FCSB vs Farul Constanta Typy 26 lipca 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Fotbal Club FCSB i Farul Constanta. Spotkanie, będące częścią turnieju Liga I, zaplanowane jest na 18:30 26 lipca. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Fotbal Club FCSB. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 15 grudnia 2024 i zakończył się wynikiem 1:1. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Farul Constanta):

    • procent posiadania piłki: 52% vs 48%;
    • rzutów rożnych: 4 vs 9;
    • fauli: 5 vs 10;
    • żółtych kartek: 0 vs 2;
    • strzałów celnych: 7 vs 5.

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Fotbal Club FCSB i Farul Constanta:

    • rozegrane 14 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 8, gości - 4, remisów - 2;
    • liczba goli - 23 kontra 17;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.14, w 2. połowie - 1.71;
    • średnia suma goli w meczu - 2.86.

    Statystyki bezpośrednich spotkań FCSB - Farul Constanta

    56%
    10 Zwycięstwa
    17%
    3 Remisów
    28%
    5 Zwycięstwa
    Razem gier
    18
    Suma bramek
    3.06
    Obie drużyny zdobyły punkty
    67%
    1.72
    Średnia liczba goli
    1.33
    2.67
    Żółte kartki
    2.44
    Ostatnie mecze
    03.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    20.04.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    4
    4
    14
    7
    4
    0
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    -
    -
    4
    4
    14
    7
    4
    0
    30.11.25
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    1.89
    1.23
    3
    1
    16
    15
    2
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.89
    1.23
    3
    1
    16
    15
    2
    2
    26.07.25
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    1
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    0.59
    2.98
    2
    8
    17
    12
    5
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0.59
    2.98
    2
    8
    17
    12
    5
    1
    15.12.24
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    1.23
    2.44
    4
    9
    5
    10
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.23
    2.44
    4
    9
    5
    10
    0
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Fotbal Club FCSB Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 22 lipca 2025 w ramach turnieju UEFA Liga Mistrzów (gospodarze - Shkendija 79, goście - Fotbal Club FCSB). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Fotbal Club FCSB vs Shkendija 79):

    • procent posiadania piłki: 62% vs 38%;
    • rzuty rożne: 6 vs 2;
    • faule: 17 vs 9;
    • żółte kartki: 1 vs 1;
    • strzały celne: 5 vs 4.

    ✅Zespół Fotbal Club FCSB już rozpoczął swoje występy w mistrzostwach, ale na statystyki jest jeszcze za wcześnie. Przyjrzyjmy się więc wynikom z ostatnich 10 oficjalnych meczów (w tym gier tego sezonu).

    W tym czasie drużyna odniosła 6 zwycięstw, 2 remisów i poniosła 2 porażek. Udało im się zachwycić publiczność zdobyciem 15 goli, co daje średnią 1.5 goli na mecz. Warto zauważyć, że w domu drużyna zdobywa średnio 2 goli na mecz. W przypadku straconych bramek, średnia wynosi 0.8 goli w tym samym okresie.

    Wyniki meczów: Fotbal Club FCSB

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Uta Arad
    Uta Arad
    -
    -
    5
    4
    8
    16
    0
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    5
    4
    8
    16
    0
    2
    P
    23.08.26
    Liga I
    CFR Cluj
    CFR Cluj
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    3
    3
    12
    16
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    12
    16
    2
    2
    P
    17.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Botosani
    Botosani
    -
    -
    13
    5
    11
    14
    2
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    13
    5
    11
    14
    2
    3
    ZW
    10.08.26
    Liga I
    Sepsi OSK
    Sepsi OSK
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    8
    5
    13
    12
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    5
    13
    12
    2
    3
    R
    03.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    R
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Farul Constanta Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 20 lipca 2025 w ramach turnieju Liga I (gospodarze - Farul Constanta, goście - ASC Otelul Galati). Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Farul Constanta vs ASC Otelul Galati):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 5 vs 7;
    • faule: 8 vs 9;
    • żółte kartki: 0 vs 2;
    • strzały celne: 3 vs 6.

    ⚠️Drużyna gości to Farul Constanta. Nie mieli wielu meczów w tym sezonie, więc przyjrzyjmy się statystykom z ostatnich 10 oficjalnych meczów.

    W tym czasie drużyna miała 4 zwycięstw i 2 porażek, oraz 4 remisów. Średnie gole: zdobywają średnio 1.4 goli na mecz (na wyjeździe - 1.4), a tracą średnio 1.2 goli.

    Wyniki meczów: Farul Constanta

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Botosani
    Botosani
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    R
    23.08.26
    Liga I
    Sepsi OSK
    Sepsi OSK
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    R
    19.08.26
    Romania Cup
    Bihor Oradea
    Bihor Oradea
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    P
    14.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    R
    08.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 14;
    • zwycięstwa gospodarzy - 8, zwycięstwa gości - 4, remisy - 2.

    Statystyki: Fotbal Club FCSB vs Farul Constanta

    • rozegranych meczów w turnieju: 2 vs 2;
    • zwycięstw: 1 vs 1;
    • procent zwycięstw: 50% vs 50%;
    • porażek: 0 vs 0;
    • remisów: 1 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 6 vs 4;
    • porażek: 2 vs 2;
    • remisów: 2 vs 4.
    Trendy
    • Farul Constanta Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 5 meczów na wyjeździe przeciwko Fotbal Club FCSB (Liga I).
    • Farul Constanta Wygrywa z handicapem +1.5 w 14 z ostatnich 15 meczów.
    • Farul Constanta Wygrywa z handicapem +1.5 w ostatnich 13 meczów (Liga I).
    • Farul Constanta Wygrywa z handicapem +1.5 w 8 z ostatnich 9 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Farul Constanta Handicap (+1,5) (kursy: 1.39)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.64, goście - 1.21;
    • średnia powyżej/poniżej goli w bezpośrednich meczach - 2.86;
    • obie drużyny strzeliły: ogółem - 8; na boisku drużyny gospodarzy - 5.
    Trendy
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 8 z ostatnich 9 meczów Fotbal Club FCSB.
    • Były Poniżej 3.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Farul Constanta (Liga I).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (3,5) (kursy: 1.39)

    Prognoza na rzuty rożne

    Fotbal Club FCSB: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 9.5; na własnym boisku - 13;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.3; na własnym boisku - 6.8.

    Farul Constanta: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 5.5, na wyjeździe - 6;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.4; na wyjeździe - 4.6.
    Trendy
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 9 z ostatnich 10 meczów Fotbal Club FCSB w domu.
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w ostatnich 6 meczów Fotbal Club FCSB (Liga I).
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 9 z ostatnich 10 meczów Farul Constanta na wyjeździe.
    • Były Powyżej 8.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów Farul Constanta.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Powyżej (8,5) (kursy: 1.49)

    Prognoza żółtych kartek

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 5.28 (2.64 dla gospodarzy i 2.64 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 5.85 (3.14 dla gospodarzy i 2.71 dla gości).

    Fotbal Club FCSB: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2; na własnym boisku - 0;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.2; na własnym boisku - 1.8.

    Farul Constanta: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.5, na wyjeździe - 5;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.8; na wyjeździe - 2.4.
    Trendy
    • Były Powyżej 3.5 żółtych kartek w 8 z ostatnich 9 meczów Fotbal Club FCSB przeciwko Farul Constanta (Liga I).
    • Były Powyżej 3.5 żółtych kartek w ostatnich 5 meczów Fotbal Club FCSB w domu przeciwko Farul Constanta (Liga I).
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Powyżej (3,5) (kursy: 1.53)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 14;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 8 razy;
    • na boisku gospodarzy - 5 razy.

    Statystyki: Fotbal Club FCSB kontra Farul Constanta

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 2 vs 2 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 1 vs 2 ;
    • liczba OC dla zespołu Fotbal Club FCSB na własnym boisku - 1 (100%) ;
    • liczba OC dla zespołu Farul Constanta na wyjeździe - 1 (100%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 6 vs 7 ;
    • OC dla zespołu Fotbal Club FCSB na własnym boisku - 4 (80%) ;
    • OC dla zespołu Farul Constanta na wyjeździe - 3 (60%).
    Trendy
    • Fotbal Club FCSB zdobył i stracił bramki w ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Farul Constanta (Liga I).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.69)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Fotbal Club FCSB zdobył i stracił bramki w ostatnich 5 meczów w domu przeciwko Farul Constanta (Liga I).

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 24.07.2025, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Fotbal Club FCSB - Farul Constanta

    Farul Constanta zremisował drugą połowę:
    fc-farul-constantaw ostatnich 5 meczów (Liga I).
    2. Połowa Remis
    Everygame
    +170
    Fotbal Club FCSB wygrał:
    fotbal-club-fcsbw 6 z ostatnich 7 meczów w domu.
    Fotbal Club FCSB Zwycięstwo
    Bovada
    -161
    Farul Constanta nie przegrał:
    fc-farul-constantaw 8 z ostatnich 9 meczów (Liga I).
    Farul Constanta nie przegra
    Everygame
    +118
    Fotbal Club FCSB nie przegrał:
    fotbal-club-fcsbfc-farul-constantaw ostatnich 6 meczów przeciwko Farul Constanta (Liga I).
    fotbal-club-fcsbw ostatnich 26 meczów (Liga I).
    fotbal-club-fcsbw ostatnich 15 meczów w domu (Liga I).
    fotbal-club-fcsbw ostatnich 9 meczów w domu.
    Fotbal Club FCSB nie przegra
    Everygame
    -588
    Wyświetl więcej faktów

    Fotbal Club FCSB - Farul Constanta Pozycja w tabeli

    League
    gZWRPRPPStan
    6.
    ACS Champions FC Arges
    ACS Champions FC Arges
    301551037-2850
    7.
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    301371048-4046
    8.
    FC Uta Arad
    FC Uta Arad
    301110939-4443
    10.
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    301181139-3241
    11.
    FC Farul Constanta
    FC Farul Constanta
    301071339-3737
    12.
    Petrolul Ploiesti
    Petrolul Ploiesti
    307111224-3132

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 3
    Remisów - 5
    Porażek - 2
    10 meczów
    Zdobyte - 15
    Stracone - 16
    -1
    +1
    14 - Zdobyte
    13 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    3
    2
    Remisów
    5
    4
    Porażek
    2
    Różnica w piłce
    15
    Zdobyte
    14
    16
    Stracone
    13
    3.1
    Średnia suma goli w meczu
    2.7
    1.5
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.4
    1.6
    Średnio gole stracone na mecz
    1.3
    6
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    62'
    Minuty / strzelony gol
    66'
    Zobacz wszystkie statystyki