Galway vs Saint Patr. Typy 1 maja 2026

    🔊 Mecz pomiędzy Galway United a St Patrick's Athletic zapowiada się jako interesujące starcie. Galway prezentują stabilną grę u siebie, nie przegrywając w 7 z ostatnich 8 spotkań na własnym boisku. St Patrick's, liderzy tabeli, wykazują imponującą formę i świetną skuteczność. Jednak domowa twierdza Galway może stanowić poważne wyzwanie dla gości.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 02 marca 2026 i zakończył się wynikiem 1:0. Oto porównawcza statystyka tamtego spotkania (gospodarze - St Patrick's Athletic):

    • procent posiadania piłki: 71% vs 29%;
    • rzuty rożne: 8 vs 4;
    • faule: 13 vs 16;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały celne: 4 vs 2.

    📊 Statystyczne spojrzenie na oficjalne spotkania pomiędzy Galway United a St Patrick's Athletic:

    • rozegrano 10 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 6, remisów - 2;
    • liczba goli - 10 do 15;
    • średnia liczba bramek w pierwszej połowie - 1.3, w drugiej - 1.2;
    • średnia liczba goli na mecz - 2.5.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Galway - Saint Patr.

    17%
    2 Zwycięstwa
    25%
    3 Remisów
    58%
    7 Zwycięstwa
    Liczba meczów
    12
    Śr. goli na mecz
    2.67
    Obie drużyny strzeliły gola
    67%
    1
    Średnia liczba goli
    1.67
    2.08
    Żółte kartki
    1.58
    Ostatnie mecze
    03.07.26
    Premier Division
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    Galway United
    Galway United
    2.06
    0.48
    8
    3
    7
    25
    0
    3
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    2.06
    0.48
    8
    3
    7
    25
    0
    3
    01.05.26
    Premier Division
    Galway United
    Galway United
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    0.33
    0.97
    3
    4
    14
    13
    1
    3
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    0.33
    0.97
    3
    4
    14
    13
    1
    3
    02.03.26
    Premier Division
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    Galway United
    Galway United
    1.26
    0.42
    8
    4
    13
    16
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.26
    0.42
    8
    4
    13
    16
    3
    2
    19.09.25
    Premier Division
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    Galway United
    Galway United
    1
    1.5
    1.06
    6
    8
    5
    18
    3
    5
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    1.5
    1.06
    6
    8
    5
    18
    3
    5
    14.09.25
    FAI Cup
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    Galway United
    Galway United
    1
    -
    -
    16
    5
    -
    -
    3
    4
    3
    1
    0
    0
    1
    1
    2
    0
    -
    -
    16
    5
    -
    -
    3
    4
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Galway United Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach rozgrywek Premier Division (gospodarze - Waterford United, goście - Galway United). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Galway United vs Waterford United):

    • procent posiadania piłki: 57% vs 43%;
    • rzuty rożne: 16 vs 3;
    • faule: 10 vs 14;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały na bramkę: 4 vs 4.

    🔵 Galway United zajmuje szóste miejsce w lidze i wyróżnia się zdolnością do utrzymywania serii bez porażek na własnym stadionie. W ostatnich pięciu meczach drużyna odniosła dwa zwycięstwa, ale również zanotowała dwie porażki i jeden remis. Kluczowym czynnikiem jest ich dążenie do poprawy defensywy, ponieważ średnia liczba straconych goli wynosi 1,42 na mecz.

    Wyniki meczów: Galway United

    Ostatnie mecze
    16.10.26
    Premier Division
    Galway United
    Galway United
    Shamrock Rovers
    Shamrock Rovers
    0.44
    1.87
    2
    9
    4
    9
    0
    3
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    0.44
    1.87
    2
    9
    4
    9
    0
    3
    Z
    10.10.26
    FAI Cup
    Galway United
    Galway United
    Derry City
    Derry City
    -
    -
    2
    7
    -
    -
    1
    2
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    2
    7
    -
    -
    1
    2
    P
    25.09.26
    Premier Division
    Galway United
    Galway United
    Shelbourne
    Shelbourne
    1.56
    0.60
    4
    4
    9
    10
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1.56
    0.60
    4
    4
    9
    10
    2
    1
    R
    18.09.26
    Premier Division
    Derry City
    Derry City
    Galway United
    Galway United
    0.74
    0.61
    4
    4
    12
    10
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.74
    0.61
    4
    4
    12
    10
    1
    2
    P
    14.09.26
    Premier Division
    Sligo Rovers
    Sligo Rovers
    Galway United
    Galway United
    0.97
    2.57
    8
    4
    14
    14
    3
    1
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    0.97
    2.57
    8
    4
    14
    14
    3
    1
    Z
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Saint Patrick´s Athletic Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz obecni goście rozegrali w ramach Premier Division (gospodarze - St Patrick's Athletic, goście - Bohemians Dublin). Mecz zakończył się wynikiem 3:1.

