Fagiano vs Nagoya Tipp 1 március 2026

    A közelgő mérkőzés a Fagiano Okayama és a Nagoya Grampus között izgalmasnak ígérkezik. Az ellenfelek az utóbbi időben ingadozó teljesítményt nyújtanak, de megvannak a saját erősségeik. A Fagiano Okayama nem mutat meggyőző játékot hazai pályán, bár támadásuk képes problémákat okozni az ellenfeleknek. Ezzel szemben a Nagoya Grampus stabilan játszik idegenben, de nehézségeik vannak a gólszerzéssel. Védelmük sem a legjobb formában van, ami még kiszámíthatatlanabbá teszi a mérkőzést.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 13 szeptember 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Fagiano Okayama volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 63% vs 37%-kal;
    • szögletek: 7 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 15 vs 9-val;
    • sárga lapok: 1 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 2-val.

    📊Fagiano Okayama és Nagoya Grampus Eight csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 6;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 0, a vendégcsapaté - 5, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 2 a 8 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.67, a 2. félidőé - 1;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.67.

    Egymás elleni statisztikák Fagiano - Nagoya

    22%
    2 Győzelem
    11%
    1 Döntetlen
    67%
    6 Győzelem
    Összes mérkőzés
    9
    Átlag gól/mérkőzés
    1.89
    Mindkét csapat szerzett gólt
    44%
    0.56
    Átlag összesen
    1.33
    1.44
    Sárga lapok
    0.78
    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    29.04.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    -
    -
    7
    2
    6
    13
    0
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    5
    -
    -
    7
    2
    6
    13
    0
    2
    01.03.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    -
    -
    9
    3
    13
    11
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    5
    4
    -
    -
    9
    3
    13
    11
    0
    1
    13.09.25
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    0.68
    1.24
    7
    3
    15
    9
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.68
    1.24
    7
    3
    15
    9
    1
    2
    06.05.25
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.76
    0.41
    4
    5
    8
    16
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.76
    0.41
    4
    5
    8
    16
    0
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Fagiano Okayama Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a J1 League sorozatban (hazai csapat - Fagiano Okayama, vendégek - Gamba Oszaka). A mérkőzés végeredménye 1:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Fagiano Okayama vs Gamba Oszaka):

    • labdabirtoklás: 46% vs 54%;
    • szögletek: 10 vs 2;
    • szabálytalanságok: 23 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 8 vs 7.

    A Fagiano Okayama stabilitásra törekszik, miután az utóbbi 5 mérkőzésén vereségeket szenvedett. A csapat küzd, hogy javítson helyzetén a tabellán, és igyekszik fejleszteni támadójátékát. Az utolsó 10 mérkőzésükből mindössze 1 győzelmet arattak, 7 vereséget szenvedtek, és 2 döntetlent értek el. Ennek ellenére gyakran találnak be az ellenfél kapujába - az elmúlt 9 meccsből 8 alkalommal több mint 1 gólt szereztek. Ez mutatja, hogy képesek helyzeteket kialakítani az ellenfél kapuja előtt.

    A mérkőzés eredményei: Fagiano Okayama

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Chiba
    Chiba
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.59
    1.07
    4
    5
    9
    14
    2
    1
    N
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    L
    26.08.26
    Emperor Cup
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Belugarosso Iwami
    Belugarosso Iwami
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    11
    0
    11
    11
    0
    3
    N
    22.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    Tokio Verdy
    Tokio Verdy
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.14
    0.1
    6
    1
    12
    14
    1
    2
    S
    15.08.26
    J1 League
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    V-Varen Nagaszaki
    V-Varen Nagaszaki
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.34
    0.27
    5
    1
    12
    10
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nagoya Grampus Eight Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a J1 League tornán (hazai csapat - Nagoya Grampus Eight, vendégek - V-Varen Nagaszaki). A mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Nagoya Grampus Eight vs V-Varen Nagaszaki):

    • labdabirtoklás: 59% vs 41%;
    • szögletek: 8 vs 3;
    • szabálytalanságok: 12 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 7.

    A Nagoya Grampus igyekszik megszilárdítani helyét a tabella élmezőnyében. Formájuk jobbnak tűnik a hazaiakkal szemben: az utolsó öt mérkőzésükből kettőt megnyertek, hármat elveszítettek. Ennek ellenére a gólerősségük kérdéses marad - átlagosan mindössze 0,67 gólt szereznek meccsenként. A védelem is hajlamos hibázni, átlagosan egy gólt kapnak mérkőzésenként. Fontos azonban kiemelni egy tendenciát: a csapat ritkán nyer idegenben, ami kulcsfontosságú tényező lehet a Fagiano Okayama elleni összecsapás során.

    A mérkőzés eredményei: Nagoya Grampus Eight

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    J1 League
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.75
    0.42
    2
    1
    12
    7
    1
    2
    L
    29.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.89
    0.88
    6
    9
    10
    17
    2
    3
    N
    26.08.26
    Emperor Cup
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gainare Tottori
    Gainare Tottori
    1
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    -
    -
    3
    0
    8
    13
    1
    3
    L
    22.08.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    2.13
    1.46
    4
    3
    10
    19
    0
    2
    N
    15.08.26
    J1 League
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    1.46
    1.05
    3
    4
    14
    14
    3
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 6;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 1; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.67;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.17 gólt szerez, míg a vendégek 0.5 gólt.

    Első félidő statisztika: Fagiano Okayama (otthon) vs Nagoya Grampus Eight (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 1 vs 1;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 0 (0%);
    • döntetlenek: 1 (100%) vs 1 (100%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 2 vs 0;
    • átlagos kapott gólok száma: 1 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 2 vs 1;
    • vereségek: 0 vs 3;
    • döntetlenek: 8 vs 6;
    • átlagos első félidei gólok száma: 0.8 (szerzett - 0.5, kapott - 0.3) vs 0.6 (szerzett - 0.2, kapott - 0.4).
    Trendek
    • A Fagiano Okayama döntetlent játszik az első félidőben a 7 utolsó 8 mérkőzésén (J1 League).
    • A Fagiano Okayama döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (J1 League).
    • A Nagoya Grampus döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (J1 League).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 1.95)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 6;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 5, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Fagiano Okayama vs Nagoya Grampus Eight

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 3 vs 3;
    • győzelmek: 0 vs 2;
    • győzelmi százalék: 0% vs 67%;
    • vereségek: 3 vs 1;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 1 vs 4;
    • vereségek: 7 vs 5;
    • döntetlenek: 2 vs 1.
    👉Tippek: Nagoya Grampus Eight nem fog veszíteni(szorzói: 1.36)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 0.33, a vendégek - 1.33;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 1.67;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Fagiano Okayama mérkőzések (J1 League).
    👉Tippek: Nagoya Grampus Eight szerez gólt(szorzói: 1.44)

    Tippekszöglet

    Fagiano Okayama: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5; otthoni pályán - 10;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.6; otthoni pályán - 5.67.

    Nagoya Grampus Eight: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.33, idegenben - 3;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; idegenben - 4.75.
    Trendek
    • A Fagiano Okayama kevesebb, mint 6.5 sarokrúgást szerzett a 11 utolsó 12 mérkőzésén (J1 League).
    👉Tippek: Szöglet - Fagiano Okayama Total Alatt (6,5)(szorzói: 1.37)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 6;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Fagiano Okayama vs Nagoya Grampus Eight

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 3 vs 3;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 3 vs 1;
    • Fagiano Okayama MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (100%);
    • Nagoya Grampus Eight MG mérkőzéseinek száma idegenben - 0 (0%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Fagiano Okayama) - 2 (67%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Nagoya Grampus Eight) - 2 (50%).
    Trendek
    • A Fagiano Okayama gólt szerzett és kapott a 8 utolsó 9 mérkőzésén (J1 League).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 2)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (7/33, 21.2%);
    • Fagiano Okayama hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:2 (1/1, 100%);
    • Nagoya Grampus Eight idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:0 (1/1, 100%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    0:1 - 13.84% (szorzói 6.5)
    1:1 - 12.96% (szorzói 6)
    0:0 - 12.64% (szorzói 7)

    👉Tippek: Helyes eredmény (0:1)(szorzói: 6.5)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve a jelenlegi trendeket és a csapatok statisztikáit, nyílt játékra számíthatunk, ahol mindkét kapu előtt bőven lesznek helyzetek. A trendek azt mutatják, hogy nagy valószínűséggel mindkét csapat betalál - a Fagiano Okayama rendszeresen szerez és kap is gólt, míg a Nagoya Grampus hasonló tendenciát mutat, még alacsony átlagos eredményesség mellett is. Az említett tényezők és az egyértelmű favorit hiánya miatt, legyen szó hazai vagy idegenbeli teljesítményről, a mindkét csapat szerez gólt fogadás tűnik a leglogikusabbnak.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2026.02.27., 5:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Fagiano Okayama - Nagoya Grampus Eight

    A Fagiano Okayama döntetlent játszik az első félidőben:
    fagiano-okayamaa 7 utolsó 8 mérkőzésén (J1 League).
    fagiano-okayamaminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (J1 League).
    A Nagoya Grampus döntetlent játszik az első félidőben:
    nagoya-grampusa 6 utolsó 7 mérkőzésén (J1 League).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    -105
    A Nagoya Grampus nem nyert:
    nagoya-grampusa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (J1 League).
    Fagiano Okayama nem fog veszíteni
    -189
    A Fagiano Okayama nem nyert:
    fagiano-okayamaa 13 utolsó 14 mérkőzésén (J1 League).
    fagiano-okayamaminden utolsó 5 otthon mérkőzésén (J1 League).
    Nagoya Grampus Eight nem fog veszíteni
    -303
    A Fagiano Okayama gólt kapott:
    fagiano-okayamaminden utolsó 10 mérkőzésén (J1 League).
    Nagoya Grampus Eight szerez gólt
    Everygame
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Fagiano Okayama - Nagoya Grampus Eight Helyezés a táblázatban

    West
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Cerezo Oszaka
    Cerezo Oszaka
    1876526-1931
    3.
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1885531-2831
    4.
    Sanfrecce Hiroshima
    Sanfrecce Hiroshima
    1884629-2130
    5.
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    1858526-2228
    6.
    Fagiano Okayama
    Fagiano Okayama
    1866624-2526
    7.
    Shimizu S-Pulse
    Shimizu S-Pulse
    1848619-2124

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 7
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 9
    +6
    -12
    13 - Eltömődött
    25 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    7
    GK
    15
    Eltömődött
    13
    9
    Hiányzik
    25
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.8
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    0.9
    Átlagosan passzoló
    2.5
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    60'
    Pontozott minden, min.
    72'
    Minden statisztika