Royal Antwerp vs Club Brugge Typy 6 kwietnia 2025

    🔊W nadchodzącym meczu belgijskiej ligi Antwerp podejmie Club Brugge. To spotkanie zapowiada się interesująco, ponieważ obie drużyny poszukują ważnych punktów. Antwerp dąży do umocnienia się na piątej pozycji, podczas gdy Club Brugge walczy o prowadzenie w tabeli. Mimo pewnych wyników gości na wyjazdach, gospodarze prezentują solidną grę u siebie, nie przegrywając w 7 z ostatnich 8 meczów. Club Brugge rzadko zdobywa więcej niż dwa gole na wyjeździe przeciwko temu rywalowi, co dodaje emocji do tego pojedynku.

    Head to Head

    📊Statystyczne przegląd oficjalnych spotkań pomiędzy Antwerp i Brugge:

    • rozegrano 42 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 7, gości - 27, remisów - 8;
    • liczba goli - 37 do 80;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie - 1.07, w drugiej - 1.71;
    • średnia liczba goli na mecz - 2.79.

    Ostatni mecz odbył się 02 lutego 2025 na boisku Antwerp i zakończył się ich zwycięstwem 2:1.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Royal Antwerp - Club Brugge

    17%
    8 Zwycięstwa
    20%
    9 Remisów
    63%
    29 Zwycięstwa
    Razem gier
    46
    Suma bramek
    2.74
    Obie drużyny zdobyły punkty
    52%
    0.89
    Średnia liczba goli
    1.85
    1.83
    Żółte kartki
    1.59
    Ostatnie mecze
    30.11.25
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    1.94
    1.9
    9
    4
    11
    15
    0
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.94
    1.9
    9
    4
    11
    15
    0
    3
    26.10.25
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Brugge
    Brugge
    0.95
    0.56
    1
    5
    9
    11
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.95
    0.56
    1
    5
    9
    11
    2
    1
    25.05.25
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    1.08
    2.3
    8
    2
    11
    16
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.08
    2.3
    8
    2
    11
    16
    1
    1
    06.04.25
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Brugge
    Brugge
    0.78
    2.04
    2
    4
    13
    12
    2
    2
    2
    3
    0
    3
    2
    0
    0.78
    2.04
    2
    4
    13
    12
    2
    2
    02.02.25
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Brugge
    Brugge
    0.61
    2.41
    3
    6
    8
    10
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    0.61
    2.41
    3
    6
    8
    10
    2
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Royal Antwerpia Przegląd drużyny

    Antwerp zajmuje piąte miejsce w tabeli. Drużyna wygrała 11 z 30 meczów w tym sezonie. Ostatnie spotkania nie były zbyt udane: dwie wygrane, trzy porażki i pięć remisów. Średnia skuteczność wynosi około 1,43 gola na mecz, co wskazuje na zrównoważony atak. Jednak defensywa pozostaje słabym punktem, tracąc średnio 1,23 gola na mecz. "Czerwoni" są znani z umiejętności utrzymania wyniku na własnym boisku, unikając porażek w większości przypadków (7 z ostatnich 8 domowych meczów), a także często zdobywają i tracą bramki.

    Wyniki meczów: Royal Antwerpia

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    St. Truidense VV
    St. Truidense VV
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    1
    4
    0
    1
    1
    3
    0.99
    2.95
    6
    1
    15
    8
    1
    3
    P
    22.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Genk
    Genk
    2.24
    1.48
    5
    4
    15
    15
    0
    2
    4
    4
    1
    1
    3
    3
    2.24
    1.48
    5
    4
    15
    15
    0
    2
    R
    15.08.26
    Premier Division
    KV Kortrijk
    KV Kortrijk
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    0.92
    0.93
    3
    10
    5
    11
    1
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0.92
    0.93
    3
    10
    5
    11
    1
    0
    ZW
    09.08.26
    Premier Division
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    Waasland Beveren
    Waasland Beveren
    2.92
    0.75
    5
    3
    15
    7
    2
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.92
    0.75
    5
    3
    15
    7
    2
    4
    ZW
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Leyton Orient
    Leyton Orient
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    -
    -
    6
    5
    6
    10
    0
    0
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    6
    5
    6
    10
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Brugge Przegląd drużyny

