San Lorenzo vs Talleres Typy 25 stycznia 2025

    🔉Jak zespoły będą korzystać ze standardowych przepisów? Zespoły San Lorenzo de Almagro i Talleres de Cordoba mają mistrzów w swojej dziedzinie, więc gra zapowiada się dobrze. Konfrontacja odbędzie się w turnieju Superliga o 20:00 w dniu 25 stycznia.

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami San Lorenzo de Almagro i Talleres de Cordoba:

    • rozegrane 16 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 4, gości - 6, remisów - 6;
    • liczba goli - 13 kontra 16;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.06, w 2. połowie - 0.75;
    • średnia suma goli w meczu - 1.81.

    Statystyki bezpośrednich spotkań San Lorenzo - Talleres

    32%
    6 Zwycięstwa
    37%
    7 Remisów
    32%
    6 Zwycięstwa
    Razem gier
    19
    Suma bramek
    1.74
    Obie drużyny zdobyły punkty
    32%
    0.84
    Średnia liczba goli
    0.89
    Ostatnie mecze
    01.03.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.66
    0.59
    12
    6
    12
    10
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.66
    0.59
    12
    6
    12
    10
    1
    3
    11.07.25
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    0.25
    0.25
    1
    5
    17
    13
    3
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.25
    0.25
    1
    5
    17
    13
    3
    2
    25.01.25
    PRI
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    0.51
    1.36
    3
    6
    14
    17
    3
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.51
    1.36
    3
    6
    14
    17
    3
    1
    25.08.24
    Primera Division
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    -
    -
    5
    6
    14
    14
    2
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    6
    14
    14
    2
    2
    17.04.23
    Primera Division
    CA Talleres de Cordoba
    CA Talleres de Cordoba
    CA San Lorenzo de Almagro
    CA San Lorenzo de Almagro
    -
    -
    5
    3
    10
    8
    1
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    3
    10
    8
    1
    4
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    San Lorenzo de Almagro Przegląd drużyny

    ✅Zespół San Lorenzo de Almagro ma zaszczyt rozegrać pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie na swoim boisku. Praca wykonana przez sztab trenerski i zawodników nad ich grą dopiero przed nami, ale na razie zapoznajmy się ze statystykami zespołu z ostatnich 10 meczów.

    W dziesięciomeczowym okresie oficjalnych spotkań zespół odniósł 3 zwycięstw, poniósł 5 porażek i 2 razy zremisował. W sumie w ostatnich 10 meczach zespół zdobył 6 bramek. Z tego możemy obliczyć średnią liczbę bramek na mecz, która wynosi 0.6. W meczach u siebie ta liczba wynosi 0.6 bramek. Jeśli chodzi o stracone bramki, ich średnia liczba wynosi 0.9.

    Wyniki meczów: San Lorenzo de Almagro

    Ostatnie mecze
    01.09.26
    Primera Division
    Instituto ACCordoba
    Instituto ACCordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.87
    0.39
    11
    1
    8
    11
    2
    5
    P
    21.08.26
    Primera Division
    Estudiantes Rio Cuarto
    Estudiantes Rio Cuarto
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    0.35
    0.66
    0
    1
    18
    4
    3
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.35
    0.66
    0
    1
    18
    4
    3
    1
    R
    15.08.26
    Primera Division
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    Union de Santa Fe
    Union de Santa Fe
    1.23
    0.27
    4
    1
    8
    21
    1
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1.23
    0.27
    4
    1
    8
    21
    1
    4
    ZW
    09.08.26
    Primera Division
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1
    Huracan
    Huracan
    0.56
    1.7
    2
    4
    10
    21
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.56
    1.7
    2
    4
    10
    21
    3
    3
    P
    04.08.26
    Primera Division
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.16
    0.91
    3
    5
    16
    10
    5
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Talleres de Cordoba Przegląd drużyny

    ⚠️Czy Talleres de Cordoba poradzi sobie z presją trybun w swoim pierwszym meczu w tym sezonie? Przekonamy się wkrótce. Tymczasem przypomnijmy sobie ich poprzednie wyniki.

    Z ostatnich 10 oficjalnych meczów, drużyna wygrała 5 razy, przegrała 3 meczów i zremisowała 2 razy. Średnio drużyna zdobywała 1.1 bramek na mecz (w meczach wyjazdowych - 1), a traciła - 1.1 bramek. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie Talleres de Cordoba poprawi te statystyki i zapewni nam piękną grę w nadchodzących meczach.

    Wyniki meczów: Talleres de Cordoba

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Central Cordoba
    Central Cordoba
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.52
    1.01
    6
    6
    9
    11
    2
    1
    R
    25.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Rosario Central
    Rosario Central
    1.57
    3.6
    1
    10
    15
    14
    3
    6
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.57
    3.6
    1
    10
    15
    14
    3
    6
    R
    18.08.26
    Primera Division
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    Gimnasia Y Esgrima Mendoza
    1
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    2.59
    1.1
    7
    3
    14
    8
    3
    3
    P
    12.08.26
    Primera Division
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    Atletico Lanus
    Atletico Lanus
    1.12
    2.49
    2
    5
    4
    9
    2
    2
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    1.12
    2.49
    2
    5
    4
    9
    2
    2
    P
    03.08.26
    Primera Division
    Platense
    Platense
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    0.94
    1.42
    3
    3
    14
    15
    2
    3
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.94
    1.42
    3
    3
    14
    15
    2
    3
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 16;
    • zwycięstwa gospodarzy - 4, zwycięstwa gości - 6, remisy - 6.
    Trendy
    • San Lorenzo de Almagro nie wygrał w 6 z ostatnich 7 meczów w domu przeciwko Talleres de Cordoba.
    • Talleres de Cordoba nie przegrał w 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    • Talleres de Cordoba nie przegrał w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Superliga).
    👉Prognoza: Talleres de Cordoba nie przegra (kursy: 1.32)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.81, goście - 1;
    • średnia powyżej/poniżej goli w bezpośrednich meczach - 1.81;
    • obie drużyny strzeliły: ogółem - 5; na boisku drużyny gospodarzy - 2.
    👉Prognoza: Total bramek Powyżej (1,5) (kursy: 1.68)

    Prognoza żółtych kartek

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach bezpośrednich - 3.12 (1.56 - dla gospodarzy i 1.56 - dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na boisku gospodarzy - 4 (1.5 - dla gospodarzy i 2.5 - dla gości).
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Poniżej (5,5) (kursy: 1.63)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 16;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 5 razy;
    • na boisku gospodarzy - 2 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Nie) (kursy: 1.56)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Talleres de Cordoba zdobył bramkę w ostatnich 7 meczów (Superliga).

    Talleres de Cordoba zdobędzie bramkę
    Opublikowany: 24.01.2025, 02:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: San Lorenzo de Almagro - Talleres de Cordoba

    CA Talleres de Cordoba zremisował pierwszą połowę:
    ca-talleresw 10 z ostatnich 11 meczów (Superliga).
    1. Połowa Remis
    Bovada
    -120
    CA San Lorenzo de Almagro nie wygrał:
    ca-san-lorenzoca-talleresw 6 z ostatnich 7 meczów w domu przeciwko CA Talleres de Cordoba.
    CA Talleres de Cordoba nie przegrał:
    ca-talleresw 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    ca-talleresw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe (Superliga).
    Talleres de Cordoba nie przegra
    Everygame
    -294
    CA Talleres de Cordoba zdobył mniej niż 1.5 bramek:
    ca-san-lorenzoca-talleresw ostatnich 5 meczów przeciwko CA San Lorenzo de Almagro.
    ca-talleresw 12 z ostatnich 14 meczów na wyjeździe.
    Talleres de Cordoba Total bramek Poniżej (1,5)
    Everygame
    -333
    Były Poniżej 2.5 strzelonych goli:
    ca-san-lorenzoca-talleresw 12 z ostatnich 13 meczów CA San Lorenzo de Almagro przeciwko CA Talleres de Cordoba.
    ca-san-lorenzoca-talleresw ostatnich 10 meczów CA San Lorenzo de Almagro przeciwko CA Talleres de Cordoba (Superliga).
    ca-san-lorenzow 10 z ostatnich 11 meczów CA San Lorenzo de Almagro (Superliga).
    Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    -278
    Wyświetl więcej faktów

    San Lorenzo de Almagro - Talleres de Cordoba Pozycja w tabeli

    Apertura Group B
    gZWRPRPPStan
    3.
    Independiente
    Independiente
    1685323-1229
    4.
    San Lorenzo de Almagro
    San Lorenzo de Almagro
    1676314-1027
    5.
    Deportivo Riestra
    Deportivo Riestra
    1659213-724
    13.
    Velez Sarsfield
    Velez Sarsfield
    1642107-2214
    14.
    Talleres de Cordoba
    Talleres de Cordoba
    1627711-1513
    15.
    San Martin de San Juan
    San Martin de San Juan
    1623115-189

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 1
    Remisów - 3
    Porażek - 6
    10 meczów
    Zdobyte - 5
    Stracone - 9
    -4
    -8
    9 - Zdobyte
    17 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    1
    2
    Remisów
    3
    6
    Porażek
    6
    Różnica w piłce
    5
    Zdobyte
    9
    9
    Stracone
    17
    1.4
    Średnia suma goli w meczu
    2.6
    0.5
    Średnio gole zdobyte w meczu
    0.9
    0.9
    Średnio gole stracone na mecz
    1.7
    2
    Obie drużyny zdobyły punkty
    4
    180'
    Minuty / strzelony gol
    100'
    Zobacz wszystkie statystyki