Μαχ Σχοενηαυς vs Κηεν Δονγ Πρόβλεψη 22 Νοέμβριος 2025

    DEU
    Μαχ Σχοενηαυς
    AUS
    Κηεν Δονγ
    6
    6
    2
    2
    0
    0

    🔊Πόσο συχνά θα χρησιμοποιήσουν οι παίκτες την τακτική του σερβίς-βολέ; Δεν επιλέγουν όλοι οι τενίστες ένα ιδιαίτερα επιθετικό στυλ παιχνιδιού. Ίσως οι Μαχ Σχοενηαυς και Κηεν Δονγ αποφασίσουν να χρησιμοποιήσουν αυτή τη σπάνια τεχνική για να εκπλήξουν τον αντίπαλό τους στον επερχόμενο αγώνα του τουρνουά "ITF M15 Monastir 42 (Tunisia), Men Singles". Ο αγώνας θα ξεκινήσει στις 22 Νοέμβριος στις 9:00 AM και η πρόβλεψή μας είναι ήδη διαθέσιμη για εσάς.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    ❓Αυτή είναι η πρώτη φορά που αυτοί οι τενίστες συναντιούνται.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Schoenhaus - Κηεν Δονγ

    100%
    1 Νίκη
    0%
    0 Νίκη
    22.11.25
    ITF M15 Tunisia
    Μαχ Σχοενηαυς
    Μαχ Σχοενηαυς
    Κηεν Δονγ
    Κηεν Δονγ
    2
    0
    6
    2
    6
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Μαχ Σχοενηαυς Επισκόπηση παίκτη

    Μαχ Σχοενηαυς: Στατιστικά των τελευταίων 10 αγώνων

    🎾Οι προηγούμενοι 10 αγώνες για αυτόν τον συμμετέχοντα ολοκληρώθηκαν με 9 νίκες και 1 ήττες. Στο πρώτο σετ, κέρδισε 8 φορές ενώ 2 φορές, ο αντίπαλός του αναδείχθηκε νικητής.

    📈Στους ίδιους 10 αγώνες, επιτεύχθηκε ένας μέσος όρος σκορ 20.9. 12.7 ήταν ο μέσος αριθμός κερδισμένων παιχνιδιών σε έναν αγώνα και 5.9 ήταν ο αριθμός των νικών στο πρώτο παιχνίδι.

    📊Επίσης, φροντίστε να λάβετε υπόψη τον αριθμό των νικών και των ηττών με σκορ 2-0 και 2-1 στους τελευταίους 10 αγώνες.

    Ο αριθμός των νικηφόρων αγώνων: 2-0 - 8 αγώνες με ποσοστό νίκης 88.89%; 2-1 - 1 νίκες με ποσοστό νίκης 11.11%.

    Ο αριθμός των ηττημένων αγώνων: 2-0 - 1 αγώνες με ποσοστό ήττας 100%; 2-1 - 0 αγώνες με ποσοστό ήττας 0%.

    Αποτελέσματα αγώνων: Μαχ Σχοενηαυς

    16.09.26
    France Rennes, ATP
    Max Schoenhaus
    Max Schoenhaus
    Matteo Martineau
    Matteo Martineau
    0
    2
    62
    77
    4
    6
    Νικώ
    14.09.26
    France Rennes, ATP
    Max Schoenhaus
    Max Schoenhaus
    Patrick Brady
    Patrick Brady
    2
    1
    4
    6
    6
    3
    6
    1
    Γουόν
    13.09.26
    France Rennes, ATP
    Max Schoenhaus
    Max Schoenhaus
    Adhithya Ganesan
    Adhithya Ganesan
    2
    0
    714
    612
    6
    4
    Γουόν
    04.09.26
    Italy Como, ATP Challenger Men Singles
    Max Schoenhaus
    Max Schoenhaus
    Matej Dodig
    Matej Dodig
    1
    2
    6
    2
    61
    77
    3
    6
    Νικώ
    02.09.26
    Italy Como, ATP Challenger Men Singles
    Gonzalo Bueno
    Gonzalo Bueno
    Max Schoenhaus
    Max Schoenhaus
    0
    2
    1
    6
    3
    6
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Κηεν Δονγ Επισκόπηση παίκτη

    Κηεν Δονγ: Στατιστικά των τελευταίων 10 αγώνων

    Οι προηγούμενοι 10 αγώνες για αυτόν τον συμμετέχοντα ολοκληρώθηκαν με 5 νίκες και 5. Στο πρώτο σετ, κέρδισε 4 φορές, ενώ 6 φορές ο αντίπαλός του προέκυψε νικητής.

    Στους ίδιους 10 αγώνες, επιτεύχθηκε μέσος όρος σκορ 22.5. Ο 11.3 ήταν ο μέσος αριθμός παιχνιδιών που κερδίστηκε σε έναν αγώνα και το 4.3 ήταν ο αριθμός των νικών στο πρώτο παιχνίδι.

    Ο αριθμός των νικητικών αγώνων: 2-0 - 3 αγώνες με ποσοστό νίκης 60%; 2-1 - 2 νίκες με ποσοστό νίκης 40%.

    Ο αριθμός των ηττημένων αγώνων: 2-0 - 3 αγώνες με ποσοστό ηττημένων 60%; 2-1 - 2 αγώνες με ποσοστό ηττημένων 40%.

    Αποτελέσματα αγώνων: Κηεν Δονγ

    10.09.26
    ITF Thailand M15 Nonthaburi 2
    Κηεν Δονγ
    Κηεν Δονγ
    Παωιτ Σορνλακσυπ
    Παωιτ Σορνλακσυπ
    1
    2
    7
    6
    4
    6
    1
    6
    Νικώ
    09.09.26
    ITF Thailand M15 Nonthaburi 2
    Κηεν Δονγ
    Κηεν Δονγ
    Δεβ Τζαβια
    Δεβ Τζαβια
    2
    0
    6
    2
    6
    2
    Γουόν
    03.09.26
    ITF Thailand M15 Nonthaburi
    Κηεν Δονγ
    Κηεν Δονγ
    Μανιση Συρεσηκυμαρ
    Μανιση Συρεσηκυμαρ
    0
    2
    0
    6
    2
    6
    Νικώ
    02.09.26
    ITF Thailand M15 Nonthaburi
    Αδριαν Αρκον
    Αδριαν Αρκον
    Κηεν Δονγ
    Κηεν Δονγ
    0
    2
    0
    6
    4
    6
    Γουόν
    02.08.26
    UTR PTT Boondall Men 01
    Elijah Cham
    Elijah Cham
    Chen Dong
    Chen Dong
    0
    0
    5
    3
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    Τάσεις
    • Κηεν Δονγ κερδίζει με χάντικαπ +6.5 παιχνίδι σε 15 της τελευταίας 16 αγώνων.
    👉Πρόβλεψη: Κηεν Δονγ Χάντικαπ (+6,5) (aποδόσεις: 1.95)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    Τάσεις
    • Υπήρξαν περισσότερα από 16.5 παιχνίδι σε 35 της τελευταίας 37 Μαχ Σχοενηαυς παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ πάνω από (16,5) (aποδόσεις: 1.46)

    Πρόβλεψη ακριβούς σκορ

    Τάσεις
    • Μαχ Σχοενηαυς κερδίζει 2:0 στο τελευταίο 5 αγώνων.

    Άντερ πάνω από (17,5)
    συντελεστής-118
    Δημοσιεύθηκε: 21/11/2025, 6:39 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Μαχ Σχοενηαυς - Κηεν Δονγ

    Max Schoenhaus Κερδίζει το 2ο σετ:
    max-schoenhausστο τελευταίο 6 αγώνων.
    2ο σετ Μαχ Σχοενηαυς Νίκη
    -909
    Max Schoenhaus Νίκες:
    max-schoenhausστο τελευταίο 6 αγώνων.
    Μαχ Σχοενηαυς Νίκη
    -1667
    Max Schoenhaus Κερδίζει το 1ο σετ:
    max-schoenhausστο τελευταίο 5 αγώνων.
    1ο σετ Μαχ Σχοενηαυς Νίκη
    -769
    Υπήρξαν περισσότερα από 16.5 παιχνίδι:
    max-schoenhausσε 35 της τελευταίας 37 Max Schoenhaus παιχνίδια.
    Άντερ πάνω από (16,5)
    -217
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους