Chesterfield vs Colchester Statystyki H2H
Head-to-Head
Chesterfield
20 mecze
Colchester United
6 Zwycięstwa
6 Remisów
8 Zwycięstwa
30%
30%
40%
1. Połowa
8 Zwycięstwa
6 Remisów
6 Zwycięstwa
40%
30%
30%
2. Połowa
4 Zwycięstwa
9 Remisów
7 Zwycięstwa
20%
45%
35%
30.12.17
EFL League TwoChesterfield
Colchester
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Goli
Suma bramek
59
29
30
Total meczy
12
Powyżej - 60%
8
40% - Poniżej
Średnia goli na mecz
2.95
1.45
1.5
Średni czas na gol
30'
62'
60'
Chesterfield
4
0-15'
7
16-30'
3
31-45'
3
0-15'
2
16-30'
5
31-45'
HT
3
46-60'
5
61-75'
2
76-90'
1
46-60'
4
61-75'
6
76-90'
Colchester United
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 31
1.55
16
15
Czerwone kartki
Razem: 2
0.1
2
0
Porównanie ostatnich wyników


ChesterfieldAnglia
Colchester UnitedAnglia

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Chesterfield - Colchester United Ostatnie mecze
Mecze
03.10.26
EFL League TwoChesterfield
Tranmere Rovers
2.65
0.35
12
1
11
13
3
3
4
2
1
0
3
2
2.65
0.35
12
1
11
13
3
3
Z
26.09.26
EFL League TwoCheltenham Town
Chesterfield
1.05
2.05
2
11
9
6
4
0
2
1
2
0
0
1
1.05
2.05
2
11
9
6
4
0
P
22.09.26
Football League TrophyChesterfield
Port Vale
5.46
5.75
1
5
9
20
0
2
1
1
0
1
1
0
4
3
5.46
5.75
1
5
9
20
0
2
Z
19.09.26
EFL League TwoChesterfield
York City
2.15
0.36
7
4
12
12
1
2
2
0
0
0
2
0
2.15
0.36
7
4
12
12
1
2
Z
15.09.26
Football League TrophyChesterfield
Manchester City U21
2.38
1.49
2
4
9
13
2
2
5
3
2
2
3
1
2.38
1.49
2
4
9
13
2
2
Z
12.09.26
EFL League TwoOldham Athletic
Chesterfield
0.76
2.08
1
4
16
10
2
3
1
2
0
1
1
1
0.76
2.08
1
4
16
10
2
3
Z
05.09.26
EFL League TwoChesterfield
Barnet
2.03
2.31
4
8
9
19
3
3
3
3
1
2
2
1
2.03
2.31
4
8
9
19
3
3
R
01.09.26
EFL League TwoChesterfield
Gillingham
2.2
0.89
8
2
2
6
1
2
1
1
1
0
0
1
2.2
0.89
8
2
2
6
1
2
R
29.08.26
EFL League TwoRotherham Utd
Chesterfield
2.52
1.1
2
0
14
11
2
1
2
1
1
0
1
1
2.52
1.1
2
0
14
11
2
1
P
Mecze
03.10.26
Football League TrophyColchester United
Luton Town
5.39
4.92
4
6
14
8
4
0
1
1
0
0
1
1
3
4
5.39
4.92
4
6
14
8
4
0
P
26.09.26
EFL League TwoShrewsbury Town
Colchester United
1.51
1.47
8
4
17
13
3
0
2
2
1
1
1
1
1.51
1.47
8
4
17
13
3
0
R
22.09.26
Football League TrophyPeterborough United
Colchester United
1.91
0.31
3
1
13
13
1
2
3
1
3
0
0
1
1.91
0.31
3
1
13
13
1
2
P
19.09.26
EFL League TwoColchester United
1
Cheltenham Town
0.68
1.56
3
9
14
13
3
4
1
1
0
0
1
1
0.68
1.56
3
9
14
13
3
4
R
12.09.26
EFL League TwoColchester United
Crewe Alexandra
1.36
0.99
1
3
12
17
0
1
1
1
1
0
0
1
1.36
0.99
1
3
12
17
0
1
R
05.09.26
EFL League TwoSwindon Town
Colchester United
2.7
2.12
4
6
8
7
