Cambuur vs Telstar Typy 31 stycznia 2025

    📢Którzy gracze mogliby stać się niespodziewanymi gwiazdami meczu? Odpowiedź na to pytanie będzie znana po zakończeniu starcia między drużynami Cambuur Leeuwarden i Telstar. Spotkanie, będące częścią turnieju Eerste Divisie, zaplanowane jest na 19:00 31 stycznia. Bukmacherzy już wybrali faworyta jako drużynę Cambuur Leeuwarden. Kursy na zwycięstwa wynoszą - przeciw .

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Cambuur Leeuwarden i Telstar:

    • rozegrane 32 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 17, gości - 9, remisów - 6;
    • liczba goli - 56 kontra 44;
    • średnia suma w 1. połowie - 1.06, w 2. połowie - 2.06;
    • średnia suma goli w meczu - 3.13.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Cambuur - Telstar

    55%
    18 Zwycięstwa
    18%
    6 Remisów
    27%
    9 Zwycięstwa
    Razem gier
    33
    Suma bramek
    3.12
    Obie drużyny zdobyły punkty
    67%
    1.76
    Średnia liczba goli
    1.36
    0.85
    Żółte kartki
    1.3
    Ostatnie mecze
    19.07.25
    Club Friendly Games
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    Telstar
    Telstar
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    31.01.25
    Eerste Divisie
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    Telstar
    Telstar
    1.26
    2.07
    5
    3
    9
    24
    1
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.26
    2.07
    5
    3
    9
    24
    1
    4
    29.11.24
    Eerste Divisie
    Telstar
    Telstar
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    1.34
    0.92
    5
    5
    15
    15
    2
    2
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    1.34
    0.92
    5
    5
    15
    15
    2
    2
    23.03.24
    Eerste Divisie
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    Telstar
    Telstar
    -
    -
    5
    4
    -
    -
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    4
    -
    -
    0
    1
    18.08.23
    Eerste Divisie
    SC Telstar
    SC Telstar
    1
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    -
    -
    4
    11
    -
    -
    5
    1
    2
    3
    0
    2
    2
    1
    -
    -
    4
    11
    -
    -
    5
    1
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Cambuur Leeuwarden Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Eerste Divisie, drużyna Cambuur Leeuwarden wzięła udział w 23 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 12 wygrane,
    • 9 porażki,
    • 2 remisy.

    📈Aktualnie Cambuur Leeuwarden zajmuje średnią pozycję w tabeli Eerste Divisie, z wynikiem 52% wygranych oraz 39% porażek.

    ⚽️W sezonie Cambuur Leeuwarden zdobyła łącznie 32 goli. W obronie, drużyna Cambuur Leeuwarden w sezonie puściła 23 bramek.

    Wyniki meczów: Cambuur Leeuwarden

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    eredivisie
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    Twente Enschede
    Twente Enschede
    0.61
    1.96
    2
    9
    6
    14
    1
    1
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    0.61
    1.96
    2
    9
    6
    14
    1
    1
    P
    23.08.26
    eredivisie
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    Feyenoord Rotterdam
    Feyenoord Rotterdam
    1.83
    2.62
    3
    3
    14
    13
    0
    1
    2
    5
    0
    4
    2
    1
    1.83
    2.62
    3
    3
    14
    13
    0
    1
    P
    15.08.26
    eredivisie
    Fortuna Sittard
    Fortuna Sittard
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    1.92
    2.08
    6
    7
    10
    9
    0
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1.92
    2.08
    6
    7
    10
    9
    0
    2
    P
    07.08.26
    eredivisie
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    SBV Excelsior
    SBV Excelsior
    0.84
    2.56
    5
    8
    6
    11
    0
    0
    0
    4
    0
    3
    0
    1
    0.84
    2.56
    5
    8
    6
    11
    0
    0
    P
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Bologna
    Bologna
    Cambuur Leeuwarden
    Cambuur Leeuwarden
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Telstar Przegląd drużyny

    🏆W trakcie sezonu Eerste Divisie, drużyna Telstar wzięła udział w 23 meczach, uzyskując następujące wyniki:
    • 8 wygrane,
    • 7 porażki,
    • 8 remisy.

