remisów
    1
    6
    Porażek
    4
    Różnica bramek
    18
    Zdobyte
    22
    15
    Stracone
    20
    3.3
    Średnia suma goli w meczu
    4.2
    1.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.2
    1.5
    Średnio gole stracone na mecz
    2
    3
    Obie drużyny strzeliły gola
    7
    50'
    Minuty / strzelony gol
    41'
    Zobacz wszystkie statystyki