Reaktor Nizhnekamsk vs Stalnye Lisy Πρόβλεψη 2 Μάρτιος 2026
📢Πώς θα χρησιμοποιήσουν οι ομάδες τις αλλαγές για να διατηρήσουν υψηλό ρυθμό παιχνιδιού; Οι εναλλαγές παίζουν σημαντικό ρόλο στο χόκεϊ, και η σωστή χρήση τους θα φέρει τις ομάδες Reaktor Nizhnekamsk και Stalnye Lisy πιο κοντά στη νίκη στον αγώνα, ο οποίος θα διεξαχθεί στις 2 Μάρτιος στις 3:30 PM στο πλαίσιο του τουρνουά "OLIMPBET MHL". Οι bookmakers έχουν ορίσει τις ακόλουθες αποδόσεις για τη νίκη των ομάδων - και , με την ομάδα Stalnye Lisy να είναι το φαβορί.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Ανασκόπηση στατιστικών επίσημων συναντήσεων μεταξύ των ομάδων Reaktor Nizhnekamsk και Stalnye Lisy:
- έπαιξαν σε 55 παιχνίδια;
- νίκες εντός έδρας 19 (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου), ενώ οι φιλοξενούμενοι έχουν - 34;
- επιτευχθέντα γκολ: 149 έναντι 209;
- μέσος όρος συνολικών γκολ ανά αγώνα - 6.
Η τελευταία φορά που οι πλευρές συναντήθηκαν ήταν στις 13 Νοέμβριος 2025 στην αρένα της ομάδας Stalnye Lisy - σκορ αγώνα 9:2.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Reaktor - Stalnye Lisy

Reaktor Nizhnekamsk Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Reaktor Nizhnekamsk έχει συμμετάσχει σε 51 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα:
- 26 νίκες,
- 25 ήττες.
📈Σε αυτήν τη σεζόν, η Reaktor Nizhnekamsk έχει ποσοστό νίκης 51%, με το 49% των παιχνιδιών να λήγει με ήττα.
📊Η μέση συνολική της ομάδας είναι 5.86, σκοράροντας μέσο όρο 3.16 γκολ ανά αγώνα και δεχόμενη μέσο όρο 2.92 γκολ.
🏒Σε αυτήν τη σεζόν, η Reaktor Nizhnekamsk έχει σκοράρει 161 γκολ:
- Η ομάδα ξεχωρίζει ιδιαίτερα στην περίοδο 1, όπου το 34.78% όλων των γκολ σημειώθηκε.
- Στο γήπεδό τους, ο μέσος όρος των γκολ που σημειώνονται είναι 3.26 ανά παιχνίδι.
🥅Και όσον αφορά την άμυνα, η Reaktor Nizhnekamsk έχει δεχθεί 149 γκολ για την τρέχουσα σεζόν.
- Η περίοδος 3 αποδείχθηκε προκλητική, με το 41.46% όλων των γκολ να διαπραγματεύονται κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου.
- Στο γήπεδο τους, ο μέσος όρος των γκολ που δέχονται είναι 3.26 ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Reaktor Nizhnekamsk

Stalnye Lisy Επισκόπηση ομάδας
🏆Στην τρέχουσα σεζόν, η Stalnye Lisy έχει λάβει μέρος σε 50 αγώνες, επιτυγχάνοντας τα ακόλουθα αποτελέσματα: 32 νίκες, 18 ήττες.
📈Για αυτήν τη σεζόν, το ποσοστό νίκης της Stalnye Lisy είναι 64%, με το 36% των αγώνων να καταλήγει σε ήττα.
📊Ο μέσος όρος βαθμολογίας της ομάδας είναι 5.74, με 3.5 γκολ που σημειώνονται ανά αγώνα και καταχωρώντας μέσο όρο 2.46 γκολ.
🏒Μέχρι στιγμής, η Stalnye Lisy έχει καταφέρει να σκοράρει 175 γκολ:
- Η ομάδα έχει επιδείξει εξαιρετική επίδοση στην περίοδο 2, με 38.29% όλων των γκολ που σημειώθηκαν.
- Ενώ στους αγώνες εκτός έδρας, ο μέσος όρος των γκολ σκοράρισματος πέφτει στα 3.31.
🥅Στην άμυνα, η Stalnye Lisy έχει δεχθεί 123 γκολ αυτήν τη σεζόν.
