Zamora vs Puerto Cabello Typy 16 lutego 2025

    🔉Jak zespoły będą korzystać ze standardowych przepisów? Zespoły Zamora i Puerto Cabello mają mistrzów w swojej dziedzinie, więc gra zapowiada się dobrze. Konfrontacja odbędzie się w turnieju Liga FUTVE o 23:30 w dniu 16 lutego.

    Head to Head

    📊 Statystyczny przegląd oficjalnych spotkań między drużynami Zamora i Puerto Cabello:

    • rozegrane 14 mecze;
    • liczba zwycięstw gospodarzy - 2, gości - 5, remisów - 7;
    • liczba goli - 10 kontra 14;
    • średnia suma w 1. połowie - 0.86, w 2. połowie - 0.86;
    • średnia suma goli w meczu - 1.71.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Zamora - Puerto Cabello

    11%
    2 Zwycięstwa
    37%
    7 Remisów
    53%
    10 Zwycięstwa
    Razem gier
    19
    Suma bramek
    1.84
    Obie drużyny zdobyły punkty
    32%
    0.53
    Średnia liczba goli
    1.32
    1.37
    Żółte kartki
    1
    Ostatnie mecze
    09.08.26
    FUTVE
    Zamora
    Zamora
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    2
    2
    12
    19
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    2
    12
    19
    1
    2
    14.02.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Zamora
    Zamora
    -
    -
    3
    4
    4
    3
    2
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    3
    4
    4
    3
    2
    3
    25.10.25
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Zamora
    Zamora
    1.72
    0.03
    1
    2
    8
    4
    2
    5
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.72
    0.03
    1
    2
    8
    4
    2
    5
    25.07.25
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Zamora
    Zamora
    1.89
    0.69
    2
    5
    17
    15
    2
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.89
    0.69
    2
    5
    17
    15
    2
    3
    16.02.25
    Primera Division
    Zamora
    Zamora
    1
    Academia Puerto Cabello
    Academia Puerto Cabello
    0.52
    1.22
    4
    2
    8
    6
    3
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    0.52
    1.22
    4
    2
    8
    6
    3
    3
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Zamora Przegląd drużyny

    ✅Zespół Zamora już rozpoczął swoje występy w mistrzostwach, ale na statystyki jest jeszcze za wcześnie. Przyjrzyjmy się więc wynikom z ostatnich 10 oficjalnych meczów (w tym gier tego sezonu).

    W tym czasie drużyna odniosła 3 zwycięstw, 3 remisów i poniosła 4 porażek. Udało im się zachwycić publiczność zdobyciem 13 goli, co daje średnią 1.3 goli na mecz. Warto zauważyć, że w domu drużyna zdobywa średnio 2 goli na mecz. W przypadku straconych bramek, średnia wynosi 1.6 goli w tym samym okresie.

    Wyniki meczów: Zamora

    Ostatnie mecze
    30.08.26
    FUTVE
    Carabobo
    Carabobo
    1
    Zamora
    Zamora
    -
    -
    3
    1
    9
    16
    3
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    1
    9
    16
    3
    2
    R
    26.08.26
    Puchar Wenezueli
    Zamora
    Zamora
    Real Frontera
    Real Frontera
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    6
    4
    5
    0
    4
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    4
    -
    -
    6
    4
    ZW
    22.08.26
    FUTVE
    Zamora
    Zamora
    UCV
    UCV
    -
    -
    3
    11
    20
    18
    4
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    11
    20
    18
    4
    1
    ZW
    19.08.26
    Puchar Wenezueli
    Atletico Barinas
    Atletico Barinas
    1
    Zamora
    Zamora
    2
    -
    -
    1
    7
    -
    -
    4
    4
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    1
    7
    -
    -
    4
    4
    P
    16.08.26
    FUTVE
    Dep. La Guaira
    Dep. La Guaira
    Zamora
    Zamora
    -
    -
    7
    2
    18
    14
    2
    2
    6
    1
    4
    0
    2
    1
    -
    -
    7
    2
    18
    14
    2
    2
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Academia Puerto Cabello Przegląd drużyny

    📊Najpierw spójrzmy na statystyki drużyny na podstawie ostatnich 10 meczów w kalendarzu. W tym czasie drużyna Puerto Cabello obdarowała swoich fanów 3 zwycięstwami, zremisowała 4 razy i zakończyła 3 gry porażką.

    ⚽Ogólnie rzecz biorąc, wskaźniki mówią same za siebie, ale oczywiście ocenimy również skuteczność w tym czasie. Dane są następujące:
    • łączna liczba goli - 14;
    • średnia liczba zdobytych goli - 1.4;
    • średnia liczba straconych goli - 1.2.

    Wyniki meczów: Academia Puerto Cabello

    Ostatnie mecze
    22.08.26
    FUTVE
    Estudiantes de Merida
    Estudiantes de Merida
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    3
    4
    17
    10
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    3
    4
    17
    10
    4
    2
    R
    15.08.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Rayo Zuliano
    Rayo Zuliano
    1
    -
    -
    5
    1
    13
    15
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    1
    13
    15
    3
    2
    ZW
    09.08.26
    FUTVE
    Zamora
    Zamora
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    -
    -
    2
    2
    12
    19
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    2
    12
    19
    1
    2
    ZW
    06.08.26
    FUTVE
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    Caracas
    Caracas
    -
    -
    7
    3
    13
    20
    2
    2
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    -
    -
    7
    3
    13
    20
    2
    2
    ZW
    02.08.26
    FUTVE
    Metropolitanos
    Metropolitanos
    Puerto Cabello
    Puerto Cabello
    1
    -
    -
    5
    4
    3
    8
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    4
    3
    8
    1
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 14;
    • zwycięstwa gospodarzy - 2, zwycięstwa gości - 5, remisy - 7.
    👉Prognoza: Academia Puerto Cabello Handicap (+1) (kursy: 1.23)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • dzisiejsi gospodarze średnio zdobywają punkty- 0.71, goście - 1;
    • średni Powyżej/Poniżej goli w H2H - 1.71;
    • obie drużyny strzelały: ogółem - 6; na boisku drużyny gospodarzy - 3.

    Statystyki: Zamora kontra Puerto Cabello

    • średni całkowity wynik w turnieju: 2 kontra 3.33;
    • średnia liczba strzelonych goli: 1 kontra 1.67;
    • średni całkowity wynik w 1. połowie: 0.67 kontra 1.33;
    • średni całkowity wynik w 2. połowie: 0.33 kontra 0.33;
    • Zamora: średni całkowity wynik w turnieju na własnym boisku 2;
    • Puerto Cabello: średni całkowity wynik na wyjeździe w turnieju - 2;
    • ostatnie 10 meczów (średni całkowity wynik): 1.3 (w domu - 2) kontra 1.4 (na wyjeździe - 1.2).
    Trendy
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Zamora przeciwko Academia Puerto Cabello.
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Zamora przeciwko Academia Puerto Cabello (Primera Division).
    👉Prognoza: Total bramek Poniżej (2,5) (kursy: 1.55)

    Prognoza na rzuty rożne

    Trendy
    • Zamora zdobył mniej niż 4.5 rzutów rożnych w ostatnich 7 meczów.
    • Zamora zdobył mniej niż 4.5 rzutów rożnych w ostatnich 6 meczów (Primera Division).
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Zamora Total Poniżej (4,5) (kursy: 1.56)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 14;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 6 razy;
    • na boisku gospodarzy - 3 razy.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.75)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w 7 z ostatnich 8 meczów Zamora przeciwko Academia Puerto Cabello.
    • Były Poniżej 2.5 strzelonych goli w 6 z ostatnich 7 meczów Zamora przeciwko Academia Puerto Cabello (Primera Division).

    Total bramek Poniżej (2,5)
    Everygame
    Postaw zakład-154
    Opublikowany: 15.02.2025, 17:26

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Zamora - Academia Puerto Cabello

    Zamora FC zremisował drugą połowę:
    zamora-fcacademia-puerto-cabellow 10 z ostatnich 11 meczów przeciwko Academia Puerto Cabello.
    zamora-fcacademia-puerto-cabellow 7 z ostatnich 8 meczów przeciwko Academia Puerto Cabello (Liga FUTVE).
    2. Połowa Remis
    +134
    Zamora FC nie wygrał:
    zamora-fcacademia-puerto-cabellow 10 z ostatnich 11 meczów przeciwko Academia Puerto Cabello (Liga FUTVE).
    zamora-fcacademia-puerto-cabellow ostatnich 6 meczów przeciwko Academia Puerto Cabello.
    Academia Puerto Cabello nie przegra
    Everygame
    -208
    Academia Puerto Cabello nie wygrał:
    academia-puerto-cabellow 14 z ostatnich 15 meczów na wyjeździe (Liga FUTVE).
    academia-puerto-cabellow 7 z ostatnich 8 meczów na wyjeździe.
    Zamora nie przegra
    Everygame
    -286
    Zamora FC stracony gol:
    zamora-fcw 10 z ostatnich 11 meczów (Liga FUTVE).
    Academia Puerto Cabello zdobył bramkę:
    academia-puerto-cabellow 12 z ostatnich 13 meczów na wyjeździe.
    academia-puerto-cabellow 10 z ostatnich 11 meczów na wyjeździe (Liga FUTVE).
    academia-puerto-cabellow ostatnich 9 meczów (Liga FUTVE).
    Academia Puerto Cabello zdobędzie bramkę
    Everygame
    -250
    Wyświetl więcej faktów

    Zamora - Academia Puerto Cabello Pozycja w tabeli

    Apertura
    gZWRPRPPStan
    4.
    Deportivo Tachira
    Deportivo Tachira
    1365219-1023
    5.
    Academia Puerto Cabello
    Academia Puerto Cabello
    1363414-1021
    6.
    Academia Anzoategui FC
    Academia Anzoategui FC
    1355317-1220
    12.
    Estudiantes de Merida
    Estudiantes de Merida
    1331915-2310
    13.
    Zamora
    Zamora
    1323810-179
    14.
    Yaracuyanos FC
    Yaracuyanos FC
    1315712-248

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    4 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    4 - Porażek
    Zwycięstwa - 5
    Remisów - 2
    Porażek - 3
    10 meczów
    Zdobyte - 18
    Stracone - 14
    +4
    +5
    14 - Zdobyte
    9 - Stracone
    4
    Zwycięstwa
    5
    2
    Remisów
    2
    4
    Porażek
    3
    Różnica w piłce
    18
    Zdobyte
    14
    14
    Stracone
    9
    3.2
    Średnia suma goli w meczu
    2.3
    1.8
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.4
    1.4
    Średnio gole stracone na mecz
    0.9
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    6
    50'
    Minuty / strzelony gol
    64'
    Zobacz wszystkie statystyki