Toluca vs Monterrey Tipp 11 május 2025

    🔊 A mexikói bajnokság rájátszásának negyeddöntőjének visszavágója a Toluca és a Monterrey között igazi látványosságnak ígérkezik. Mindkét csapat remek formát mutat, és kiváló eredményességgel játszanak. Az első találkozó sem okozott csalódást, hiszen öt gól született. Toluca minimális különbséggel maradt alul (2:3), és most hazai közönség előtt mindent megtesznek, hogy visszavágjanak és bejussanak az elődöntőbe. Elemezzük a mérkőzést, és adjunk egy megalapozott előrejelzést.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 08 május 2025-án zajlott, és 3:2-es eredménnyel zárult. Íme a találkozó összehasonlító statisztikái (hazai pályán játszott Monterrey):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 1 vs 2;
    • szabálytalanságok: 13 vs 11;
    • sárga lapok: 3 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 1.

    📊Statisztikai előzetes a Toluca és Monterrey hivatalos mérkőzéseiről:

    • 45 mérkőzés játszottak;
    • hazai győzelmek száma - 12, vendég győzelmek - 15, döntetlenek - 18;
    • gólok száma - 52 a 56 ellen;
    • átlagos első félidei gólok száma - 1.09, második félidei - 1.31;
    • átlagos gólok száma a mérkőzésen - 2.4.

    Egymás elleni statisztikák Toluca - Monterrey

    32%
    16 Győzelem
    36%
    18 Döntetlen
    32%
    16 Győzelem
    Összes mérkőzés
    50
    Átlag gól/mérkőzés
    2.52
    Mindkét csapat szerzett gólt
    62%
    1.28
    Átlag összesen
    1.24
    1.82
    Sárga lapok
    1.48
    Legutóbbi mérkőzések
    11.01.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Toluca
    Toluca
    1.56
    0.78
    2
    4
    9
    16
    0
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.56
    0.78
    2
    4
    9
    16
    0
    5
    07.12.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Monterrey
    Monterrey
    1.9
    1.49
    4
    2
    9
    7
    1
    0
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1.9
    1.49
    4
    2
    9
    7
    1
    0
    04.12.25
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Toluca
    Toluca
    0.44
    0.78
    3
    7
    9
    7
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.44
    0.78
    3
    7
    9
    7
    1
    3
    25.09.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Monterrey
    Monterrey
    3.43
    2.53
    6
    2
    11
    4
    1
    1
    6
    2
    4
    2
    2
    0
    3.43
    2.53
    6
    2
    11
    4
    1
    1
    11.05.25
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    2
    Monterrey
    Monterrey
    1.27
    0.4
    5
    6
    12
    9
    3
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.27
    0.4
    5
    6
    12
    9
    3
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Toluca Csapat áttekintése

    Az utolsó hivatalos mérkőzését a csapat -én játszotta a Primera bajnokság keretében (hazai pályán Monterrey, vendégként Toluca). A találkozó 3:2-es eredménnyel zárult.

    A meccs statisztikái a következők voltak (Toluca vs Monterrey):

    • labdabirtoklás aránya: 46% vs 54%;
    • szögletek: 2 vs 1;
    • szabálytalanságok: 11 vs 13;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 7.

    ✅A Toluca csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 7 győzelmet aratott, 1 döntetlent játszott és 2 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 26 góllal, ami átlagosan 2.6 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 3.4 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 1.5 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: Toluca

    Legutóbbi mérkőzések
    03.09.26
    Leagues Cup
    Toluca
    Toluca
    1
    Club Leon
    Club Leon
    1
    -
    -
    4
    5
    15
    15
    1
    4
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    5
    15
    15
    1
    4
    N
    31.08.26
    Primera Division
    Toluca
    Toluca
    Juarez
    Juarez
    3.01
    0.24
    5
    3
    11
    8
    1
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    3.01
    0.24
    5
    3
    11
    8
    1
    1
    N
    27.08.26
    Leagues Cup
    Toluca
    Toluca
    Austin
    Austin
    2
    -
    -
    6
    8
    16
    12
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    8
    16
    12
    3
    1
    N
    22.08.26
    Primera Division
    Queretaro
    Queretaro
    Toluca
    Toluca
    1
    1.81
    1.56
    7
    6
    15
    8
    3
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    1.81
    1.56
    7
    6
    15
    8
    3
    3
    N
    15.08.26
    Primera Division
    Atlante
    Atlante
    Toluca
    Toluca
    0.78
    1.02
    8
    7
    9
    7
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.78
    1.02
    8
    7
    9
    7
    2
    0
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Monterrey Csapat áttekintése

    Az utolsó hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Primera bajnokság keretében (hazai csapat - Monterrey, vendégek - Toluca). A mérkőzés 3:2-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Monterrey vs Toluca):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 1 vs 2;
    • szabálytalanságok: 13 vs 11;
    • sárga lapok: 3 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 1.

