Gladiators Trnava vs Nove Zamky Πρόβλεψη 10 Οκτώβριος 2025

    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    7
    4
    2
    1
    4
    0
    1
    3

    📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Gladiators Trnava και Nove Zamky πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 10 Οκτώβριος στις 3:30 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "1st League". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Nove Zamky να είναι το φαβορί.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    🛑Στο παρελθόν, οι ομάδες δεν είχαν συναντηθεί, επομένως είναι αρκετά δύσκολο να δώσουμε μια πρόβλεψη, αλλά μπορούμε να βγάλουμε τα συμπεράσματά μας βασιζόμενοι στη φόρμα των ομάδων. Το μόνο πλεονέκτημα για την ομάδα Gladiators Trnava είναι ότι θα παίξει στον εδρικό της πάγο, οπότε ο αγώνας θα είναι πιο εύκολος γι' αυτήν απ' ό,τι για την ομάδα Nove Zamky.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Gladiators Trnava - Nove Zamky

    25%
    1 Νίκη
    75%
    3 Νίκες
    13.02.26
    1st League
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    8
    5
    1
    1
    0
    3
    7
    1
    05.01.26
    1st League
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    1
    3
    0
    3
    0
    0
    1
    0
    21.11.25
    1st League
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    6
    3
    1
    1
    3
    1
    2
    1
    10.10.25
    1st League
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    7
    4
    2
    0
    1
    1
    4
    3
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Gladiators Trnava Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Gladiators Trnava έχει συμμετάσχει σε 8 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:

    • 0 νίκες,
    • 8 ήττες.

    📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Gladiators Trnava έχει ποσοστό νίκης 0%, με το 100% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.

    📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.63, σκοράροντας μέσο όρο 1.13 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 4.5 γκολ.

    🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Gladiators Trnava έχει σκοράρει 9 γκολ:

    • Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 1, όπου το 55.56% όλων των γκολ σημειώθηκε.
    • Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 1.33 ανά παιχνίδι.

    🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Gladiators Trnava έχει δεχθεί 36 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.

    • Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 53.33% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
    • Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 1.33 ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Gladiators Trnava

    09.10.26
    1st League
    95 Povazska Bystrica
    95 Povazska Bystrica
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    1
    0
    Ν
    07.10.26
    1st League
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    Spartak Dubnica
    Spartak Dubnica
    4
    3
    0
    1
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    1
    0
    Ν
    02.10.26
    1st League
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    Indian Ziar Nad Hronom
    Indian Ziar Nad Hronom
    1
    2
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    Η
    30.09.26
    1st League
    Martin
    Martin
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    3
    7
    3
    1
    0
    2
    0
    4
    Ν
    25.09.26
    1st League
    19 Humenne
    19 Humenne
    Gladiators Trnava
    Gladiators Trnava
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Nove Zamky Επισκόπηση ομάδας

    🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Nove Zamky έχει λάβει μέρος σε 8 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 2 νίκες, 6 ήττες.

    📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Nove Zamky είναι 33%, με το 67% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.

    📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 7, με 2.33 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 3.89 γκολ.

    🏒Μέχρι στιγμής, η Nove Zamky έχει καταφέρει να σκοράρει 21 γκολ:

    • Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 38.1% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
    • Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 1.5.

    🥅Στην άμυνα, η Nove Zamky έχει δεχθεί 35 γκολ αυτήν τη σεζόν.

    • Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 44.44% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
    • Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 4.5 γκολ ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Nove Zamky

    09.10.26
    1st League
    Indian Ziar Nad Hronom
    Indian Ziar Nad Hronom
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    5
    4
    2
    1
    1
    0
    2
    3
    Η
    07.10.26
    1st League
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    19 Humenne
    19 Humenne
    3
    4
    0
    1
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    1
    Η
    02.10.26
    1st League
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    95 Povazska Bystrica
    95 Povazska Bystrica
    5
    3
    2
    0
    2
    2
    1
    1
    Ν
    30.09.26
    1st League
    Detva
    Detva
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    4
    3
    0
    0
    1
    1
    3
    2
    Η
    25.09.26
    1st League
    Spartak Dubnica
    Spartak Dubnica
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    7
    3
    3
    2
    3
    0
    1
    1
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για την 1η περίοδο

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Gladiators Trnava (εντός) vs Nove Zamky (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 3 vs 6;
    • αριθμός νικών: 1 (33.33%) vs 1 (16.67%);
    • αριθμός ηττών: 0 (0%) vs 5 (83.33%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 2 (66.67%) vs 0 (0%).
    • μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 0.67 vs 0.5;
    • μέσος όρος γκολ που δέχθηκαν: 0.33 vs 1.33.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):

    • αριθμός νικών: 2 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 4 vs 6;
    • αριθμός ισοπαλιών: 4 vs 0;
    • μέσος όρος 1ης περιόδου: 1.5 (σημειωμένα - 0.6, δεχθέντα - 0.9) vs 1.8 (σημειωμένα - 0.8, δεχθέντα - 1).
    Τάσεις
    • Nove Zamky Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 19 της τελευταίας 20 μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: 1η περίοδος Nove Zamky Άντερ πακς λιγότερος (1,5) (aποδόσεις: 1.41)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    Στατιστικά: Gladiators Trnava εναντίον Nove Zamky

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 5.63 εναντίον 7;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ που σημειώθηκαν: 1.13 εναντίον 2.33;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ που δέχτηκαν: 4.5 εναντίον 3.89;
    • Gladiators Trnava: μέσος όρος συνολικού σκορ εντός έδρας στο τουρνουά - 1.33;
    • Nove Zamky: μέσος όρος συνολικού σκορ εκτός έδρας στο τουρνουά - 1.5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών γκολ που σημειώθηκαν): 1.4 (εντός - 2) εναντίον 2.2 (εκτός - 1.5).
    Τάσεις
    • Gladiators Trnava Σκοράρει λιγότερο από 2.5 γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία 9 παιχνίδια (1st League).
    👉Πρόβλεψη: Gladiators Trnava Άντερ πακς λιγότερος (2,5) (aποδόσεις: 1.48)

    Άντερ πακς πάνω από (5,5)
    συντελεστής-118
    Δημοσιεύθηκε: 09/10/2025, 9:26 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Gladiators Trnava - Nove Zamky

    Gladiators Trnava χάνει τη δεύτερη περίοδο:
    hk-gladiators-trnavaσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (1st League).
    2η περίοδος Nove Zamky Νίκη
    -109
    Nove Zamky Χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    nove-zamkyσε 10 της τελευταίας 11 μακριά παιχνίδια.
    Gladiators Trnava Νίκη
    +379
    Gladiators Trnava Χάνει (στην κανονική διάρκεια):
    hk-gladiators-trnavaσε κάθε ένα από τα τελευταία 9 παιχνίδια (1st League).
    Nove Zamky Νίκη
    -200
    Gladiators Trnava δεν κερδίζει τη δεύτερη περίοδο:
    hk-gladiators-trnavaσε 11 της τελευταίας 12 παιχνίδια (1st League).
    hk-gladiators-trnavaσε κάθε ένα από τα τελευταία 5 σπίτι παιχνίδια (1st League).
    2η περίοδος Nove Zamky δεν θα χάσει
    -556
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Gladiators Trnava - Nove Zamky Θέση στον πίνακα

    SHL 25/26
    ΑΝΗΡοδέλεςΒΦόρμα
    6.
    HK Spartak Dubnica
    HK Spartak Dubnica
    462521157-14575
    7.
    Nove Zamky
    Nove Zamky
    462422170-16373
    8.
    HC Topolcany
    HC Topolcany
    462125151-15665
    11.
    Ho Hamikovo Hamuliakovo
    Ho Hamikovo Hamuliakovo
    461432127-16843
    12.
    HK Gladiators Trnava
    HK Gladiators Trnava
    46937118-20430
    13.
    Slovakia U18
    Slovakia U18
    2402427-1430