Nagoya vs Fagiano Tipp 29 április 2026

    🔊 A Nagoya Grampus és a Fagiano Okayama április 29-én mérkőznek meg egymással. Mindkét csapat agresszív játékstílust képvisel, és igyekeznek minél több gólt szerezni. A Nagoya Grampus jó formában van és a konferencia vezetéséért küzd, míg a Fagiano Okayama idegenben is tisztességes teljesítményt nyújt, annak ellenére, hogy az alsóházban helyezkedik el.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 01 március 2026 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Fagiano Okayama volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 42% vs 58%-kal;
    • szögletek: 9 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 11-val;
    • sárga lapok: 0 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 2-val.

    📊Nagoya Grampus Eight és Fagiano Okayama csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 7;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 5, a vendégcsapaté - 1, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 9 a 3 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.57, a 2. félidőé - 1.14;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.71.

    Egymás elleni statisztikák Nagoya - Fagiano

    67%
    6 Győzelem
    11%
    1 Döntetlen
    22%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    9
    Átlag gól/mérkőzés
    1.89
    Mindkét csapat szerzett gólt
    44%
    1.33
    Átlag összesen
    0.56
    0.78
    Sárga lapok
    1.44
    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    29.04.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    -
    -
    7
    2
    6
    13
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    5
    -
    -
    7
    2
    6
    13
    0
    2
    01.03.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    -
    -
    9
    3
    13
    11
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    5
    4
    -
    -
    9
    3
    13
    11
    0
    1
    13.09.25
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    0.68
    1.24
    7
    3
    15
    9
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.68
    1.24
    7
    3
    15
    9
    1
    2
    06.05.25
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.76
    0.41
    4
    5
    8
    16
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.76
    0.41
    4
    5
    8
    16
    0
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nagoya Grampus Eight Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a J1 League sorozatban (hazai csapat - Shimizu S-Pulse, vendégek - Nagoya Grampus Eight). A mérkőzés végeredménye 0:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Nagoya Grampus Eight vs Shimizu S-Pulse):

    • labdabirtoklás: 49% vs 51%;
    • szögletek: 3 vs 1;
    • szabálytalanságok: 8 vs 14;
    • sárga lapok: 0 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 1.

    Nagoya Grampus a második helyen áll Nyugaton, és magabiztosan játszik hazai pályán. A csapat az utolsó öt mérkőzéséből hármat megnyert, jó eredményeket mutatva támadó taktikájának köszönhetően. Az átlagos lőtt gólok száma 1,67 meccsenként, ami kiemeli Grampus képességét, hogy helyzeteket alakítson ki az ellenfél kapuja előtt. A védelem is elég megbízható, átlagosan csak 1,25 gólt kapnak mérkőzésenként.

    A mérkőzés eredményei: Nagoya Grampus Eight

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    L
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gainare Tottori
    Gainare Tottori
    1
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    L
    22.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    N
    15.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Fagiano Okayama Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a J1 League tornán (hazai csapat - Fagiano Okayama, vendégek - Avispa Fukuoka). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Fagiano Okayama vs Avispa Fukuoka):

    • labdabirtoklás: 39% vs 61%;
    • szögletek: 3 vs 7;
    • szabálytalanságok: 11 vs 13;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 2.

    A Fagiano Okayama vegyes szezont fut, jelenleg a konferencia tabellájának 8. helyén állnak változatos eredményekkel. Annak ellenére, hogy nemrég négy vereséget szenvedtek el zsinórban, csupán pár ponttal vannak lemaradva a top 5-től, és minden idegenbeli mérkőzésükön betaláltak ebben a J-League szezonban. Okayama mindössze egy vereséget szenvedett el idegenben a rendes játékidőben.

    A mérkőzés eredményei: Fagiano Okayama

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Chiba
    Chiba
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    N
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    L
    26.08.26
    Emperor Cup
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Belugarosso Iwami
    Belugarosso Iwami
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    N
    22.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Tokio Verdy
    Tokio Verdy
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    S
    15.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    V-Varen Nagaszaki
    V-Varen Nagaszaki
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • hazai győzelmek - 5, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Nagoya Grampus Eight vs Fagiano Okayama

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 12 vs 12;
    • győzelmek: 7 vs 4;
    • győzelmi százalék: 58% vs 33%;
    • vereségek: 5 vs 8;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 4;
    • vereségek: 5 vs 6;
    • döntetlenek: 0 vs 0.
    Trendek
    • A Fagiano Okayama nem vesztett a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    👉Tippek: Fagiano Okayama nem fog veszíteni (szorzói: 1.77)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.29, a vendégek - 0.43;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 1.71;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 2; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Nagoya Grampus Eight vs Fagiano Okayama

