Toluca vs Monterrey Typy 11 maja 2025

    🔊 Rewanżowe spotkanie ćwierćfinału play-off mistrzostw Meksyku pomiędzy Tolucą a Monterrey zapowiada się na prawdziwe widowisko. Obie drużyny są w doskonałej formie, prezentując wysoką skuteczność. Pierwsze starcie spełniło oczekiwania, przynosząc 5 strzelonych bramek. Toluca minimalnie uległa (2:3) i teraz, przed własną publicznością, zrobi wszystko, aby się zrewanżować i awansować do półfinału. Przeanalizujmy mecz i przedstawmy dobrze uzasadniony prognostyk.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz między drużynami odbył się 08 maja 2025 i zakończył się wynikiem 3:2. Oto porównawcza statystyka tamtego spotkania (gospodarze - Monterrey):

    • procent posiadania piłki: 54% vs 46%;
    • rzuty rożne: 1 vs 2;
    • faule: 13 vs 11;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały celne: 7 vs 1.

    📊Statystyczna zapowiedź oficjalnych spotkań pomiędzy zespołami Toluca a Monterrey:

    • rozegrano 45 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 12, gości - 15, remisów - 18;
    • liczba goli - 52 do 56;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 1.09, w drugiej - 1.31;
    • średnia liczba goli na mecz - 2.4.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Toluca - Monterrey

    32%
    16 Zwycięstwa
    36%
    18 Remisów
    32%
    16 Zwycięstwa
    Razem gier
    50
    Suma bramek
    2.52
    Obie drużyny zdobyły punkty
    62%
    1.28
    Średnia liczba goli
    1.24
    1.82
    Żółte kartki
    1.48
    Ostatnie mecze
    11.01.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Toluca
    Toluca
    1.56
    0.78
    2
    4
    9
    16
    0
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.56
    0.78
    2
    4
    9
    16
    0
    5
    07.12.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Monterrey
    Monterrey
    1.9
    1.49
    4
    2
    9
    7
    1
    0
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1.9
    1.49
    4
    2
    9
    7
    1
    0
    04.12.25
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Toluca
    Toluca
    0.44
    0.78
    3
    7
    9
    7
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.44
    0.78
    3
    7
    9
    7
    1
    3
    25.09.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Monterrey
    Monterrey
    3.43
    2.53
    6
    2
    11
    4
    1
    1
    6
    2
    4
    2
    2
    0
    3.43
    2.53
    6
    2
    11
    4
    1
    1
    11.05.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    2
    Monterrey
    Monterrey
    1.27
    0.4
    5
    6
    12
    9
    3
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.27
    0.4
    5
    6
    12
    9
    3
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Toluca Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Primera (gospodarze - Monterrey, goście - Toluca). Mecz zakończył się wynikiem 3:2.

    Statystyki spotkania (Toluca vs Monterrey):

    • procent posiadania piłki: 46% vs 54%;
    • rzuty rożne: 2 vs 1;
    • faule: 11 vs 13;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały na bramkę: 1 vs 7.

    ✅Zespół Toluca już rozpoczął swoje występy w mistrzostwach, ale na statystyki jest jeszcze za wcześnie. Przyjrzyjmy się więc wynikom z ostatnich 10 oficjalnych meczów (w tym gier tego sezonu).

    W tym czasie drużyna odniosła 7 zwycięstw, 1 remisów i poniosła 2 porażek. Udało im się zachwycić publiczność zdobyciem 26 goli, co daje średnią 2.6 goli na mecz. Warto zauważyć, że w domu drużyna zdobywa średnio 3.4 goli na mecz. W przypadku straconych bramek, średnia wynosi 1.5 goli w tym samym okresie.

    Wyniki meczów: Toluca

    Ostatnie mecze
    03.09.26
    Leagues Cup
    Toluca
    Toluca
    1
    Leon
    Leon
    1
    -
    -
    4
    5
    15
    15
    1
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    5
    15
    15
    1
    4
    ZW
    31.08.26
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Juarez
    Juarez
    3.01
    0.24
    5
    3
    11
    8
    1
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    3.01
    0.24
    5
    3
    11
    8
    1
    1
    ZW
    27.08.26
    Leagues Cup
    Toluca
    Toluca
    Austin
    Austin
    2
    -
    -
    6
    8
    16
    12
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    8
    16
    12
    3
    1
    ZW
    22.08.26
    Primera Division
    Queretaro
    Queretaro
    Toluca
    Toluca
    1
    1.81
    1.56
    7
    6
    15
    8
    3
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.81
    1.56
    7
    6
    15
    8
    3
    3
    ZW
    15.08.26
    Primera Division
    Atlante
    Atlante
    Toluca
    Toluca
    0.78
    1.02
    8
    7
    9
    7
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.78
    1.02
    8
    7
    9
    7
    2
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Monterrey Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach rozgrywek Primera (gospodarze - Monterrey, goście - Toluca). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Monterrey vs Toluca):

    • posiadanie piłki: 54% vs 46%;
    • rzuty rożne: 1 vs 2;
    • faule: 13 vs 11;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały celne: 7 vs 1.

