Sion vs Lausanne Typy 28 września 2025

    Nadchodzący mecz pomiędzy Sionem a Lausanne Sports zapowiada się na pełen emocji. Obie drużyny dążą do wzmocnienia swojej pozycji w tabeli ligowej, jednak ich obecna forma jest dość zróżnicowana. Sion prezentuje pewną grę, wygrywając trzy z ostatnich pięciu spotkań, co pozwala im zajmować piąte miejsce. Natomiast Lausanne Sports walczy o poprawę wyników, plasując się na dziesiątej pozycji. Warto zauważyć, że ostatnie bezpośrednie starcia nie były korzystne dla gości - przegrali 0:2 w kwietniu tego roku.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 05 kwietnia 2025 i zakończył wynikiem 2:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Lausanne Sports):

    • procent posiadania piłki: 51% vs 49%;
    • rzuty rożne: 15 vs 2;
    • faule: 19 vs 7;
    • żółte kartki: 4 vs 1;
    • strzały celne: 5 vs 3.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań pomiędzy drużynami Sion i Lausanne-Sport:

    • rozegrano 33 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 20, gości - 8, remisów - 5;
    • liczba goli - 44 do 23;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 0.85, w drugiej - 1.18;
    • średnia liczba goli na mecz - 2.03.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Sion - Lausanne

    58%
    21 Zwycięstwa
    19%
    7 Remisów
    22%
    8 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    36
    Śr. goli na mecz
    2.06
    Obie drużyny strzeliły gola
    36%
    1.36
    Średnia liczba goli
    0.69
    1.72
    Żółte kartki
    2.17
    Ostatnie mecze
    12.04.26
    Super League
    Sion
    Sion
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    2.78
    0.14
    4
    2
    18
    17
    0
    4
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    2.78
    0.14
    4
    2
    18
    17
    0
    4
    09.11.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    0.59
    1.25
    4
    5
    12
    12
    1
    3
    2
    2
    2
    2
    0
    0
    0.59
    1.25
    4
    5
    12
    12
    1
    3
    28.09.25
    Super League
    Sion
    Sion
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    1.59
    1.07
    12
    2
    15
    11
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.59
    1.07
    12
    2
    15
    11
    2
    0
    05.04.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    1.03
    0.19
    15
    2
    19
    7
    4
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.03
    0.19
    15
    2
    19
    7
    4
    1
    15.02.25
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Sion
    Sion
    -
    -
    5
    1
    5
    13
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    1
    5
    13
    2
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Sion Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach Pucharu Szwajcarii (gospodarze - Prishtina Berno, goście - Sion). Mecz zakończył się wynikiem 0:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Sion vs Prishtina Berno):

    • posiadanie piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 15 vs 3;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 1 vs 1.

    Sion zajmuje piątą pozycję i prezentuje dobrą formę, wygrywając sześć z ostatnich dziesięciu meczów. Ich styl gry koncentruje się na kontroli piłki i aktywnej ofensywie, co potwierdza średnia liczba zdobywanych bramek wynosząca 1,67 na mecz. W ostatnich spotkaniach zespół odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki, pokazując stabilność i umiejętność adaptacji do przeciwnika. Ostatni mecz zakończył się dla nich sukcesem - świętowali zwycięstwo, co umocniło ich serię trzech wygranych z rzędu.

    Wyniki meczów: Sion

    Ostatnie mecze
    17.10.26
    Schweizer Cup
    Cham
    Cham
    Sion
    Sion
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Z
    10.10.26
    Super League
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    Sion
    Sion
    1.78
    1.02
    5
    5
    12
    10
    5
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.78
    1.02
    5
    5
    12
    10
    5
    2
    P
    02.10.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Saint Etienne
    Saint Etienne
    Sion
    Sion
    5
    1
    4
    1
    1
    0
    P
    24.09.26
    Klubowe mecze towarzyskie
    Stade Ls Ouchy
    Stade Ls Ouchy
    Sion
    Sion
    4
    2
    0
    1
    4
    1
    P
    19.09.26
    Super League
    Sion
    Sion
    1
    Zurych
    Zurych
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    3.01
    2.54
    5
    5
    10
    15
    0
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Lausanne-Sports Przegląd drużyny

    Obecni goście rozegrali swój ostatni oficjalny mecz w ramach Pucharu Szwajcarii (gospodarze - Concordia Basel, goście - Lausanne Sports). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:4.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Lausanne Sports vs Concordia Basel):

    • procent posiadania piłki: 53% vs 47%;
    • rzuty rożne: 12 vs 5;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 9 vs 5.

