Central Cordoba vs Talleres Typy 24 lutego 2026

    📢 Jak potoczy się mecz pomiędzy Central Cordobą a Talleres w 7. kolejce Primera Division? Central Cordoba prezentuje niestabilną formę z jednym zwycięstwem w ostatnich pięciu meczach. Ich atak pozostawia wiele do życzenia, ale obrona jest dość solidna. Z kolei Talleres pokazują pewną grę - trzy zwycięstwa w ostatnich spotkaniach świadczą o dobrym poziomie przygotowania. Te zespoły już wcześniej się spotykały, a ich bezpośrednie starcia często przynoszą wiele bramek.

    Head to Head

    Ostatni oficjalny mecz pomiędzy drużynami odbył się 02 czerwca 2024 i zakończył się wynikiem 2:4. Oto porównawcza statystyka tego spotkania (gospodarze - Central Cordoba):

    • procent posiadania piłki: 55% vs 45%;
    • rzutów rożnych: 5 vs 0;
    • fauli: 10 vs 15;
    • żółtych kartek: 3 vs 1;
    • strzałów celnych: 3 vs 9.

    📊Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Central Cordoba i Talleres de Cordoba:

    • rozegrane 5 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 2, remisów - 1;
    • liczba goli - 7 kontra 8;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.2, w 2. połowie - 1.8;
    • średnia suma goli w meczu - 3.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Central Cordoba - Talleres

    43%
    3 Zwycięstwa
    29%
    2 Remisów
    29%
    2 Zwycięstwa
    Razem gier
    7
    Suma bramek
    2.43
    Obie drużyny zdobyły punkty
    43%
    1.29
    Średnia liczba goli
    1.14
    3.43
    Rzuty rożne
    4.14
    2.29
    Żółte kartki
    1.86
    11.14
    Faule
    10.43
    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    24.02.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    0.41
    0.69
    1
    2
    10
    8
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0.41
    0.69
    1
    2
    10
    8
    3
    1
    02.06.24
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    -
    -
    5
    0
    10
    15
    3
    1
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    -
    -
    5
    0
    10
    15
    3
    1
    20.02.23
    Primera Division
    CA Talleres de Cordoba
    CA Talleres de Cordoba
    CA Central Cordoba
    CA Central Cordoba
    -
    -
    7
    4
    11
    7
    2
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    4
    11
    7
    2
    2
    25.06.22
    PRI
    Talleres
    Talleres
    1
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    -
    -
    -
    -
    9
    8
    -
    -
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    9
    8
    -
    -
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Central Cordoba Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Central Cordoba, goście - Tigre). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Central Cordoba vs Tigre):

    • procent posiadania piłki: 39% vs 61%;
    • rzuty rożne: 4 vs 6;
    • faule: 15 vs 8;
    • żółte kartki: 8 vs 1;
    • strzały celne: 1 vs 3.

    Сентраль Кордоба, zajmująca 13. miejsce w tabeli, zmaga się z problemami w ataku, zdobywając jedynie 0,17 gola na mecz w tym sezonie. Jednak ich obrona jest dość solidna, z średnią 0,67 straconego gola na spotkanie. W ostatnich pięciu meczach zespół odniósł jedno zwycięstwo, poniósł trzy porażki i raz zremisował (forma: RPPZW). Dla "Żelaznych" kluczowe jest poprawienie skuteczności w ataku, aby wspiąć się wyżej w tabeli ligowej.

    Wyniki meczów: Central Cordoba

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    R
    24.08.26
    Primera Division
    Tigre
    Tigre
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    2.66
    1.58
    4
    5
    12
    13
    3
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2.66
    1.58
    4
    5
    12
    13
    3
    2
    P
    16.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Instituto ACCordoba
    Instituto ACCordoba
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    P
    11.08.26
    Primera Division
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    ZW
    04.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Talleres de Cordoba Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali w ramach turnieju Superliga (gospodarze - Rosario Central, goście - Talleres de Cordoba). Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:1.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Talleres de Cordoba vs Rosario Central):

    • procent posiadania piłki: 32% vs 68%;
    • rzuty rożne: 2 vs 12;
    • faule: 18 vs 9;
    • żółte kartki: 4 vs 3;
    • strzały celne: 4 vs 4.

    Talleres zajmują piąte miejsce dzięki swojej zrównoważonej grze. Średnio zdobywają ponad jedną bramkę na mecz i posiadają solidną obronę z wskaźnikiem traconych goli wynoszącym 1,17 na spotkanie. W ostatnich pięciu meczach zespół wygrał trzykrotnie (forma: WWLWD), pokazując wysoką skuteczność w ataku i stabilność na boisku.

    Wyniki meczów: Talleres de Cordoba

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    R
    25.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Rosario Central
    Rosario Central
    1.57
    3.6
    1
    10
    15
    14
    3
    6
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.57
    3.6
    1
    10
    15
    14
    3
    6
    R
    18.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    P
    12.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    1.12
    2.49
    2
    5
    4
    9
    2
    2
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    1.12
    2.49
    2
    5
    4
    9
    2
    2
    P
    03.08.26
    Primera Division
    Platense
    Platense
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    0.94
    1.42
    3
    3
    14
    15
    2
    3
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.94
    1.42
    3
    3
    14
    15
    2
    3
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 5;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, zwycięstwa gości - 2, remisy - 1.

    Statystyki: Central Cordoba vs Talleres de Cordoba

    • rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6;
    • zwycięstw: 1 vs 3;
    • procent zwycięstw: 17% vs 50%;
    • porażek: 3 vs 2;
    • remisów: 2 vs 1.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 2 vs 5;
    • porażek: 5 vs 3;
    • remisów: 3 vs 2.
    Trendy
    • Central Cordoba nie wygrał w 7 z ostatnich 8 meczów.
    👉Prognoza: Talleres de Cordoba nie przegra(kursy: 1.34)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.4, goście - 1.6;
    • średnia powyżej/poniżej goli w bezpośrednich meczach - 3;
    • obie drużyny strzeliły: ogółem - 3; na boisku drużyny gospodarzy - 2.
    Trendy
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w ostatnich 5 meczów Central Cordoba przeciwko Talleres de Cordoba (Superliga).
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Talleres de Cordoba.
    • Były Powyżej 1.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Talleres de Cordoba (Superliga).
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5)(kursy: 1.6)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 5;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 3 razy;
    • na boisku gospodarzy - 2 razy.

    Statystyki: Central Cordoba kontra Talleres de Cordoba

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 6 vs 6 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 0 vs 5 ;
    • liczba OC dla zespołu Central Cordoba na własnym boisku - 0 (0%) ;
    • liczba OC dla zespołu Talleres de Cordoba na wyjeździe - 2 (67%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 3 vs 5 ;
    • OC dla zespołu Central Cordoba na własnym boisku - 3 (43%) ;
    • OC dla zespołu Talleres de Cordoba na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie)(kursy: 1.6)

    Prognoza dokładnego wyniku

    Statystyki najczęstszych wyników (obecny sezon):

    • najczęstszy wynik w turnieju: 0:0 (14/86, 16.3%), 1:0 (14/86, 16.3%), 2:1 (14/86, 16.3%);
    • Central Cordoba u siebie najczęściej kończy mecze wynikiem: 0:0 , 0:1 , 1:0 (1/3, 33.3%);
    • Talleres de Cordoba na wyjeździe najczęściej gra: 0:1 , 1:1 , 2:1 (1/3, 33.3%).

    Na podstawie statystyk i rozkładu prawdopodobieństw algorytm prognozuje top 3 rezultaty:

    0:0 - 18.94% (kursy 5.5)
    0:1 - 17.73% (kursy 5.5)
    1:0 - 15.13% (kursy 6.5)

    👉Prognoza: Precyzyjny wynik (0:0)(kursy: 5.5)

    Przewidywania redakcji

    Talleres przystępują do meczu jako niewielcy faworyci, jednak gospodarze na własnym boisku postarają się narzucić tempo i zagrać maksymalnie aktywnie. W bezpośrednich starciach drużyny rzadko ograniczają się do ostrożnej gry: w pięciu ostatnich meczach między nimi padały co najmniej dwa gole. W tej sytuacji bardziej rozsądne jest postawienie na powyżej 1,5 gola.

    Total bramek Powyżej (1,5)
    Opublikowany: 22.02.2026, 17:11

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Central Cordoba - Talleres de Cordoba

    Central Cordoba nie wygrał:
    central-cordoba-sdew 7 z ostatnich 8 meczów.
    Talleres de Cordoba nie przegra
    Everygame
    -370
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    central-cordoba-sdeca-talleresw ostatnich 5 meczów Central Cordoba przeciwko Talleres de Cordoba (Superliga).
    ca-talleresw 7 z ostatnich 8 meczów Talleres de Cordoba.
    ca-talleresw 6 z ostatnich 7 meczów Talleres de Cordoba (Superliga).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Bovada
    -139
    Central Cordoba zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    central-cordoba-sdew 11 z ostatnich 12 meczów (Superliga).
    central-cordoba-sdew 7 z ostatnich 8 meczów.
    central-cordoba-sdew 6 z ostatnich 7 meczów w domu (Superliga).
    Central Cordoba Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -556
    Talleres de Cordoba zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    ca-talleresw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe (Superliga).
    Talleres de Cordoba Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -303
    Wyświetl więcej faktów

    Central Cordoba - Talleres de Cordoba Pozycja w tabeli

    Apertura Group A
    gZWRPRPPStan
    3.
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1677218-1228
    4.
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1675417-1326
    5.
    Independiente
    Independiente
    1666424-2024
    12.
    CA Platense
    CA Platense
    1637610-1516
    13.
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1644811-2116
    14.
    Newell´s Old Boys
    Newell´s Old Boys
    1636715-2715

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    5 - Porażek
    Zwycięstwa - 1
    Remisów - 3
    Porażek - 6
    10 meczów
    Zdobyte - 9
    Stracone - 12
    -3
    -8
    9 - Zdobyte
    17 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    1
    2
    Remisów
    3
    5
    Porażek
    6
    Różnica w piłce
    9
    Zdobyte
    9
    12
    Stracone
    17
    2.1
    Średnia suma goli w meczu
    2.6
    0.9
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.9
    1.2
    Średnio gole stracone na mecz
    1.7
    4
    Obie drużyny zdobyły punkty
    4
    100'
    Minuty / strzelony gol
    100'
    Zobacz wszystkie statystyki