FCSB vs Farul Constanta Πρόβλεψη 26 Ιούλιος 2025

    📢Ποιοι παίκτες μπορεί να γίνουν απρόσμενοι αστέρες του αγώνα; Η απάντηση σε αυτήν την ερώτηση θα γίνει γνωστή μετά το τέλος της αντιπαράθεσης μεταξύ των ομάδωων Fotbal Club FCSB και Farul Constanta. Η συνάντηση ως μέρος του τουρνουά Liga I είναι προγραμματισμένη για τις 6:30 PM στις 26 Ιούλιος. Οι στοιχηματιστές έχουν ήδη αναγνωρίσει τον φαβορί ως την ομάδα Fotbal Club FCSB. Οι αποδόσεις για τις νίκες είναι οι εξής - εναντίον .

    Συναντήσεις πρόσωπο με πρόσωπο

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας μεταξύ των ομάδων πραγματοποιήθηκε στις 15 Δεκέμβριος 2024 και έληξε με σκορ 1:1. Ας δούμε τη συγκριτική στατιστική εκείνης της συνάντησης (οι γηπεδούχοι ήταν οι - Farul Constanta):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 52% vs 48%;
    • κόρνερ: 4 vs 9;
    • φάουλ: 5 vs 10;
    • κίτρινων καρτών: 0 vs 2;
    • σουτ εντός εστίας: 7 vs 5.

    📊 Στατιστική προεπισκόπηση των επίσημων αγώνων μεταξύ των ομάδων Fotbal Club FCSB και Farul Constanta:

    • έχουν παιχτεί 14 αγώνες;
    • αριθμός νικών για την ομάδα γηπεδούχων - 8, για την ομάδα φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 2;
    • αριθμός γκολ - 23 εναντίον 17;
    • μέσος όρος γκολ στο 1ο ημίχρονο - 1.14, στο 2ο ημίχρονο - 1.71;
    • μέσος όρος συνολικών γκολ στον αγώνα - 2.86.

    Στατιστικά μεταξύ τους αγώνων FCSB - Farul Constanta

    56%
    10 Νίκη
    17%
    3 Σχεδιάζω
    28%
    5 Νίκη
    Σύνολο παιχνιδιών
    18
    Γκολ που σημειώθηκαν
    3.06
    Και οι δύο ομάδες σκόραραν
    67%
    1.72
    Μέσο σύνολο
    1.33
    2.67
    Κίτρινες κάρτες
    2.44
    Τελευταίοι αγώνες
    03.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    20.04.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    4
    4
    14
    7
    4
    0
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    -
    -
    4
    4
    14
    7
    4
    0
    30.11.25
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    1.89
    1.23
    3
    1
    16
    15
    2
    2
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.89
    1.23
    3
    1
    16
    15
    2
    2
    26.07.25
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    1
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    0.59
    2.98
    2
    8
    17
    12
    5
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    0.59
    2.98
    2
    8
    17
    12
    5
    1
    15.12.24
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    1.23
    2.44
    4
    9
    5
    10
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    1.23
    2.44
    4
    9
    5
    10
    0
    2
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Fotbal Club FCSB Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας της ομάδας διεξήχθη στις 22 Ιούλιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Champions League (γηπεδούχοι - Shkendija 79, φιλοξενούμενοι - Fotbal Club FCSB). Ο αγώνας ολοκληρώθηκε με σκορ 1:0.

    Η στατιστική του αγώνα έχει ως εξής (Fotbal Club FCSB vs Shkendija 79):

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 62% vs 38%;
    • κόρνερ: 6 vs 2;
    • φάουλ: 17 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 1 vs 1;
    • σουτ εντός στόχου: 5 vs 4.

    ✅Η ομάδα Fotbal Club FCSB έχει ήδη ξεκινήσει την απόδοσή της στο πρωτάθλημα, αλλά είναι πολύ νωρίς για να μιλήσουμε για στατιστικά στοιχεία. Ας δούμε λοιπόν τα αποτελέσματα των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων (συμπεριλαμβανομένων των αγώνων της σεζόν).

