Strasbourg vs Toulouse Typy 16 marca 2025

    🔊 W nadchodzącym meczu Ligue 1 spotykają się Strasbourg i Toulouse. Strasbourg prezentuje imponującą formę, nie przegrywając w ostatnich pięciu meczach i zajmuje pewne miejsce w górnej części tabeli. Toulouse z kolei pokazuje niezłą grę w ataku i również ma serię bez porażek. Kursy na zwycięstwo gospodarzy wynoszą 2.42, co czyni ich faworytami, jednak goście mogą sprawić niespodziankę. Kto okaże się silniejszy?

    Head to Head

    📊 Analiza poprzednich oficjalnych meczów pomiędzy Strasbourgiem a Tuluą:

    • rozegrano 27 meczów;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 14, gości - 4, remisów - 9;
    • liczba goli (gospodarze/goście) - 38 do 26;
    • średni total goli na mecz - 2.37.

    Ostatnie spotkanie odbyło się na boisku Tuluzy. Mecz odbył się 12 stycznia 2025 i zakończył się wynikiem 1:2.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Strasbourg - Toulouse

    50%
    15 Zwycięstwa
    30%
    9 Remisów
    20%
    6 Zwycięstwa
    Razem gier
    30
    Suma bramek
    2.37
    Obie drużyny zdobyły punkty
    53%
    1.37
    Średnia liczba goli
    1
    0.73
    Żółte kartki
    1.23
    Ostatnie mecze
    03.05.26
    Ligue 1
    Strasbourg
    Strasbourg
    Toulouse
    Toulouse
    0.37
    1.28
    8
    3
    7
    15
    1
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.37
    1.28
    8
    3
    7
    15
    1
    3
    06.12.25
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Strasbourg
    Strasbourg
    0.4
    0.11
    1
    2
    21
    13
    3
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.4
    0.11
    1
    2
    21
    13
    3
    3
    16.03.25
    Ligue 1
    Strasbourg
    Strasbourg
    Toulouse
    Toulouse
    1.99
    1.4
    4
    3
    10
    14
    0
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.99
    1.4
    4
    3
    10
    14
    0
    2
    12.01.25
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Strasbourg
    Strasbourg
    1.19
    1.83
    3
    2
    12
    14
    1
    4
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.19
    1.83
    3
    2
    12
    14
    1
    4
    07.04.24
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Strasbourg
    Strasbourg
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    2
    0
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Strasbourg Przegląd drużyny

    ⚪ Strasbourg prezentuje stabilną grę w obecnym sezonie Ligue 1. Drużyna zajmuje czołowe pozycje w tabeli dzięki solidnej obronie i zrównoważonemu atakowi. W ostatnich dziesięciu meczach ma sześć zwycięstw, dwa remisy i dwie porażki. Średnia skuteczność wynosi 1,2 gola na mecz, a gospodarze tracą jedynie 0,8 bramki.

    🔗 Strasbourg dąży do strefy Ligi Konferencji, od której dzieli go zaledwie kilka punktów. Drużyna nie przewyższa przeciwników pod względem gry, ale regularnie zdobywa punkty i nie traci bramek już od 5 meczów z rzędu, z czego 4 zakończyły się zwycięstwem.

    🔝 Warto zauważyć, że prawy obrońca Strasbourga Gela Doué znalazł się w symbolicznej jedenastce ostatniej kolejki według L'Equipe.

    ❌ Z najnowszych kontuzji w szeregach gości wyróżniamy Andrew Omobamidele i Habiba Diarrę (kapitan). Nie zagrają również zawieszeni Dylan Bakwa (główny napastnik) i Loubade Sylla (obrońca, który wystąpił w podstawowym składzie w 36% meczów).

    Wyniki meczów: Strasbourg

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Ligue 1
    Strasbourg
    Strasbourg
    Lens
    Lens
    1.86
    2.63
    3
    6
    10
    11
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.86
    2.63
    3
    6
    10
    11
    2
    2
    ZW
    21.08.26
    Ligue 1
    Olympique Marsylia
    Olympique Marsylia
    Strasbourg
    Strasbourg
    1
    2.27
    0.29
    3
    4
    6
    12
    1
    3
    4
    0
    0
    0
    4
    0
    2.27
    0.29
    3
    4
    6
    12
    1
    3
    P
    16.08.26
    Club Friendly Games
    Newcastle United
    Newcastle United
    Strasbourg
    Strasbourg
    -
    -
    5
    7
    8
    10
    0
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    7
    8
    10
    0
    0
    R
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Freiburg
    Freiburg
    Strasbourg
    Strasbourg
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    P
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Freiburg
    Freiburg
    Strasbourg
    Strasbourg
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Toulouse Przegląd drużyny

    🟣 Toulouse walczy o stabilność w tym sezonie Ligue 1. Znajdując się w środku tabeli, stara się poprawić swoje wyniki. W ostatnich dziesięciu meczach "fioletowi" odnieśli trzy zwycięstwa, cztery remisy i trzy porażki, przy czym drużyna zdobywa średnio 1.5 gola na mecz i traci 1.1 bramki. 

