Club Brugge vs Royal Antwerp Typy 30 listopada 2025

    🔊Jak warunki pogodowe i stan boiska wpłyną na grę? Dzisiaj spotykają się drużyny Brugge i Royal Antwerpia. Rozpoczęcie meczu zaplanowano na 12:30. Mecz turnieju Premier Division odbędzie się w mieście Bruges na stadionie Jan Breydel Stadium. Kursy na zwycięstwa drużyn zostały ustalone przez bukmacherów na i , odpowiednio, a drużyna Brugge jest faworytem meczu.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 26 października 2025 i zakończył się wynikiem 0:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Royal Antwerpia):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzutów rożnych: 1 vs 5;
    • fauli: 9 vs 11;
    • żółtych kartek: 2 vs 1;
    • strzałów celnych: 3 vs 4.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Brugge i Royal Antwerpia:

    • rozegrane 45 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 29, gości - 7, remisów - 9;
    • liczba goli - 85 kontra 40;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.13, w 2. połowie - 1.64;
    • średnia suma goli w meczu - 2.78.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Club Brugge - Royal Antwerp

    63%
    29 Zwycięstwa
    20%
    9 Remisów
    17%
    8 Zwycięstwa
    Razem gier
    46
    Suma bramek
    2.74
    Obie drużyny zdobyły punkty
    52%
    1.85
    Średnia liczba goli
    0.89
    1.59
    Żółte kartki
    1.83
    Ostatnie mecze
    30.11.25
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    1.94
    1.9
    9
    4
    11
    15
    0
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.94
    1.9
    9
    4
    11
    15
    0
    3
    26.10.25
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Brugge
    Brugge
    0.95
    0.56
    1
    5
    9
    11
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.95
    0.56
    1
    5
    9
    11
    2
    1
    25.05.25
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    1.08
    2.3
    8
    2
    11
    16
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.08
    2.3
    8
    2
    11
    16
    1
    1
    06.04.25
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Brugge
    Brugge
    0.78
    2.04
    2
    4
    13
    12
    2
    2
    2
    3
    0
    3
    2
    0
    0.78
    2.04
    2
    4
    13
    12
    2
    2
    02.02.25
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Brugge
    Brugge
    0.61
    2.41
    3
    6
    8
    10
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    0.61
    2.41
    3
    6
    8
    10
    2
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Brugge Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju UEFA Liga Mistrzów (gospodarze - Sporting Lizbona, goście - Brugge). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Brugge vs Sporting Lizbona):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzuty rożne: 5 vs 3;
    • faule: 14 vs 8;
    • żółte kartki: 4 vs 1;
    • strzały celne: 1 vs 9.
    🏆W trakcie sezonu Premier Division, drużyna Brugge wzięła udział w 15 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 10 wygrane,
    • 3 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Brugge zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier Division, z wynikiem 67% wygranych oraz 20% porażek.

    ⚽️W sezonie Brugge zdobyła łącznie 22 goli. W obronie, drużyna Brugge w sezonie puściła 13 bramek.

    Wyniki meczów: Brugge

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    KAA Gent
    KAA Gent
    1
    Brugge
    Brugge
    1
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    P
    23.08.26
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    ZW
    15.08.26
    Premier Division
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    Brugge
    Brugge
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    ZW
    07.08.26
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    KV Kortrijk
    KV Kortrijk
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    ZW
    31.07.26
    Superpuchar
    Brugge
    Brugge
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    -
    -
    8
    2
    12
    10
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    5
    -
    -
    8
    2
    12
    10
    2
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Royal Antwerpia Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Premier Division (gospodarze - Royal Antwerpia, goście - FCV Dender). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Royal Antwerpia vs FCV Dender):

    • procent posiadania piłki: 53% vs 47%;
    • rzuty rożne: 5 vs 3;
    • faule: 15 vs 14;
    • żółte kartki: 1 vs 4;
    • strzały celne: 6 vs 2.
    🏆W trakcie sezonu Premier Division, drużyna Royal Antwerpia wzięła udział w 15 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 3 wygrane,
    • 7 porażki,
    • 5 remisy.

