Nevezis Kedainiai vs Lietkabelis Πρόβλεψη 7 Φεβρουάριος 2026

    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    81
    80
    18
    22
    21
    20
    17
    28
    18
    17

    🔈Ποιοι παίκτες μπορούν να αναλάβουν την ηγεσία στην άμυνα; Τα ονόματα των καλύτερων αμυντικών θα γίνουν γνωστά μετά τη μονομαχία μεταξύ των ομάδων Nevezis Kedainiai και Lietkabelis Panevezys, η οποία θα διεξαχθεί στις 7 Φεβρουάριος στις 5:10 PM στο τουρνουά "LKL". Μετά από μια ενδελεχή ανάλυση του αγώνα, είμαστε έτοιμοι να μοιραστούμε τις προβλέψεις μας σχετικά με το πιθανό αποτέλεσμά του.

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    📊Στατιστική ανάλυση των προηγούμενων επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Nevezis Kedainiai και Lietkabelis Panevezys:

    • έπαιξαν 56 αγώνες;
    • νίκες (συμπεριλαμβανομένου του επιπλέον χρόνου): 17 για την σημερινή γηπεδούχο ομάδα και 39 για τους φιλοξενούμενους;
    • η γηπεδούχος ομάδα έχει κατά μέσο όρο 74.93 πόντους ανά αγώνα, οι φιλοξενούμενοι - 83.52;
    • μέσος συνολικός αριθμός πόντων του αγώνα - 158.45;

    Η τελευταία αναμέτρηση έγινε στις 28 Δεκέμβριος 2025 στον χώρο της ομάδας Nevezis Kedainiai και έληξε με σκορ 77:69.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων Nevezis Kedainiai - Lietkabelis

    31%
    18 Νίκες
    69%
    40 Νίκες
    15.04.26
    LKL
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    105
    72
    32
    20
    21
    13
    26
    18
    26
    21
    07.02.26
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    81
    80
    18
    17
    22
    28
    21
    18
    20
    17
    28.12.25
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    77
    69
    22
    14
    17
    16
    20
    17
    18
    22
    28.09.25
    LKL
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    100
    76
    27
    13
    30
    13
    21
    28
    22
    22
    22.04.25
    LKL
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    71
    79
    28
    15
    13
    19
    18
    25
    12
    20
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Nevezis Kedainiai Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Nevezis Kedainiai έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 16 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 4 νίκες, 12 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Nevezis Kedainiai μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 25%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 75% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 172.81 μονάδες, με μέσο όρο 81.75 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 91.06 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Στο σπίτι τους χώρο, η ομάδα έχει μέσο όρο γκολ ανά παιχνίδι είναι 82.13 σημεία. Στο σπίτι παιχνίδια, η ομάδα είναι η άμυνα δέχεται κατά μέσο όρο 87.25 πόντους ανά παιχνίδι.

    Αποτελέσματα αγώνων: Nevezis Kedainiai

    11.10.26
    LKL
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    Zalgiris Kaunas
    Zalgiris Kaunas
    76
    80
    22
    16
    18
    18
    19
    25
    17
    21
    Η
    07.10.26
    Lithuania Cup
    Taurage
    Taurage
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    81
    76
    26
    18
    23
    18
    13
    23
    19
    17
    Η
    03.10.26
    LKL
    Neptunas Klaipeda
    Neptunas Klaipeda
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    89
    62
    34
    10
    21
    12
    14
    19
    20
    21
    Η
    27.09.26
    LKL
    Juventus Utena
    Juventus Utena
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    94
    77
    28
    24
    24
    14
    17
    22
    25
    17
    Η
    22.09.26
    LKL
    Jonava
    Jonava
    Nevezis Kedainiai
    Nevezis Kedainiai
    85
    65
    18
    19
    19
    18
    21
    18
    27
    10
    Η
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Lietkabelis Panevezys Επισκόπηση ομάδας

    🏆Αυτή τη σεζόν, Lietkabelis Panevezys έχει πάτησε το πόδι του στο δικαστήριο για το 16 ταιριάζει με τις επιδόσεις τους, το σπάσιμο κάτω ως εξής: 8 νίκες, 8 ήττες.

