Waterford vs Drogheda Statystyki H2H

Head-to-Head

Waterford
Waterford
35 mecze
Drogheda United
Drogheda United
10 Zwycięstwa
7 Remisów
18 Zwycięstwa
29%
20%
51%
Waterford
1. Połowa
Drogheda United
3 Zwycięstwa
18 Remisów
14 Zwycięstwa
9%
51%
40%
Waterford
2. Połowa
Drogheda United
13 Zwycięstwa
8 Remisów
14 Zwycięstwa
37%
23%
40%
29.05.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Waterford
Waterford
0.90
1.85
2
5
8
16
5
3
3
3
1
2
2
1
0.90
1.85
2
5
8
16
5
3
18.05.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Drogheda United
Drogheda United
1
1.71
1.38
4
4
18
11
6
1
2
1
1
1
1
0
1.71
1.38
4
4
18
11
6
1
13.02.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Waterford
Waterford
0.97
0.79
6
11
17
14
4
1
2
0
2
0
0
0
0.97
0.79
6
11
17
14
4
1
05.10.25
Premier Division
Waterford
Waterford
Drogheda United
Drogheda United
0.78
1.01
10
9
13
12
4
3
2
0
0
0
2
0
0.78
1.01
10
9
13
12
4
3
08.08.25
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Waterford
Waterford
1.22
0.35
7
5
10
13
3
2
0
0
0
0
0
0
1.22
0.35
7
5
10
13
3
2

Goli

Suma bramek
94
StatisticsChartSlim-left
34
StatisticsChartSlim-left
60
Total meczy
18
Powyżej - 51%
17
49% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.69
StatisticsChartSlim-left
0.97
StatisticsChartSlim-left
1.71
Średni czas na gol
33'
StatisticsChartSlim-left
92'
StatisticsChartSlim-left
52'
Waterford
3
0-15'
4
16-30'
1
31-45'
10
0-15'
11
16-30'
5
31-45'
HT
8
46-60'
5
61-75'
8
76-90'
6
46-60'
9
61-75'
9
76-90'
Drogheda United

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 67
1.91
StatisticsChartSlim-left
37
StatisticsChartSlim-left
30
Czerwone kartki
Razem: 4
0.11
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
3

Porównanie ostatnich wyników

WaterfordIrlandia
Drogheda UnitedIrlandia
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Waterford - Drogheda United Ostatnie mecze

Waterford
Waterford
Mecze
16.10.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Waterford
Waterford
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
2
1
1
1
1
0
0.47
1.22
3
4
11
14
2
0
P
09.10.26
FAI Cup
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Waterford
Waterford
-
-
12
1
-
-
2
2
0
2
0
0
0
2
-
-
12
1
-
-
2
2
Z
18.09.26
Premier Division
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Waterford
Waterford
2.05
1.01
7
8
10
14
2
4
3
2
0
1
3
1
2.05
1.01
7
8
10
14
2
4
P
14.09.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Derry City
Derry City
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
2
2
1
1
1
1
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
R
11.09.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Dundalk
Dundalk
2.04
0.55
9
1
16
10
1
4
1
1
1
1
0
0
2.04
0.55
9
1
16
10
1
4
R
04.09.26
FAI Cup
Waterford
Waterford
Sligo Rovers
Sligo Rovers
-
-
5
8
-
-
1
1
3
0
1
0
2
0
-
-
5
8
-
-
1
1
Z
28.08.26
Premier Division
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
Waterford
Waterford
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
0
2
0
0
0
2
1.42
2.27
8
10
4
8
0
0
Z
21.08.26
Premier Division
Sligo Rovers
Sligo Rovers
Waterford
Waterford
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
0
0
0
0
0
0
0.34
0.73
6
6
8
14
0
3
R
14.08.26
FAI Cup
Waterford
Waterford
Athlone Town
Athlone Town
-
-
5
7
-
-
2
1
2
1
1
1
1
0
-
-
5
7
-
-
2
1
Z
09.08.26
Premier Division
Waterford
Waterford
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
3
1
3
0
0
1
1.66
1.25
3
7
15
9
2
1
Z
Pokaż wszystko
Drogheda United
Drogheda United
Mecze
16.10.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Derry City
Derry City
0.88
1.33
4
11
7
7
3
2
2
0
1
0
1
0
0.88
1.33
4
11
7
7
3
2
Z
08.10.26
Premier Division
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
Drogheda United
Drogheda United
1.13
0.58
6
4
16
12
3
0
3
1
3
0
0
1
1.13
0.58
6
4
16
12
3
0
P
01.10.26
Klubowe mecze towarzyskie
Trabzonspor
Trabzonspor
Drogheda United
Drogheda United
-
-
4
6
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
4
6
-
-
0
0
Z
18.09.26
Premier Division
Bohemians Dublin
Bohemians Dublin
Drogheda United
Drogheda United
1
2.01
0.86
11
3
6
6
1
0
2
1
1
0
1
1
2.01
0.86
11
3
6
6
1
0
P
14.09.26
Premier Division
Shelbourne
Shelbourne
Drogheda United
Drogheda United
1.31
1.32
7
1
12
11
3
1
1
2
1
1
0
1
1.31
1.32
7
1
12
11
3
1
Z
11.09.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Sligo Rovers
Sligo Rovers
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
2
0
2
0
0
0
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
Z
04.09.26
FAI Cup
Drogheda United
Drogheda United
1
Galway United
Galway United
-
-
6
2
-
-
1
1
1
2
1
1
0
1
-
-
6
2
-
-
1
1
P
28.08.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Dundalk
Dundalk
1.89
3.04
5
3
12
12
2
3
2
3
2
1
0
2
1.89
3.04
5
3
12
12
2
3
P
21.08.26
Premier Division
Drogheda United
Drogheda United
Saint Patrick´s Athletic
Saint Patrick´s Athletic
0.34
0.87
2
7
8
8
2
0
0
2
0
1
0
1
0.34
0.87
2
7
8
8
2
0
P
15.08.26
FAI Cup
College Corinthians
College Corinthians
Drogheda United
Drogheda United
-
-
4
9
-
-
1
2
0
3
0
3
0
0
-
-
4
9
-
-
1
2
Z
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