    📈Aktualnie Royal Antwerpia zajmuje średnią pozycję w tabeli Premier Division, z wynikiem 20% wygranych oraz 47% porażek.

    ⚽W sezonie Royal Antwerpia zdobyła łącznie 14 goli. W obronie w sezonie puściła 18 bramek.

    Wyniki meczów: Royal Antwerpia

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    P
    22.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Genk
    Genk
    2.24
    1.48
    5
    4
    15
    15
    0
    2
    4
    4
    1
    1
    3
    3
    2.24
    1.48
    5
    4
    15
    15
    0
    2
    R
    15.08.26
    Premier Division
    KV Kortrijk
    KV Kortrijk
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    0.92
    0.93
    3
    10
    5
    11
    1
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.92
    0.93
    3
    10
    5
    11
    1
    0
    ZW
    09.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Waasland Beveren
    Waasland Beveren
    2.92
    0.75
    5
    3
    15
    7
    2
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.92
    0.75
    5
    3
    15
    7
    2
    4
    ZW
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Leyton Orient
    Leyton Orient
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    -
    -
    6
    5
    6
    10
    0
    0
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    6
    5
    6
    10
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 45;
    • zwycięstwa gospodarzy - 29, zwycięstwa gości - 7, remisy - 9.

    Statystyki: Brugge vs Royal Antwerpia

    • rozegranych meczów w turnieju: 15 vs 15;
    • zwycięstw: 10 vs 3;
    • procent zwycięstw: 67% vs 20%;
    • porażek: 3 vs 7;
    • remisów: 2 vs 5.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 6 vs 2;
    • porażek: 3 vs 6;
    • remisów: 1 vs 2.
    Trendy
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 6 meczów przeciwko Club Brugge (Premier Division).
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 7 meczów.
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 6 meczów (Premier Division).
    👉Prognoza: Royal Antwerpia Handicap (+1,5)(kursy: 1.72)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.89, goście - 0.89;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.78;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 24; na boisku drużyny gospodarzy - 11.

    Statystyki: Brugge kontra Royal Antwerpia

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.33 kontra 2.13;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.47 kontra 0.93;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.4 kontra 0.47;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 1.07 kontra 0.47;
    • Brugge: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2.14;
    • Royal Antwerpia: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 0.29;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.5 (w domu - 2.6) kontra 0.9 (na wyjeździe - 0).
    Trendy
    • Club Brugge zdobył mniej niż 2.5 bramek w 6 z ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Royal Antwerp (Premier Division).
    • Club Brugge zdobył mniej niż 2.5 bramek w 15 z ostatnich 16 meczów (Premier Division).
    • Club Brugge zdobył mniej niż 2.5 bramek w 7 z ostatnich 8 meczów w domu (Premier Division).
    👉Prognoza: Brugge Total bramek Poniżej (2,5)(kursy: 1.55)

    Prognoza na rzuty rożne

    Brugge: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 6.73; na własnym boisku - 6.71;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.3; na własnym boisku - 5.2.

    Royal Antwerpia: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.07, na wyjeździe - 3.14;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.3; na wyjeździe - 3.75.
    Trendy
    • Royal Antwerp zdobył mniej niż 3.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów przeciwko Club Brugge (Premier Division).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Royal Antwerpia Total poniżej (3,5)(kursy: 1.64)

    Prognoza na kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 3.24 (1.62 dla gospodarzy i 1.62 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 3.41 (1.41 dla gospodarzy i 2 dla gości).

    Brugge: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.73; na własnym boisku - 1.57;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.8; na własnym boisku - 1.6.

    Royal Antwerpia: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.27, na wyjeździe - 2.29;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.2; na wyjeździe - 2.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Powyżej (3,5)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 45;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 24 razy;
    • na boisku gospodarzy - 11 razy.

