Differdange vs US Rumelange Statystyki H2H
Head-to-Head
Differdange
1 mecz
US Rumelange
0 Zwycięstwa
1 Remis
0 Zwycięstwa
100%
1. Połowa
0 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
100%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Zwycięstwa
100%
09.03.25
Division of HonourDifferdange
US Rumelange
0
0
5
6
-
-
0
0
2
2
1
2
1
0
0
0
5
6
-
-
0
0
Goli
Suma bramek
4
2
2
Total meczy
1
Powyżej - 100%
0
0% - Poniżej
Średnia goli na mecz
4
2
2
Średni czas na gol
22'
45'
45'
Differdange
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
US Rumelange
Statystyki meczów
Differdange
US Rumelange
49%
Posiadanie piłki
51%
Faule
Razem: -
-
-
-
Rzuty rożne
Razem: 11
11
5
6
Spalone
Razem: -
-
-
-
Żółte kartki
Razem: 0
0
0
0
Czerwone kartki
Razem: 0
0
0
0
Porównanie ostatnich wyników


DifferdangeLuksemburg
US RumelangeLuksemburg

Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Differdange - US Rumelange Ostatnie mecze
Mecze
20.09.26
Puchar LuksemburgaGrevenmacher
Differdange
-
-
8
5
-
-
6
4
2
2
2
1
0
1
0
0
4
3
-
-
8
5
-
-
6
4
P
16.09.26
BGL LigaDifferdange
US Mondorf Les Bains
-
-
1
8
-
-
5
3
2
1
1
1
1
0
-
-
1
8
-
-
5
3
Z
13.09.26
BGL LigaSwift Hesperange
Differdange
-
-
6
5
14
12
1
0
0
3
0
2
0
1
-
-
6
5
14
12
1
0
Z
06.09.26
BGL LigaDifferdange
UNA Strassen
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
3
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
30.08.26
BGL LigaEtzella Ettelbruck
1
Differdange
-
-
-
-
-
-
-
-
0
5
0
2
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
23.08.26
BGL LigaDifferdange
Atert Bissen
-
-
3
5
-
-
2
3
1
2
1
2
0
0
-
-
3
5
-
-
2
3
P
16.08.26
BGL LigaUN Kaerjeng 97
Differdange
-
-
10
6
-
-
2
2
1
2
0
1
1
1
-
-
10
6
-
-
2
2
Z
09.08.26
BGL LigaDifferdange
Progres Niederkorn
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
02.08.26
BGL LigaDifferdange
US Hostert
-
-
3
7
-
-
3
4
3
2
1
2
2
0
-
-
3
7
-
-
3
4
Z
Mecze
20.09.26
Puchar LuksemburgaPratzerthal/Redange
US Rumelange
-
-
-
-
-
-
-
-
1
9
0
5
1
4
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
16.09.26
BGL LigaUNA Strassen
US Rumelange
-
-
6
2
10
11
3
5
2
0
1
0
1
0
-
-
6
2
10
11
3
5
P
13.09.26
BGL LigaUS Rumelange
Atert Bissen
-
-
3
6
-
-
2
0
0
6
0
4
0
2
-
-
3
6
-
-
2
0
P
06.09.26
BGL LigaProgres Niederkorn
US Rumelange
-
-
3
5
-
-
2
3
3
0
1
0
2
0
-
-
3
5
-
-
2
3
P
30.08.26
BGL LigaUS Rumelange
La Jeunesse D Esch/Alzette
-
-
6
4
-
-
1
2
2
5
1
3
1
2
-
-
6
4
-
-
1
2
P
23.08.26
BGL LigaF91 Dudelange
US Rumelange
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
16.08.26
BGL LigaUS Rumelange
Victoria Rosport
-
-
6
5
-
-
1
2
3
2
1
0
2
2
-
-
6
5
-
-
1
2
Z
09.08.26
BGL LigaRed Boys Differdange
US Rumelange
-
-
6
0
-
-
3
1
2
0
0
0
2
0
-
-
6
0
-
-
3
1
P
02.08.26
BGL LigaUS Rumelange
Swift Hesperange
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
Wyniki meczów
5 Zwycięstwa
0 Remisów
5 Porażki
50%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
50%
10%
Remisów
40%
60%
Porażki
10%
·10 meczów ·US Rumelange
3 Zwycięstwa
0 Remisów
7 Porażek
30%
70%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
10%
30%
Remisów
20%
40%
Porażki
70%
Zwycięstwa bez straty gola
1
Porażki bez zdobytej bramki
4
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
Powracające porażki
1
Statystyka goli
18
18
9
Gole w 1. Połowie10
9
Gole w 2 Połowie8
6
Zdobywali pierwszy punkt-
3
Bez gola4
Differdange
6%
1
22%
4
22%
4
17%
3
0%
0
33%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
US Rumelange
11%
2
0%
0
17%
3
0%
0
0%
0
22%
4
18
26
13
Gole w 1. Połowie11
5
Gole w 2 Połowie15
4
Tracili pierwszy punkt-
2
Nie traciłi1
Differdange
6%
1
50%
9
50%
9
11%
2
17%
3
33%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
US Rumelange
19%
5
12%
3
15%
4
12%
3
12%
3
35%
9
Średnia goli na mecz
4.4
Obie drużyny strzeliły gola
5
Średni czas na gol
50'
Suma goli w meczu
US Rumelange
3.6
Cały mecz4.4
2.2
1. Połowa2.1
1.4
2. Połowa2.3
Sumy drużyn
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
7
70%
3
30%
0.5
6
60%
4
40%
6
60%
4
40%
1.5
4
40%
6
60%
3
30%
7
70%
2.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
4.5
1
10%
9
90%
Differdange - US Rumelange Statystyki meczów
Żółte kartki
0
0
Czerwone kartki
0
0
Wyniki meczów
0:3
2 razy20%
1:2
2 razy20%
0:1
1 raz10%
0:5
1 raz10%
2:1
1 raz10%
2:0
2 razy20%
3:2
2 razy20%
0:6
1 raz10%
1:0
1 raz10%
1:2
1 raz10%
3
5 razy50%
5
2 razy20%
1
1 raz10%
6
1 raz10%
3 goli
5 goli
1 gol
6 goli
2 goli
3
2 razy20%
5
2 razy20%
1
1 raz10%
6
1 raz10%
2
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Serie A
Cuenca
Tecnico Universitario
16 paź
20:30
Zobacz statystyki
Second League
Baltika-Bfu Kaliningrad
Yenisey-M Krasnoyarsk
17 paź
12:00
Zobacz statystyki
Tercera Division
Torrejon CF
CP Parla Escuela
18 paź
09:30
Zobacz statystyki
Second League
Lada Togliatti
Khimik Dzierżyńsk
18 paź
10:00
Zobacz statystyki
Cambodian Premier League
Angkor Tiger
Royal Cambodian Armed Forces
18 paź
11:00
Zobacz statystyki
Tercera Division
UD Vall de Uxo
Torrent CF
18 paź
15:00
Zobacz statystyki