Lausanne vs Sion Tipp 5 április 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Lausanne-Sports és Sion csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Axpo Superliga torna összecsapása 16:00 -kor, 5 április napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    📊 Lausanne-Sports és Sion csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 32;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 20, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma - 21 a 44 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.84, a 2. félidőé - 1.19;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.03.

    Egymás elleni statisztikák Lausanne - Sion

    22%
    8 Győzelem
    19%
    7 Döntetlen
    58%
    21 Győzelem
    Összes mérkőzés
    36
    Átlag gól/mérkőzés
    2.06
    Mindkét csapat szerzett gólt
    36%
    0.69
    Átlagos gólszám
    1.36
    2.17
    Sárga lapok
    1.72
    Legutóbbi mérkőzések
    12.04.26
    Super League
    Sion
    Sion
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    2.78
    0.14
    4
    2
    18
    17
    0
    4
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    2.78
    0.14
    4
    2
    18
    17
    0
    4
    09.11.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    0.59
    1.25
    4
    5
    12
    12
    1
    3
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    0.59
    1.25
    4
    5
    12
    12
    1
    3
    28.09.25
    Super League
    Sion
    Sion
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    1.59
    1.07
    12
    2
    15
    11
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.59
    1.07
    12
    2
    15
    11
    2
    0
    05.04.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    1.03
    0.19
    15
    2
    19
    7
    4
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.03
    0.19
    15
    2
    19
    7
    4
    1
    15.02.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    -
    -
    5
    1
    5
    13
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    5
    13
    2
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Lausanne-Sports Csapat áttekintése

    🏆A Axpo Superliga szezon során a Lausanne-Sports csapat összesen 30 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 11 győzelem,
    • 11 vereség,
    • 8 döntetlen.

    📈Jelenleg a Axpo Superliga bajnokság középmezőnyében található Lausanne-Sports csapat, 37% győzelmi aránnyal és 37% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Lausanne-Sports csapat összesen 48 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Lausanne-Sports csapat összesen 43 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Lausanne-Sports

    Legutóbbi mérkőzések
    18.10.26
    Schweizer Cup
    Winkeln
    Winkeln
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    0
    7
    0
    1
    0
    6
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    GY
    11.10.26
    Super League
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    V
    20.09.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    Lugano
    Lugano
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    V
    13.09.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Servette
    Servette
    1.33
    1.78
    12
    2
    21
    14
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.33
    1.78
    12
    2
    21
    14
    1
    2
    V
    05.09.26
    Super League
    Vaduz
    Vaduz
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.81
    0.58
    7
    3
    8
    18
    0
    4
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.81
    0.58
    7
    3
    8
    18
    0
    4
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sion Csapat áttekintése

    🏆A Axpo Superliga szezon során a Sion csapat összesen 30 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 9 győzelem,
    • 13 vereség,
    • 8 döntetlen.

    📈Jelenleg a Axpo Superliga bajnokság középmezőnyében található Sion csapat, 30% győzelmi aránnyal és 43% vereségi aránnyal.

    ⚽A Sion csapat összesen 40 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Sion csapat összesen 47 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Sion

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    Schweizer Cup
    Cham
    Cham
    Sion
    Sion
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    GY
    10.10.26
    Super League
    Servette
    Servette
    Sion
    Sion
    1.78
    1.02
    5
    5
    12
    10
    5
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.78
    1.02
    5
    5
    12
    10
    5
    2
    V
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Saint Étienne
    Saint Étienne
    Sion
    Sion
    5
    1
    4
    1
    1
    0
    V
    24.09.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Stade Ouchy
    Stade Ouchy
    Sion
    Sion
    4
    2
    0
    1
    4
    1
    V
    19.09.26
    Super League
    Sion
    Sion
    1
    Zürich
    Zürich
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 32;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 20, döntetlenek - 5.