    Statystyki: Brugge kontra Royal Antwerpia

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 15 vs 15 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 6 vs 9 ;
    • liczba OC dla zespołu Brugge na własnym boisku - 3 (43%) ;
    • liczba OC dla zespołu Royal Antwerpia na wyjeździe - 2 (29%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 3 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Brugge na własnym boisku - 3 (60%) ;
    • OC dla zespołu Royal Antwerpia na wyjeździe - 0 (0%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.91)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 6 meczów przeciwko Club Brugge (Premier Division).
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 7 meczów.
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 6 meczów (Premier Division).

    Royal Antwerpia Handicap (+1,5)
    Opublikowany: 28.11.2025, 13:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Brugge - Royal Antwerpia

    Club Brugge wygrał:
    club-brugge-3w 6 z ostatnich 7 meczów (Premier Division).
    Brugge Zwycięstwo
    Bovada
    -303
    Club Brugge nie przegrał:
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw 20 z ostatnich 21 meczów w domu przeciwko Royal Antwerp (Premier Division).
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw ostatnich 9 meczów w domu przeciwko Royal Antwerp.
    club-brugge-3w ostatnich 15 meczów w domu.
    club-brugge-3w ostatnich 9 meczów w domu (Premier Division).
    club-brugge-3w 8 z ostatnich 9 meczów (Premier Division).
    Royal Antwerp nie wygrał:
    royal-antwerp-fcw 9 z ostatnich 10 meczów (Premier Division).
    royal-antwerp-fcw ostatnich 8 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    Brugge nie przegra
    Everygame
    -1250
    Club Brugge zdobył mniej niż 3.5 bramek:
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw 26 z ostatnich 27 meczów przeciwko Royal Antwerp.
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw 24 z ostatnich 25 meczów przeciwko Royal Antwerp (Premier Division).
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Royal Antwerp (Premier Division).
    club-brugge-3w 11 z ostatnich 12 meczów.
    Brugge Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    -500
    Club Brugge zdobył bramkę:
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw 20 z ostatnich 21 meczów w domu przeciwko Royal Antwerp (Premier Division).
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw 17 z ostatnich 18 meczów przeciwko Royal Antwerp (Premier Division).
    club-brugge-3royal-antwerp-fcw ostatnich 9 meczów w domu przeciwko Royal Antwerp.
    club-brugge-3w 23 z ostatnich 24 meczów w domu.
    club-brugge-3w 14 z ostatnich 15 meczów w domu (Premier Division).
    club-brugge-3w 8 z ostatnich 9 meczów (Premier Division).
    Royal Antwerp stracony gol:
    royal-antwerp-fcw 18 z ostatnich 19 meczów.
    royal-antwerp-fcw 17 z ostatnich 18 meczów (Premier Division).
    Brugge zdobędzie bramkę
    -1429
    Wyświetl więcej faktów

    Brugge - Royal Antwerpia Pozycja w tabeli

    Champions' Play-offs
    gZWRPRPPStan
    1.
    Brugge
    Brugge
    1081132-957
    2.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1062216-1053
    3.
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    1042414-1143
    4.
    Anderlecht
    Anderlecht
    1032516-2333
    5.
    Yellow-Red KV Mechelen
    Yellow-Red KV Mechelen
    101369-2429
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    100644-1429

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    7 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    2 - Porażek
    Zwycięstwa - 4
    Remisów - 2
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 26
    Stracone - 6
    +20
    -4
    16 - Zdobyte
    20 - Stracone
    7
    Zwycięstwa
    4
    1
    Remisów
    2
    2
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    26
    Zdobyte
    16
    6
    Stracone
    20
    3.2
    Średnia suma goli w meczu
    3.6
    2.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.6
    0.6
    Średnio gole stracone na mecz
    2
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    4
    35'
    Minuty / strzelony gol
    56'
    Zobacz wszystkie statystyki