Lietkabelis vs Невезис Πρόβλεψη 15 Απρίλιος 2026
🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Lietkabelis Panevezys και Nevezis Kedainiai, η οποία θα διεξαχθεί στις 15 Απρίλιος στις 3:15 PM στο τουρνουά "LKL". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.
Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο
📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Lietkabelis Panevezys και Nevezis Kedainiai:
- έπαιξαν 57 αγώνες;
- νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 39 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 18 για τους φιλοξενούμενους;
- η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 83.46 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 75.04;
- μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 158.49;
Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 07 Φεβρουάριος 2026 στον χώρο της ομάδας Nevezis Kedainiai και έληξε με σκορ 81:80.
Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Lietkabelis - Невезис

Lietkabelis Panevezys Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Lietkabelis Panevezys έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 24 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 11 νίκες, 13 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Lietkabelis Panevezys μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 45.83%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 54.17% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 167.33 μονάδες, με μέσο όρο 84.29 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 83.04 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 85.27 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 82.73 πόντους ανά παιχνίδι.
Αποτελέσματα αγώνων: Lietkabelis Panevezys

Nevezis Kedainiai Επισκόπηση ομάδας
🏆Αυτή τη σεζόν, Nevezis Kedainiai έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 24 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 16 ήττες.
📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Nevezis Kedainiai μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 33.33%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 66.67% του συνολικού τους αγώνες.
📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 172.75 μονάδες, με μέσο όρο 82.83 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 89.92 σημεία της αντιπολίτευσης.
🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 84 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 93 ανά συνάντηση.
Αποτελέσματα αγώνων: Nevezis Kedainiai
Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο
Αναμετρήσεις:
- συνολικός αριθμός συναντήσεων - 57;
- νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 18; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 8;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 40.47;
- οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 21.09, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 19.39.
Στατιστικά στην 1η περίοδο: Lietkabelis Panevezys (εντός) vs Nevezis Kedainiai (εκτός)
- αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 11 vs 12;
- αριθμός νικών: 4 (36.36%) vs 6 (50%);
- αριθμός ηττών: 6 (54.55%) vs 6 (50%);
- αριθμός ισοπαλιών: 1 (9.09%) vs 0 (0%).
- μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 20.45 vs 21.17;
- μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 20.09 vs 23.42.
Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):
- αριθμός νικών: 2 vs 6;
- αριθμός ηττών: 7 vs 4;
- αριθμός ισοπαλιών: 1 vs 0;
- μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 41.7 (σκοράρισαν - 18.4, δέχτηκαν - 23.3) vs 41.1 (σκοράρισαν - 20.5, δέχτηκαν - 20.6).
- Nevezis Kedainiai σημειώνει λιγότερους από 22.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε τελευταία 7 παιχνίδια κατάb Lietkabelis Panevezys.
Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα
H2H:
- μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 83.46, για την ομάδα εκτός έδρας - 75.04;
- μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 158.49.
Στατιστικά: Lietkabelis Panevezys εναντίον Nevezis Kedainiai
- μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 167.33 εναντίον 172.75;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 84.29 εναντίον 82.83;
- μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 83.04 εναντίον 89.92;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 41.71 εναντίον 40.83;
- μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 42.5 εναντίον 41.54;
- Lietkabelis Panevezys: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 85.27;
- Nevezis Kedainiai: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 84;
- τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 83.7 (εντός έδρας - 82.67) εναντίον 82 (εκτός έδρας - 82.83).
- Nevezis Kedainiai Σκοράρει λιγότερο από 82.5 πόντοι σε 7 της τελευταίας 8 παιχνίδια κατάb Lietkabelis Panevezys.
Πρόβλεψη της σύνταξης
- Lietkabelis Panevezys κερδίζει με χάντικαπ -3.5 στο πρώτο ημίχρονο σε 17 της τελευταίας 19 σπίτι παιχνίδια κατάb Nevezis Kedainiai.
- Lietkabelis Panevezys κερδίζει με χάντικαπ -3.5 στο πρώτο ημίχρονο σε 15 της τελευταίας 17 σπίτι παιχνίδια κατάb Nevezis Kedainiai (LKL).