    🔗 Po dwóch rozgromieniach outsiderów ligi Toulouse zmierzyło się z Monaco i było bliskie porażki, ale wyrwało remis dzięki bramce w doliczonym czasie gry.

    🔝 Frank Magri strzelił ratującego gola, za co trafił do drużyny tygodnia według L'Equipe.

    ❌ Goście mają pięciu kontuzjowanych zawodników. Niklas Schmidt, Rasmus Nicolaisen, Joshua King, Zakaria Aboukhlal i Guillaume Restes. Szczególnie ważni są dwaj ostatni - to podstawowi zawodnicy.

    Wyniki meczów: Toulouse

    Ostatnie mecze
    29.08.26
    Ligue 1
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    Toulouse
    Toulouse
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    2.93
    0.72
    7
    2
    19
    18
    2
    3
    R
    22.08.26
    Ligue 1
    Toulouse
    Toulouse
    Olympique Lyonnais
    Olympique Lyonnais
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    1.99
    1.06
    6
    5
    15
    15
    1
    2
    P
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Toulouse
    Toulouse
    Hamburger
    Hamburger
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    2
    4
    20
    13
    1
    3
    P
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Elche
    Elche
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    P
    05.08.26
    Club Friendly Games
    Ain
    Ain
    Toulouse
    Toulouse
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    6
    -
    -
    4
    2
    ZW
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 27;
    • zwycięstwa gospodarzy - 14, zwycięstwa gości - 4, remisy - 9.

    Statystyki: Strasbourg vs Toulouse

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 25;
    • liczba zwycięstw: 11 vs 9;
    • procent zwycięstw: 44% vs 36%;
    • liczba porażek: 7 vs 9;
    • liczba remisów: 7 vs 7.

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba zwycięstw: 6 vs 3;
    • liczba porażek: 2 vs 3;
    • liczba remisów: 2 vs 4.
    Trendy
    • Toulouse zremisował pierwszą połowę w 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: 1. Połowa Remis(kursy: 2.04)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 1.41, goście - 0.96;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 2.37;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 14; na boisku drużyny gospodarzy - 6.

    Statystyki: Strasbourg kontra Toulouse

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2.84 kontra 2.36;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1.56 kontra 1.28;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.68 kontra 0.44;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.88 kontra 0.84;
    • Strasbourg: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 1.64;
    • Toulouse: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 1.5;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.2 (w domu - 1.25) kontra 1.5 (na wyjeździe - 2.5).
    Trendy
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w każdym z ostatnich 6 meczów Strasbourg Alsace w turnieju Ligue 1.
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w każdym z ostatnich 5 meczów Strasbourg Alsace.
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (2,5)(kursy: 1.82)

    Prognoza na rzuty rożne

    Strasbourg: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 3.92; na własnym boisku - 4.09;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 4.8; na własnym boisku - 6.25.

    Toulouse: Statystyki

    • sezon: średni Powyżej/Poniżej w turnieju - 4.68, na wyjeździe - 4.17;
    • ostatnie 10 meczów: średni Powyżej/Poniżej - 5.2; na wyjeździe - 5.5.
    Trendy
    • Strasbourg Alsace zdobył mniej niż 4.5 rzutów rożnych w 7 z ostatnich 8 meczów w turnieju Ligue 1 przeciwko Toulouse.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Strasbourg Total Poniżej (4,5)(kursy: 1.74)

    Prognoza na kartki

    H2H

    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek w meczach H2H - 1.34 (0.67 dla gospodarzy i 0.67 dla gości);
    • średnia Powyżej/Poniżej żółtych kartek na polu gospodarzy - 2.08 (0.77 dla gospodarzy i 1.31 dla gości).

    Strasbourg: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 2.08; na własnym boisku - 2.45;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 2.1; na własnym boisku - 2.25.