    Club Brugge prezentuje stabilną formę i zajmuje drugie miejsce w tabeli, dzięki imponującej liczbie zwycięstw - 18 z 31 meczów sezonu zakończyło się triumfem dla "niebieskich". W ostatnich dziesięciu spotkaniach odnieśli pięć zwycięstw, dwa razy zremisowali i trzykrotnie musieli uznać wyższość rywali. Mecze wyjazdowe są dla nich udane: strzelają średnio około dwóch goli na mecz, choć czasami cierpią z powodu niestabilnej obrony, która pozwala przeciwnikom zdobywać średnio około półtora gola na mecz.

    Wyniki meczów: Brugge

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Premier Division
    KAA Gent
    KAA Gent
    1
    Brugge
    Brugge
    1
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.86
    0.94
    1
    5
    14
    10
    3
    3
    P
    23.08.26
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    Cercle Brugge
    Cercle Brugge
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.86
    0.89
    9
    4
    3
    14
    0
    1
    ZW
    15.08.26
    Premier Division
    Oud Heverlee
    Oud Heverlee
    Brugge
    Brugge
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    1.06
    4.3
    4
    16
    12
    8
    0
    0
    ZW
    07.08.26
    Premier Division
    Brugge
    Brugge
    KV Kortrijk
    KV Kortrijk
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    3.12
    0.65
    7
    1
    6
    10
    1
    1
    ZW
    31.07.26
    Superpuchar
    Brugge
    Brugge
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    -
    -
    8
    2
    12
    10
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    5
    -
    -
    8
    2
    12
    10
    2
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 42;
    • zwycięstwa gospodarzy - 7, zwycięstwa gości - 27, remisy - 8.
    Trendy
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w każdym z ostatnich 5 meczów w turnieju Premier Division w domu przeciwko Club Brugge.
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w 19 z ostatnich 20 meczów w domu.
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w 16 z ostatnich 17 meczów w turnieju Premier Division w domu.
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w 15 z ostatnich 17 meczów.
    • Royal Antwerp Wygrywa z handicapem +1.5 w 12 z ostatnich 14 meczów w turnieju Premier Division.
    👉Prognoza: Royal Antwerpia Handicap (+1,5)(kursy: 1.37)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.88, goście - 1.9;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.79;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 22; na boisku drużyny gospodarzy - 12.

    Statystyki: Royal Antwerpia kontra Brugge

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.67 kontra 3.32;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.43 kontra 2.16;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.7 kontra 1.03;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.73 kontra 1.13;
    • Royal Antwerpia: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2;
    • Brugge: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.8;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1 (w domu - 1.6) kontra 1.9 (na wyjeździe - 1.8).
    Trendy
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w każdym z ostatnich 7 meczów Royal Antwerp przeciwko Club Brugge w turnieju Premier Division.
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (3,5)(kursy: 1.4)

    Prognoza na rzuty rożne

    Royal Antwerpia: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.53; na własnym boisku - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.8; na własnym boisku - 5.

    Brugge: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.9, na wyjeździe - 5.73;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.9; na wyjeździe - 5.2.
    Trendy
    • Były Powyżej 10.5 rzutów rożnych w 8 z ostatnich 9 meczów Club Brugge na wyjeździe w turnieju Premier Division.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (10,5)(kursy: 2.1)

    Prognoza na kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 3.62 (1.81 dla gospodarzy i 1.81 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 3.3 (1.55 dla gospodarzy i 1.75 dla gości).

    Royal Antwerpia: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.83; na własnym boisku - 1.29;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.3; na własnym boisku - 1.4.

    Brugge: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.26, na wyjeździe - 1.67;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.3; na wyjeździe - 2.2.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (3,5)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 42;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 22 razy;
    • na boisku gospodarzy - 12 razy.
    Trendy
    • Royal Antwerp zdobył i stracił bramki w 6 z ostatnich 7 meczów w turnieju Premier Division w domu przeciwko Club Brugge.
    • Royal Antwerp zdobył i stracił bramki w 10 z ostatnich 11 meczów w domu.
    • Royal Antwerp zdobył i stracił bramki w 7 z ostatnich 8 meczów w turnieju Premier Division w domu.
    • Club Brugge zdobył i stracił bramki w 7 z ostatnich 8 meczów w turnieju Premier Division na wyjeździe.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kursy: 1.65)

    Prognoza redakcji

    Mecz pomiędzy Antwerp i Brugge zapowiada się emocjonująco z kilku powodów: obie drużyny mają motywację, by walczyć o swoje cele - gospodarze starają się umocnić swoją pozycję wśród liderów ligi, podczas gdy goście kontynuują pogoń za pierwszym miejscem w tabeli Jupiler Pro League, a historycznie niska skuteczność spotkań tych zespołów również sugeruje potencjalnie trudny rozwój wydarzeń. Rozsądnym wyborem będzie zakład na mniej niż 3,5 gola.
    Total bramek Poniżej (3,5)
    Everygame
    Postaw zakład-222
    Opublikowany: 04.04.2025, 08:43

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Royal Antwerpia - Brugge

    Royal Antwerp nie przegrał:
    royal-antwerp-fcw 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Royal Antwerpia nie przegra
    Everygame
    +111
    Royal Antwerp nie wygrał:
    royal-antwerp-fcw 7 z ostatnich 8 meczów.
    Club Brugge nie przegrał:
    club-brugge-3w 21 z ostatnich 23 meczów (Premier Division).
    club-brugge-3w 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    Brugge nie przegra
    Everygame
    -526
    Royal Antwerp stracony gol:
    royal-antwerp-fcclub-brugge-3w 14 z ostatnich 15 meczów przeciwko Club Brugge (Premier Division).
    royal-antwerp-fcw 17 z ostatnich 19 meczów (Premier Division).
    royal-antwerp-fcw ostatnich 11 meczów w domu.
    royal-antwerp-fcw ostatnich 8 meczów w domu (Premier Division).
    Club Brugge zdobył bramkę:
    club-brugge-3w ostatnich 29 meczów (Premier Division).
    club-brugge-3w 21 z ostatnich 22 meczów na wyjeździe.
    club-brugge-3w 15 z ostatnich 16 meczów.
    club-brugge-3w ostatnich 14 meczów na wyjeździe (Premier Division).
    Brugge zdobędzie bramkę
    Everygame
    -714
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    royal-antwerp-fcclub-brugge-3w 7 z ostatnich 8 meczów Royal Antwerp przeciwko Club Brugge (Premier Division).
    royal-antwerp-fcclub-brugge-3w 6 z ostatnich 7 meczów Royal Antwerp w domu przeciwko Club Brugge (Premier Division).
    club-brugge-3w 17 z ostatnich 18 meczów Club Brugge (Premier Division).
    club-brugge-3w ostatnich 14 meczów Club Brugge na wyjeździe.
    club-brugge-3w ostatnich 11 meczów Club Brugge.
    club-brugge-3w ostatnich 8 meczów Club Brugge na wyjeździe (Premier Division).
    w 7 z ostatnich 8 meczów Lothar D Hondt (w turnieju Premier Division).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -400
    Wyświetl więcej faktów

    Royal Antwerpia - Brugge Pozycja w tabeli

    Championship Playoffs
    gZWRPRPPStan
    1.
    Union Saint-Gilloise
    Union Saint-Gilloise
    1091022-356
    2.
    Brugge
    Brugge
    1072121-653
    3.
    Genk
    Genk
    1041514-1147
    4.
    Anderlecht
    Anderlecht
    1031612-1336
    5.
    Royal Antwerpia
    Royal Antwerpia
    1023510-1832
    6.
    KAA Gent
    KAA Gent
    101094-3226

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 7
    Remis - 1
    Porażek - 2
    10 meczów
    Zdobyte - 16
    Stracone - 20
    -4
    +20
    26 - Zdobyte
    6 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    7
    2
    Remisów
    1
    4
    Porażek
    2
    Różnica w piłce
    16
    Zdobyte
    26
    20
    Stracone
    6
    3.6
    Średnia suma goli w meczu
    3.2
    1.6
    Średnio gole zdobyte w meczu
    2.6
    2
    Średnio gole stracone na mecz
    0.6
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    4
    56'
    Minuty / strzelony gol
    35'
    Zobacz wszystkie statystyki