    • átlagos összesített a tornán: 2.92 vs 2.75;
    • átlagos gólok száma: 1.67 vs 1.17;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.58 vs 0.58;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.08 vs 0.58;
    • Nagoya Grampus Eight: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.5;
    • Fagiano Okayama: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.9 (otthon - 1.6) vs 1.2 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 10 Nagoya Grampus mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 10 Fagiano Okayama idegenben mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Fagiano Okayama mérkőzések (J1 League).
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5) (szorzói: 1.38)

    Tippekszöglet

    Nagoya Grampus Eight: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.92; otthoni pályán - 6.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.1; otthoni pályán - 6.8.

    Fagiano Okayama: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.58, idegenben - 4.83;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.2; idegenben - 6.
    Trendek
    • Volt Felett 9.5 szöglet az utolsó 6 Nagoya Grampus otthon mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    • Volt Felett 9.5 szöglet az utolsó 5 Fagiano Okayama mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (9,5) (szorzói: 1.73)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 7;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 2 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Nagoya Grampus Eight vs Fagiano Okayama

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 12 vs 12;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 7 vs 9;
    • Nagoya Grampus Eight MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (50%);
    • Fagiano Okayama MG mérkőzéseinek száma idegenben - 6 (100%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 7 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Nagoya Grampus Eight) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Fagiano Okayama) - 4 (100%).
    Trendek
    • A Fagiano Okayama gólt szerzett és kapott minden utolsó 10 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.9)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (20/119, 16.8%);
    • Nagoya Grampus Eight hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:3 , 1:0 , 1:3 , 2:1 , 2:2 , 3:0 (1/6, 16.7%);
    • Fagiano Okayama idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 (3/6, 50%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 11.33% (szorzói 6.5)
    1:0 - 9.21% (szorzói 6.5)
    2:1 - 9.15% (szorzói 8)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1) (szorzói: 6.5)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve a trendeket és a csapatok legutóbbi eredményeit, egyáltalán nem biztos, hogy a favorit igazolja majd a státuszát. Fadjiáno magabiztosan teljesít idegenben, így legalább egy gólra, vagy akár pontszerzésre is számíthat. Ebből kiindulva, mindkét csapat gólt szerez (igen) fogadást javasoljuk. Merész tippünk egy 1:1-es döntetlen.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2026.04.27., 16:31

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Nagoya Grampus Eight - Fagiano Okayama

    A Fagiano Okayama nem vesztett:
    fagiano-okayamaa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    Fagiano Okayama nem fog veszíteni
    +110
    A Nagoya Grampus gólt szerzett:
    nagoya-grampusa 9 utolsó 10 mérkőzésén (J1 League).
    A Fagiano Okayama gólt kapott:
    fagiano-okayamaa 17 utolsó 19 mérkőzésén (J1 League).
    fagiano-okayamaminden utolsó 13 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    Nagoya Grampus Eight szerez gólt
    Everygame
    -625
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    nagoya-grampusaz utolsó 10 Nagoya Grampus mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    fagiano-okayamaaz utolsó 10 Fagiano Okayama idegenben mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    fagiano-okayamaa 6 legutóbbi 7 Fagiano Okayama mérkőzések (J1 League).
    Total gólt Felett (1,5)
    -400
    A Fagiano Okayama gólt szerzett:
    fagiano-okayamaa 12 utolsó 13 mérkőzésén (J1 League).
    fagiano-okayamaminden utolsó 10 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    Fagiano Okayama szerez gólt
    Everygame
    -189
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Nagoya Grampus Eight - Fagiano Okayama Helyezés a táblázatban

    West
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Cerezo Oszaka
    Cerezo Oszaka
    1876526-1931
    3.
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1885531-2831
    4.
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    1884629-2130
    5.
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1858526-2228
    6.
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1866624-2526
    7.
    Shimizu S-Pulse
    Shimizu S-Pulse
    1848619-2124

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 25
    -12
    +6
    15 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    5
    1
    Döntetlen
    2
    7
    Veszítenek
    3
    GK
    13
    Eltömődött
    15
    25
    Hiányzik
    9
    3.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    2.5
    Átlagosan passzoló
    0.9
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    72'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika