Orebro vs HV 71 Prognoza 26 grudnia 2025
📢Jak zespoły będą wykorzystywać zmiany, aby utrzymać wysokie tempo gry? Rotacje odgrywają ważną rolę w hokeju, a ich właściwe wykorzystanie przybliży zespoły Orebro i HV 71 do zwycięstwa w meczu, który odbędzie się 26 grudnia o 14:15 w ramach turnieju "SHL". Bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa zespołów - i , gdzie faworytem jest zespół Orebro.
Head to Head
- rozegrane 50 mecze;
- na lodzie gospodarzy 24 zwycięstw (wliczając dogrywkę), goście - 25;
- zdobyte bramki: 150 przeciwko 139;
- średnia całkowita 1. tercji - 1.52, 2. - 2.12, 3. - 2.06;
- średnia całkowita meczu - 5.68.
Ostatni raz drużyny spotkały się 27 listopada 2025 na arenie drużyny HV 71 - wynik meczu wynosił 1:5.

Orebro Przegląd drużyny
🏆W bieżącym sezonie Orebro uczestniczył w 28 meczach, osiągając następujące wyniki:
- 12 zwycięstw,
- 16 porażek.
📈W tym sezonie Orebro ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 43%, przy czym 57% meczów kończy się porażką.
📊Średnia drużyny wynosi 5.36, zdobywając średnio 2.68 goli na mecz i tracąc średnio 2.86 goli.
🏒W tym sezonie Orebro zdobył 75 goli:
- Drużyna szczególnie wyróżnia się w okresie 1, gdzie 37.33% wszystkich goli zostało zdobytych.
- Na własnym lodowisku średnia liczba goli wynosi 2.75 na mecz.
🥅Jeśli chodzi o obronę, Orebro w bieżącym sezonie stracił 80 goli.
- Okres 2 okazał się być wymagający, gdzie 36.59% wszystkich goli zostało straconych w tym czasie.
- W domu średnia liczba straconych goli wynosi 2.75 na mecz.
Wyniki meczów: Orebro

HV 71 Przegląd drużyny
🏆W obecnym sezonie HV 71 wziął udział w 28 meczach, osiągając następujące wyniki: 9 zwycięstw, 19 porażek.
📈W tym sezonie HV 71 ma wskaźnik zwycięstw wynoszący 32%, a 68% meczów kończy się porażką.
📊Średnia punktacja zespołu to 5.68, ze średnio 2.43 bramkami zdobytymi na mecz i średnio 3.32 bramkami straconymi.
🏒Do tej pory HV 71 zdobył 68 bramek:
- Okres 2 okazał się szczególnie udany, z 36.76% wszystkich bramek zdobytych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych średnia liczba bramek spada do 2.17.
🥅Jeśli chodzi o obronę, HV 71 w tym sezonie stracił 93 bramek.
- Okres 2 okazał się wyzwaniem, z 36.17% wszystkich bramek straconych w tym czasie.
- Podczas wyjazdowych wzrasta to średnio do 3.92 bramek na mecz.
Wyniki meczów: HV 71
Prognoza na 1. tercję
Bezpośrednie pojedynki:
- liczba spotkań - 50;
- liczba zwycięstw w 1. tercji gospodarzy (na własnym lodowisku) - 11; gości (na wyjeździe) - 8;
- średni total 1. tercji: 1.52;
- dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.68, goście - 0.84.
Statystyki w 1. tercji: Orebro (u siebie) vs HV 71 (na wyjeździe)
- liczba rozegranych meczów w turnieju: 16 vs 12;
- liczba zwycięstw: 7 (43.75%) vs 3 (25%);
- liczba porażek: 5 (31.25%) vs 6 (50%);
- liczba remisów: 4 (25%) vs 3 (25%).
- średni total zdobytych bramek: 1 vs 0.67;
- średni total straconych bramek: 0.75 vs 1.08.
Ostatnie 10 meczów (ogółem):
- liczba zwycięstw: 4 vs 5;
- liczba porażek: 2 vs 4;
- liczba remisów: 4 vs 1;
- średni total 1. tercji: 1.5 (zdobyte - 0.8, stracone - 0.7) vs 2.1 (zdobyte - 1.2, stracone - 0.9).
- Orebro nie przegrał pierwszej tercji w ostatnich 6 meczach przeciwko HV 71 (SHL).
- Orebro nie przegrał pierwszej tercji w 7 z ostatnich 8 meczów (SHL).
- Orebro nie przegrał pierwszej tercji w ostatnich 6 meczach w domu (SHL).
Prognoza na wynik
H2H:
- Liczba spotkań - 50;
- Liczba zwycięstw gospodarzy - 24, gości - 25.
Statystyki: Orebro vs HV 71
- Liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 28;
- Liczba zwycięstw: 12 (43%) vs 9 (32%);
- Liczba porażek: 16 (57%) vs 19 (68%);
- Liczba zwycięstw gospodarzy w turnieju: 9;
- Liczba zwycięstw gości w turnieju: 2.
Ostatnie 10 meczów:
- Liczba zwycięstw: 5 vs 4;
- Liczba porażek: 5 vs 6;
- Liczba zwycięstw gospodarzy: 4;
- Liczba zwycięstw gości: 0.
- Orebro wygrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów w domu przeciwko HV 71 (SHL).
Prognoza na powyżej/poniżej
H2H:
- średnia liczba goli na mecz dla gospodarzy - 3, dla gości - 2.78;
- średnia liczba goli w H2H - 5.68;
- obie drużyny strzeliły w 1. tercji - 10 raz;
- obie drużyny strzeliły w 2. tercji - 19 raz;
- obie drużyny strzeliły w 3. tercji - 17 raz.
Statystyki: Orebro vs HV 71
- średnia liczba w turnieju: 5.36 vs 5.68;
- średnia liczba strzelonych bramek: 2.68 vs 2.43;
- średnia liczba straconych bramek: 2.86 vs 3.32;
- Orebro: średnia liczba w domu w turnieju - 2.75;
- HV 71: średnia liczba na wyjeździe w turnieju - 2.17;
- ostatnie 10 meczów (średnia liczba strzelonych bramek): 2.4 (w domu - 2.14) vs 2.7 (na wyjeździe - 1.67).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 12 z ostatnich 13 meczów Orebro przeciwko HV 71 (SHL).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 13 z ostatnich 14 meczów HV 71 (SHL).
- Były łącznie więcej niż 4.5 bramek w 11 z ostatnich 12 meczów HV 71 na wyjeździe (SHL).
Prognoza redakcji
- Orebro wygrał (w regulaminowym czasie gry) w 7 z ostatnich 8 meczów w domu przeciwko HV 71 (SHL).