Crewe Alexandra vs Colchester Typy 31 stycznia 2026

    📣Jak wczesna bramka zmieni strategię obu drużyn? Jeśli się zdarzy, zobaczymy interesujący rozwój wydarzeń w starciu między drużynami Crewe Alexandra i Colchester United. Przypomnijmy, że spotkanie jest zaplanowane na 15:00 31 stycznia. Mecz turniejowy odbędzie się na stadionie Alexandra Stadium w mieście Crewe. Zwróć uwagę na kursy - bukmacherzy oferują obstawienie zwycięstwa drużyny za i , odpowiednio.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 06 września 2025 i zakończył się wynikiem 1:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Colchester United):

    • procent posiadania piłki: 65% vs 35%;
    • rzutów rożnych: 3 vs 1;
    • fauli: 14 vs 17;
    • żółtych kartek: 2 vs 4;
    • strzałów celnych: 7 vs 1.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Crewe Alexandra i Colchester United:

    • rozegrane 26 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 13, gości - 6, remisów - 7;
    • liczba goli - 31 kontra 38;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.92, w 2. połowie - 1.73;
    • średnia suma goli w meczu - 2.65.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Crewe Alexandra - Colchester

    52%
    14 Zwycięstwa
    26%
    7 Remisów
    22%
    6 Zwycięstwa
    Razem gier
    27
    Suma bramek
    2.59
    Obie drużyny zdobyły punkty
    48%
    1.19
    Średnia liczba goli
    1.41
    1.26
    Żółte kartki
    1.33
    Ostatnie mecze
    31.01.26
    EFL League Two
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    Colchester United
    Colchester United
    0.23
    1.1
    2
    7
    8
    12
    0
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.23
    1.1
    2
    7
    8
    12
    0
    3
    06.09.25
    EFL League Two
    Colchester United
    Colchester United
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    1.36
    0.39
    3
    1
    14
    17
    2
    4
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.36
    0.39
    3
    1
    14
    17
    2
    4
    18.04.25
    EFL League Two
    Colchester United
    Colchester United
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    1
    1.93
    0.06
    8
    2
    8
    16
    1
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.93
    0.06
    8
    2
    8
    16
    1
    4
    20.12.24
    EFL League Two
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    Colchester United
    Colchester United
    0.38
    0.37
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.38
    0.37
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    27.04.24
    EFL League Two
    Colchester United
    Colchester United
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Crewe Alexandra Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 27 stycznia 2026 w ramach turnieju EFL League Two (gospodarze - Bromley, goście - Crewe Alexandra). Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Crewe Alexandra vs Bromley):

    • procent posiadania piłki: 69% vs 31%;
    • rzuty rożne: 3 vs 4;
    • faule: 6 vs 11;
    • żółte kartki: 3 vs 2;
    • strzały celne: 4 vs 5.
    🏆W trakcie sezonu EFL League Two, drużyna Crewe Alexandra wzięła udział w 28 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 11 wygrane,
    • 10 porażki,
    • 7 remisy.

    📈Aktualnie Crewe Alexandra zajmuje średnią pozycję w tabeli EFL League Two, z wynikiem 39% wygranych oraz 36% porażek.

    ⚽️W sezonie Crewe Alexandra zdobyła łącznie 44 goli. W obronie, drużyna Crewe Alexandra w sezonie puściła 37 bramek.

    Wyniki meczów: Crewe Alexandra

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    EFL League Two
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    York City
    York City
    1.17
    2.4
    5
    9
    8
    7
    1
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.17
    2.4
    5
    9
    8
    7
    1
    2
    R
    01.09.26
    EFL League Two
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    Walsall
    Walsall
    2.04
    1.86
    9
    4
    11
    14
    0
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    2.04
    1.86
    9
    4
    11
    14
    0
    2
    R
    29.08.26
    EFL League Two
    Port Vale
    Port Vale
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    0.99
    1.25
    3
    1
    15
    15
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.99
    1.25
    3
    1
    15
    15
    0
    1
    R
    25.08.26
    EFL Cup
    Barnsley
    Barnsley
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    2.06
    1.48
    20
    7
    10
    4
    2
    0
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    2.06
    1.48
    20
    7
    10
    4
    2
    0
    P
    22.08.26
    EFL League Two
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    Northampton Town
    Northampton Town
    0.81
    0.87
    7
    6
    14
    12
    1
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.81
    0.87
    7
    6
    14
    12
    1
    1
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Colchester United Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 27 stycznia 2026 w ramach turnieju EFL League Two (gospodarze - Colchester United, goście - Grimsby Town). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Colchester United vs Grimsby Town):

    • procent posiadania piłki: 63% vs 37%;
    • rzuty rożne: 8 vs 5;
    • faule: 14 vs 13;
    • żółte kartki: 3 vs 1;
    • strzały celne: 4 vs 3.
    🏆W trakcie sezonu EFL League Two, drużyna Colchester United wzięła udział w 27 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 11 wygrane,
    • 7 porażki,
    • 9 remisy.

    📈Aktualnie Colchester United zajmuje średnią pozycję w tabeli EFL League Two, z wynikiem 41% wygranych oraz 26% porażek.

    ⚽W sezonie Colchester United zdobyła łącznie 41 goli. W obronie w sezonie puściła 30 bramek.

    Wyniki meczów: Colchester United

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    EFL League Two
    Swindon Town
    Swindon Town
    Colchester United
    Colchester United
    2.7
    2.12
    4
    6
    8
    7
    2
    0
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    2.7
    2.12
    4
    6
    8
    7
    2
    0
    P
    01.09.26
    EFL League Two
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    Colchester United
    Colchester United
    2.64
    1.12
    3
    2
    15
    7
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    2.64
    1.12
    3
    2
    15
    7
    3
    1
    P
    29.08.26
    EFL League Two
    Colchester United
    Colchester United
    Rochdale
    Rochdale
    1.38
    1.11
    5
    3
    10
    15
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.38
    1.11
    5
    3
    10
    15
    1
    2
    ZW
    22.08.26
    EFL League Two
    Colchester United
    Colchester United
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    1
    2.48
    0.42
    8
    2
    14
    17
    2
    5
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.48
    0.42
    8
    2
    14
    17
    2
    5
    ZW
    15.08.26
    EFL League Two
    Accrington Stanley
    Accrington Stanley
    Colchester United
    Colchester United
    1.82
    0.83
    9
    4
    20
    10
    1
    0
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.82
    0.83
    9
    4
    20
    10
    1
    0
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie spotkania:

    • liczba pojedynków - 26;
    • liczba zwycięstw w 1. połowie dla gospodarzy (u siebie) - 3; dla gości (na wyjeździe) - 2; liczba remisów - 8;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 0.92;
    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają 0.27, goście - 0.65.

    Statystyki 1. połowy: Crewe Alexandra (u siebie) vs Colchester United (na wyjeździe)

    • rozegranych meczów w turnieju: 14 vs 13;
    • zwycięstw: 5 (35.71%) vs 3 (23.08%);
    • porażek: 2 (14.29%) vs 1 (7.69%);
    • remisów: 7 (50%) vs 9 (69.23%);
    • średnia liczba strzelonych goli: 2 vs 1.31;
    • średnia liczba straconych goli: 0.86 vs 0.54.

    Ostatnie 10 meczów (ogólnie):

    • zwycięstw: 4 vs 2;
    • porażek: 4 vs 2;
    • remisów: 2 vs 6;
    • średnia liczba goli w 1. połowie: 1.7 (strzelone - 1, stracone - 0.7) vs 1 (strzelone - 0.6, stracone - 0.4).
    Trendy
    • Crewe Alexandra zdobył bramkę w pierwszej połowie w 10 z ostatnich 11 meczów w domu.
    • Crewe Alexandra zdobył bramkę w pierwszej połowie w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (EFL League Two).
    👉Prognoza: 1. połowa, Crewe Alexandra zdobędzie bramkę (kursy: 2.05)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 26;
    • zwycięstwa gospodarzy - 13, zwycięstwa gości - 6, remisy - 7.

    Statystyki: Crewe Alexandra vs Colchester United

    • rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 27;
    • zwycięstw: 11 vs 11;
    • procent zwycięstw: 39% vs 41%;
    • porażek: 10 vs 7;
    • remisów: 7 vs 9.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 3 vs 4;
    • porażek: 3 vs 3;
    • remisów: 4 vs 3.
    Trendy
    • Crewe Alexandra zremisował w ostatnich 4 meczów przeciwko Colchester United (EFL League Two).
    👉Prognoza: Remis (kursy: 3.4)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.19, goście - 1.46;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.65;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 13; na boisku drużyny gospodarzy - 5.

    Statystyki: Crewe Alexandra kontra Colchester United

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.89 kontra 2.63;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.57 kontra 1.52;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.89 kontra 0.85;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.68 kontra 0.67;
    • Crewe Alexandra: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.86;
    • Colchester United: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.46;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.7 (w domu - 2.2) kontra 1.3 (na wyjeździe - 1.5).
    Trendy
    • Colchester United zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 8 meczów na wyjeździe przeciwko Crewe Alexandra.
    👉Prognoza: Colchester United Total bramek Poniżej (1,5) (kursy: 1.5)

    Prognoza na rzuty rożne

    Crewe Alexandra: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.11; na własnym boisku - 5.29;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.7; na własnym boisku - 4.6.

    Colchester United: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.19, na wyjeździe - 3.62;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.5; na wyjeździe - 4.75.
    Trendy
    • Były Powyżej 9.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów Crewe Alexandra (EFL League Two).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (9,5) (kursy: 1.95)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 26;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 13 razy;
    • na boisku gospodarzy - 5 razy.

    Statystyki: Crewe Alexandra kontra Colchester United

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 28 vs 27 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 18 vs 16 ;
    • liczba OC dla zespołu Crewe Alexandra na własnym boisku - 10 (71%) ;
    • liczba OC dla zespołu Colchester United na wyjeździe - 8 (62%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 7 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Crewe Alexandra na własnym boisku - 5 (100%) ;
    • OC dla zespołu Colchester United na wyjeździe - 3 (75%).
    Trendy
    • Crewe Alexandra zdobył i stracił bramki w ostatnich 10 meczów w domu.
    • Crewe Alexandra zdobył i stracił bramki w ostatnich 8 meczów w domu (EFL League Two).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.73)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 1:1 (41/326, 12.6%);
    • Crewe Alexandra u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 1:1 , 3:1 (2/14, 14.3%);
    • Colchester United na wyjeździe najczęściej gra: 1:1 (4/13, 30.8%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    1:1 - 11.87% (kursy 6.5)
    0:1 - 8.07% (kursy 9)
    1:2 - 8.03% (kursy 10)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Colchester United zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 8 meczów na wyjeździe przeciwko Crewe Alexandra.

    Colchester United Total bramek Poniżej (1,5)
    Opublikowany: 29.01.2026, 15:25

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Crewe Alexandra - Colchester United

    Crewe Alexandra zremisował:
    crewe-alexandra-fccolchester-united-1w ostatnich 4 meczów przeciwko Colchester (EFL League Two).
    Remis
    Bovada
    +225
    Colchester zremisował pierwszą połowę:
    colchester-united-1w ostatnich 5 meczów na wyjeździe (EFL League Two).
    1. Połowa Remis
    Bovada
    +115
    Colchester nie przegrał:
    colchester-united-1w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe (EFL League Two).
    Colchester United nie przegra
    Everygame
    -213
    Crewe Alexandra nie przegrał:
    crewe-alexandra-fccolchester-united-1w 8 z ostatnich 9 meczów przeciwko Colchester (EFL League Two).
    crewe-alexandra-fccolchester-united-1w ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Colchester (EFL League Two).
    crewe-alexandra-fcw ostatnich 8 meczów w domu (EFL League Two).
    Crewe Alexandra nie przegra
    Everygame
    -222
    Wyświetl więcej faktów

    Crewe Alexandra - Colchester United Pozycja w tabeli

    League Two 25/26
    gZWRPRPPStan
    9.
    Swindon Town
    Swindon Town
    462291570-5975
    10.
    Oldham Athletic
    Oldham Athletic
    4618141460-4468
    11.
    Crewe Alexandra
    Crewe Alexandra
    4619101764-5867
    12.
    Colchester United
    Colchester United
    4618121662-4966
    13.
    Walsall
    Walsall
    4618111756-5665
    14.
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    461952256-6562

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    4 - Remisów
    3 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remis - 1
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 10
    Stracone - 12
    -2
    -2
    12 - Zdobyte
    14 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    4
    4
    Remisów
    1
    3
    Porażek
    5
    Różnica w piłce
    10
    Zdobyte
    12
    12
    Stracone
    14
    2.2
    Średnia suma goli w meczu
    2.6
    1
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.4
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    5
    90'
    Minuty / strzelony gol
    75'
    Zobacz wszystkie statystyki