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Monterrey csapat 6 győzelmet szerzett, 1 alkalommal döntetlenre játszott, és 3 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 19;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.9;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.2.

    A mérkőzés eredményei: Monterrey

    Legutóbbi mérkőzések
    03.09.26
    Leagues Cup
    America
    America
    Monterrey
    Monterrey
    -
    -
    14
    2
    13
    6
    1
    1
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    4
    5
    -
    -
    14
    2
    13
    6
    1
    1
    N
    31.08.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    San Luis
    San Luis
    2.37
    0.9
    14
    1
    10
    10
    1
    2
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    2.37
    0.9
    14
    1
    10
    10
    1
    2
    L
    26.08.26
    Leagues Cup
    Monterrey
    Monterrey
    Chicago Fire
    Chicago Fire
    -
    -
    5
    4
    10
    9
    3
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    4
    10
    9
    3
    4
    N
    22.08.26
    Primera Division
    Club Leon
    Club Leon
    1
    Monterrey
    Monterrey
    1.92
    1.49
    3
    10
    11
    12
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.92
    1.49
    3
    10
    11
    12
    1
    2
    L
    16.08.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Juarez
    Juarez
    2.16
    0.19
    10
    0
    11
    7
    0
    0
    6
    1
    4
    1
    2
    0
    2.16
    0.19
    10
    0
    11
    7
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 45;
    • első félidős győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 9; a vendégeknél (idegenben) - 3; döntetlenek száma - 10;
    • első félidő átlagos gólösszege: 1,09;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0,49 gólt szerez, a vendégek pedig 0,6-ot.

    Első félidős statisztika: Toluca (otthon) vs Monterrey (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 0 vs 1;
    • győzelmek száma: 0 (0%) vs 1 (100%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek száma: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • átlagos lőtt gólok száma: 0 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 5 vs 3;
    • vereségek száma: 2 vs 0;
    • döntetlenek száma: 3 vs 7;
    • első félidő átlagos gólösszege: 2,5 (lőtt - 1,7, kapott - 0,8) vs 0,8 (lőtt - 0,6, kapott - 0,2).
    Trendek
    • Toluca az első félidőben nyolc mérkőzés óta mindig betalál (Primera).
    • Toluca otthon az első félidőben hat mérkőzés óta mindig betalál (Primera).
    👉Előrejelzés: 1. félidőben, Toluca szerez gólt(odds: 1.6)

    Kimenetel Előrejelzés

    Egymás elleni meccsek:

    • összecsapások száma - 45;
    • hazai győzelmek - 12, vendég győzelmek - 15, döntetlenek - 18.
    Trendek
    • Toluca megnyeri hazai pályán a legutóbbi 7 meccséből 6-ot (Primera).
    👉Előrejelzés: Toluca Győzelem (odds: 1.75)

    Gólösszeg Előrejelzés

    Egymás elleni meccsek:

    • a mai hazai csapat átlagosan lő - 1.16, a vendégek - 1.24;
    • átlagos gólösszeg az egymás elleni meccseken - 2.4;
    • mindkét csapat szerzett gólt: összesen - 28 alkalommal; hazai pályán - 14 alkalommal.

    Statisztika: Toluca vs Monterrey

    • átlagos összeg a tornán: 5 szemben 3-mal;
    • átlagos lőtt gólok száma: 2 szemben 2-vel;
    • átlagos összeg az első félidőben: 1 szemben 0.5-tel;
    • átlagos összeg a második félidőben: 1 szemben 1.5-tel;
    • Toluca: átlagos összeg hazai pályán a tornán - 0;
    • Monterrey: átlagos összeg idegenben a tornán - 2;
    • utolsó 10 meccs (átlagos összeg): 2.6 (otthon - 3.4) szemben 1.9 (idegenben - 2).
    Trendek
    • Toluca több mint 1.5 gólt szerez a legutóbbi 8 meccséből 7-en (Primera).
    • Toluca több mint 1.5 gólt szerez otthon zsinórban 6 meccsen (Primera).
    👉Előrejelzés: Total gólt Felett (2,5) (odds: 1.66)

    Szögletek Előrejelzés

    Toluca: Statisztika

    • szezon: átlagos összeg a tornán - 2; hazai pályán - 0;
    • utolsó 10 meccs: átlagos összeg - 5.2; hazai pályán - 4.4.