    📈Aktualnie Telstar zajmuje średnią pozycję w tabeli Eerste Divisie, z wynikiem 35% wygranych oraz 30% porażek.

    ⚽W sezonie Telstar zdobyła łącznie 35 goli. W obronie w sezonie puściła 30 bramek.

    Wyniki meczów: Telstar

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    eredivisie
    Telstar
    Telstar
    Ajax Amsterdam
    Ajax Amsterdam
    0.88
    2.14
    5
    4
    11
    13
    0
    0
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    0.88
    2.14
    5
    4
    11
    13
    0
    0
    P
    14.08.26
    eredivisie
    Telstar
    Telstar
    Sparta Rotterdam
    Sparta Rotterdam
    1.43
    2.13
    8
    5
    13
    17
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.43
    2.13
    8
    5
    13
    17
    1
    1
    P
    08.08.26
    eredivisie
    NEC Nijmegen
    NEC Nijmegen
    Telstar
    Telstar
    2.5
    1.37
    13
    3
    12
    14
    2
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    2.5
    1.37
    13
    3
    12
    14
    2
    2
    ZW
    31.07.26
    Club Friendly Games
    Wolfsburg
    Wolfsburg
    Telstar
    Telstar
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    0
    3
    1
    3
    0
    0
    1
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    0
    P
    17.07.26
    Club Friendly Games
    De Graafschap
    De Graafschap
    Telstar
    Telstar
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    0
    0
    3
    6
    1
    4
    2
    2
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    0
    0
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 32;
    • zwycięstwa gospodarzy - 17, zwycięstwa gości - 9, remisy - 6.

    Statystyki: Cambuur Leeuwarden vs Telstar

    • rozegranych meczów w turnieju: 23 vs 23;
    • zwycięstw: 12 vs 8;
    • procent zwycięstw: 52% vs 35%;
    • porażek: 9 vs 7;
    • remisów: 2 vs 8.

    Ostatnie 10 meczów:

    • zwycięstw: 5 vs 4;
    • porażek: 4 vs 5;
    • remisów: 1 vs 1.
    Trendy
    • Cambuur Leeuwarden wygrał w ostatnich 8 meczów w domu przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    • Cambuur Leeuwarden wygrał w ostatnich 6 meczów w domu przeciwko Telstar.
    • Telstar przegrał w ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    • Telstar przegrał w ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    👉Prognoza: Cambuur Leeuwarden Zwycięstwo (kursy: 2.02)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.75, goście - 1.38;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 3.13;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 21; na boisku drużyny gospodarzy - 12.

    Statystyki: Cambuur Leeuwarden kontra Telstar

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.39 kontra 2.83;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.39 kontra 1.52;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.74 kontra 0.83;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.65 kontra 0.7;
    • Cambuur Leeuwarden: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 0.82;
    • Telstar: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.17;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.8 (w domu - 1) kontra 1.6 (na wyjeździe - 0.6).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (2,5) (kursy: 2.19)

    Prognoza na rzuty rożne

    Trendy
    • Były Poniżej 10.5 rzutów rożnych w 7 z ostatnich 8 meczów Cambuur Leeuwarden przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    • Były Poniżej 10.5 rzutów rożnych w 6 z ostatnich 7 meczów Cambuur Leeuwarden (Eerste Divisie).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Total Poniżej (10,5) (kursy: 1.74)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 32;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 21 razy;
    • na boisku gospodarzy - 12 razy.

