Torino vs Monza Statystyki H2H
Head-to-Head
Torino
7 mecze
Monza
3 Zwycięstwa
3 Remisów
1 Zwycięstwa
43%
43%
14%
1. Połowa
2 Zwycięstwa
4 Remisów
1 Zwycięstwa
29%
57%
14%
2. Połowa
2 Zwycięstwa
5 Remisów
0 Zwycięstwa
29%
71%
Goli
Suma bramek
13
8
5
Total meczy
1
Powyżej - 14%
6
86% - Poniżej
Średnia goli na mecz
1.86
1.14
0.71
Średni czas na gol
48'
78'
126'
Torino
0
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
3
46-60'
3
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
Monza
Statystyki meczów
Torino
Monza
53.43%
Posiadanie piłki
46.57%
Faule
Razem: 175
25
105
70
Rzuty rożne
Razem: 64
9.14
41
23
Spalone
Razem: 20
2.86
9
11
Żółte kartki
Razem: 20
2.86
10
10
Czerwone kartki
Razem: 1
0.14
0
1
Porównanie ostatnich wyników


TorinoWłochy
MonzaWłochy

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Torino - Monza Ostatnie mecze
Mecze
19.09.26
Serie ABologna
Torino
0.86
0.86
1
6
18
12
0
3
1
1
1
0
0
1
0.86
0.86
1
6
18
12
0
3
R
14.09.26
Serie ATorino
Roma
0.78
2.07
1
8
7
20
0
2
0
2
0
1
0
1
0.78
2.07
1
8
7
20
0
2
P
05.09.26
Serie AFiorentina
Torino
1.41
0.84
3
5
11
8
0
0
1
2
0
0
1
2
1.41
0.84
3
5
11
8
0
0
Z
01.09.26
Italian CupTorino
Monza
1.31
1.79
8
8
15
12
1
1
0
1
0
1
0
0
1.31
1.79
8
8
15
12
1
1
P
29.08.26
Serie ASassuolo Calcio
Torino
1.8
1.22
4
3
12
9
3
1
2
1
1
1
1
0
1.8
1.22
4
3
12
9
3
1
P
23.08.26
Serie ATorino
Milan
1.06
2.24
2
4
10
9
0
1
1
2
0
0
1
2
1.06
2.24
2
4
10
9
0
1
P
15.08.26
Italian CupTorino
Carrarese Calcio
1
1.74
0.63
4
3
14
14
0
0
1
0
1
0
0
0
1.74
0.63
4
3
14
14
0
0
Z
08.08.26
Club Friendly GamesAvellino
Torino
-
-
5
3
10
10
0
0
1
1
0
1
1
0
-
-
5
3
10
10
0
0
R
05.08.26
Club Friendly GamesTorino
Vado
-
-
4
2
-
-
0
1
3
1
2
0
1
1
-
-
4
2
-
-
0
1
Z
Mecze
03.10.26
Klubowe mecze towarzyskieStade Brestois
Monza
-
-
3
8
-
-
2
2
2
2
0
1
2
1
-
-
3
8
-
-
2
2
R
26.09.26
Klubowe mecze towarzyskieMonza
Cremonese
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
18.09.26
Serie AMonza
Sassuolo Calcio
1.57
1.79
7
5
13
6
4
1
2
1
0
0
2
1
1.57
1.79
7
5
13
6
4
1
Z
13.09.26
Serie ALecce
Monza
1.16
3.03
4
6
14
13
2
0
3
2
3
1
0
1
1.16
3.03
4
6
14
13
2
0
P
06.09.26
Serie AParma Calcio
Monza
1
1.37
6
3
12
13
2
2
1
1
0
1
1
0
1
1.37
6
3
12
13
2
2
R
01.09.26
Italian CupTorino
Monza
1.31
1.79
8
8
15
12
1
1
0
1
0
1
0
0
1.31
1.79
8
8
15
12
1
1
Z
29.08.26
Serie AMonza
Udinese Calcio
1.56
1.11
3
3
10
12
1
0
2
3
1
3
1
0
1.56
1.11
3
3
10
12
1
0
P
22.08.26
Serie AInter Mediolan
Monza
1.2
1.11
3
3
5
14
2
2
4
1
1
1
3
0
1.2
1.11
3
3
5
14
2
2
P
14.08.26
Italian CupMonza
Avellino
1.77
0.85
5
1
12
15
0
2
3
0
2
0
1
0
1.77
0.85
5
1
12
15
0
2
Z
Wyniki meczów
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażki
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
40%
40%
Remisów
30%
50%
Porażki
30%
·10 meczów ·Monza
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażek
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
50%
30%
Remisów
20%
40%
Porażki
30%
Zwycięstwa bez straty gola
3
Porażki bez zdobytej bramki
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
Powracające porażki
0
Statystyka goli
11
15
4
Gole w 1. Połowie7
7
Gole w 2 Połowie8
3
Zdobywali pierwszy punkt5
2
Bez gola1
Torino
9%
1
0%
0
27%
3
9%
1
18%
2
36%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Monza
0%
0
20%
3
27%
4
20%
3
13%
2
20%
3
14
17
8
Gole w 1. Połowie10
6
Gole w 2 Połowie7
7
Tracili pierwszy punkt5
1
Nie traciłi3
Torino
7%
1
7%
1
57%
8
14%
2
21%
3
29%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Monza
24%
4
24%
4
35%
6
24%
4
6%
1
35%
6
Średnia goli na mecz
3.2
Średnia minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny strzeliły gola
7
Średni czas na gol
62'
Suma goli w meczu
Monza
2.5
Cały mecz3.2
1.2
1. Połowa1.7
1.3
2. Połowa1.5
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
9
90%
1
10%
3
30%
7
70%
1.5
5
50%
5
50%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Torino - Monza Statystyki meczów
Torino
Monza
53.1%
44%
Faule
102
130
Rzuty rożne
40
52
Spalone
10
29
Żółte kartki
7
19
Czerwone kartki
0
1
Wyniki meczów
2:1
3 razy30%
1:2
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:2
1 raz10%
1:0
1 raz10%
0:2
2 razy20%
0:1
1 raz10%
1:1
1 raz10%
2:1
1 raz10%
2:3
1 raz10%
3
5 razy50%
2
2 razy20%
1
2 razy20%
4
1 raz10%
3 goli
2 goli
1 gol
4 goli
5 goli
3
2 razy20%
2
3 razy30%
1
1 raz10%
4
1 raz10%
5
3 razy30%
Statystyki innych drużyn H2H
Ligue A
Kayanza Le
Rukinzo
18 paź
13:00
Zobacz statystyki
Second Liga
CWKS Resovia
Sokół Kleczew
18 paź
13:00
Zobacz statystyki
Tunisia, Ligue 1
Avenir S Marsa
ES Metlaoui
18 paź
13:30
Zobacz statystyki
Ligue 2
JS Azazga
Beni Thour
19 paź
14:00
Zobacz statystyki
SFL, PDS
Wimborne Town
Gosport Borough
20 paź
18:30
Zobacz statystyki
UEFA Liga Mistrzów
Napoli
Bodo/Glimt
20 paź
19:00
Zobacz statystyki