    Statystyki spotkania prezentują się następująco (St Patrick's Athletic vs Bohemians Dublin):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 6 vs 5;
    • faule: 10 vs 10;
    • żółte kartki: 0 vs 1;
    • strzały celne: 5 vs 3.

    🔴 St. Patrick's Athletic pewnie prowadzą w mistrzostwach dzięki doskonałej formie i ofensywnej sile. Zespół wygrał siedem z ostatnich dziesięciu spotkań, pokazując wysoką skuteczność z dwoma golami średnio na mecz przy minimalnej liczbie straconych bramek - zaledwie 0,9 na mecz. Ich styl gry opiera się na aktywnym ataku i kontroli piłki.

    Wyniki meczów: Saint Patrick´s Athletic

    Ostatnie mecze
    16.10.26
    Premier Division
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    Shelbourne
    Shelbourne
    1
    2.53
    0.52
    12
    3
    7
    8
    1
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    2.53
    0.52
    12
    3
    7
    8
    1
    2
    P
    19.09.26
    Premier Division
    Sligo Rovers
    Sligo Rovers
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    0.60
    2.38
    4
    6
    11
    8
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.60
    2.38
    4
    6
    11
    8
    3
    1
    Z
    14.09.26
    Premier Division
    Dundalk
    Dundalk
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    0.28
    2.94
    3
    3
    9
    12
    2
    1
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    0.28
    2.94
    3
    3
    9
    12
    2
    1
    Z
    11.09.26
    Premier Division
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    Shamrock Rovers
    Shamrock Rovers
    1.03
    0.89
    1
    6
    11
    11
    1
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.03
    0.89
    1
    6
    11
    11
    1
    2
    Z
    05.09.26
    FAI Cup
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    Bohemians Dublin
    Bohemians Dublin
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    3
    1
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    Bezpośrednie starcia:

    • rozegrane - 10;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, gości - 6, remisy - 2.

    Statystyki: Galway United vs St. Patrick's Athletic

    • mecze w turnieju: 12 vs 13;
    • zwycięstwa: 4 vs 8;
    • % zwycięstw: 33% vs 62%;
    • porażki: 5 vs 3;
    • remisy: 3 vs 2.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstwa: 4 vs 7;
    • porażki: 4 vs 2;
    • remisy: 2 vs 1.
    Trendy
    • Galway United nie przegrywa u siebie w 7 z ostatnich 8 meczów (Premier Division).
    👉Prognoza: Galway United nie przegra (kurs: 1.86)

    Prognoza na total

    Bezpośrednie starcia (średni total):

    • gospodarze - 1, goście - 1.5;
    • w bezpośrednich starciach - 2.5;
    • obie drużyny strzelały: w całym okresie - 7 razy; na boisku gospodarzy - 3 razy.

    Statystyki średniego totalu: Galway United vs St. Patrick's Athletic

    • w turnieju: 2.67 vs 2.69;
    • strzelone gole: 1.25 vs 1.85;
    • w pierwszej połowie: 0.5 vs 0.77;
    • w drugiej połowie: 0.75 vs 1.08;
    • Galway United: u siebie w turnieju - 1.8;
    • St. Patrick's Athletic: na wyjeździe w turnieju - 1.33;
    • ostatnie 10 meczów: 1.4 (u siebie - 2.25) vs 2 (na wyjeździe - 2).
    Trendy
    • Total powyżej 1.5 gola padł w 8 z ostatnich 9 bezpośrednich starć tych drużyn.
    • Total powyżej 1.5 gola padł w 7 z ostatnich 8 bezpośrednich starć tych drużyn (Premier Division).
    • Total powyżej 1.5 gola padł w ostatnich 6 meczach Galway United z rzędu (Premier Division).
    • Total powyżej 1.5 gola padł w ostatnich 5 wyjazdowych meczach St. Patrick's Athletic z rzędu (Premier Division).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5) (kurs: 1.35)

    Prognoza na obie strzelą

    Bezpośrednie starcia:

    • rozegrane - 10;
    • obie drużyny strzelały w całym okresie - 7 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.

