Fagiano vs Nagoya Tipp 13 szeptember 2025

    A közelgő mérkőzés a Fagiano Okayama és a Nagoya Grampus között izgalmas eseménynek ígérkezik a J1 Ligában. Mindkét csapat a tabella ellentétes pólusain helyezkedik el, ami még több izgalmat kölcsönöz az összecsapásnak. A hazaiak a 11. helyen állnak, magabiztos játékot mutatva a közelmúltbeli győzelmeikkel, míg a vendégek a túlélésért küzdenek a 16. pozícióban. Fontos tényező a jelenlegi forma: Okayama váltakozó teljesítményt nyújt, győzelmeket és vereségeket felváltva, míg Nagoya eredményei ingadozóak. Érdekes megfigyelni a játékmenetüket - mindkét csapat hajlamos a nyílt támadásokra, és gyakran követnek el hibákat a védelemben.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 06 május 2025-án zajlott, és 0:0-s döntetlennel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (hazai csapat - Nagoya Grampus):

    • labdabirtoklás: 60% vs 40%;
    • szögletek: 4 vs 5;
    • szabálytalanságok: 8 vs 16;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 1.

    📊Statisztikai előzetes a Fagiano Okayama és Nagoya Grampus hivatalos mérkőzéseiről:

    • 5 mérkőzést játszottak;
    • a hazai csapat győzelmei - 0, a vendégek - 4, döntetlenek - 1;
    • gólok száma - 2 a 7 ellen;
    • az első félidő átlagos gólszáma - 0.8, a másodiké - 1;
    • átlagos gólok száma egy mérkőzésen - 1.8.

    Egymás elleni statisztikák Fagiano - Nagoya

    22%
    2 Győzelem
    11%
    1 Döntetlen
    67%
    6 Győzelem
    Összes mérkőzés
    9
    Átlag gól/mérkőzés
    1.89
    Mindkét csapat szerzett gólt
    44%
    0.56
    Átlag összesen
    1.33
    1.44
    Sárga lapok
    0.78
    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    29.04.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    -
    -
    7
    2
    6
    13
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    5
    -
    -
    7
    2
    6
    13
    0
    2
    01.03.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    -
    -
    9
    3
    13
    11
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    5
    4
    -
    -
    9
    3
    13
    11
    0
    1
    13.09.25
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    0.68
    1.24
    7
    3
    15
    9
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.68
    1.24
    7
    3
    15
    9
    1
    2
    06.05.25
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.76
    0.41
    4
    5
    8
    16
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.76
    0.41
    4
    5
    8
    16
    0
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Fagiano Okayama Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket -án játszották a J-League 1 keretében, ahol a Kyoto Sanga volt a házigazda, míg a vendég csapat a Fagiano Okayama volt. A találkozó 5-0-s eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Fagiano Okayama vs Kyoto Sanga):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 5 vs 6;
    • szabálytalanságok: 7 vs 7;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 0 vs 6.

    A Fagiano Okayama a 11. helyet foglalja el a tabellán, és az utóbbi időben vegyes formát mutatott: három győzelmet követően két vereséget szenvedtek el. A csapat teljesítménye átlagosnak mondható, meccsenként körülbelül 1 gólt szereznek, miközben hasonló számú gólt kapnak. Ennek ellenére erősségeik közé tartozik a kontratámadások hatékonysága és a csapategység a védekezésben. Az előző mérkőzésükön a Nagoya ellen 0:0-s döntetlent értek el, ami azt mutatja, hogy képesek semlegesíteni az ellenfél fenyegetéseit még akkor is, ha a vendégek aktívan játszanak.

    A mérkőzés eredményei: Fagiano Okayama

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Chiba
    Chiba
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    N
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    L
    26.08.26
    Emperor Cup
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Belugarosso Iwami
    Belugarosso Iwami
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    N
    22.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Tokio Verdy
    Tokio Verdy
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    S
    15.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    V-Varen Nagaszaki
    V-Varen Nagaszaki
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nagoya Grampus Eight Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án a J-League 1 keretében játszották (hazai csapat: Nagoya Grampus, vendég: Tokyo). A találkozó 1:1-es döntetlennel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Nagoya Grampus vs Tokyo):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 6 vs 3;
    • szabálytalanságok: 9 vs 10;
    • sárga lapok: 0 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 4.

    A Nagoya Grampus nehéz helyzetbe került, jelenleg csak a 16. helyen állnak, és komoly problémákkal küzdenek a forma stabilitását illetően - az elmúlt 5 mérkőzésen mindössze 1 győzelmet arattak, és zsinórban 3 vereséget szenvedtek el, ami jól mutatja a helyzetüket. Ennek ellenére a vendégek híresek támadójátékukról: átlagosan több mint 1 gólt szereznek meccsenként, bár a védekezésük gyakran megbicsaklik. Az utóbbi időszak érdekes tényei közé tartozik a sok szöglet a vendégszerepléseik során, valamint az a szokásuk, hogy szinte minden idegenbeli mérkőzésen gólt kapnak.

    A mérkőzés eredményei: Nagoya Grampus Eight

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    L
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gainare Tottori
    Gainare Tottori
    1
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    L
    22.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    N
    15.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kimenetel előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 5;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 4, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Fagiano Okayama vs Nagoya Grampus

    • játszott mérkőzések a tornán: 28 vs 28;
    • győzelmek: 11 vs 7;
    • győzelmi arány: 39% vs 25%;
    • vereségek: 11 vs 13;
    • döntetlenek: 6 vs 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 3;
    • vereségek: 5 vs 5;
    • döntetlenek: 0 vs 2.
    Trendek
    • Nagoya Grampus nem nyer az utolsó 6 mérkőzésen (J-League 1).
    👉Előrejelzés: Fagiano Okayama nem fog veszíteni(odds: 1.48)

    Gólok száma előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • a mai hazai csapat átlagos gólja - 0.4, vendégek - 1.4;
    • átlagos gólok száma egymás elleni mérkőzéseken - 1.8;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1 alkalommal; hazai pályán - 0 alkalommal.

    Statisztika: Fagiano Okayama vs Nagoya Grampus

    • átlagos gólok száma a tornán: 1.93 vs 2.71;
    • átlagos szerzett gólok száma: 0.93 vs 1.21;
    • átlagos gólok az első félidőben: 0.43 vs 0.39;
    • átlagos gólok a második félidőben: 0.5 vs 0.82;
    • Fagiano Okayama: átlagos hazai gólok a tornán - 1.07;
    • Nagoya Grampus: átlagos idegenbeli gólok a tornán - 0.93;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos gólok): 1 (otthon - 0.67) vs 1.4 (idegenben - 1.25).
    Trendek
    • Fagiano Okayama otthon kap gólt az utolsó 9-ből 10 mérkőzésen.
    • Fagiano Okayama otthon kap gólt az utolsó 8-ból 9 mérkőzésen (J-League 1).
    • Nagoya Grampus idegenben szerez gólt az utolsó 8-ból 7 mérkőzésen.
    👉Előrejelzés: Nagoya Grampus Eight szerez gólt(odds: 1.43)

    Szögletek előrejelzés

    Fagiano Okayama: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 4.93; hazai pályán - 5.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 4.6; hazai pályán - 5.17.

    Nagoya Grampus: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 4.18, idegenben - 3.79;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 4.5; idegenben - 4.75.
    Trendek
    • Több mint 9.5 szöglet volt Nagoya Grampus utolsó öt idegenbeli meccsén.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Total Felett (9,5)(odds: 1.8)

    Kártyák előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések

    • átlagos sárga lapok száma egymás elleni mérkőzéseken - 2.4 (1.2 - hazai csapat és 1.2 - vendég csapat);
    • átlagos sárga lapok száma hazai pályán - 3 (2 - hazai csapat és 1 - vendég csapat).

    Fagiano Okayama: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a tornán - 1.11; hazai pályán - 1.13;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok - 1.6; hazai pályán - 1.5.

    Nagoya Grampus: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a tornán - 1.25, idegenben - 1.43;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok - 1.2; idegenben - 1.5.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (2,5)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 5;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • hazai pályán - 0 alkalommal.

