Jyvaskyla vs Lukko Rauma Πρόβλεψη 21 Νοέμβριος 2025

    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    0
    2
    1
    0
    1
    2
    1
    0

    📡Πώς θα αντιμετωπίσουν οι ομάδες τον υψηλό ρυθμό του αντιπάλου; Στις 21 Νοέμβριος στις 4:30 PM, θα πραγματοποιηθεί μια ενδιαφέρουσα αντιπαράθεση στο πλαίσιο του τουρνουά "Liiga" μεταξύ των ομάδων Jyvaskyla και Lukko Rauma. Οι αποδόσεις για κάθε ομάδα είναι οι εξής - και αντίστοιχα. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο φαβορί στο παιχνίδι, επομένως στην πρόβλεψή μας θα προσπαθήσουμε να προσδιορίσουμε ποια ομάδα αξίζει περισσότερο να κερδίσει αυτόν τον αγώνα.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Επισκόπηση των στατιστικών από τους επίσημους αγώνες μεταξύ Jyvaskyla και Lukko Rauma:

    • παιγμένα 58 παιχνίδια;
    • νίκες εντός έδρας 23 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), εκτός έδρας - 33;
    • eπιτευχθέντα γκολ: 146 εναντίον 176;
    • μέσος όρος συνολικών στο πρώτο ημίχρονο - 1.72, δεύτερο - 1.78, τρίτο - 1.93;
    • μέσος όρος συνολικά του αγώνα - 5.38.

    Την τελευταία φορά που συναντήθηκαν ήταν στις 10 Οκτώβριος 2025 στην αρένα της Lukko Rauma - το σκορ του αγώνα ήταν 4:2.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων JYP - Lukko

    41%
    25 Νίκη
    56%
    34 Νίκη
    03.02.26
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    5
    2
    2
    2
    1
    0
    2
    0
    27.01.26
    Liiga
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    3
    0
    1
    1
    0
    2
    21.11.25
    Liiga
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    0
    0
    2
    1
    1
    2
    1
    0
    10.10.25
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    4
    2
    1
    0
    1
    1
    2
    1
    12.03.25
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Jyvaskyla Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Jyvaskyla έχει συμμετάσχει σε 20 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 15 νίκες,
    • 5 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Jyvaskyla έχει ποσοστό νίκης 75%, με το 25% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 6.75, σκοράροντας μέσο όρο 4.1 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.8 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Jyvaskyla έχει σκοράρει 82 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 2, όπου το 34.15% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 5 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Jyvaskyla έχει δεχθεί 56 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 1 αποδείχθηκε προκλητική, με το 34.48% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 5 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Jyvaskyla

    05.09.26
    Liiga
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    4
    1
    1
    0
    1
    2
    2
    Γουόν
    27.08.26
    Club Friendly Games
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    5
    2
    3
    1
    0
    0
    2
    1
    Νικώ
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    Karpat Oulu
    Karpat Oulu
    3
    0
    0
    0
    2
    0
    1
    0
    Γουόν
    14.08.26
    Club Friendly Games
    SaiPa Lappeenranta
    SaiPa Lappeenranta
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Club Friendly Games
    SaiPa Lappeenranta
    SaiPa Lappeenranta
    Jyvaskyla
    Jyvaskyla
    3
    2
    0
    0
    2
    1
    1
    1
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lukko Rauma Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Lukko Rauma έχει λάβει μέρος σε 21 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 13 νίκες, 8 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Lukko Rauma είναι 62%, με το 38% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.48, με 3 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.57 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Lukko Rauma έχει καταφέρει να σκοράρει 63 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 1, με 38.1% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 2.75.

    🥅Στην άμυνα, η Lukko Rauma έχει δεχθεί 54 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 39.47% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 3.17 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lukko Rauma

    05.09.26
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Jokerit Helsinki
    Jokerit Helsinki
    7
    2
    1
    0
    4
    0
    2
    2
    Γουόν
    01.09.26
    Liiga
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    Νικώ
    27.08.26
    Club Friendly Games
    HPK Hameenlinna
    HPK Hameenlinna
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    4
    3
    0
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    Νικώ
    21.08.26
    Club Friendly Games
    Assat Pori
    Assat Pori
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    8
    3
    1
    1
    1
    1
    6
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Club Friendly Games
    Turku
    Turku
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    3
    2
    2
    0
    0
    0
    1
    2
    Νικώ
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    H2H:

