Metallurg vs Yugra Előrejelzés 22 február 2026

    Metallurg
    Metallurg
    Yugra
    Yugra
    2
    3
    1
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    1

    📡Hogyan fogják a csapatok kezelni az ellenfél magas tempójú játékát? 22 február-án 6:00-kor érdekes összecsapásra kerül sor az "OLIMPBET VHL" torna keretében az Metallurg és az Yugra csapatok között. Az egyes csapatok esélyei a következők - és . Nincs egyértelmű favorit a játékban, ezért előrejelzésünkben megpróbáljuk meghatározni, melyik csapat érdemli meg jobban a győzelmet ebben a mérkőzésben.

    Személyes találkozók

    📊A hivatalos mérkőzések statisztikáinak áttekintése a Metallurg és a Yugra csapatok között:

    • összesen 21 alkalommal játszottak;
    • a hazai csapatnak 5 győzelme van (beleértve a hosszabbítást is), míg a vendégeknek 13 győzelme;
    • lőtt gólok: 49 a 64 ellenében;
    • átlagos összesített gól - 5.05.

    Legutóbb 02 október 2025 találkoztak a Yugra csapat arénájában - a mérkőzés eredménye 5:0.

    Egymás elleni statisztikák Metallurg - Yugra

    23%
    5 Győzelem
    64%
    14 Győzelem
    22.02.26
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Yugra
    Yugra
    2
    3
    1
    2
    0
    0
    1
    0
    0
    1
    02.10.25
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    5
    0
    1
    0
    4
    0
    0
    0
    08.02.25
    VHL
    Metallurg
    Metallurg
    Yugra
    Yugra
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    3
    0
    12.10.24
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    0
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    3
    01.12.23
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Metallurg
    Metallurg
    3
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Metallurg Csapat áttekintése

    🏆Az aktuális szezonban a Metallurg részt vett 55 mérkőzésen, az alábbi eredményeket érte el:

    • 45 győzelem,
    • 10 vereség.

    📈Ebben a szezonban a Metallurg 82% -os győzelmi arányt ért el, a meccsek 18% -a vereséggel végződött.

    📊A csapat átlaga 5.44, meccsenként átlagosan 3.53 gólt szerezve és átlagosan 2.16 gólt kapva.

    🏒Ebben a szezonban a Metallurg összesen 194 gólt szerzett:

    • A csapat különösen jó teljesítményt nyújt a 2 időszakban, ahol az összes gól 38.66% -a született.
    • Otthonában átlagosan 3.82 gólt lőnek meccsenként.

    🥅És a védekezésről szólva, a Metallurg összesen 119 gólt kapott az aktuális szezonban.

    • A 2 időszak kihívásokkal teli volt, 45.61% -a az összes kapott gólnak ebben az időszakban.
    • Otthonában átlagosan 3.82 gólt kapnak meccsenként.

    A mérkőzés eredményei: Metallurg

    28.08.26
    Club Friendly Games
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Gornyak-UGMK Verkhnyaya Pyshma
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    1
    3
    1
    1
    N
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Omskie Kryliya
    Omskie Kryliya
    Metallurg
    Metallurg
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    L
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Dinamo St Petersburg
    Dinamo St Petersburg
    Metallurg
    Metallurg
    2
    5
    0
    1
    2
    3
    0
    1
    N
    24.08.26
    Club Friendly Games
    Toros
    Toros
    Metallurg
    Metallurg
    2
    3
    0
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    1
    N
    10.05.26
    VHL
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    Metallurg
    Metallurg
    4
    2
    0
    0
    2
    1
    2
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Yugra Csapat áttekintése

    🏆A jelen szezonban a Yugra részt vett 53 mérkőzésen, és a következő statisztikákat érte el: 41 győzelem, 12 vereség.

    📈Ebben a szezonban Yugra győzelmi aránya 77%, a mérkőzések 23%-a vereséggel végződik.

    📊A csapat átlagos pontszáma 4.08, meccsenként átlagosan 2.77 gólt szerez és átlagosan 1.53 gólt kap.

    🏒Eddig a Yugra 147 gólt szerzett:

    • A 2 időszak különösen sikeres volt, 34.01%-a az összes gólnak ebben az időszakban született.
    • Míg idegenben az átlagos gólok száma 3.13.

    🥅Védekezés terén a Yugra ebben a szezonban összesen 81 gólt engedett be.

    • A 3 időszak kihívást jelentett, ebben az időszakban az összes gólnak a 38.46%-át engedték be.
    • Míg idegenben ez a szám átlagosan 1.63 góllá nő.

    A mérkőzés eredményei: Yugra

    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    N
    27.08.26
    Club Friendly Games
    Zauralye
    Zauralye
    Yugra
    Yugra
    0
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    4
    N
    26.08.26
    Club Friendly Games
    Chelmet
    Chelmet
    Yugra
    Yugra
    4
    5
    1
    0
    0
    1
    3
    4
    N
    25.08.26
    Club Friendly Games
    Yugra
    Yugra
    Rubin
    Rubin
    2
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    1
    N
    26.05.26
    VHL
    Yugra
    Yugra
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    4
    0
    0
    0
    1
    0
    3
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. harmadra

    Statisztika az 1. harmadban: Metallurg (otthon) vs Yugra (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 28 vs 24;
    • győzelmek száma: 12 (42.86%) vs 11 (45.83%);
    • vereségek száma: 5 (17.86%) vs 6 (25%);
    • döntetlenek száma: 11 (39.29%) vs 7 (29.17%).
    • átlagos lőtt gólok száma: 0.93 vs 0.92;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.43 vs 0.46.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 3 vs 4;
    • vereségek száma: 2 vs 2;
    • döntetlenek száma: 5 vs 4;
    • 1. harmad átlagos összgól: 1.2 (lőtt - 0.7, kapott - 0.5) vs 0.6 (lőtt - 0.4, kapott - 0.2).
    Trendek
    • A Yugra Khanty-Mansiysk az 1. harmadban kevesebb mint 0.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: 1. időszak, Yugra Total korongok Alatt (0,5)(szorzói: 1.76)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • Mérkőzések száma - 21;
    • Hazai győzelmek száma - 5, vendég győzelmek száma - 13.

    Statisztika: Metallurg vs Yugra

    • A tornán játszott mérkőzések száma: 55 vs 53;
    • Győzelmek száma: 45 (82%) vs 41 (77%);
    • Vereségek száma: 10 (18%) vs 12 (23%);
    • Hazai győzelmek a tornán: 24;
    • Vendég győzelmek a tornán: 19.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • Győzelmek: 8 vs 8;
    • Vereségek: 2 vs 2;
    • Hazai győzelmek: 5;
    • Vendég győzelmek: 5.
    Trendek
    • A Yugra Khanty-Mansiysk nyert (a rendes játékidőben) a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Yugra Győzelem(szorzói: 2.65)

    Tippek előrejelzése

    Statisztika: Metallurg vs Yugra

    • átlagos összesítés a tornán: 5.44 vs 4.08;
    • átlagos összesített szerzett gólok: 3.53 vs 2.77;
    • átlagos összesített kapott gólok: 2.16 vs 1.53;
    • Metallurg: otthoni átlagos összesítés a tornán - 3.82;
    • Yugra: idegenbeli átlagos összesítés a tornán - 3.13;
    • utóbbi 10 mérkőzés (átlagos összesített szerzett gólok): 3.1 (otthon - 3) vs 2.4 (idegenben - 2.29).
    Trendek
    • A Yugra Khanty-Mansiysk több mint 1.5 gólt szerzett a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén szemben a Metallurg (OLIMPBET VHL).
    • A Yugra Khanty-Mansiysk több mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    👉Tippek: Yugra Total korongok Felett (1,5)(szorzói: 1.47)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt összesen több mint 4.5 gól a 12 legutóbbi 14 Metallurg otthon mérkőzések (OLIMPBET VHL).

    Yugra nem fog veszíteni
    Közzétett: 2026.02.20., 22:32

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Metallurg - Yugra

    A Yugra Khanty-Mansiysk nyert (a rendes játékidőben):
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    Yugra Győzelem
    +160
    A Yugra Khanty-Mansiysk megnyerte a 2. harmadot:
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Yugra Győzelem
    +191
    A Metallurg nem vesztette el az 1. harmadot:
    metallurg-novokuznetsk-25694a 15 utolsó 17 otthon mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    metallurg-novokuznetsk-25694minden utolsó 6 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    1. időszak Metallurg nem fog veszíteni
    -357
    A Metallurg nem nyerte meg a 2. harmadot:
    metallurg-novokuznetsk-25694hc-yugra-khanty-mansiysk-2minden utolsó 9 mérkőzésén szemben a Yugra Khanty-Mansiysk (OLIMPBET VHL).
    metallurg-novokuznetsk-25694hc-yugra-khanty-mansiysk-2a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Yugra Khanty-Mansiysk (OLIMPBET VHL).
    A Yugra Khanty-Mansiysk nem vesztette el a 2. harmadot:
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2a 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    hc-yugra-khanty-mansiysk-2minden utolsó 13 mérkőzésén (OLIMPBET VHL).
    2. időszak Yugra nem fog veszíteni
    -256
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Metallurg - Yugra Helyezés a táblázatban

    VHL 25/26
    JNLPPFORMA
    1.
    Metallurg Novokuznetsk
    Metallurg Novokuznetsk
    625111226-131106
    2.
    Yugra
    Yugra
    624715178-93101
    3.
    Neftjanik Almetjevsk
    Neftjanik Almetjevsk
    624220220-13393
    4.
    Khimik Voskresensk
    Khimik Voskresensk
    624022182-12187
    5.
    HC Magnitka Magnitogorsk
    HC Magnitka Magnitogorsk
    623527183-14281
    6.
    HK Ryazan
    HK Ryazan
    623824164-14081