    Σε αυτό το διάστημα, η ομάδα έχει κερδίσει 6 νίκες, έχει φέρει 2 ισοπαλίες και έχει υποστεί 2 ήττες. Κατάφερε να ευχαριστήσει το κοινό με 15 γκολ, με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Αξίζει να σημειωθεί ότι στην έδρα της, η ομάδα σημειώνει κατά μέσο όρο 2 γκολ ανά αγώνα. Όσον αφορά τα γκολ που δέχθηκε, ο μέσος όρος είναι 0.8 γκολ την ίδια περίοδο.

    Αποτελέσματα αγώνων: Fotbal Club FCSB

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Uta Arad
    Uta Arad
    -
    -
    5
    4
    8
    16
    0
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    5
    4
    8
    16
    0
    2
    Νικώ
    23.08.26
    Liga I
    CFR Cluj
    CFR Cluj
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    3
    3
    12
    16
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    12
    16
    2
    2
    Νικώ
    17.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Botosani
    Botosani
    -
    -
    13
    5
    11
    14
    2
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    13
    5
    11
    14
    2
    3
    Γουόν
    10.08.26
    Liga I
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    -
    -
    8
    5
    13
    12
    2
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    8
    5
    13
    12
    2
    3
    Εφιστά
    03.08.26
    Liga I
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    5
    3
    9
    16
    4
    2
    Εφιστά
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Farul Constanta Επισκόπηση ομάδας

    Ο τελευταίος επίσημος αγώνας των φιλοξενούμενων διεξήχθη στις 20 Ιούλιος 2025 στο πλαίσιο του τουρνουά Liga I (γηπεδούχοι - Farul Constanta, φιλοξενούμενοι - ASC Otelul Galati). Ο αγώνας έληξε με σκορ 3:2.

    Η στατιστική του αγώνα (Farul Constanta vs ASC Otelul Galati) έχει ως εξής:

    • ποσοστό κατοχής μπάλας: 50% vs 50%;
    • κόρνερ: 5 vs 7;
    • φάουλ: 8 vs 9;
    • κίτρινες κάρτες: 0 vs 2;
    • σουτ στον στόχο: 3 vs 6.

    ⚠️Η φιλοξενούμενη ομάδα είναι η Farul Constanta. Δεν είχαν πολλούς αγώνες αυτή τη σεζόν, οπότε ας ρίξουμε μια ματιά στα στατιστικά των τελευταίων 10 επίσημων αγώνων.

    Κατά τη διάρκεια αυτού του χρόνου, η ομάδα είχε 4 νίκες και 2 ήττες, και 4 ισοπαλίες. Μέσος όρος γκολ: σκοράρουν κατά μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα (εκτός έδρας - 1.4), και δέχονται κατά μέσο όρο 1.2 γκολ.

    Αποτελέσματα αγώνων: Farul Constanta

    Τελευταίοι αγώνες
    30.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Botosani
    Botosani
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    5
    10
    15
    2
    5
    Εφιστά
    23.08.26
    Liga I
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    9
    10
    11
    2
    3
    Εφιστά
    19.08.26
    Romania Cup
    Bihor Oradea
    Bihor Oradea
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    5
    9
    14
    1
    1
    Νικώ
    14.08.26
    Liga I
    FC Arges
    FC Arges
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    2
    8
    9
    1
    1
    Εφιστά
    08.08.26
    Liga I
    Farul Constanta
    Farul Constanta
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    Csikszereda Miercurea Ciuc
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    3
    2
    3
    1
    0
    1
    -
    -
    1
    3
    10
    16
    1
    5
    Γουόν
    Empty
    Δεν υπάρχουν αγώνες
    Δεν υπάρχουν δεδομένα σε αυτήν την καρτέλα

    Πρόβλεψη για το σύνολο

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 14;
    • νίκες γηπεδούχων - 8, νίκες φιλοξενούμενων - 4, ισοπαλίες - 2.

    Στατιστικά: Fotbal Club FCSB vs Farul Constanta

    • αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 2;
    • νικών: 1 vs 1;
    • ποσοστό νικών: 50% vs 50%;
    • ηττών: 0 vs 0;
    • ισοπαλιών: 1 vs 1.