    Statystyki: Cambuur Leeuwarden kontra Telstar

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 23 vs 23 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 7 vs 10 ;
    • liczba OC dla zespołu Cambuur Leeuwarden na własnym boisku - 4 (36%) ;
    • liczba OC dla zespołu Telstar na wyjeździe - 7 (58%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 5 vs 3 ;
    • OC dla zespołu Cambuur Leeuwarden na własnym boisku - 2 (50%) ;
    • OC dla zespołu Telstar na wyjeździe - 2 (40%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.6)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Cambuur Leeuwarden wygrał w ostatnich 8 meczów w domu przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    • Cambuur Leeuwarden wygrał w ostatnich 6 meczów w domu przeciwko Telstar.
    • Telstar przegrał w ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    • Telstar przegrał w ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).

    Cambuur Leeuwarden Zwycięstwo
    Bovada
    Postaw zakład-125
    Opublikowany: 29.01.2025, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Cambuur Leeuwarden - Telstar

    Cambuur Leeuwarden wygrał:
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 8 meczów w domu przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 6 meczów w domu przeciwko Telstar.
    Telstar przegrał:
    sc-telstarw ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    sc-telstarw ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    Cambuur Leeuwarden Zwycięstwo
    Bovada
    +105
    Cambuur Leeuwarden wygrał drugą połowę:
    cambuur-leeuwardensc-telstarw 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    Telstar przegrał drugą połowę:
    sc-telstarw ostatnich 5 meczów na wyjeździe.
    2. Połowa Cambuur Leeuwarden Zwycięstwo
    Everygame
    +135
    Cambuur Leeuwarden nie przegrał:
    cambuur-leeuwardensc-telstarw 16 z ostatnich 17 meczów przeciwko Telstar.
    cambuur-leeuwardensc-telstarw 15 z ostatnich 16 meczów przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Telstar.
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 9 meczów w domu przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    Telstar nie wygrał:
    sc-telstarw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe.
    sc-telstarw 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    Cambuur Leeuwarden nie przegra
    Everygame
    -333
    Cambuur Leeuwarden zdobył bramkę:
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 17 meczów przeciwko Telstar.
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 16 meczów przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 11 meczów w domu przeciwko Telstar.
    cambuur-leeuwardensc-telstarw ostatnich 10 meczów w domu przeciwko Telstar (Eerste Divisie).
    cambuur-leeuwardenw 18 z ostatnich 19 meczów.
    cambuur-leeuwardenw 16 z ostatnich 17 meczów (Eerste Divisie).
    Telstar stracony gol:
    sc-telstarw 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe.
    sc-telstarw 9 z ostatnich 10 meczów na wyjeździe (Eerste Divisie).
    Cambuur Leeuwarden zdobędzie bramkę
    Everygame
    -556
    Wyświetl więcej faktów

    Cambuur Leeuwarden - Telstar Pozycja w tabeli

    Eerste Divisie
    gZWRPRPPStan
    12.
    Venlo
    Venlo
    381391653-5848
    13.
    SC Cambuur
    SC Cambuur
    381381771-7447
    14.
    FC Eindhoven
    FC Eindhoven
    389161345-5743
    16.
    Jong PSV Eindhoven
    Jong PSV Eindhoven
    381172063-8140
    17.
    Telstar
    Telstar
    38982147-6835
    18.
    TOP Oss
    TOP Oss
    381042432-6634

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    2 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    6 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remis - 1
    Porażek - 4
    10 meczów
    Zdobyte - 13
    Stracone - 27
    -14
    -1
    17 - Zdobyte
    18 - Stracone
    2
    Zwycięstwa
    5
    2
    Remisów
    1
    6
    Porażek
    4
    Różnica w piłce
    13
    Zdobyte
    17
    27
    Stracone
    18
    4
    Średnia suma goli w meczu
    3.5
    1.3
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.7
    2.7
    Średnio gole stracone na mecz
    1.8
    8
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    69'
    Minuty / strzelony gol
    53'
    Zobacz wszystkie statystyki