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Monterrey obdarowała swoich fanów 6 zwycięstwami, zremisowała 1 razy i zakończyła 3 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 19;
    • średnia liczba zdobytych goli - 1.9;
    • średnia liczba straconych goli - 1.2.

    Wyniki meczów: Monterrey

    Ostatnie mecze
    03.09.26
    Leagues Cup
    CF America
    CF America
    Monterrey
    Monterrey
    -
    -
    14
    2
    13
    6
    1
    1
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    4
    5
    -
    -
    14
    2
    13
    6
    1
    1
    ZW
    31.08.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    San Luis
    San Luis
    2.37
    0.9
    14
    1
    10
    10
    1
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    2.37
    0.9
    14
    1
    10
    10
    1
    2
    P
    26.08.26
    Leagues Cup
    Monterrey
    Monterrey
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    -
    -
    5
    4
    10
    9
    3
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    4
    10
    9
    3
    4
    ZW
    22.08.26
    Primera Division
    Leon
    Leon
    1
    Monterrey
    Monterrey
    1.92
    1.49
    3
    10
    11
    12
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.92
    1.49
    3
    10
    11
    12
    1
    2
    P
    16.08.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Juarez
    Juarez
    2.16
    0.19
    10
    0
    11
    7
    0
    0
    6
    1
    4
    1
    2
    0
    2.16
    0.19
    10
    0
    11
    7
    0
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 45;
    • liczba zwycięstw w pierwszej połowie gospodarzy (na własnym boisku) - 9; gości (na wyjeździe) - 3; liczba remisów - 10;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie: 1.09;
    • dzisiejsi gospodarze średnio strzelają 0.49 gola, goście - 0.6.

    Statystyki pierwszej połowy: Toluca (u siebie) vs Monterrey (na wyjeździe)

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 0 vs 1;
    • liczba zwycięstw: 0 (0%) vs 1 (1%);
    • liczba porażek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • liczba remisów: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 0 vs 1;
    • średnia liczba straconych goli: 0 vs 0.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • liczba zwycięstw: 5 vs 3;
    • liczba porażek: 2 vs 0;
    • liczba remisów: 3 vs 7;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie: 2.5 (strzelone - 1.7, stracone - 0.8) vs 0.8 (strzelone - 0.6, stracone - 0.2).
    Trendy
    • Toluca strzela w pierwszej połowie w 8 meczach z rzędu (Primera).
    • Toluca strzela w pierwszej połowie u siebie w 6 meczach z rzędu (Primera).
    👉Prognoza: 1. połowa, Toluca zdobędzie bramkę(kurs: 1.6)

    Prognoza na wynik

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba starć - 45;
    • zwycięstwa gospodarzy - 12, gości - 15, remisy - 18.
    Trendy
    • Toluca wygrywa u siebie w 6 z 7 ostatnich meczów (Primera).
    👉Prognoza: Toluca Zwycięstwo(kurs: 1.75)

    Prognoza na sumę goli

    Bezpośrednie spotkania:

    • dzisiejsi gospodarze średnio strzelają - 1.16, goście - 1.24;
    • średnia suma goli w bezpośrednich spotkaniach - 2.4;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 28 razy; na boisku gospodarzy - 14 razy.

    Statystyka: Toluca vs Monterrey

    • średnia suma w turnieju: 5 przeciwko 3;
    • średnia suma strzelonych goli: 2 przeciwko 2;
    • średnia suma w pierwszej połowie: 1 przeciwko 0.5;
    • średnia suma w drugiej połowie: 1 przeciwko 1.5;
    • Toluca: średnia suma na własnym boisku w turnieju - 0;
    • Monterrey: średnia suma na wyjeździe w turnieju - 2;
    • ostatnie 10 meczów (średnia suma): 2.6 (u siebie - 3.4) przeciwko 1.9 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Toluca strzela ponad 1.5 gola w 7 z ostatnich 8 meczów (Primera).
    • Toluca strzela ponad 1.5 gola u siebie w 6 meczach z rzędu (Primera).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (2,5)(kurs: 1.66)

    Prognoza na rzuty rożne

    Toluca: Statystyka

    • sezon: średnia suma w turnieju - 2; na własnym boisku - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 5.2; na własnym boisku - 4.4.