    Statisztika: Lausanne-Sports vs Sion

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 30 vs 30;
    • győzelmek: 11 vs 9;
    • győzelmi százalék: 37% vs 30%;
    • vereségek: 11 vs 13;
    • döntetlenek: 8 vs 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 2;
    • vereségek: 3 vs 5;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    👉Tippek: Sion Hendikepes (+1) (szorzói: 1.45)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.66, a vendégek - 1.38;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.03;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 12; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: Lausanne-Sports vs Sion

    • átlagos összesített a tornán: 3.03 vs 2.9;
    • átlagos gólok száma: 1.6 vs 1.33;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.83 vs 0.73;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.77 vs 0.6;
    • Lausanne-Sports: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.87;
    • Sion: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.93;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.6) vs 1.2 (idegenben - 0.6).
    👉Tippek: Total gólt Felett (2,5) (szorzói: 1.76)

    Tippekszöglet

    Lausanne-Sports: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.83; otthoni pályán - 5.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.6; otthoni pályán - 5.8.

    Sion: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.7, idegenben - 4.8;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.6; idegenben - 3.4.
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (9,5) (szorzói: 1.61)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 32;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 12 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: Lausanne-Sports vs Sion

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 30 vs 30;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 16 vs 19;
    • Lausanne-Sports MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 8 (53%);
    • Sion MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (60%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 8;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Lausanne-Sports) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Sion) - 3 (60%).
    Trendek
    • A Sion gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Axpo Superliga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (szorzói: 1.8)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 10 legutóbbi 11 Lausanne-Sports otthon mérkőzések szemben a Sion.
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 9 legutóbbi 10 Lausanne-Sports otthon mérkőzések szemben a Sion (Axpo Superliga).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Lausanne-Sports mérkőzések szemben a Sion (Axpo Superliga).
    • Volt Alatt 3.5 lőtt gól az utolsó 8 Sion mérkőzésén minden alkalommal (Axpo Superliga).

    Total gólt Alatt (3,5)
    Tényező-250
    Közzétett: 2025.04.03., 16:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Lausanne-Sports - Sion

    A Sion vesztett:
    fc-siona 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Lausanne-Sports Győzelem
    Bovada
    -110
    A Sion nem nyert:
    fc-sionminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Axpo Superliga).
    Lausanne-Sports nem fog veszíteni
    Everygame
    -400
    A Lausanne-Sport nem nyert:
    fc-lausanne-sportfc-siona 14 utolsó 15 mérkőzésén szemben a Sion.
    fc-lausanne-sportfc-siona 13 utolsó 14 mérkőzésén szemben a Sion (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sportfc-siona 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Sion.
    fc-lausanne-sportfc-siona 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Sion (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sporta 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    Sion nem fog veszíteni
    Everygame
    -127
    A Lausanne-Sport kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    fc-lausanne-sportfc-sionminden utolsó 18 mérkőzésén szemben a Sion.
    fc-lausanne-sportfc-sionminden utolsó 17 mérkőzésén szemben a Sion (Axpo Superliga).
    fc-lausanne-sportfc-sionminden utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Sion.
    fc-lausanne-sportfc-sionminden utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Sion (Axpo Superliga).
    Lausanne-Sports Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -133
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Lausanne-Sports - Sion Helyezés a táblázatban

    Championship Group
    MGYDVGPForma
    1.
    Basel 1893
    Basel 1893
    540119-1173
    2.
    Servette
    Servette
    522112-1263
    3.
    Young Boys
    Young Boys
    522111-761
    4.
    Lugano
    Lugano
    51227-1154
    5.
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    513110-1053
    6.
    Luzern
    Luzern
    50145-1352

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    2 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 4
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 18
    Hiányzik - 15
    +3
    +2
    22 - Eltömődött
    20 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    5
    2
    Döntetlen
    1
    6
    Veszítenek
    4
    Gólkülönbség
    18
    Eltömődött
    22
    15
    Hiányzik
    20
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    4.2
    1.8
    Átlagosan elért pontszám
    2.2
    1.5
    Átlagosan passzoló
    2
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    50'
    Pontozott minden, min.
    41'
    Minden statisztika