Yugra vs Metallurg Előrejelzés 2 október 2025

    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    5
    0
    1
    4
    0
    0
    0
    0

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 2 október-án 14:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET VHL" torna keretében az Yugra és az Metallurg csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A hivatalos mérkőzések statisztikáinak áttekintése a Yugra és a Metallurg csapatok között:

    • összesen 20 alkalommal játszottak;
    • a hazai csapatnak 12 győzelme van (beleértve a hosszabbítást is), míg a vendégeknek 5 győzelme;
    • lőtt gólok: 59 a 49 ellenében;
    • átlagos összesített gól - 5.05.

    Legutóbb 08 február 2025 találkoztak a Metallurg csapat arénájában - a mérkőzés eredménye 3:1.

    Egymás elleni statisztikák Yugra - Metallurg

    64%
    14 Győzelem
    23%
    5 Győzelem
    22.02.26
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Yugra
    Yugra
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    02.10.25
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    5
    0
    1
    0
    4
    0
    0
    0
    08.02.25
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Yugra
    Yugra
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    3
    0
    12.10.24
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    0
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    3
    01.12.23
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Yugra Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Yugra részt vett 8 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 6 győzelem,
    • 2 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Yugra 75% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 25% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 3.75, meccsenként átlagosan 2.88 gólt szerezve és átlagosan 1.13 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Yugra összesen 23 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 3 időszakban, ahol az összes gól 43.48% -a született.
    • Otthonában átlagosan 2.17 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Yugra összesen 9 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 3 időszak kihívásokkal teli volt, 50% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 2.17 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Yugra

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    N
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    N
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Chelmet
    Chelmet
    Yugra
    Yugra
    4
    5
    1
    0
    0
    1
    3
    4
    N
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Yugra
    Yugra
    Rubin
    Rubin
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    N
    26.05.26
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    4
    0
    0
    0
    1
    0
    3
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Metallurg Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Metallurg részt vett 10 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 9 győzelem, 1 vereség.

    📈Ebben a szezonban Metallurg győzelmi aránya 90%, a mérkőzések 10%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 5.4, meccsenként átlagosan 3.6 gólt szerez és átlagosan 2.2 gólt kap.

    🏒Eddig a Metallurg 36 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 50%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.5.

    🥅Védekezés terén a Metallurg ebben a szezonban összesen 22 gólt engedett be.

    • A 1 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 35.71%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 2.33 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Metallurg

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    1
    3
    1
    1
    N
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Metallurg
    Metallurg
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    N
    24.08.26
    Club Friendly Games
    Toros
    Toros
    Metallurg
    Metallurg
    2
    3
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    N
    10.05.26
    VHL
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    Metallurg
    Metallurg
    4
    2
    0
    0
    2
    1
    2
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Statisztika az 1. harmadban: Yugra (otthon) vs Metallurg (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 6 vs 6;
    • győzelmek száma: 2 (33.33%) vs 1 (16.67%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 2 (33.33%);
    • döntetlenek száma: 4 (66.67%) vs 3 (50%).
    • átlagos lőtt gólok száma: 0.83 vs 0.33;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.17 vs 0.83.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 4 vs 3;
    • vereségek száma: 2 vs 3;
    • döntetlenek száma: 4 vs 4;
    • 1. harmad átlagos összgól: 1.6 (lőtt - 1.1, kapott - 0.5) vs 1.3 (lőtt - 0.6, kapott - 0.7).
    Trendek
    • A Yugra Khanty-Mansiysk nem vesztette el az 1. harmadot minden utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Yugra Khanty-Mansiysk nem vesztette el az 1. harmadot minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Metallurg nem nyerte meg az 1. harmadot a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak Yugra nem fog veszíteni(szorzói: 1.31)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 20;
    • Hazai győzelmek száma - 12, vendég győzelmek száma - 5.

    Statisztika: Yugra vs Metallurg

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 8 vs 10;
    • Győzelmek száma: 6 (75%) vs 9 (90%);
    • Vereségek száma: 2 (25%) vs 1 (10%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 4;
    • Vendég győzelmek a tornán: 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 6 vs 9;
    • Vereségek: 4 vs 1;
    • Hazai győzelmek: 4;
    • Vendég győzelmek: 5.
    👉Tippek: Yugra nem fog veszíteni(szorzói: 1.45)

    Tippek előrejelzése

    Statisztika: Yugra vs Metallurg

    • átlagos összesítés a tornán: 3.75 vs 5.4;
    • átlagos összesített szerzett gólok: 2.88 vs 3.6;
    • átlagos összesített kapott gólok: 1.13 vs 2.2;
    • Yugra: otthoni átlagos összesítés a tornán - 2.17;
    • Metallurg: idegenbeli átlagos összesítés a tornán - 3.5;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos összesített szerzett gólok): 2.6 (otthon - 2.14) vs 3.6 (idegenben - 3.5).
    Trendek
    • A Yugra Khanty-Mansiysk több mint 1.5 gólt szerzett a 17 utolsó 19 mérkőzésén szemben a Metallurg (OLIMPBET VHL).
    • A Yugra Khanty-Mansiysk több mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Metallurg (OLIMPBET VHL).
    • A Yugra Khanty-Mansiysk több mint 1.5 gólt szerzett a 16 utolsó 18 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    • A Yugra Khanty-Mansiysk több mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Yugra Total korongok Felett (1,5)(szorzói: 1.38)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen több mint 4.5 gól a 8 legutóbbi 9 Metallurg mérkőzések (OLIMPBET VHL).

    Total korongok Felett (4,5)
    Közzétett: 2025.09.30., 14:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Yugra - Metallurg

    A Yugra Khanty-Mansiysk nem nyerte meg az 1. harmadot:
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2metallurg-novokuznetsk-25694a 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a Metallurg.
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2metallurg-novokuznetsk-25694a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Metallurg (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Metallurg nem fog veszíteni
    -286
    A Yugra Khanty-Mansiysk nem vesztette el az 1. harmadot:
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2minden utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    A Metallurg nem nyerte meg az 1. harmadot:
    metallurg-novokuznetsk-25694a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Yugra nem fog veszíteni
    -370
    A Metallurg nem vesztett (a rendes játékidőben):
    metallurg-novokuznetsk-25694minden utolsó 10 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    metallurg-novokuznetsk-25694minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    Metallurg nem fog veszíteni
    -167
    A Yugra Khanty-Mansiysk nem vesztett (a rendes játékidőben):
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2metallurg-novokuznetsk-25694a 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a Metallurg (OLIMPBET VHL).
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    Yugra nem fog veszíteni
    -244
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Yugra - Metallurg Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    JNLPPFORMA
    1.
    Metallurg Novokuznetsk
    Metallurg Novokuznetsk
    625111226-131106
    2.
    Yugra
    Yugra
    624715178-93101
    3.
    Neftjanik Almetjevsk
    Neftjanik Almetjevsk
    624220220-13393
    4.
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    624022182-12187
    5.
    HC Magnitka Magnitogorsk
    HC Magnitka Magnitogorsk
    623527183-14281
    6.
    HK Ryazan
    HK Ryazan
    623824164-14081