    Monterrey: Statystyka

    • sezon: średnia suma w turnieju - 3.25, na wyjeździe - 4;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 4.2; na wyjeździe - 4.
    Trendy
    • Toluca wykonuje mniej niż 5.5 rożnych u siebie w 13 z ostatnich 14 meczów (Primera).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Toluca Total Poniżej (5,5)(kurs: 1.77)

    Prognoza na kartki

    Bezpośrednie spotkania

    • średnia suma żółtych kartek w bezpośrednich spotkaniach - 3.46 (1.73 dla gospodarzy i 1.73 dla gości);
    • średnia suma żółtych kartek na boisku gospodarzy - 3.28 (1.73 dla gospodarzy i 1.55 dla gości).

    Toluca: Statystyka

    • sezon: średnia suma w turnieju - 2; na własnym boisku - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 2; na własnym boisku - 2.4.

    Monterrey: Statystyka

    • sezon: średnia suma w turnieju - 2.75, na wyjeździe - 3;
    • ostatnie 10 meczów: średnia suma - 2.5; na wyjeździe - 3.33.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Powyżej (4,5)

    Prognoza na obie drużyny strzelą

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba starć - 45;
    • obie drużyny strzelały ogółem - 28 razy;
    • na boisku gospodarzy - 14 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kurs: 1.57)

    Prognoza redakcji

    Mecz zapowiada się emocjonująco dzięki wysokiej skuteczności obu drużyn w sezonie, a także szczególnie udanym występom Toluki u siebie przeciwko silnym rywalom jak Monterrey wcześniej. Wynik pierwszego spotkania sugeruje otwarty scenariusz gry, gdzie gospodarze ruszą do przodu, narażając się na kontry na własnej połowie boiska. Kluczowym czynnikiem jest fakt, że obie drużyny regularnie trafiają do siatki przeciwnika. Zakład na obie strzelą (tak) wydaje się logiczny, biorąc pod uwagę, że trend wskazuje, iż Monterrey rzadko kończy mecze bez zdobycia bramki nawet na wyjeździe, podczas gdy gospodarze potrafią wykorzystać swoje szanse przed własnymi kibicami.
    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 09.05.2025, 15:07

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Toluca - Monterrey

    Toluca wygrał:
    deportivo-toluca-1w 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Liga MX).
    Toluca Zwycięstwo
    Bovada
    -185
    Toluca nie przegrał:
    deportivo-toluca-1w 18 z ostatnich 19 meczów w domu (Liga MX).
    deportivo-toluca-1w 15 z ostatnich 16 meczów w domu.
    deportivo-toluca-1w 7 z ostatnich 8 meczów (Liga MX).
    Toluca nie przegra
    Everygame
    -714
    Toluca zdobył bramkę:
    deportivo-toluca-1w 20 z ostatnich 21 meczów w domu.
    deportivo-toluca-1w 17 z ostatnich 18 meczów (Liga MX).
    CF Monterrey stracony gol:
    cf-monterreyw 14 z ostatnich 15 meczów na wyjeździe (Liga MX).
    Toluca zdobędzie bramkę
    -1667
    CF Monterrey zdobył bramkę:
    cf-monterreyw 32 z ostatnich 33 meczów.
    cf-monterreyw 28 z ostatnich 29 meczów (Liga MX).
    cf-monterreyw 14 z ostatnich 15 meczów na wyjeździe.
    cf-monterreyw 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe (Liga MX).
    Monterrey zdobędzie bramkę
    Everygame
    -227
    Wyświetl więcej faktów

    Toluca - Monterrey Pozycja w tabeli

    Apertura
    gZWRPRPPStan
    1.
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    17133139-1242
    2.
    Deportivo Toluca
    Deportivo Toluca
    17105238-1635
    3.
    Tigres UANL
    Tigres UANL
    17104325-1534
    4.
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1794421-1331
    5.
    Monterrey
    Monterrey
    1794426-1931
    6.
    San Luis
    San Luis
    1793527-1930

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    7 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 6
    Remisów - 0
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 20
    Stracone - 7
    +13
    +4
    19 - Zdobyte
    15 - Stracone
    7
    Zwycięstwa
    6
    1
    Remisów
    0
    2
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    20
    Zdobyte
    19
    7
    Stracone
    15
    2.7
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    2
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.9
    0.7
    Średnio gole stracone na mecz
    1.5
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    8
    45'
    Minuty / strzelony gol
    47'
    Zobacz wszystkie statystyki