Central Cordoba vs Talleres Tipp 24 február 2026

    📢 Hogyan alakul a Szentral Córdoba és a Talleres mérkőzése a Primera 7. fordulójában? A Szentral Córdoba ingadozó formát mutat, hiszen az utolsó öt mérkőzésükből csak egyet nyertek meg. Támadójátékuk hagy kívánnivalót maga után, de a védekezésük viszonylag stabil. A Talleres ezzel szemben magabiztosan játszik - az utóbbi meccseiken aratott három győzelem a felkészültségük jó szintjét jelzi. Ezek a csapatok már korábban is találkoztak, és az egymás elleni összecsapásaik gyakran gólgazdagok.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 02 június 2024 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:4 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Central Cordoba volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 55% vs 45%-kal;
    • szögletek: 5 vs 0-val;
    • szabálytalanságok: 10 vs 15-val;
    • sárga lapok: 3 vs 1-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 9-val.

    📊Central Cordoba és Talleres de Cordoba csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 5;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 2, a vendégcsapaté - 2, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 7 a 8 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.2, a 2. félidőé - 1.8;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 3.

    Egymás elleni statisztikák Central Cordoba - Talleres

    43%
    3 Győzelem
    29%
    2 Döntetlen
    29%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    7
    Átlag gól/mérkőzés
    2.43
    Mindkét csapat szerzett gólt
    43%
    1.29
    Átlag összesen
    1.14
    3.43
    Sarok
    4.14
    2.29
    Sárga lapok
    1.86
    11.14
    Szabálytalanságok
    10.43
    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    24.02.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    0.41
    0.69
    1
    2
    10
    8
    3
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    0.41
    0.69
    1
    2
    10
    8
    3
    1
    02.06.24
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    -
    -
    5
    0
    10
    15
    3
    1
    2
    4
    1
    1
    1
    3
    -
    -
    5
    0
    10
    15
    3
    1
    20.02.23
    Primera Division
    Talleres
    Talleres
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    -
    -
    7
    4
    11
    7
    2
    2
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    4
    11
    7
    2
    2
    25.06.22
    PRI
    Talleres
    Talleres
    1
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    -
    -
    -
    -
    9
    8
    -
    -
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    -
    -
    9
    8
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Central Cordoba Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Primera Divízió sorozatban (hazai csapat - Central Cordoba, vendégek - Tigre). A mérkőzés végeredménye 0:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Central Cordoba vs Tigre):

    • labdabirtoklás: 39% vs 61%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 15 vs 8;
    • sárga lapok: 8 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 3.

    A 13. helyen álló Central Córdoba támadási problémákkal küzd, hiszen átlagosan mindössze 0,17 gólt szereznek meccsenként ebben a szezonban. Védekezésük viszont elég szilárd, átlagosan 0,67 gólt kapnak mérkőzésenként. Az elmúlt öt találkozójukon egy győzelmet, három vereséget és egy döntetlent értek el (forma: DLVGV). A "Vasutasok" számára kulcsfontosságú, hogy javítsák helyzetkihasználásukat, ha feljebb akarnak lépni a tabellán.

    A mérkőzés eredményei: Central Cordoba

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    S
    24.08.26
    Primera Division
    Tigre
    Tigre
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    2.66
    1.58
    4
    5
    12
    13
    3
    2
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2.66
    1.58
    4
    5
    12
    13
    3
    2
    L
    16.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    Instituto Atletico
    Instituto Atletico
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.64
    1.33
    4
    9
    13
    10
    1
    2
    L
    11.08.26
    Primera Division
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    2.32
    0.84
    8
    4
    16
    6
    3
    4
    N
    04.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Talleres de Cordoba Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Primera Divízió tornán (hazai csapat - Rosario Central, vendégek - Talleres de Cordoba). A mérkőzés végeredménye 0:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Talleres de Cordoba vs Rosario Central):

    • labdabirtoklás: 32% vs 68%;
    • szögletek: 2 vs 12;
    • szabálytalanságok: 18 vs 9;
    • sárga lapok: 4 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 4.

    A Talleres az ötödik helyen áll a kiegyensúlyozott játékának köszönhetően. Átlagosan több mint egy gólt szereznek meccsenként, és erős védelemmel rendelkeznek, 1,17-es kapott gólátlaggal. Az utóbbi öt mérkőzésükön háromszor győztek (forma: GYGYDGY), ami magas támadói hatékonyságot és stabilitást mutat a pályán.

    A mérkőzés eredményei: Talleres de Cordoba

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    S
    25.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Rosario Central
    Rosario Central
    1.57
    3.6
    1
    10
    15
    14
    3
    6
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.57
    3.6
    1
    10
    15
    14
    3
    6
    S
    18.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    L
    12.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    1.12
    2.49
    2
    5
    4
    9
    2
    2
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    1.12
    2.49
    2
    5
    4
    9
    2
    2
    L
    03.08.26
    Primera Division
    Platense
    Platense
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    0.94
    1.42
    3
    3
    14
    15
    2
    3
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.94
    1.42
    3
    3
    14
    15
    2
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Central Cordoba vs Talleres de Cordoba

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 6 vs 6;
    • győzelmek: 1 vs 3;
    • győzelmi százalék: 17% vs 50%;
    • vereségek: 3 vs 2;
    • döntetlenek: 2 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 5;
    • vereségek: 5 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 2.
    Trendek
    • A Central Cordoba nem nyert a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    👉Tippek: Talleres de Cordoba nem fog veszíteni(szorzói: 1.34)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a hazai csapat átlagosan - 1.4, a vendégek - 1.6;
    • átlagos felett/alatt gól a közvetlen mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 2.
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 5 Central Cordoba mérkőzésén szemben a Talleres de Cordoba minden alkalommal (Primera Divízió).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Talleres de Cordoba mérkőzések.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Talleres de Cordoba mérkőzések (Primera Divízió).
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5)(szorzói: 1.6)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 5;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 2 alkalommal.

    Statisztika: Central Cordoba vs Talleres de Cordoba

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 0 vs 5;
    • Central Cordoba MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 0 (0%);
    • Talleres de Cordoba MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (67%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 3 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Central Cordoba) - 3 (43%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Talleres de Cordoba) - 2 (40%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(szorzói: 1.6)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 0:0 (14/86, 16.3%), 1:0 (14/86, 16.3%), 2:1 (14/86, 16.3%);
    • Central Cordoba hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:0 , 0:1 , 1:0 (1/3, 33.3%);
    • Talleres de Cordoba idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:1 , 1:1 , 2:1 (1/3, 33.3%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    0:0 - 18.94% (szorzói 5.5)
    0:1 - 17.73% (szorzói 5.5)
    1:0 - 15.13% (szorzói 6.5)

    👉Tippek: Helyes eredmény (0:0)(szorzói: 5.5)

    A szerkesztőség előrejelzése

    Talleres kisebb favoritként érkezik a mérkőzésre, de a hazaiak mindent megtesznek, hogy otthonukban harcosan és aktívan játsszanak. A csapatok közötti összecsapások ritkán maradnak óvatosak: az utóbbi öt találkozón legalább két gól született közöttük. Ebben a helyzetben ésszerű tipp a több mint 1,5 gól.
    Total gólt Felett (1,5)
    Közzétett: 2026.02.22., 17:11

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Central Cordoba - Talleres de Cordoba

    A Central Cordoba nem nyert:
    central-cordoba-sdea 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Talleres de Cordoba nem fog veszíteni
    Everygame
    -370
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    central-cordoba-sdeca-talleresaz utolsó 5 Central Cordoba mérkőzésén szemben a Talleres de Cordoba minden alkalommal (Primera Division).
    ca-talleresa 7 legutóbbi 8 Talleres de Cordoba mérkőzések.
    ca-talleresa 6 legutóbbi 7 Talleres de Cordoba mérkőzések (Primera Division).
    Total gólt Felett (1,5)
    Bovada
    -139
    A Central Cordoba kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    central-cordoba-sdea 11 utolsó 12 mérkőzésén (Primera Division).
    central-cordoba-sdea 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    central-cordoba-sdea 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Primera Division).
    Central Cordoba Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -556
    A Talleres de Cordoba kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    ca-talleresa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Primera Division).
    Talleres de Cordoba Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Central Cordoba - Talleres de Cordoba Helyezés a táblázatban

    Apertura Group A
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1677218-1228
    4.
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1675417-1326
    5.
    Independiente
    Independiente
    1666424-2024
    12.
    CA Platense
    CA Platense
    1637610-1516
    13.
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1644811-2116
    14.
    Newell´s Old Boys
    Newell´s Old Boys
    1636715-2715

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 6
    10 gyufa
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 12
    -3
    -8
    9 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    1
    2
    Döntetlen
    3
    5
    Veszítenek
    6
    GK
    9
    Eltömődött
    9
    12
    Hiányzik
    17
    2.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.6
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    1.2
    Átlagosan passzoló
    1.7
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    100'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika