Dender vs Truidense Typy 21 lutego 2026

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami FCV Dender i St. Truidense VV. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 15:00 21 lutego. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Stade Van Roy w mieście Denderleeuw. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 08 sierpnia 2025 i zakończył się wynikiem 2:0. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - St. Truidense VV):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzutów rożnych: 4 vs 2;
    • fauli: 18 vs 7;
    • żółtych kartek: 3 vs 0;
    • strzałów celnych: 3 vs 2.

    📊Drużyny rozegrały trzy oficjalne mecze. Statystyki są następujące:

    • gole: 5 przeciwko 6;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.67, w 2. połowie - 2;
    • średnia suma goli w meczu - 3.67.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Dender - Truidense

    25%
    1 Zwycięstwa
    25%
    1 Remis
    50%
    2 Zwycięstwa
    Razem gier
    4
    Suma bramek
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    75%
    1.5
    Średnia liczba goli
    2.5
    4
    Rzuty rożne
    5.25
    1.25
    Żółte kartki
    1.75
    7
    Faule
    10.25
    Ostatnie mecze
    21.02.26
    Premier Division
    FCV Dender
    FCV Dender
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.36
    0.06
    4
    9
    0
    1
    3
    0
    1
    4
    1
    2
    0
    2
    0.36
    0.06
    4
    9
    0
    1
    3
    0
    08.08.25
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    FCV Dender
    FCV Dender
    1
    2.67
    0.48
    4
    2
    18
    7
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.67
    0.48
    4
    2
    18
    7
    3
    0
    08.02.25
    Premier Division
    FCV Dender
    FCV Dender
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1.75
    1.58
    3
    5
    14
    13
    1
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.75
    1.58
    3
    5
    14
    13
    1
    2
    17.08.24
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    FCV Dender
    FCV Dender
    -
    -
    3
    7
    9
    7
    1
    1
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    -
    -
    3
    7
    9
    7
    1
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    FCV Dender Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Premier Division (gospodarze - Oud Heverlee, goście - FCV Dender). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (FCV Dender vs Oud Heverlee):

    • procent posiadania piłki: 58% vs 42%;
    • rzuty rożne: 7 vs 10;
    • faule: 8 vs 8;
    • żółte kartki: 1 vs 2;
    • strzały celne: 4 vs 8.
    🏆W trakcie sezonu Premier Division, drużyna FCV Dender wzięła udział w 25 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 3 wygrane,
    • 14 porażki,
    • 8 remisy.

    📈Aktualnie FCV Dender zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier Division, z wynikiem 12% wygranych oraz 56% porażek.

    ⚽️W sezonie FCV Dender zdobyła łącznie 20 goli. W obronie, drużyna FCV Dender w sezonie puściła 40 bramek.

    Wyniki meczów: FCV Dender

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    First Division B
    Liege
    Liege
    FCV Dender
    FCV Dender
    -
    -
    4
    9
    11
    19
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    4
    9
    11
    19
    1
    2
    ZW
    22.08.26
    First Division B
    FCV Dender
    FCV Dender
    K Beerschot VA
    K Beerschot VA
    -
    -
    9
    4
    16
    8
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    9
    4
    16
    8
    0
    2
    ZW
    14.08.26
    First Division B
    Kermt-Hasselt
    Kermt-Hasselt
    FCV Dender
    FCV Dender
    -
    -
    4
    9
    9
    11
    3
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    9
    9
    11
    3
    1
    P
    02.08.26
    Club Friendly Games
    KSV Oudenaarde
    KSV Oudenaarde
    FCV Dender
    FCV Dender
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    KSC Lokeren Temse
    KSC Lokeren Temse
    FCV Dender
    FCV Dender
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    6
    -
    -
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    St. Truidense VV Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Premier Division (gospodarze - St. Truidense VV, goście - Zulte Waregem). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (St. Truidense VV vs Zulte Waregem):

    • procent posiadania piłki: 59% vs 41%;
    • rzuty rożne: 7 vs 6;
    • faule: 11 vs 12;
    • żółte kartki: 3 vs 3;
    • strzały celne: 7 vs 3.
    🏆W trakcie sezonu Premier Division, drużyna St. Truidense VV wzięła udział w 25 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 16 wygrane,
    • 6 porażki,
    • 3 remisy.

    📈Aktualnie St. Truidense VV zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier Division, z wynikiem 64% wygranych oraz 24% porażek.

    ⚽W sezonie St. Truidense VV zdobyła łącznie 40 goli. W obronie w sezonie puściła 28 bramek.

    Wyniki meczów: St. Truidense VV

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    ZW
    27.08.26
    UEL
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    2.55
    2.01
    5
    6
    10
    12
    1
    5
    P
    20.08.26
    UEL
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Omonia Nikozja
    Omonia Nikozja
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.81
    0.94
    6
    1
    13
    9
    1
    2
    ZW
    14.08.26
    Premier Division
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    3.21
    1.48
    10
    3
    7
    9
    0
    3
    R
    08.08.26
    Premier Division
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    Lommel
    Lommel
    3.1
    1.56
    6
    2
    13
    7
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    3.1
    1.56
    6
    2
    13
    7
    1
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • zwycięstwa gospodarzy - 1, zwycięstwa gości - 1, remisy - 1.

    Statystyki: FCV Dender vs St. Truidense VV

    • rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 25;
    • zwycięstw: 3 vs 16;
    • procent zwycięstw: 12% vs 64%;
    • porażek: 14 vs 6;
    • remisów: 8 vs 3.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 2 vs 7;
    • porażek: 6 vs 3;
    • remisów: 2 vs 0.
    Trendy
    • St. Truidense VV wygrał w 6 z ostatnich 7 meczów (Premier Division).
    • St. Truidense VV wygrał w 5 z ostatnich 6 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    👉Prognoza: St. Truidense VV Zwycięstwo(kursy: 2.15)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.67, goście - 2;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.67;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 2; na boisku drużyny gospodarzy - 1.

    Statystyki: FCV Dender kontra St. Truidense VV

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.4 kontra 2.72;
    • średnia liczba strzelonych goli: 0.8 kontra 1.6;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.32 kontra 0.76;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.48 kontra 0.84;
    • FCV Dender: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0.67;
    • St. Truidense VV: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.67;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 0.8 (w domu - 0.6) kontra 2 (na wyjeździe - 2.4).
    Trendy
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Dender.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Dender (Premier Division).
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów St. Truidense VV na wyjeździe (Premier Division).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (3,5)(kursy: 1.38)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 3;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 2 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.

    Statystyki: FCV Dender kontra St. Truidense VV

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 25 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 14 vs 14 ;
    • liczba OC dla zespołu FCV Dender na własnym boisku - 5 (42%) ;
    • liczba OC dla zespołu St. Truidense VV na wyjeździe - 8 (67%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 5 vs 6 ;
    • OC dla zespołu FCV Dender na własnym boisku - 2 (40%) ;
    • OC dla zespołu St. Truidense VV na wyjeździe - 4 (80%).
    Trendy
    • St. Truidense VV zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kursy: 1.65)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (30/200, 15%);
    • FCV Dender u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:1 (3/12, 25%);
    • St. Truidense VV na wyjeździe najczęściej gra: 1:2 (4/12, 33.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 12.29% (kursy 6.5)
    0:1 - 9.79% (kursy 8)
    1:2 - 9.05% (kursy 8)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:1)(kursy: 6.5)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • St. Truidense VV zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.

    Total bramek Powyżej (2,5)
    Bovada
    Postaw zakład-122
    Opublikowany: 19.02.2026, 15:31

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: FCV Dender - St. Truidense VV

    St. Truidense VV wygrał:
    st-truidense-vv-1w 6 z ostatnich 7 meczów (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w 5 z ostatnich 6 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    St. Truidense VV Zwycięstwo
    Bovada
    +105
    Dender nie wygrał:
    fcv-dender-ehw 12 z ostatnich 13 meczów w domu (Premier Division).
    fcv-dender-ehw 8 z ostatnich 9 meczów.
    fcv-dender-ehw 7 z ostatnich 8 meczów (Premier Division).
    St. Truidense VV nie przegrał:
    st-truidense-vv-1w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    St. Truidense VV nie przegra
    Everygame
    -333
    Dender stracony gol:
    fcv-dender-ehw 17 z ostatnich 19 meczów.
    fcv-dender-ehw 9 z ostatnich 10 meczów w domu.
    St. Truidense VV zdobył bramkę:
    st-truidense-vv-1w 14 z ostatnich 15 meczów.
    st-truidense-vv-1w 12 z ostatnich 13 meczów (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    st-truidense-vv-1w ostatnich 6 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    St. Truidense VV zdobędzie bramkę
    Everygame
    -500
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    fcv-dender-ehw 7 z ostatnich 8 meczów Dender.
    fcv-dender-ehw 6 z ostatnich 7 meczów Dender (Premier Division).
    st-truidense-vv-1w 6 z ostatnich 7 meczów St. Truidense VV na wyjeździe (Premier Division).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -278
    Wyświetl więcej faktów

    FCV Dender - St. Truidense VV Pozycja w tabeli

    Champions' Play-offs
    gZWRPRPPStan
    1.
    Brugge
    Brugge
    1081132-957
    2.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    Anderlecht
    Anderlecht
    1032516-2333
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    100644-1429

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 3
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 12
    Stracone - 16
    -4
    +2
    18 - Zdobyte
    16 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    4
    1
    Remisów
    3
    6
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    12
    Zdobyte
    18
    16
    Stracone
    16
    2.8
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    1.2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.8
    1.6
    Średnio gole stracone na mecz
    1.6
    7
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    75'
    Minuty / strzelony gol
    50'
    Zobacz wszystkie statystyki