    📈Σε όλη αυτή τη σεζόν, Lietkabelis Panevezys μπορεί να υπερηφανεύεται για μια επιτυχία ποσοστό 50%, ενώ οι ήττες λογαριασμό για να 50% του συνολικού τους αγώνες.

    📊Η ομάδα παίζει με το μέσο όρο πάνω/κάτω του 167.5 μονάδες, με μέσο όρο 84.69 πόντους ανά αγώνα και παραδέχονται 82.81 σημεία της αντιπολίτευσης.

    🏀Μακριά, η ομάδα ρίχνει κατά μέσο 83.13 σημείο ανά παιχνίδι, χάνει κατά μέσο όρο ένα σημείο 83.25 ανά συνάντηση.

    Αποτελέσματα αγώνων: Lietkabelis Panevezys

    13.10.26
    Eurocup
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    PAOK
    PAOK
    95
    86
    23
    22
    27
    18
    24
    24
    21
    22
    Ν
    10.10.26
    LKL
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    Jonava
    Jonava
    65
    71
    13
    20
    15
    13
    15
    14
    22
    24
    Η
    07.10.26
    Eurocup
    BC Roma
    BC Roma
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    92
    87
    22
    11
    21
    27
    27
    25
    22
    24
    Η
    04.10.26
    LKL
    Zalgiris Kaunas
    Zalgiris Kaunas
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    97
    68
    20
    21
    29
    19
    23
    12
    25
    16
    Η
    30.09.26
    Eurocup
    Lietkabelis Panevezys
    Lietkabelis Panevezys
    KK Bosna Royal Sarajevo
    KK Bosna Royal Sarajevo
    75
    72
    12
    20
    25
    18
    25
    15
    13
    19
    Ν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το 1ο δεκάλεπτο

    Αναμετρήσεις:

    • συνολικός αριθμός συναντήσεων - 56;
    • νίκες στην 1η περίοδο για τους γηπεδούχους (στην έδρα τους) - 12; για τους φιλοξενούμενους (εκτός έδρας) - 15;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στην 1η περίοδο: 40.57;
    • οι σημερινοί γηπεδούχοι κατά μέσο όρο σκοράρουν 19.41, ενώ οι φιλοξενούμενοι - 21.16.

    Στατιστικά στην 1η περίοδο: Nevezis Kedainiai (εντός) vs Lietkabelis Panevezys (εκτός)

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 8 vs 8;
    • αριθμός νικών: 4 (50%) vs 4 (50%);
    • αριθμός ηττών: 4 (50%) vs 4 (50%);
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 (0%) vs 0 (0%).
    • μέσος όρος πόντων που σημειώθηκαν: 21.25 vs 20.5;
    • μέσος όρος πόντων που δέχτηκαν: 19.5 vs 20.88.

    Τελευταίοι 10 αγώνες (γενικά):

    • αριθμός νικών: 3 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 7 vs 5;
    • αριθμός ισοπαλιών: 0 vs 1;
    • μέσος όρος πόντων στην 1η περίοδο: 42.4 (σκοράρισαν - 20.2, δέχτηκαν - 22.2) vs 42.4 (σκοράρισαν - 20.5, δέχτηκαν - 21.9).
    Τάσεις
    • Lietkabelis Panevezys σημειώνει λιγότερους από 22.5 πόντους στο πρώτο δεκάλεπτο σε 6 της τελευταίας 7 παιχνίδια (LKL).
    👉Πρόβλεψη: 1ο δεκάλεπτο, Lietkabelis Panevezys συνολικοί πόντοι πόντοι κάτω (22,5) (aποδόσεις: 1.85)

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • αριθμός αντιπαραθέσεων - 56;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 17, για την ομάδα φιλοξενουμένων - 39.

    Στατιστικά: Nevezis Kedainiai vs Lietkabelis Panevezys

    • αριθμός παιγμένων αγώνων στο τουρνουά: 16 vs 16;
    • αριθμός νικών: 4 (25%) vs 8 (50%);
    • αριθμός ηττών: 12 (75%) vs 8 (50%);
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 3;
    • αριθμός νικών στο τουρνουά για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 4.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός νικών: 2 vs 4;
    • αριθμός ηττών: 8 vs 6;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων στην έδρα τους: 1;
    • αριθμός νικών για την ομάδα φιλοξενουμένων εκτός έδρας: 1.
    Τάσεις
    • Nevezis Kedainiai Χάνει σε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (LKL).
    👉Πρόβλεψη: Lietkabelis Panevezys Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT) (aποδόσεις: 1.28)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H:

    • μέσος όρος συνολικών πόντων ανά αγώνα για την ομάδα εντός έδρας - 74.93, για την ομάδα εκτός έδρας - 83.52;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων σε αγώνες H2H - 158.45.

    Στατιστικά: Nevezis Kedainiai εναντίον Lietkabelis Panevezys

    • μέσος όρος συνολικού σκορ στο τουρνουά: 172.81 εναντίον 167.5;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν: 81.75 εναντίον 84.69;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων που δέχτηκαν: 91.06 εναντίον 82.81;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 1ο ημίχρονο: 40.94 εναντίον 41.69;
    • μέσος όρος συνολικών πόντων στο 2ο ημίχρονο: 40.81 εναντίον 43;
    • Nevezis Kedainiai: μέσος όρος συνολικών πόντων εντός έδρας στο τουρνουά - 82.13;
    • Lietkabelis Panevezys: μέσος όρος συνολικών πόντων εκτός έδρας στο τουρνουά - 83.13;
    • τελευταίοι 10 αγώνες (μέσος όρος συνολικών πόντων που σημειώθηκαν): 80.3 (εντός έδρας - 78.67) εναντίον 82.7 (εκτός έδρας - 83).

    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 168.5 πόντο σε 6 της τελευταίας 7 Nevezis Kedainiai σπίτι παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Άντερ πόντοι λιγότερος (168,5) (aποδόσεις: 1.94)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Nevezis Kedainiai κερδίζει με χάντικαπ +5.5 στο πρώτο ημίχρονο σε 11 της τελευταίας 12 σπίτι παιχνίδια κατάb Lietkabelis Panevezys (LKL).

    1ο ημίχρονο, Nevezis Kedainiai Χάντικαπ (+5,5)
    συντελεστής-139
    Δημοσιεύθηκε: 07/02/2026, 2:25 AM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Nevezis Kedainiai - Lietkabelis Panevezys

    Nevezis Kedainiai Χάνει:
    bc-nevezisσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (LKL).
    Lietkabelis Panevezys Νίκη (συμπεριλαμβανομένου του OT)
    -357
    Nevezis Kedainiai χάνει το δεύτερο δεκάλεπτο:
    bc-nevezisσε 8 της τελευταίας 9 σπίτι παιχνίδια (LKL).
    2ο δεκάλεπτο Lietkabelis Panevezys Νίκη
    -167
    Nevezis Kedainiai χάνει το δεύτερο ημίχρονο:
    bc-nevezisσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (LKL).
    bc-nevezisσε τελευταία 6 παιχνίδια.
    2ο ημίχρονο Lietkabelis Panevezys Νίκη
    -196
    Lietkabelis Panevezys χάνει το πρώτο ημίχρονο:
    bc-lietkabelisσε 6 της τελευταίας 7 μακριά παιχνίδια (LKL).
    1ο ημίχρονο Nevezis Kedainiai Νίκη
    +170
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Nevezis Kedainiai - Lietkabelis Panevezys Θέση στον πίνακα

    Regular season Season Standings
    ΑΝΗΒΦόρμα
    4.
    BC Siauliai
    BC Siauliai
    32171549
    5.
    BC Lietkabelis Panevezys
    BC Lietkabelis Panevezys
    32151747
    6.
    Gargzdai SC
    Gargzdai SC
    32151747
    7.
    BC Juventus Utena
    BC Juventus Utena
    32122044
    8.
    BC Jonava
    BC Jonava
    3292341
    9.
    BC Nevezis Kedainiai
    BC Nevezis Kedainiai
    3282440