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • νικών: 6 vs 4;
    • ηττών: 2 vs 2;
    • ισοπαλιών: 2 vs 4.
    Τάσεις
    • Farul Constanta κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 μακριά παιχνίδια κατάb Fotbal Club FCSB (Liga I).
    • Farul Constanta κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 14 της τελευταίας 15 παιχνίδια.
    • Farul Constanta κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 13 παιχνίδια (Liga I).
    • Farul Constanta κερδίζει με χάντικαπ +1.5 σε 8 της τελευταίας 9 μακριά παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Farul Constanta Χάντικαπ (+1,5) (aποδόσεις: 1.39)

    Πρόβλεψη για το αποτέλεσμα

    H2H

    • οι γηπεδούχοι σκοράρουν κατά μέσο όρο - 1.64, οι φιλοξενούμενοι - 1.21;
    • μέσος όρος σύνολο γκολ σε απευθείας αγώνες - 2.86;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν: συνολικά - 8; στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 8 της τελευταίας 9 Fotbal Club FCSB παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ λιγότερο από 3.5 γκολ σε 6 της τελευταίας 7 Farul Constanta παιχνίδια (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Άντερ γκολ λιγότερος (3,5) (aποδόσεις: 1.39)

    Πρόβλεψη για τα Γωνία

    Fotbal Club FCSB: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 9.5; στο γήπεδο του σπιτιού - 13;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 5.3; στο γήπεδο του σπιτιού - 6.8.

    Farul Constanta: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 5.5, εκτός - 6;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 4.4; εκτός - 4.6.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 8.5 γωνία σε 9 της τελευταίας 10 Fotbal Club FCSB σπίτι παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 8.5 γωνία σε κάθε ένα από τα τελευταία 6 Fotbal Club FCSB παιχνίδια (Liga I).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 8.5 γωνία σε 9 της τελευταίας 10 Farul Constanta μακριά παιχνίδια.
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 8.5 γωνία σε 6 της τελευταίας 7 Farul Constanta παιχνίδια.
    👉Πρόβλεψη: Κόρνερ - Σύνολο πάνω από (8,5) (aποδόσεις: 1.49)

    Πρόβλεψη κίτρινων καρτών

    H2H

    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών σε H2H αγώνες - 5.28 (για την ομάδα του γηπεδούχου 2.64 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.64);
    • μέσος όρος Σύνολο κίτρινων καρτών στον τομέα της ομάδας του γηπεδούχου - 5.85 (για την ομάδα του γηπεδούχου 3.14 και για την ομάδα του φιλοξενούμενου 2.71).

    Fotbal Club FCSB: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2; στην έδρα - 0;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 2.2; στην έδρα - 1.8.

    Farul Constanta: Στατιστικά

    • σεζόν: μέσος όρος Σύνολο στο τουρνουά - 2.5, εκτός έδρας - 5;
    • τελευταίοι 10 αγώνες: μέσος όρος Σύνολο - 1.8; εκτός έδρας - 2.4.
    Τάσεις
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 3.5 κίτρινες κάρτες σε 8 της τελευταίας 9 Fotbal Club FCSB παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    • Υπήρξαν Άντερ πάνω από 3.5 κίτρινες κάρτες σε κάθε ένα από τα τελευταία 5 Fotbal Club FCSB σπίτι παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Κίτρινες κάρτες - Άντερ περισσότερο (3,5) (aποδόσεις: 1.53)

    Πρόβλεψη για το αν και οι δύο θα σκοράρουν

    H2H:

    • Αριθμός αναμετρήσεων - 14;
    • και οι δύο ομάδες σκόραραν συνολικά - 8 φορές;
    • στο γήπεδο της γηπεδούχου ομάδας - 5 φορές.

    Στατιστικά: Fotbal Club FCSB εναντίον Farul Constanta

    • αριθμός αγώνων στο τουρνουά: 2 vs 2;
    • αριθμός αγώνων στη σεζόν όπου και οι δύο ομάδες σκόραραν (OZ): 1 vs 2;
    • αριθμός OZ για την ομάδα Fotbal Club FCSB εντός έδρας - 1 (100%);
    • αριθμός OZ για την ομάδα Farul Constanta εκτός έδρας - 1 (100%).

    Τελευταίοι 10 αγώνες:

    • αριθμός OZ: 6 vs 7;
    • OZ εντός έδρας (Fotbal Club FCSB) - 4 (80%);
    • OZ εκτός έδρας (Farul Constanta) - 3 (60%).
    Τάσεις
    • Fotbal Club FCSB Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    👉Πρόβλεψη: Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι) (aποδόσεις: 1.69)

    Πρόβλεψη της σύνταξης

    Κρίσιμα στατιστικά στοιχεία:
    • Fotbal Club FCSB Σκοράρει και δέχεται γκολ σε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 σπίτι παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).

    Και οι δύο θα σκοράρουν (Ναι)
    Δημοσιεύθηκε: 24/07/2025, 7:24 PM

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Ελάχιστο — 20 Χαρακτήρες, Μέγιστο —500 Χαρακτήρες

    Στατιστικές προβλέψεις: Fotbal Club FCSB - Farul Constanta

    Farul Constanta Ισοπαλίες 2ου ημιχρόνου:
    fc-farul-constantaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 5 παιχνίδια (Liga I).
    2ο ημίχρονο Σχεδιάζω
    Everygame
    +170
    Fotbal Club FCSB Νίκες:
    fotbal-club-fcsbσε 6 της τελευταίας 7 σπίτι παιχνίδια.
    Fotbal Club FCSB Νίκη
    Bovada
    -161
    Farul Constanta δεν χάνει:
    fc-farul-constantaσε 8 της τελευταίας 9 παιχνίδια (Liga I).
    Farul Constanta δεν θα χάσει
    Everygame
    +118
    Fotbal Club FCSB δεν χάνει:
    fotbal-club-fcsbfc-farul-constantaσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 6 παιχνίδια κατάb Farul Constanta (Liga I).
    fotbal-club-fcsbσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 26 παιχνίδια (Liga I).
    fotbal-club-fcsbσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 15 σπίτι παιχνίδια (Liga I).
    fotbal-club-fcsbσε κάθε ένα από τα τελευταία τους 9 σπίτι παιχνίδια.
    Fotbal Club FCSB δεν θα χάσει
    Everygame
    -588
    Όλα τα γεγονότα για τους αντιπάλους

    Fotbal Club FCSB - Farul Constanta Θέση στον πίνακα

    League
    καιΓουόνΕφιστάΝικώΔιαφορά τερμάτωνγυαλιάΈντυπο
    6.
    ACS Champions FC Arges
    ACS Champions FC Arges
    301551037-2850
    7.
    Fotbal Club FCSB
    Fotbal Club FCSB
    301371048-4046
    8.
    FC Uta Arad
    FC Uta Arad
    301110939-4443
    10.
    ASC Otelul Galati
    ASC Otelul Galati
    301181139-3241
    11.
    FC Farul Constanta
    FC Farul Constanta
    301071339-3737
    12.
    FC Petrolul Ploiesti
    FC Petrolul Ploiesti
    307111224-3132

    Σύγκριση Στατιστικών Ομάδων

    10 αγώνες
    4 - Νίκη
    2 - Σχεδιάζω
    4 - Βλάβες
    Νίκη - 3
    Σχεδιάζω - 5
    Βλάβες - 2
    10 αγώνες
    Φραγμένος - 15
    Χάσει - 16
    -1
    +1
    14 - Φραγμένος
    13 - Χάσει
    4
    Νίκη
    3
    2
    Σχεδιάζω
    5
    4
    Βλάβες
    2
    Διαφορά τερμάτων
    15
    Φραγμένος
    14
    16
    Χάσει
    13
    3.1
    Μέσος όρος συνολικά στον αγώνα
    2.7
    1.5
    Σκόραρε κατά μέσο όρο
    1.4
    1.6
    Χάθηκε κατά μέσο όρο
    1.3
    6
    Γκολ που σημειώθηκαν και δέχθηκαν
    7
    62'
    Σκοράραμε κάθε λεπτό
    66'
    Όλα τα στατιστικά στοιχεία