    Toulouse: Statystyki

    • sezon: średnia Powyżej/Poniżej w turnieju - 1.56, na wyjeździe - 1.67;
    • ostatnie 10 meczów: średnia Powyżej/Poniżej - 1.4; na wyjeździe - 1.5.
    Trendy
    • Były Powyżej 3.5 żółtych kartek w 8 z ostatnich 9 meczów Strasbourg Alsace w turnieju Ligue 1.
    👉Prognoza: Żółte kartki — Total Powyżej (3,5)(kursy: 1.6)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 27;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 14 razy;
    • na boisku gospodarzy - 6 razy.

    Statystyki: Strasbourg kontra Toulouse

    • liczba rozegranych meczów w turnieju: 25 vs 25 ;
    • liczba meczów w sezonie, w których oba zespoły zdobyły bramki (OC): 15 vs 12 ;
    • liczba OC dla zespołu Strasbourg na własnym boisku - 7 (64%) ;
    • liczba OC dla zespołu Toulouse na wyjeździe - 4 (33%).

    Ostatnie 10 meczów:

    • liczba OC: 4 vs 6 ;
    • OC dla zespołu Strasbourg na własnym boisku - 2 (50%) ;
    • OC dla zespołu Toulouse na wyjeździe - 2 (50%).
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak)(kursy: 1.79)

    Prognoza redakcji

    Mecz pomiędzy Strasbourgiem a Tuluzą zapowiada się jako napięty i interesujący. Biorąc pod uwagę obecną formę drużyn i statystyki bezpośrednich spotkań, przewaga jest po stronie gospodarzy. Strasbourg nie tylko regularnie strzela gole, ale także solidnie się broni, co czyni go faworytem. Na podstawie faktu, że Strasbourg nie traci bramek w ostatnich pięciu meczach Ligue 1, proponujemy zakład na indywidualny total Tuluzy mniej niż 1 gol
    Toulouse Total bramek Poniżej (1)
    Opublikowany: 14.03.2025, 16:43

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Strasbourg - Toulouse

    Toulouse zremisował pierwszą połowę:
    toulouse-fcw 6 z ostatnich 7 meczów na wyjeździe.
    1. Połowa Remis
    Bovada
    +115
    Strasbourg Alsace nie przegrał:
    racing-strasbourgtoulouse-fcw 13 z ostatnich 14 meczów przeciwko Toulouse (Ligue 1).
    racing-strasbourgw 11 z ostatnich 12 meczów (Ligue 1).
    Strasbourg nie przegra
    Everygame
    -238
    Toulouse nie przegrał:
    toulouse-fcw ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    toulouse-fcw ostatnich 5 meczów na wyjeździe (Ligue 1).
    Toulouse nie przegra
    Everygame
    -204
    Były Powyżej 1.5 strzelonych goli:
    racing-strasbourgtoulouse-fcw 15 z ostatnich 17 meczów Strasbourg Alsace przeciwko Toulouse (Ligue 1).
    racing-strasbourgtoulouse-fcw ostatnich 8 meczów Strasbourg Alsace w domu przeciwko Toulouse (Ligue 1).
    toulouse-fcw 14 z ostatnich 16 meczów Toulouse na wyjeździe (Ligue 1).
    toulouse-fcw 7 z ostatnich 8 meczów Toulouse.
    toulouse-fcw 6 z ostatnich 7 meczów Toulouse (Ligue 1).
    Total bramek Powyżej (1,5)
    Everygame
    -303
    Wyświetl więcej faktów

    Strasbourg - Toulouse Pozycja w tabeli

    Ligue 1 24/25
    gZWRPRPPStan
    6.
    Olympique Lyonnais
    Olympique Lyonnais
    341761165-4657
    7.
    Strasbourg
    Strasbourg
    34169956-4457
    8.
    Lens
    Lens
    341571242-3952
    9.
    Stade Brestois
    Stade Brestois
    341551452-5950
    10.
    Toulouse
    Toulouse
    341191444-4342
    11.
    AJ Auxerre
    AJ Auxerre
    341191448-5142

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    1 - Remis
    5 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 3
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 14
    Stracone - 19
    -5
    -10
    12 - Zdobyte
    22 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    2
    1
    Remisów
    3
    5
    Porażek
    5
    Różnica w piłce
    14
    Zdobyte
    12
    19
    Stracone
    22
    3.3
    Średnia suma goli w meczu
    3.4
    1.4
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.9
    Średnio gole stracone na mecz
    2.2
    6
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    64'
    Minuty / strzelony gol
    75'
    Zobacz wszystkie statystyki