    • αριθμός αναμετρήσεων - 58;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (εντός έδρας) - 11; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 10;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην 1η περίοδο: 1.72;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο 0.9, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 0.83.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Jyvaskyla (εντός) vs Lukko Rauma (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 10 vs 12;
    • αριθμός νικών: 4 (40%) vs 4 (33.33%);
    • αριθμός ηττών: 1 (10%) vs 4 (33.33%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 5 (50%) vs 4 (33.33%).
    • μέσος όρος τερμάτων: 1.4 vs 1;
    • μέσος όρος δεχόμενων τερμάτων: 1 vs 0.75.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 4 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 3 vs 2;
    • αριθμός ισοπαλιών: 3 vs 4;
    • μέσος όρος τερμάτων στην 1η περίοδο: 2.1 (σκοράρισμα - 1.2, δεχόμενα - 0.9) vs 1.4 (σκοράρισμα - 0.9, δεχόμενα - 0.5).
    Τάσεις
    • Jyvaskyla Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 9 της τελευταίας 10 σπίτι παιχνίδια (Liiga).
    • Jyvaskyla Σκοράρει πάνω από 0.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε κάθε ένα από τα τελευταία 7 παιχνίδια (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος Jyvaskyla Άντερ πακς πάνω από (0,5) (aποδόσεις: 1.68)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 58;
    • Νίκες γηπεδούχου - 23, νίκες φιλοξενούμενου - 33.

    Στατιστικά: Jyvaskyla vs Lukko Rauma

    • Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 20 vs 21;
    • Νίκες: 15 (75%) vs 13 (62%);
    • Ήττες: 5 (25%) vs 8 (38%);
    • Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 9;
    • Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 5.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • Νίκες: 8 vs 8;
    • Ήττες: 2 vs 2;
    • Νίκες εντός έδρας: 4;
    • Νίκες εκτός έδρας: 4.
    Τάσεις
    • Jyvaskyla δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    • Jyvaskyla δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: Lukko Rauma δεν θα χάσει (aποδόσεις: 1.5)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων ανά αγώνα για την ομάδα γηπεδούχων - 2.52, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 3.03;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στις H2H - 5.38;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 1η περίοδο - 14 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στη 2η περίοδο - 22 φορά;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν στην 3η περίοδο - 24 φορά.

    Στατιστικά: Jyvaskyla vs Lukko Rauma

    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων στο τουρνουά: 6.75 vs 5.48;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν: 4.1 vs 3;
    • μέσος όρος συνολικών τερμάτων που δέχθηκαν: 2.8 vs 2.57;
    • Jyvaskyla: μέσος όρος συνολικών τερμάτων στην έδρα τους στο τουρνουά - 5;
    • Lukko Rauma: μέσος όρος συνολικών τερμάτων εκτός έδρας στο τουρνουά - 2.75;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών τερμάτων που σημειώθηκαν): 4.2 (εντός έδρας - 5) vs 3.6 (εκτός έδρας - 3.17).

    Τάσεις
    • Lukko Rauma Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Jyvaskyla (Liiga).
    👉Πρόβλεψη: Lukko RaumaΆντερ περισσότερο (2,5) (aποδόσεις: 1.73)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Jyvaskyla δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    • Jyvaskyla δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).

    Lukko Rauma δεν θα χάσει
    Δημοσιεύθηκε: 19/11/2025, 5:26 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Jyvaskyla - Lukko Rauma

    Jyvaskyla δεν χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    jyp-jyvaskylaσε κάθε ένα από τα τελευταία 12 παιχνίδια (Liiga).
    Lukko Rauma δεν κερδίζει τη δεύτερη περίοδο:
    lukko-raumaσε 16 της τελευταίας 17 παιχνίδια (Liiga).
    lukko-raumaσε 12 της τελευταίας 13 παιχνίδια.
    lukko-raumaσε 11 της τελευταίας 12 μακριά παιχνίδια.
    lukko-raumaσε 9 της τελευταίας 10 μακριά παιχνίδια (Liiga).
    2η περίοδος Jyvaskyla δεν θα χάσει
    -222
    Jyvaskyla δεν κερδίζει την τρίτη περίοδο:
    jyp-jyvaskylalukko-raumaσε κάθε ένα από τα τελευταία 12 σπίτι παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    jyp-jyvaskylalukko-raumaσε κάθε ένα από τα τελευταία 7 παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    3η περίοδος Lukko Rauma δεν θα χάσει
    -222
    Jyvaskyla δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια):
    jyp-jyvaskylalukko-raumaσε 10 της τελευταίας 11 σπίτι παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    jyp-jyvaskylalukko-raumaσε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια κατάb Lukko Rauma (Liiga).
    Lukko Rauma δεν θα χάσει
    -200
    Jyvaskyla δεν χάνει την τρίτη περίοδο:
    jyp-jyvaskylaσε 16 της τελευταίας 18 σπίτι παιχνίδια (Liiga).
    3η περίοδος Jyvaskyla δεν θα χάσει
    -222
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Jyvaskyla - Lukko Rauma Θέση στον πίνακα

    Liiga 25/26
    καιΓουόνΝικώΡοδέλεςγυαλιάΈντυπο
    3.
    SaiPa Lappeenranta
    SaiPa Lappeenranta
    603723204-162112
    4.
    Ilves Tampere
    Ilves Tampere
    603723186-152107
    5.
    Lukko Rauma
    Lukko Rauma
    603723185-157106
    6.
    JYP Jyvaskyla
    JYP Jyvaskyla
    603723202-180106
    7.
    KalPa Hockey
    KalPa Hockey
    603525185-179104
    8.
    Assat Pori
    Assat Pori
    603228170-16594