Torrejon CF vs CP Parla Escuela Statystyki H2H

Head-to-Head

To będzie pierwszy mecz pomiędzy Torrejon CF i CP Parla Escuela.

Torrejon CF
Torrejon CF
0 mecze
CP Parla Escuela
0 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Porażek
0%
0%
0%

Porównanie ostatnich wyników

Torrejon CFHiszpania
CP Parla EscuelaŚwiat
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Torrejon CF - CP Parla Escuela Ostatnie mecze

Torrejon CF
Torrejon CF
Mecze
11.10.26
Tercera div
Lavello
Lavello
Torrejon CF
Torrejon CF
-
-
4
1
-
-
0
1
1
1
0
1
1
0
-
-
4
1
-
-
0
1
R
04.10.26
Tercera div
Torrejon CF
Torrejon CF
Union Adarve
Union Adarve
2
-
-
5
3
17
10
3
4
4
0
2
0
2
0
-
-
5
3
17
10
3
4
Z
27.09.26
Tercera div
Torrejon CF
Torrejon CF
Mostoles URJC
Mostoles URJC
-
-
4
4
17
20
3
5
0
1
0
0
0
1
-
-
4
4
17
20
3
5
P
19.09.26
Tercera div
Fuenlabrada
Fuenlabrada
Torrejon CF
Torrejon CF
-
-
1
5
11
8
4
3
3
1
2
0
1
1
-
-
1
5
11
8
4
3
P
13.09.26
Tercera div
Torrejon CF
Torrejon CF
Paracuellos Antamira
Paracuellos Antamira
1
-
-
8
3
-
-
2
4
1
0
0
0
1
0
-
-
8
3
-
-
2
4
Z
06.09.26
Tercera div
Colonia Moscardo
Colonia Moscardo
Torrejon CF
Torrejon CF
2
-
-
5
3
12
7
5
1
1
0
0
0
1
0
-
-
5
3
12
7
5
1
P
28.08.26
Club Friendly Games
Getafe CF B
Getafe CF B
1
Torrejon CF
Torrejon CF
-
-
3
1
-
-
2
3
0
2
0
1
0
1
-
-
3
1
-
-
2
3
Z
19.08.26
Club Friendly Games
CDA Navalcarnero
CDA Navalcarnero
Torrejon CF
Torrejon CF
-
-
3
2
-
-
1
4
1
0
1
0
0
0
-
-
3
2
-
-
1
4
P
24.05.26
SPA TRFEF PO
Torrejon CF
Torrejon CF
Las Rozas
Las Rozas
-
-
11
7
-
-
3
1
0
3
0
1
0
2
-
-
11
7
-
-
3
1
P
17.05.26
SPA TRFEF PO
Las Rozas
Las Rozas
Torrejon CF
Torrejon CF
-
-
3
4
-
-
4
2
1
0
0
0
1
0
-
-
3
4
-
-
4
2
P
Pokaż wszystko
CP Parla Escuela
Mecze
11.10.26
Tercera div
CP Parla Escuela
Fuenlabrada
Fuenlabrada
-
-
4
7
-
-
3
3
2
2
0
0
2
2
-
-
4
7
-
-
3
3
R
03.10.26
Tercera div
Paracuellos Antamira
Paracuellos Antamira
CP Parla Escuela
-
-
4
1
-
-
5
3
1
0
0
0
1
0
-
-
4
1
-
-
5
3
P
27.09.26
Tercera div
CP Parla Escuela
Colonia Moscardo
Colonia Moscardo
-
-
0
6
-
-
4
4
2
2
2
1
0
1
-
-
0
6
-
-
4
4
R
20.09.26
Tercera div
UD San Sebastian Reyes B
UD San Sebastian Reyes B
CP Parla Escuela
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
13.09.26
Tercera div
CP Parla Escuela
Trival Valderas
Trival Valderas
-
-
3
4
-
-
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
3
4
-
-
1
1
R
06.09.26
Tercera div
RC Alcobendas
CP Parla Escuela
-
-
-
-
-
-
-
-
5
2
2
1
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
12.08.26
Club Friendly Games
CP Parla Escuela
Toledo
Toledo
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
2
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
R
24.05.26
SPA Regional League
AD Orcasitas
CP Parla Escuela
-
-
6
2
-
-
0
0
0
2
0
2
0
0
-
-
6
2
-
-
0
0
Z
17.05.26
SPA Regional League
CP Parla Escuela
Real Aranjuez CF
Real Aranjuez CF
-
-
5
3
-
-
1
4
2
2
2
1
0
1
-
-
5
3
-
-
1
4
R
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Torrejon CFTorrejon CF· 10 meczów
4 Zwycięstwa
1 Remis
5 Porażki
40%
10%
50%
1 połowa
2 połowa
20%
Zwycięstwa
40%
60%
Remisów
10%
20%
Porażki
50%
·8 meczów ·CP Parla Escuela
2 Zwycięstwa
4 Remisów
2 Porażek
25%
50%
25%
1 połowa
2 połowa
50%
Zwycięstwa
13%
38%
Remisów
38%
13%
Porażki
50%
Zwycięstwa bez straty gola
4
2
Porażki bez zdobytej bramki
4
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
0
Powracające porażki
0
1

Statystyka goli

9
Zdobyte
13
3
Gole w 1. Połowie
8
6
Gole w 2 Połowie
5
5
Zdobywali pierwszy punkt
5
4
Bez gola
2
Torrejon CF
0%
0
0%
0
33%
3
0%
0
33%
3
33%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
CP Parla Escuela
31%
4
15%
2
15%
2
15%
2
15%
2
8%
1
10
Stracone
12
3
Gole w 1. Połowie
4
7
Gole w 2 Połowie
8
5
Tracili pierwszy punkt
2
4
Nie traciłi
3
Torrejon CF
20%
2
10%
1
10%
1
20%
2
30%
3
40%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
CP Parla Escuela
17%
2
25%
3
25%
3
25%
3
25%
3
42%
5
Średnia goli na mecz
1.9
3.13
Średnia minuta pierwszego gola
0'
1'
Obie drużyny strzeliły gola
4
2
Średni czas na gol
100'
55'

Suma goli w meczu

Torrejon CFTorrejon CF
Średnia liczba goli
CP Parla Escuela
1.9
Cały mecz
3.13
0.6
1. Połowa
1.5
1.3
2. Połowa
1.63

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0.5
6
75%
2
25%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
1.5
6
75%
2
25%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
1
13%
7
88%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
8
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
8
100%

Torrejon CF - CP Parla Escuela Statystyki meczów

Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
0
0
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
0

Wyniki meczów

Torrejon CF
Dokładny wynik
CP Parla Escuela
1:0
4 razy
40%
0:1
2 razy
20%
0:3
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
3:1
1 raz
10%
2:2
3 razy
37.5%
0:0
1 raz
12.5%
0:2
1 raz
12.5%
0:3
1 raz
12.5%
1:0
1 raz
12.5%
Torrejon CF
Dokładna suma goli
CP Parla Escuela
1
6 razy
60%
4
2 razy
20%
2
1 raz
10%
3
1 raz
10%
1 gol
4 goli
2 goli
3 goli
7 goli
1
1 raz
12.5%
4
3 razy
37.5%
2
1 raz
12.5%
3
1 raz
12.5%
7
1 raz
12.5%