    Statisztika: Fagiano Okayama vs Nagoya Grampus

    • a tornán játszott mérkőzések száma: 28 vs 28;
    • a szezonban mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): Fagiano Okayama - 10, Nagoya Grampus - 19;
    • Fagiano Okayama hazai BTTS - 6 (40%);
    • Nagoya Grampus idegenbeli BTTS - 9 (64%).

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • BTTS meccsek száma: Fagiano Okayama - 3, Nagoya Grampus - 8;
    • Fagiano Okayama hazai BTTS - 2 (33%);
    • Nagoya Grampus idegenbeli BTTS - 3 (75%).
    Trendek
    • Nagoya Grampus mind gólt szerez, mind kap az utolsó hat mérkőzésen.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(odds: 2.08)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Két csapat találkozása a tabella különböző részeiről izgalmas dinamikát teremt a nézők számára. Okayama előkelőbb helyet foglal el a táblázatban, köszönhetően az otthoni kiegyensúlyozott játéknak és a gyors ellentámadások vezetésének képességének. Azonban Nagoyának is megvannak a maga erősségei: bár az eredményeik nem a legjobbak, képesek helyzeteket kialakítani játékosaik támadó potenciáljának köszönhetően. A jelenlegi trendek és a korábbi egymás elleni statisztikák alapján a mindkét csapat szerez gólt fogadás ígéretesnek tűnik - ezt az eredményt alátámasztja mindkét csapat formája és Nagoya trendjei is.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.09.12., 14:55

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Fagiano Okayama - Nagoya Grampus Eight

    A Nagoya Grampus nem nyert:
    nagoya-grampusminden utolsó 6 mérkőzésén (J1 League).
    Fagiano Okayama nem fog veszíteni
    Everygame
    -244
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    fagiano-okayamaa 26 legutóbbi 27 Fagiano Okayama otthon mérkőzések.
    fagiano-okayamaa 14 legutóbbi 15 Fagiano Okayama otthon mérkőzések (J1 League).
    fagiano-okayamaa 10 legutóbbi 11 Fagiano Okayama mérkőzések.
    fagiano-okayamaa 9 legutóbbi 10 Fagiano Okayama mérkőzések (J1 League).
    nagoya-grampusa 29 legutóbbi 31 Nagoya Grampus mérkőzések.
    nagoya-grampusa 24 legutóbbi 25 Nagoya Grampus mérkőzések (J1 League).
    nagoya-grampusaz utolsó 15 Nagoya Grampus idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    nagoya-grampusaz utolsó 12 Nagoya Grampus idegenben mérkőzésén minden alkalommal (J1 League).
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -455
    A Fagiano Okayama gólt kapott:
    fagiano-okayamaa 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    fagiano-okayamaa 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (J1 League).
    A Nagoya Grampus gólt szerzett:
    nagoya-grampusa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Nagoya Grampus Eight szerez gólt
    Everygame
    -278
    A Fagiano Okayama gólt kapott a második félidőben:
    fagiano-okayamaa 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    fagiano-okayamaa 5 utolsó 6 otthon mérkőzésén (J1 League).
    A Nagoya Grampus gólt szerzett a második félidőben:
    nagoya-grampusminden utolsó 6 mérkőzésén.
    2. félidőben, Nagoya Grampus Eight szerez gólt
    -110
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Fagiano Okayama - Nagoya Grampus Eight Helyezés a táblázatban

    J.League 2025
    JNSLLKPFORMA
    12.
    Avispa Fukuoka
    Avispa Fukuoka
    3812121434-3848
    13.
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    381291734-4345
    14.
    Shimizu S-Pulse
    Shimizu S-Pulse
    3811111641-5144
    15.
    Yokohama Marinos
    Yokohama Marinos
    381271946-4743
    16.
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    3811101744-5643
    17.
    Tokio Verdy
    Tokio Verdy
    3811101723-4143

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 7
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 9
    +6
    -12
    13 - Eltömődött
    25 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    7
    GK
    15
    Eltömődött
    13
    9
    Hiányzik
    25
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.8
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    0.9
    Átlagosan passzoló
    2.5
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    60'
    Pontozott minden, min.
    72'
    Minden statisztika