- Η περίοδος 2 αποδείχθηκε προκλητική, με το 37.29% των συνολικών γκολ να δίνονται κατά τη διάρκειά της.
- Ενώ στους εκτός έδρας αγώνες, ο μέσος όρος αυξάνεται στα 2.27 γκολ ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Stalnye Lisy
Πρόβλεψη για την 1η περίοδο
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Reaktor Nizhnekamsk (εντός) vs Stalnye Lisy (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 27 vs 26;
- αριθμός νικών: 15 (55.56%) vs 11 (42.31%);
- αριθμός ηττών: 8 (29.63%) vs 5 (19.23%);
- αριθμός ισοπαλιών: 4 (14.81%) vs 10 (38.46%).
- μέσος όρος γκολ που σημειώθηκαν: 1.15 vs 1.04;
- μέσος όρος γκολ που δέχθηκαν: 0.63 vs 0.54.
Τελευταίοι 10 αγώνες (συνολικά):
- αριθμός νικών: 4 vs 4;
- αριθμός ηττών: 4 vs 3;
- αριθμός ισοπαλιών: 2 vs 3;
- μέσος όρος 1ης περιόδου: 1.5 (σημειωμένα - 1, δεχθέντα - 0.5) vs 1.6 (σημειωμένα - 0.8, δεχθέντα - 0.8).
- Stalnye Lisy Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια κατάb Reaktor Nizhnekamsk (OLIMPBET MHL).
- Stalnye Lisy Σκοράρει λιγότερο από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο σε 10 της τελευταίας 11 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
Πρόβλεψη τελικού αποτελέσματος
H2H:
- Αριθμός αναμετρήσεων - 55;
- Νίκες γηπεδούχου - 19, νίκες φιλοξενούμενου - 34.
Στατιστικά: Reaktor Nizhnekamsk vs Stalnye Lisy
- Αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 51 vs 50;
- Νίκες: 26 (51%) vs 32 (64%);
- Ήττες: 25 (49%) vs 18 (36%);
- Νίκες εντός έδρας στο τουρνουά: 14;
- Νίκες εκτός έδρας στο τουρνουά: 17.
Τελευταίοι 10 αγώνες:
- Νίκες: 5 vs 8;
- Ήττες: 5 vs 2;
- Νίκες εντός έδρας: 2;
- Νίκες εκτός έδρας: 5.
- Reaktor Nizhnekamsk δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 19 της τελευταίας 20 παιχνίδια κατάb Stalnye Lisy (OLIMPBET MHL).
- Reaktor Nizhnekamsk δεν κερδίζει (στην κανονική διάρκεια) σε 7 της τελευταίας 8 σπίτι παιχνίδια κατάb Stalnye Lisy (OLIMPBET MHL).
- Stalnye Lisy δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 8 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
- Stalnye Lisy δεν χάνει (στην κανονική διάρκεια) σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 μακριά παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
Πρόβλεψη συνολικών γκολ
Στατιστικά: Reaktor Nizhnekamsk εναντίον Stalnye Lisy
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 5.86 εναντίον 5.74;
- μέσος όρος συνολικών γκολ που σημειώθηκαν: 3.16 εναντίον 3.5;
- μέσος όρος συνολικών γκολ που δέχτηκαν: 2.92 εναντίον 2.46;
- Reaktor Nizhnekamsk: μέσος όρος συνολικού σκορ εντός έδρας στο τουρνουά - 3.26;
- Stalnye Lisy: μέσος όρος συνολικού σκορ εκτός έδρας στο τουρνουά - 3.31;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών γκολ που σημειώθηκαν): 2.8 (εντός - 3) εναντίον 3.6 (εκτός - 4).
- Stalnye Lisy Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια κατάb Reaktor Nizhnekamsk (OLIMPBET MHL).
- Stalnye Lisy Σκοράρει πάνω από 2.5 γκολ σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια (OLIMPBET MHL).
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Υπήρξαν Άντερ δεύτερης περιόδου πάνω από 1.5 γκολ σε 9 της τελευταίας 10 Reaktor Nizhnekamsk παιχνίδια κατάb Stalnye Lisy (OLIMPBET MHL).
- Υπήρξαν Άντερ δεύτερης περιόδου πάνω από 1.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Reaktor Nizhnekamsk σπίτι παιχνίδια κατάb Stalnye Lisy (OLIMPBET MHL).