    Monterrey: Statisztika

    • szezon: átlagos összeg a tornán - 3.25, idegenben - 4;
    • utolsó 10 meccs: átlagos összeg - 4.2; idegenben - 4.
    Trendek
    • Toluca kevesebb mint 5.5 szögletet végez el otthon a legutóbbi 14 meccséből 13-on (Primera).
    👉Előrejelzés: Szöglet - Toluca Total Alatt (5,5) (odds: 1.77)

    Sárga Lapok Előrejelzés

    Egymás elleni meccsek

    • átlagos sárga lap összeg az egymás elleni meccseken - 3.46 (1.73 - hazai csapat és 1.73 - vendégek);
    • átlagos sárga lap összeg hazai pályán - 3.28 (1.73 - hazai csapat és 1.55 - vendégek).

    Toluca: Statisztika

    • szezon: átlagos összeg a tornán - 2; hazai pályán - 0;
    • utolsó 10 meccs: átlagos összeg - 2; hazai pályán - 2.4.

    Monterrey: Statisztika

    • szezon: átlagos összeg a tornán - 2.75, idegenben - 3;
    • utolsó 10 meccs: átlagos összeg - 2.5; idegenben - 3.33.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (4,5)

    Mindkét Csapat Szerez Gólt Előrejelzés

    Egymás elleni meccsek:

    • összecsapások száma - 45;
    • mindkét csapat szerzett gólt összesen - 28 alkalommal;
    • hazai pályán - 14 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (odds: 1.57)

    A szerkesztőség előrejelzése

    A mérkőzés eseménydúsnak ígérkezik, köszönhetően mindkét csapat szezonbeli magas gólszámának és különösen a Toluca otthoni sikeres szereplésének, például korábban a Monterrey ellen is erős ellenfelek ellen. Az első találkozó eredménye is nyitott forgatókönyvre utal. A hazaiak előre fognak törni, ezzel védtelenül hagyva saját térfelüket. Fontos tényező, hogy mindkét csapat rendszeresen betalál az ellenfél kapujába. Az mindkét csapat szerez gólt (igen) fogadás ésszerűnek tűnik, figyelembe véve, hogy a Monterrey ritkán marad gól nélkül idegenben, míg a hazaiak képesek kihasználni a hazai pálya előnyeit szurkolóik előtt.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.05.09., 15:07

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Toluca - Monterrey

    A Toluca nyert:
    deportivo-toluca-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Liga MX).
    Toluca Győzelem
    Bovada
    -185
    A Toluca nem vesztett:
    deportivo-toluca-1a 18 utolsó 19 otthon mérkőzésén (Liga MX).
    deportivo-toluca-1a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén.
    deportivo-toluca-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Liga MX).
    Toluca nem fog veszíteni
    Everygame
    -714
    A Toluca gólt szerzett:
    deportivo-toluca-1a 20 utolsó 21 otthon mérkőzésén.
    deportivo-toluca-1a 17 utolsó 18 mérkőzésén (Liga MX).
    A CF Monterrey gólt kapott:
    cf-monterreya 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén (Liga MX).
    Toluca szerez gólt
    -1667
    A CF Monterrey gólt szerzett:
    cf-monterreya 32 utolsó 33 mérkőzésén.
    cf-monterreya 28 utolsó 29 mérkőzésén (Liga MX).
    cf-monterreya 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén.
    cf-monterreya 12 utolsó 13 idegenben mérkőzésén (Liga MX).
    Monterrey szerez gólt
    Everygame
    -227
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Toluca - Monterrey Helyezés a táblázatban

    Apertura
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    17133139-1242
    2.
    Deportivo Toluca
    Deportivo Toluca
    17105238-1635
    3.
    Tigres UANL
    Tigres UANL
    17104325-1534
    4.
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1794421-1331
    5.
    Monterrey
    Monterrey
    1794426-1931
    6.
    San Luis
    San Luis
    1793527-1930

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    7 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    2 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 0
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 20
    Hiányzik - 7
    +13
    +4
    19 - Eltömődött
    15 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    6
    1
    Döntetlen
    0
    2
    Veszítenek
    4
    GK
    20
    Eltömődött
    19
    7
    Hiányzik
    15
    2.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    2
    Átlagosan elért pontszám
    1.9
    0.7
    Átlagosan passzoló
    1.5
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    45'
    Pontozott minden, min.
    47'
    Minden statisztika