    Statystyki: Galway United vs St. Patrick's Athletic

    • rozegrane w turnieju: 12 vs 13;
    • mecze sezonu, w których obie drużyny strzelały (dalej - BTTS): 7 vs 5;
    • Galway United: BTTS u siebie - 3 (60%);
    • St. Patrick's Athletic: BTTS na wyjeździe - 2 (33%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • mecze z BTTS: 6 vs 5;
    • Galway United: BTTS u siebie - 3 (75%);
    • St. Patrick's Athletic: BTTS na wyjeździe - 2 (50%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą gola: (Tak) (kurs: 1.93)

    Prognoza na dokładny wynik

    Statystyki częstych wyników (bieżący sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (8/63, 12.7%);
    • Galway United u siebie najczęściej kończy mecze: 0:1, 1:0, 2:1, 2:2, 4:3 (1/5, 20%);
    • St. Patrick's Athletic na wyjeździe najczęściej gra: 2:0 (2/6, 33.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top-3 wyniki:

    1:1 - 11.8% (kurs 6.5)
    1:2 - 9.5% (kurs 8)
    0:1 - 8.81% (kurs 6.5)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (1:1) (kurs: 6.5)

    ⭐ Prognoza redakcji

    Biorąc pod uwagę trend, że Galway rzadko przegrywają u siebie, a także obecną formę drużyn, najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest to, że gospodarze zdołają przynajmniej zremisować lub wygrać ten mecz. Dlatego zakład na to, że Galway United nie przegra wydaje się być uzasadniony.

    Galway United nie przegra
    Everygame
    Postaw zakład-125
    Opublikowany: 29.04.2026, 14:03

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Galway United - Saint Patrick´s Athletic

    Galway United zremisował drugą połowę:
    galway-unitedsaint-patrick-s-athletic-fcw 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Saint Patrick´s Athletic.
    2. Połowa Remis
    Everygame
    +150
    Galway United nie przegrał:
    galway-unitedw 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Premier Division).
    Galway United nie przegra
    Everygame
    -119
    Galway United stracony gol:
    galway-unitedsaint-patrick-s-athletic-fcw ostatnich 10 meczów przeciwko Saint Patrick´s Athletic.
    galway-unitedsaint-patrick-s-athletic-fcw ostatnich 9 meczów przeciwko Saint Patrick´s Athletic (Premier Division).
    galway-unitedw 14 z ostatnich 15 meczów (Premier Division).
    Saint Patrick´s Athletic zdobędzie bramkę
    Everygame
    -556
    Były Poniżej 3.5 strzelonych goli:
    galway-unitedsaint-patrick-s-athletic-fcw 8 z ostatnich 9 meczów Galway United przeciwko Saint Patrick´s Athletic (Premier Division).
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -303
    Wyświetl więcej faktów

    Galway United - Saint Patrick´s Athletic Pozycja w tabeli

    Premier Division 2026
    MZRPGPktForma
    2.
    Bohemians Dublin
    Bohemians Dublin
    34188860-4162
    3.
    Saint Patrick´s Athletic
    Saint Patrick´s Athletic
    33178853-2759
    4.
    Shelbourne
    Shelbourne
    3411131049-4746
    5.
    Derry City
    Derry City
    339141045-4441
    6.
    Galway United
    Galway United
    3310111244-4841
    7.
    Dundalk
    Dundalk
    3310111250-5541

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    5 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 6
    Remisów - 2
    Porażek - 2
    10 meczów
    Zdobyte - 14
    Stracone - 12
    +2
    +8
    16 - Zdobyte
    8 - Stracone
    5
    Zwycięstwa
    6
    2
    Remisów
    2
    3
    Porażek
    2
    Różnica bramek
    14
    Zdobyte
    16
    12
    Stracone
    8
    2.6
    Średnia suma goli w meczu
    2.4
    1.4
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.6
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    0.8
    7
    Obie drużyny strzeliły gola
    4
    66'
    Minuty / strzelony gol
    58'
    Zobacz wszystkie statystyki