Lukko Rauma vs Jyvaskyla Πρόβλεψη 12 Μάρτιος 2025

    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    2
    1
    0
    1
    1
    1
    0
    1
    0

    📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Lukko Rauma και Jyvaskyla πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 12 Μάρτιος στις 4:30 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "Liiga". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Lukko Rauma να είναι το φαβορί.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Lukko Rauma και Jyvaskyla:

    • παιγμένα 56 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 31 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 23;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 169 εναντίον 142;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.73, δεύτερο - 1.79, τρίτο - 1.93;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.39.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 28 Δεκέμβριος 2024 στην αρένα της Jyvaskyla - το σκορ του αγώνα ήταν 2:5.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Lukko - JYP

    56%
    34 Νίκη
    41%
    25 Νίκη
    03.02.26
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    5
    2
    2
    2
    1
    0
    2
    0
    27.01.26
    Liiga
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    3
    0
    1
    1
    0
    2
    21.11.25
    Liiga
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    0
    0
    2
    1
    1
    2
    1
    0
    10.10.25
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    4
    2
    1
    0
    1
    1
    2
    1
    12.03.25
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lukko Rauma Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Lukko Rauma έχει συμμετάσχει σε 57 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 35 νίκες,
    • 22 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Lukko Rauma έχει ποσοστό νίκης 61%, με το 39% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.67, σκοράροντας μέσο όρο 3.32 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.51 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Lukko Rauma έχει σκοράρει 189 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 3, όπου το 36.51% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.32 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Lukko Rauma έχει δεχθεί 143 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 40.54% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.32 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lukko Rauma

    05.09.26
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jokerit Helsinki
    Jokerit Helsinki
    7
    2
    1
    0
    4
    0
    2
    2
    Γουόν
    01.09.26
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    Νικώ
    27.08.26
    Club Friendly Games
    HPK Hameenlinna
    HPK Hameenlinna
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    0
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    Νικώ
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Assat Pori
    Assat Pori
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    6
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Turku
    Turku
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    3
    2
    2
    0
    0
    0
    1
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Jyvaskyla Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Jyvaskyla έχει λάβει μέρος σε 58 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 25 νίκες, 33 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Jyvaskyla είναι 47%, με το 53% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.88, με 2.98 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 3.1 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Jyvaskyla έχει καταφέρει να σκοράρει 173 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 3, με 38.73% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.45.

    🥅Στην άμυνα, η Jyvaskyla έχει δεχθεί 180 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 38.46% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.14 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Jyvaskyla

    05.09.26
    Liiga
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    4
    1
    1
    0
    1
    2
    2
    Γουόν
    27.08.26
    Club Friendly Games
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    5
    2
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    Νικώ
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    Γουόν
    14.08.26
    Club Friendly Games
    SaiPa Lappeenranta
    SaiPa Lappeenranta
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Club Friendly Games
    SaiPa Lappeenranta
    SaiPa Lappeenranta
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 56;
    • Νίκες γηπεδούχου - 31, νίκες φιλοξενούμενου - 23.

    Στατιστικά: Lukko Rauma vs Jyvaskyla

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 57 vs 58;
    • Νίκες: 35 (61%) vs 27 (47%);
    • Ήττες: 22 (39%) vs 31 (53%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 17;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 10.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 6 vs 4;
    • Ήττες: 4 vs 6;
    • Νίκες εντός έδρας: 3;
    • Νίκες εκτός έδρας: 1.
    👉Πρόβλεψη: Lukko Rauma Νίκη (aποδόσεις: 1.65)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 3.02, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 2.54;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.39;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 13 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 21 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 23 φορά.

    Στατιστικά: Lukko Rauma vs Jyvaskyla

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 5.67 vs 5.88;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 3.32 vs 2.98;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.51 vs 3.1;
    • Lukko Rauma: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 3.32;
    • Jyvaskyla: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.45;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 2.4 (εντός έδρας - 2) vs 3 (εκτός έδρας - 2.5).

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 5.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Lukko Rauma παιχνίδια κατάb Jyvaskyla (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ πακς πάνω από (5,5) (aποδόσεις: 1.83)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 5.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Lukko Rauma παιχνίδια κατάb Jyvaskyla (Liiga).

    Άντερ πακς πάνω από (5,5)
    Δημοσιεύθηκε: 10/03/2025, 5:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Lukko Rauma - Jyvaskyla

    Lukko Rauma δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    lukko-raumajyp-jyvaskylaσε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια κατάb Jyvaskyla (Liiga).
    lukko-raumajyp-jyvaskylaσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Jyvaskyla (Liiga).
    Lukko Rauma δεν θα χάσει
    -455
    Lukko Rauma δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    lukko-raumajyp-jyvaskylaσε 9 της τελευταίας 10 παιχνίδια κατάb Jyvaskyla (Liiga).
    2η περίοδος Lukko Rauma δεν θα χάσει
    -400
    Lukko Rauma δεν χάνει την πρώτη περίοδο:
    lukko-raumaσε 12 της τελευταίας 13 σπίτι παιχνίδια (Liiga).
    lukko-raumaσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Liiga).
    Jyvaskyla δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    jyp-jyvaskylaσε κάθε ένα από τα τελευταία 6 μακριά παιχνίδια (Liiga).
    1η περίοδος Lukko Rauma δεν θα χάσει
    -417
    Lukko Rauma δεν κερδίζει την πρώτη περίοδο:
    lukko-raumaσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια (Liiga).
    1η περίοδος Jyvaskyla δεν θα χάσει
    -164
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Lukko Rauma - Jyvaskyla Θέση στον πίνακα

    Liiga 24/25
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    1.
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    603822202-147112
    2.
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    603624176-145111
    3.
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    603624196-149107
    13.
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    602634172-19377
    14.
    JYP Jyvaskyla
    JYP Jyvaskyla
    602535167-19776
    15.
    Pelicans Lahti
    Pelicans Lahti
    602436171-17975