    Lausanne Sports zajmują dziesiątą pozycję w tabeli i przeżywają trudny okres, z zaledwie jednym zwycięstwem w ostatnich pięciu meczach. Ta drużyna jest jednak znana z umiejętności nieoczekiwanego odwracania losów spotkania dzięki nieprzewidywalnym atakom. Pomimo problemów w obronie (średnio tracą dwa gole na mecz), ich potencjał ofensywny pozostaje wysoki - strzelają średnio 1,33 gola na mecz. Warto zauważyć, że Lausanne często grają w sposób widowiskowy: w ostatnich jedenastu meczach Superligi obie drużyny zdobywały bramki.

    Wyniki meczów: Lausanne-Sports

    Ostatnie mecze
    18.10.26
    Schweizer Cup
    Winkeln
    Winkeln
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    0
    7
    0
    1
    0
    6
    -
    -
    4
    6
    -
    -
    0
    0
    Z
    11.10.26
    Super League
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.57
    0.68
    6
    8
    19
    16
    3
    4
    P
    20.09.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1
    Lugano
    Lugano
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.56
    2.46
    1
    6
    13
    10
    3
    3
    P
    13.09.26
    Super League
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    Servette Geneva
    Servette Geneva
    1.33
    1.78
    12
    2
    21
    14
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.33
    1.78
    12
    2
    21
    14
    1
    2
    P
    05.09.26
    Super League
    Vaduz
    Vaduz
    Lausanne-Sports
    Lausanne-Sports
    1.81
    0.58
    7
    3
    8
    18
    0
    4
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.81
    0.58
    7
    3
    8
    18
    0
    4
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba konfrontacji - 33;
    • zwycięstwa w 1. połowie dla gospodarzy (na własnym boisku) - 2; dla gości (na wyjeździe) - 3; remisy - 10;
    • średni wynik 1. połowy: 0.85;
    • dzisiejsi gospodarze średnio strzelają 0.55 gola, goście - 0.3.

    Statystyki w 1. połowie: Sion (u siebie) vs Lausanne Sports (na wyjeździe)

    • rozegrane mecze w turnieju: 3 vs 3;
    • zwycięstwa: 1 (33.33%) vs 0 (0%);
    • porażki: 1 (33.33%) vs 3 (100%);
    • remisy: 1 (33.33%) vs 0 (0%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 1 vs 1;
    • średnia liczba straconych goli: 0.33 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów (ogółem):

    • zwycięstwa: 4 vs 4;
    • porażki: 3 vs 3;
    • remisy: 3 vs 3;
    • średni wynik 1. połowy: 1.3 (strzelone - 0.8, stracone - 0.5) vs 1.3 (strzelone - 0.8, stracone - 0.5).
    Trendy
    • Lausanne Sports tracą bramki w 1. połowie w 8 z ostatnich 9 meczów (Superliga).
    👉Prognoza: 1. połowa, Sion zdobędzie bramkę(kurs: 1.93)

    Przewidywania na wynik

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba konfrontacji - 33;
    • zwycięstwa gospodarzy - 20, gości - 8, remisy - 5.

    Statystyki: Sion vs Lausanne Sports

    • rozegrane mecze w turnieju: 6 vs 6;
    • zwycięstwa: 3 vs 1;
    • procent zwycięstw: 50% vs 17%;
    • porażki: 2 vs 4;
    • remisy: 1 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstwa: 6 vs 5;
    • porażki: 3 vs 3;
    • remisy: 1 vs 2.
    Trendy
    • Sion nie przegrywa u siebie w 7 kolejnych bezpośrednich spotkaniach z tym zespołem (Superliga).
    • Lausanne Sports nie wygrywa na wyjeździe w 11 z ostatnich 12 meczów (Superliga).
    • Lausanne Sports nie wygrywa w 9 z ostatnich 10 meczów (Superliga).
    👉Przewidywanie: Sion nie przegra(kurs: 1.4)

    Przewidywania na total

    Bezpośrednie spotkania:

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają - 1.33, goście - 0.7;
    • średni total goli w bezpośrednich meczach - 2.03;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 12 razy; na boisku gospodarzy - 7 razy.

    Statystyki: Sion vs Lausanne Sports

    • średni total w turnieju: 2.83 kontra 3.33;
    • średni total zdobytych bramek: 1.67 kontra 1.33;
    • średni total w pierwszej połowie: 0.83 kontra 0.17;
    • średni total w drugiej połowie: 0.83 kontra 1.17;
    • Sion: średni total na własnym boisku w turnieju - 1.33;
    • Lausanne Sports: średni total na wyjeździe w turnieju - 1;
    • ostatnie 10 meczów (średni total): 1.6 (u siebie - 1.5) kontra 1.7 (na wyjeździe - 1.83).
    Trendy
    • Lausanne Sports zdobywa mniej niż 1.5 gola na wyjeździe w 8 kolejnych bezpośrednich meczach z tym zespołem (Superliga).
    • Lausanne Sports zdobywa mniej niż 1.5 gola w 5 kolejnych meczach (Superliga).
    👉Przewidywanie: Lausanne-Sports Total bramek Poniżej (1,5)(kurs: 1.48)

    Przewidywania na rzuty rożne

    Sion: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 3.5; na własnym boisku - 2.67;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 4.1; na własnym boisku - 2.75.

    Lausanne Sports: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 6.17, na wyjeździe - 3.67;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 5.5; na wyjeździe - 5.33.
    Trendy
    • Lausanne Sports wykonuje więcej niż 4.5 rzutów rożnych w kolejnych pięciu bezpośrednich meczach z tym zespołem (Superliga).
    👉Przewidywanie: Rzuty rożne — Lausanne-Sports Total Powyżej (4,5)(kurs: 1.66)

    Przewidywania na kartki

    Bezpośrednie spotkania

    • średni total żółtych kartek w bezpośrednich spotkaniach - 3.46 (1.73 - gospodarze i 1.73 - goście);
    • średni total żółtych kartek na boisku gospodarzy - 4.33 (1.93 - gospodarze i 2.4 - goście).

    Sion: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 2; na własnym boisku - 2;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 1.7; na własnym boisku - 2.

    Lausanne Sports: Statystyki

    • sezon: średni total w turnieju - 3.5, na wyjeździe - 3.67;
    • ostatnie 10 meczów: średni total - 2.4; na wyjeździe - 2.17.
    👉Przewidywanie: Żółte kartki — Total Powyżej (4,5)

    Przewidywania na obie drużyny strzelą

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba konfrontacji - 33;
    • obie drużyny strzelały ogółem - 12 razy;
    • na boisku gospodarzy - 7 razy.

    Statystyki: Sion kontra Lausanne Sports

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6;
    • liczba meczów w sezonie, w których obie drużyny strzelały (dalej - ODS): 2 vs 6;
    • Liczba ODS dla drużyny Sion na własnym boisku - 0 (0%);
    • Liczba ODS dla drużyny Lausanne Sports na wyjeździe - 3 (100%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • Liczba meczów z ODS: 3 vs 8;
    • Liczba ODS dla drużyny Sion na własnym boisku - 1 (25%);
    • Liczba ODS dla drużyny Lausanne Sports na wyjeździe - 4 (67%).
    Trendy
    • Lausanne Sports zdobywa i traci bramki w kolejnych jedenastu meczach (Superliga).
    • Lausanne Sports zdobywa i traci bramki w sześciu z ostatnich siedmiu meczów.
    • Lausanne Sports zdobywa i traci bramki na wyjeździe w pięciu meczach z rzędu (Superliga).
    👉Przewidywanie: Obie drużyny strzelą gola: (Tak)(kurs: 1.66)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Analizując aktualną formę drużyn oraz statystyki ich bezpośrednich spotkań, można przewidzieć otwarty charakter meczu z wieloma sytuacjami pod obiema bramkami. Trend na "obie strzelą" dla Lausanne potwierdza się zarówno w ostatnich wynikach drużyny (11 razy z rzędu), jak i w kursie zakładu mieszczącym się w akceptowalnym przedziale od 1.5 do 2.25 (1.66). Biorąc pod uwagę wysoką skuteczność obu drużyn oraz słabości defensywy gości, zakład, że obie drużyny zdobędą bramki, wydaje się najbardziej logiczny na nadchodzące starcie. Nasza prognoza - obie drużyny strzelą.

    Obie drużyny strzelą gola: (Tak)
    Kurs-152
    Opublikowany: 25.09.2025, 19:16

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Sion - Lausanne-Sports

    Sion nie przegrał:
    fc-sionfc-lausanne-sportw ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Lausanne-Sport (Super League).
    Lausanne-Sport nie wygrał:
    fc-lausanne-sportw 11 z ostatnich 12 meczów na wyjeździe (Super League).
    fc-lausanne-sportw 9 z ostatnich 10 meczów (Super League).
    Sion nie przegra
    Everygame
    -303
    Sion stracony gol:
    fc-sionw 25 z ostatnich 27 meczów (Super League).
    fc-sionw 17 z ostatnich 18 meczów w domu (Super League).
    Lausanne-Sport zdobył bramkę:
    fc-lausanne-sportw ostatnich 21 meczów.
    fc-lausanne-sportw ostatnich 12 meczów (Super League).
    fc-lausanne-sportw ostatnich 11 meczów na wyjeździe.
    fc-lausanne-sportw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Super League).
    Lausanne-Sports zdobędzie bramkę
    Everygame
    -303
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    fc-sionw 11 z ostatnich 12 meczów Sion w domu (Super League).
    fc-lausanne-sportw 20 z ostatnich 21 meczów Lausanne-Sport.
    fc-lausanne-sportw 13 z ostatnich 14 meczów Lausanne-Sport na wyjeździe (Super League).
    fc-lausanne-sportw ostatnich 12 meczów Lausanne-Sport (Super League).
    fc-lausanne-sportw 10 z ostatnich 11 meczów Lausanne-Sport na wyjeździe.
    w ostatnich 8 meczów Johannes von Mandach (w turnieju Super League).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -400
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    fc-sionfc-lausanne-sportw 7 z ostatnich 8 meczów Sion przeciwko Lausanne-Sport (Super League).
    fc-sionw 10 z ostatnich 11 meczów Sion w domu (Super League).
    w 6 z ostatnich 7 meczów Johannes von Mandach.
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -303
    Wyświetl więcej faktów

    Sion - Lausanne-Sports Pozycja w tabeli

    Championship Group
    MZRPGPktForma
    1.
    Thun
    Thun
    382431180-5275
    2.
    St. Gallen 1879
    St. Gallen 1879
    382010872-4770
    3.
    Lugano
    Lugano
    381910959-4267
    4.
    Sion
    Sion
    381615763-4063
    5.
    Basel 1893
    Basel 1893
    381681455-5856

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 2
    Porażek - 6
    10 meczów
    Zdobyte - 22
    Stracone - 20
    +2
    +3
    18 - Zdobyte
    15 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    2
    1
    Remisów
    2
    4
    Porażek
    6
    Różnica bramek
    22
    Zdobyte
    18
    20
    Stracone
    15
    4.2
    Średnia suma goli w meczu
    3.3
    2.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.5
    7
    Obie drużyny strzeliły gola
    3
    41'
    Minuty / strzelony gol
    50'
    Zobacz wszystkie statystyki