2
0
3
1
0
1
3
0
2.7
2.12
4
6
8
7
2
0
P
01.09.26
EFL League TwoBristol Rovers
Colchester United
2.64
1.12
3
2
15
7
3
1
2
0
1
0
1
0
2.64
1.12
3
2
15
7
3
1
P
29.08.26
EFL League TwoColchester United
Rochdale
1.38
1.11
5
3
10
15
1
2
1
0
0
0
1
0
1.38
1.11
5
3
10
15
1
2
Z
22.08.26
EFL League TwoColchester United
Oldham Athletic
1
2.48
0.42
8
2
14
17
2
5
2
1
0
1
2
0
2.48
0.42
8
2
14
17
2
5
Z
Wyniki meczów
5 Zwycięstwa
3 Remisów
2 Porażki
50%
30%
20%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
60%
20%
Remisów
20%
40%
Porażki
20%
·10 meczów ·Colchester United
2 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Porażek
20%
30%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
30%
50%
Remisów
30%
30%
Porażki
40%
Zwycięstwa bez straty gola
1
Porażki bez zdobytej bramki
2
Zwycięstwa po odrobieniu strat
1
Powracające porażki
1
Statystyka goli
22
10
7
Gole w 1. Połowie3
15
Gole w 2 Połowie7
6
Zdobywali pierwszy punkt5
0
Bez gola2
Chesterfield
9%
2
18%
4
5%
1
23%
5
14%
3
32%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Colchester United
10%
1
20%
2
0%
0
0%
0
20%
2
50%
5
17
15
8
Gole w 1. Połowie6
9
Gole w 2 Połowie9
4
Tracili pierwszy punkt5
1
Nie traciłi1
Chesterfield
6%
1
29%
5
24%
4
35%
6
12%
2
29%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Colchester United
7%
1
33%
5
13%
2
7%
1
0%
0
67%
10
Średnia goli na mecz
2.5
Obie drużyny strzeliły gola
9
Średni czas na gol
90'
Suma goli w meczu
Colchester United
3.9
Cały mecz2.5
1.5
1. Połowa0.9
2.4
2. Połowa1.6
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
0
0
0.5
8
80%
2
20%
6
60%
4
40%
1.5
2
20%
8
80%
3
30%
7
70%
2.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Chesterfield - Colchester United Statystyki meczów
Chesterfield
Colchester United
58.2%
52.5%
Faule
92
125
Rzuty rożne
56
38
Spalone
22
20
Żółte kartki
19
17
Czerwone kartki
0
1
Wyniki meczów
1:1
2 razy20%
2:1
2 razy20%
1:2
1 raz10%
2:0
1 raz10%
2:2
1 raz10%
1:1
3 razy30%
1:0
2 razy20%
3:1
2 razy20%
2:0
1 raz10%
2:1
1 raz10%
2
3 razy30%
3
3 razy30%
4
1 raz10%
6
2 razy20%
2 goli
3 goli
4 goli
1 gol
6 goli
2
4 razy40%
3
1 raz10%
4
3 razy30%
1
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
EFL League Two
Shrewsbury Town
Bristol Rovers
17 paź
11:30
Zobacz statystyki
EFL League Two
Accrington Stanley
Gillingham
17 paź
14:00
Zobacz statystyki
EFL League Two
Crewe Alexandra
Rochdale
17 paź
14:00
Zobacz statystyki
EFL League Two
Colchester United
Exeter City
17 paź
14:00
Zobacz statystyki
EFL League Two
Grimsby Town
Northampton Town
17 paź
14:00
Zobacz statystyki
EFL League Two
Oldham Athletic
Cheltenham Town
17 paź
14:00
Zobacz statystyki