WaterfordWaterford· 10 meczów
5 Zwycięstwa
3 Remisów
2 Porażki
50%
30%
20%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
70%
Remisów
30%
0%
Porażki
30%
·10 meczów ·Drogheda UnitedDrogheda United
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażek
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
30%
30%
Remisów
40%
30%
Porażki
30%
Zwycięstwa bez straty gola
3
3
Porażki bez zdobytej bramki
0
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
1
Powracające porażki
1
2

Statystyka goli

18
Zdobyte
14
Zdobyte
9
Gole w 1. Połowie
10
9
Gole w 2 Połowie
4
6
Zdobywali pierwszy punkt
4
1
Bez gola
2
Waterford
6%
1
11%
2
33%
6
44%
8
0%
0
6%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Drogheda United
29%
4
0%
0
43%
6
7%
1
7%
1
14%
2
10
Stracone
13
Stracone
4
Gole w 1. Połowie
8
6
Gole w 2 Połowie
5
3
Tracili pierwszy punkt
5
4
Nie traciłi
4
Waterford
20%
2
20%
2
20%
2
60%
6
40%
4
10%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Drogheda United
23%
3
38%
5
31%
4
8%
1
15%
2
38%
5
Średnia goli na mecz
2.8
2.7
Średnia minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny strzeliły gola
5
6
Średni czas na gol
50'
64'

Suma goli w meczu

WaterfordWaterford
Średnia liczba goli
Drogheda UnitedDrogheda United
2.8
Cały mecz
2.7
1.3
1. Połowa
1.8
1.5
2. Połowa
0.9

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
7
70%
MiddleLogo
3
30%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Waterford - Drogheda United Statystyki meczów

Waterford
Drogheda United
38.2%
Posiadanie piłki
39.9%
Faule
-
-
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
58
StatisticsChartSlim-left
43
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
15
StatisticsChartSlim-left
15
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Waterford
Dokładny wynik
Drogheda United
0:2
2 razy
20%
2:1
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
2:2
1 raz
10%
1:2
2 razy
20%
2:0
2 razy
20%
0:0
1 raz
10%
0:2
1 raz
10%
0:3
1 raz
10%
Waterford
Dokładna suma goli
Drogheda United
3
3 razy
30%
2
3 razy
30%
4
2 razy
20%
5
1 raz
10%
3 goli
2 goli
4 goli
5 goli
3
4 razy
40%
2
3 razy
30%
4
1 raz
10%
5
1 raz
10%