Dender vs Truidense Statystyki H2H
Head-to-Head
FCV Dender
4 meczy
St. Truidense VV
1 Zwycięstwa
1 Remis
2 Zwycięstwa
25%
25%
50%
1. Połowa
1 Zwycięstwa
0 Remisów
3 Zwycięstwa
25%
75%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
1 Remis
2 Zwycięstwa
25%
25%
50%
Goli
Suma bramek
16
6
10
Total meczy
3
Powyżej - 75%
1
25% - Poniżej
Średnia goli na mecz
4
1.5
2.5
Średni czas na gol
22'
60'
36'
FCV Dender
2
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
0
0-15'
4
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
3
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
St. Truidense VV
Statystyki meczów
FCV Dender
St. Truidense VV
45.25%
Kontrola piłki
54.75%
Faule
Razem: 69
17.25
28
41
Rzuty rożne
Razem: 37
9.25
16
21
Spalone
Razem: 20
5
9
11
Żółte kartki
Razem: 12
3
5
7
Czerwone kartki
Razem: 1
0.25
1
0
Porównanie ostatnich wyników


FCV DenderBelgia
St. Truidense VVBelgia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
FCV Dender - St. Truidense VV Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
First Division BFCV Dender
K Beerschot VA
-
-
9
4
16
8
0
2
2
0
1
0
1
0
-
-
9
4
16
8
0
2
ZW
14.08.26
First Division BKermt-Hasselt
FCV Dender
-
-
4
9
9
11
3
1
1
0
1
0
0
0
-
-
4
9
9
11
3
1
P
02.08.26
Club Friendly GamesKSV Oudenaarde
FCV Dender
-
-
-
-
-
-
0
0
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
0
0
P
01.08.26
Club Friendly GamesKSC Lokeren Temse
FCV Dender
-
-
3
6
-
-
0
0
3
0
2
0
1
0
-
-
3
6
-
-
0
0
P
23.05.26
Premier DivisionFCV Dender
Lommel United
1.96
0.18
8
2
10
10
2
3
0
0
0
0
0
0
1.96
0.18
8
2
10
10
2
3
R
17.05.26
Premier DivisionLommel United
FCV Dender
1.48
1.38
6
7
6
19
1
3
3
2
0
1
3
1
1.48
1.38
6
7
6
19
1
3
P
09.05.26
Premier DivisionZulte Waregem
FCV Dender
2.54
1.29
9
2
8
12
1
5
2
1
2
1
0
0
2.54
1.29
9
2
8
12
1
5
P
03.05.26
Premier DivisionFCV Dender
1
Raal La Louviere
1.56
1.88
4
5
20
10
1
1
2
1
2
1
0
0
1.56
1.88
4
5
20
10
1
1
ZW
24.04.26
Premier DivisionCercle Brugge
FCV Dender
-
-
6
3
8
9
0
2
2
1
1
0
1
1
-
-
6
3
8
9
0
2
P
Mecze
20.08.26
UELSt. Truidense VV
Omonia Nikozja
1.81
0.94
6
1
13
9
1
2
1
0
0
0
1
0
1.81
0.94
6
1
13
9
1
2
ZW
14.08.26
Premier DivisionCercle Brugge
St. Truidense VV
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
3
3
1
2
2
1
3.21
1.48
10
3
7
9
0
3
R
08.08.26
Premier DivisionSt. Truidense VV
Lommel
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0
1
1
0
1
1
0
3.1
1.56
6
2
13
7
1
0
R
02.08.26
Club Friendly GamesAEK Ateny
St. Truidense VV
-
-
2
7
7
15
0
0
3
0
3
0
0
0
-
-
2
7
7
15
0
0
P
01.08.26
Club Friendly GamesHelmond Sport
St. Truidense VV
-
-
3
5
16
6
1
0
1
0
0
0
1
0
-
-
3
5
16
6
1
0
P
25.07.26
Club Friendly GamesSt. Truidense VV
Al Jazira (UAE)
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
22.07.26
Club Friendly GamesLiege
St. Truidense VV
-
-
7
4
12
16
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
7
4
12
16
1
2
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesLuzern
St. Truidense VV
-
-
11
2
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
11
2
-
-
0
0
ZW
Wyniki meczów
3 Zwycięstwa
1 Remis
6 Pokonuje
30%
10%
60%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
20%
40%
Remisów
50%
30%
Pokonuje
30%
·10 meczów ·St. Truidense VV
4 Zwycięstwa
3 Remisów
3 Porażek
40%
30%
30%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
60%
20%
Remisów
10%
50%
Pokonuje
30%
Wygrane bez strat
2
Porażki bez punktów
1
Wygrane comebacki
0
Powracające porażki
0
Statystyka goli
12
18
7
Gole w 1. Połowie6
5
Gole w 2 Połowie12
-
Zdobywali pierwszy punkt5
2
Nie zdobyła punktów1
FCV Dender
8%
1
8%
1
42%
5
8%
1
0%
0
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Truidense VV
11%
2
6%
1
17%
3
6%
1
22%
4
39%
7
16
16
7
Gole w 1. Połowie8
9
Gole w 2 Połowie8
-
Tracili pierwszy punkt5
2
Nie traciłi2
FCV Dender
13%
2
6%
1
38%
6
25%
4
13%
2
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Truidense VV
19%
3
31%
5
25%
4
25%
4
6%
1
56%
9
Średnia goli na mecz
3.4
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
7
Średni czas na gol
50'
Suma goli w meczu
St. Truidense VV
2.8
Cały mecz3.4
1.4
1. Połowa1.4
1.4
2. Połowa2
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
9
90%
1
10%
4
40%
6
60%
1.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
FCV Dender - St. Truidense VV Statystyki meczów
FCV Dender
St. Truidense VV
50.5%
55.6%
Faule
140
98
Rzuty rożne
57
47
Spalone
-
-
Żółte kartki
21
20
Czerwone kartki
1
1
Wyniki meczów
2:1
3 razy30%
1:2
2 razy20%
0:0
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:4
1 raz10%
1:1
2 razy20%
1:0
1 raz10%
1:4
1 raz10%
2:0
1 raz10%
2:1
1 raz10%
3
5 razy50%
2
1 raz10%
5
2 razy20%
1
1 raz10%
3 goli
2 goli
5 goli
1 gol
6 goli
3
2 razy20%
2
3 razy30%
5
1 raz10%
1
1 raz10%
6
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Premier Division
St. Truidense VV
Union Saint-Gilloise
2 wrz
18:30
Zobacz statystyki
EFL League Two
Crewe Alexandra
Walsall
1 wrz
18:45
Zobacz statystyki
Puchar Włoch
Torino
Monza
1 wrz
19:00
Zobacz statystyki
Puchar Macedonii
Fk Detonit Junior
KF Shkendija Haracine
2 wrz
15:00
Zobacz statystyki
Pro League
Esteghlal
Persepolis
2 wrz
16:00
Zobacz statystyki
First Division
Shakhter Karaganda
Khan Tengri
3 wrz
12:00
Zobacz statystyki