Cambuur vs Telstar Statystyki H2H
Head-to-Head
Cambuur Leeuwarden
33 meczy
Telstar
18 Zwycięstwa
6 Remisów
9 Zwycięstwa
55%
18%
27%
1. Połowa
11 Zwycięstwa
16 Remisów
6 Zwycięstwa
33%
48%
18%
2. Połowa
16 Zwycięstwa
7 Remisów
10 Zwycięstwa
48%
21%
30%
Goli
Suma bramek
103
58
45
Total meczy
19
Powyżej - 58%
14
42% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.12
1.76
1.36
Średni czas na gol
29'
51'
66'
Cambuur Leeuwarden
3
0-15'
5
16-30'
12
31-45'
3
0-15'
4
16-30'
7
31-45'
HT
10
46-60'
7
61-75'
18
76-90'
14
46-60'
7
61-75'
8
76-90'
Telstar
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 71
2.15
28
43
Czerwone kartki
Razem: 6
0.18
2
4
Porównanie ostatnich wyników


Cambuur LeeuwardenHolandia
TelstarHolandia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Cambuur Leeuwarden - Telstar Ostatnie mecze
Mecze
23.08.26
eredivisieCambuur Leeuwarden
Feyenoord Rotterdam
1.83
2.62
3
3
14
13
0
1
2
5
0
4
2
1
1.83
2.62
3
3
14
13
0
1
P
15.08.26
eredivisieFortuna Sittard
Cambuur Leeuwarden
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
3
1
2
1
1
0
1.92
2.08
6
7
10
9
0
2
P
07.08.26
eredivisieCambuur Leeuwarden
SBV Excelsior
0.84
2.56
5
8
6
11
0
0
0
4
0
3
0
1
0.84
2.56
5
8
6
11
0
0
P
01.08.26
Club Friendly GamesBologna
Cambuur Leeuwarden
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
01.08.26
Club Friendly GamesBologna
Cambuur Leeuwarden
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
28.07.26
Club Friendly GamesCambuur Leeuwarden
Volos Nps
2
-
-
6
3
20
14
1
2
1
2
1
1
0
1
-
-
6
3
20
14
1
2
P
24.07.26
Club Friendly GamesCambuur Leeuwarden
Utrecht
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
10.07.26
Club Friendly GamesCambuur Leeuwarden
Roda Kerkrade
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
ZW
04.07.26
Club Friendly GamesSBV Excelsior
Cambuur Leeuwarden
-
-
0
7
-
-
0
0
3
2
2
0
1
2
-
-
0
7
-
-
0
0
P
Mecze
14.08.26
eredivisieTelstar
Sparta Rotterdam
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
1
3
0
1
1
2
1.43
2.13
8
5
13
17
1
1
P
08.08.26
eredivisieNEC Nijmegen
Telstar
2.5
1.37
13
3
12
14
2
2
1
2
0
2
1
0
2.5
1.37
13
3
12
14
2
2
ZW
31.07.26
Club Friendly GamesWolfsburg
Telstar
-
-
4
2
-
-
0
0
3
1
3
0
0
1
-
-
4
2
-
-
0
0
P
17.07.26
Club Friendly GamesDe Graafschap
Telstar
-
-
2
4
-
-
0
0
3
6
1
4
2
2
-
-
2
4
-
-
0
0
ZW
11.07.26
Club Friendly GamesSparta Rotterdam
Telstar
-
-
6
2
9
8
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
6
2
9
8
0
0
P
04.07.26
Club Friendly GamesAlmere City
Telstar
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
17.05.26
EredivisieVolendam
Telstar
1.4
1.5
7
0
13
18
2
2
1
2
1
1
0
1
1.4
1.5
7
0
13
18
2
2
ZW
10.05.26
EredivisieTelstar
Heracles Almelo
1
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
3
0
0
0
3
0
2.62
0.97
6
7
12
12
1
3
ZW
02.05.26
EredivisieNEC Nijmegen
Telstar
1.61
1.08
9
0
10
11
3
2
1
1
0
1
1
0
1.61
1.08
9
0
10
11
3
2
R
Wyniki meczów
2 Zwycięstwa
2 Remisów
6 Pokonuje
20%
20%
60%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
20%
20%
Remisów
30%
70%
Pokonuje
50%
·10 meczów ·Telstar
5 Zwycięstwa
1 Remis
4 Porażek
50%
10%
40%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
40%
30%
Remisów
0%
40%
Pokonuje
60%
Wygrane bez strat
1
Porażki bez punktów
2
Wygrane comebacki
2
Powracające porażki
0
Statystyka goli
13
17
5
Gole w 1. Połowie6
8
Gole w 2 Połowie11
3
Zdobywali pierwszy punkt4
2
Nie zdobyła punktów2
Cambuur Leeuwarden
8%
1
31%
4
0%
0
15%
2
15%
2
31%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Telstar
6%
1
6%
1
24%
4
6%
1
29%
5
29%
5
27
18
16
Gole w 1. Połowie6
11
Gole w 2 Połowie12
7
Tracili pierwszy punkt6
0
Nie traciłi1
Cambuur Leeuwarden
15%
4
37%
10
26%
7
11%
3
7%
2
30%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Telstar
22%
4
6%
1
28%
5
28%
5
11%
2
39%
7
Średnia goli na mecz
3.5
Śr. minuta pierwszego gola
0'
Obie drużyny zdobyły punkty
8
Średni czas na gol
53'
Suma goli w meczu
Telstar
4
Cały mecz3.5
2.1
1. Połowa1.2
1.9
2. Połowa2.3
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
5
50%
5
50%
1
10%
9
90%
2.5
3
30%
7
70%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Cambuur Leeuwarden - Telstar Statystyki meczów
Cambuur Leeuwarden
Telstar
53.7%
44.5%
Faule
111
115
Rzuty rożne
48
39
Spalone
15
14
Żółte kartki
15
13
Czerwone kartki
0
0
Wyniki meczów
1:1
2 razy20%
3:1
2 razy20%
0:4
1 raz10%
1:4
1 raz10%
2:1
1 raz10%
1:2
2 razy20%
4:1
2 razy20%
0:2
1 raz10%
0:4
1 raz10%
1:1
1 raz10%
4
3 razy30%
3
2 razy20%
2
2 razy20%
5
1 raz10%
6
1 raz10%
4 goli
3 goli
2 goli
5 goli
6 goli
4
3 razy30%
3
3 razy30%
2
2 razy20%
5
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Klubowe Mecze Towarzyski
Sabadell
Barcelona B
2 wrz
18:30
Zobacz statystyki
Regionalliga
Hannoverscher
Phonix Lubeck
2 wrz
16:00
Zobacz statystyki
Liga A1
Imigresen FC II
Bunga Raya FC
4 wrz
08:45
Zobacz statystyki
A-Junioren-Bundesliga
Ingolstadt 04 U19
SpVgg Unterhaching U19
4 wrz
14:00
Zobacz statystyki
3rd league
Sokol Kolbuszowa Dolna
Star Starachowice
4 wrz
15:00
Zobacz statystyki
1. HNL
VSNK Varazdin
Istra 1961
4 wrz
18:00
Zobacz statystyki