Σκέπασμα:
Χώμα
Φάση:
Ημιτελικός
Frantzen / Haase vs Andreozzi G / Guinard M Αποτελέσματα Αποτελέσματα στο 21 Φεβρουάριος 2026
Frantzen / Haase
Andreozzi G / Guinard M
717
2
10
2
615
6
8
1
Frantzen / Haase vs Andreozzi G / Guinard M Στατιστικά Αγώνα
8
Άσοι
6
1
Διπλά σφάλματα
2
39
Κερδισμένοι πόντοι με το 1ο σερβίς
34
60
Επιτυχημένα πρώτα σερβίς
45
14
Κερδισμένοι πόντοι με το 2ο σερβίς
17
18
Επιτυχημένα δεύτερα σερβίς
25
1
Αξιοποιημένα μπρέικ πόιντ
1
2
Ευκαιρίες για μπρέικ
4
74
Σύνολο κερδισμένων πόντων
77
53
Κερδισμένοι πόντοι στο σερβίς
51
26
Χαμένοι πόντοι στο σερβίς
21
6
Μέγιστο σερί πόντων
5
9
Συνολικά κερδισμένα γκέιμ
12
3
Μέγιστο σερί γκέιμ
3
6
Κερδισμένα γκέιμ στο σερβίς
8
2
Κερδισμένα τάι μπρέικ
0
6
Κερδισμένοι πόντοι (τελευταίοι 10)
4
Παρακολουθήστε Online Frantzen / Haase vs Andreozzi G / Guinard M

Frantzen / Haase - Andreozzi G / Guinard M
Η μετάδοση αυτού του αγώνα τελείωσε. Ωστόσο, πολλές άλλες εκπομπές είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο του συνεργάτη. Χρειάζεται μόνο:
- Ακολουθήστε τον σύνδεσμο
- Εγγραφείτε στην πλατφόρμα μετάδοσης
- Παρακολουθήστε τον αγώνα χωρίς διαφημίσεις
Πληροφορίες αγώνα
Αγώνας
ATP Rio de Janeiro Doubles
(Ημιτελικός)

Τοποθεσία
Βραζιλία, Rio de Janeiro
Jockey Club Brasileiro, Quadra 1
Τελευταία παιχνίδια: Frantzen / Haase
10.10.26
SHA
Zhang Z / Zhou Y

Frantzen / Haase
2
1
6
4
5
7
10
7
Η
02.10.26
ATP Beijing Doubles
Melo M / Zverev A

Frantzen / Haase
2
0
6
2
7
5
Η
25.09.26
ATP Chengdu Doubles
Cash R / Erler A

Frantzen / Haase
2
1
6
4
4
6
10
5
Η
04.09.26
US Open Men Double
Frantzen / Haase

Mark Gonzalez / Andres Molteni
1
2
64
77
7
5
3
6
Η
27.08.26
ATP Winston Salem Doubles
Frantzen / Haase

Miedler L / Polmans M
1
2
3
6
6
4
7
10
Η
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Τελευταία παιχνίδια: Andreozzi G / Guinard M
14.10.26
Challenger Roanne Doubles
Andreozzi G / Guinard M

de Jonge D / Opitz J
0
2
4
6
4
6
Η
09.10.26
SHA
Buse I / Vallejo A D

Andreozzi G / Guinard M
2
1
6
3
67
79
10
7
Η
02.10.26
ATP Beijing Doubles
Andreozzi G / Guinard M

Arends S / Pel D
0
2
3
6
4
6
Η
Δεν υπάρχουν αγώνες
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα
Υπολογίστε τα κέρδη σας
Άλλοι Τένις αγώνες
ATP Lyon Doubles
Julian Cash / Lloyd Glasspool
Arribage T / Olivetti A
25 Οκτ
11:00
Περισσότερες πληροφορίες
ATP Basel

Rinky Hijikata

Yannick Hanfmann
25 Οκτ
11:00
Περισσότερες πληροφορίες
Challenger Brest

Lucas Poullain

Trufelli, Timeo
25 Οκτ
14:20
Περισσότερες πληροφορίες
WTA Guangzhou

Antonia Ruzic

Claire Liu
26 Οκτ
03:00
Περισσότερες πληροφορίες
UTR PTT Trnava Men 04

Peter Sallay

Macej, Dominik
27 Οκτ
08:00
Περισσότερες πληροφορίες
UTR PTT Knoxville Women 04

Amina Salibayeva

Sarah Mildren
27 Οκτ
16:00
Περισσότερες πληροφορίες
Με συγχωρείτε
Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα