Celje vs Lugano Statystyki H2H

Head-to-Head

Celje
Celje
4 meczy
Lugano
Lugano
3 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
75%
25%
Celje
1. Połowa
Lugano
2 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
50%
25%
25%
Celje
2. Połowa
Lugano
2 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
50%
25%
25%
14.08.25
Conference League
Celje
Celje
Lugano
Lugano
1.47
2.86
3
2
17
14
1
3
2
4
1
1
1
3
1.47
2.86
3
2
17
14
1
3
07.08.25
Conference League
Lugano
Lugano
Celje
Celje
1.64
3.06
2
2
14
12
2
0
0
5
0
2
0
3
1.64
3.06
2
2
14
12
2
0
13.03.25
Conference League
Lugano
Lugano
1
Celje
Celje
2.64
1.84
5
2
19
20
2
1
5
4
3
1
1
2
1
1
1
3
2.64
1.84
5
2
19
20
2
1
06.03.25
Liga Konferencji Europy UEFA
NK Celje
NK Celje
Lugano
Lugano
1
0.37
1.7
6
5
14
12
2
2
1
0
1
0
0
0
0.37
1.7
6
5
14
12
2
2

Goli

Suma bramek
21
StatisticsChartSlim-left
12
StatisticsChartSlim-left
9
Total meczy
3
Powyżej - 75%
1
25% - Poniżej
Średnia goli na mecz
5.25
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
2.25
Średni czas na gol
18'
StatisticsChartSlim-left
32'
StatisticsChartSlim-left
43'
Celje
0
0-15'
2
16-30'
3
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
4
76-90'
0
46-60'
1
61-75'
4
76-90'
Lugano

Statystyki meczów

Celje
Lugano
52%
Kontrola piłki
48%
Faule
Razem: 122
30.5
StatisticsChartSlim-left
63
StatisticsChartSlim-left
59
Rzuty rożne
Razem: 26
6.5
StatisticsChartSlim-left
12
StatisticsChartSlim-left
14
Spalone
Razem: 9
2.25
StatisticsChartSlim-left
6
StatisticsChartSlim-left
3
Żółte kartki
Razem: 19
4.75
StatisticsChartSlim-left
6
StatisticsChartSlim-left
13
Czerwone kartki
Razem: 2
0.5
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
2

Porównanie ostatnich wyników

CeljeSłowenia
LuganoSzwajcaria
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy

Celje - Lugano Ostatnie mecze

Celje
Celje
Mecze
30.08.26
Prva Liga
Brinje Grosuplje
Brinje Grosuplje
Celje
Celje
-
-
1
6
-
-
0
3
4
1
1
1
3
0
-
-
1
6
-
-
0
3
P
26.08.26
UCL
Celje
Celje
1
Slovan Bratysława
Slovan Bratysława
3.64
1.12
5
8
15
12
5
1
1
2
1
1
0
0
0
1
3.64
1.12
5
8
15
12
5
1
P
19.08.26
UCL
Slovan Bratysława
Slovan Bratysława
Celje
Celje
1.61
0.42
4
0
12
13
2
2
1
1
1
1
0
0
1.61
0.42
4
0
12
13
2
2
R
15.08.26
Prva Liga
Nafta
Nafta
Celje
Celje
-
-
4
9
16
6
2
1
1
3
1
2
0
1
-
-
4
9
16
6
2
1
ZW
11.08.26
UCL
Celje
Celje
Ararat Armenia
Ararat Armenia
-
-
12
9
16
13
5
3
2
0
0
0
2
0
-
-
12
9
16
13
5
3
ZW
08.08.26
Prva Liga
Celje
Celje
Olimpija Ljubljana
Olimpija Ljubljana
-
-
2
2
13
18
1
1
1
0
0
0
1
0
-
-
2
2
13
18
1
1
ZW
04.08.26
UCL
Ararat Armenia
Ararat Armenia
Celje
Celje
-
-
3
4
11
8
0
2
2
1
1
1
1
0
-
-
3
4
11
8
0
2
P
01.08.26
Prva Liga
Celje
Celje
Maribor
Maribor
-
-
4
2
6
6
0
1
1
1
0
1
1
0
-
-
4
2
6
6
0
1
R
28.07.26
UCL
Celje
Celje
Egnatia Rrogozhine
Egnatia Rrogozhine
-
-
4
1
12
20
2
3
2
2
1
1
0
0
1
1
4
1
-
-
4
1
12
20
2
3
ZW
22.07.26
UCL
Egnatia Rrogozhine
Egnatia Rrogozhine
Celje
Celje
-
-
5
6
13
12
2
1
3
3
1
1
2
2
-
-
5
6
13
12
2
1
R
Pokaż wszystko
Lugano
Lugano
Mecze
30.08.26
Super League
Sion
Sion
Lugano
Lugano
2.36
1.07
8
5
9
22
0
3
1
2
0
1
1
1
2.36
1.07
8
5
9
22
0
3
ZW
27.08.26
UECL
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Lugano
Lugano
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
1
1
0
0
1
1
2.54
0.69
6
4
12
10
1
4
R
20.08.26
UECL
Lugano
Lugano
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
2
1
1
0
1
1
2.07
1.57
0
4
17
15
0
0
ZW
16.08.26
Schweizer Cup
Vader lattice Keogh
Vader lattice Keogh
Lugano
Lugano
-
-
1
8
7
12
1
1
1
10
0
5
1
5
-
-
1
8
7
12
1
1
ZW
13.08.26
UECL
NSI Runavik
NSI Runavik
Lugano
Lugano
1.18
2.48
5
3
14
14
1
0
2
2
1
0
1
2
1.18
2.48
5
3
14
14
1
0
R
09.08.26
Super League
Lugano
Lugano
Zurych
Zurych
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
5
0
2
0
3
0
2.34
0.97
5
2
12
14
0
3
ZW
06.08.26
UECL
Lugano
Lugano
NSI Runavik
NSI Runavik
3.05
0.68
15
3
16
3
0
0
2
0
1
0
1
0
3.05
0.68
15
3
16
3
0
0
ZW
02.08.26
Super League
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
Lugano
Lugano
1.81
1.52
3
4
11
4
2
0
1
4
1
0
0
4
1.81
1.52
3
4
11
4
2
0
ZW
29.07.26
UECL
Dukagjini
Dukagjini
Lugano
Lugano
1.1
3.46
1
5
16
16
0
0
1
5
1
3
0
2
1.1
3.46
1
5
16
16
0
0
ZW
26.07.26
Super League
Lugano
Lugano
Vaduz
Vaduz
1
2.21
1.05
9
3
14
10
1
1
2
1
2
0
0
1
2.21
1.05
9
3
14
10
1
1
ZW
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

CeljeCelje· 10 meczów
4 Zwycięstwa
3 Remisów
3 Pokonuje
40%
30%
30%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
40%
80%
Remisów
30%
10%
Pokonuje
30%
·10 meczów ·LuganoLugano
8 Zwycięstwa
2 Remisów
0 Porażek
80%
20%
1 połowa
2 połowa
70%
Zwycięstwa
60%
10%
Remisów
30%
20%
Pokonuje
10%
Wygrane bez strat
2
2
Porażki bez punktów
0
0
Wygrane comebacki
0
1
Powracające porażki
2
0

Statystyka goli

16
Zdobyte
35
Zdobyte
8
Gole w 1. Połowie
15
8
Gole w 2 Połowie
20
6
Zdobywali pierwszy punkt
7
0
Nie zdobyła punktów
0
Celje
6%
1
19%
3
25%
4
6%
1
19%
3
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lugano
20%
7
11%
4
11%
4
20%
7
9%
3
29%
10
16
Stracone
9
Stracone
8
Gole w 1. Połowie
3
8
Gole w 2 Połowie
6
4
Tracili pierwszy punkt
3
2
Nie traciłi
2
Celje
25%
4
31%
5
31%
5
25%
4
19%
3
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lugano
78%
7
33%
3
22%
2
89%
8
67%
6
78%
7
Średnia goli na mecz
3.2
4.4
Obie drużyny zdobyły punkty
8
8
Średni czas na gol
60'
25'

Suma goli w meczu

CeljeCelje
Średnia liczba goli
LuganoLugano
3.2
Cały mecz
4.4
1.6
1. Połowa
1.8
1.6
2. Połowa
2.6

Indywidualna liczba goli

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
10
100%
MiddleLogo
0
0
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%

Celje - Lugano Statystyki meczów

Celje
Lugano
58.4%
Kontrola piłki
54.5%
Faule
-
-
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
52
StatisticsChartSlim-left
58
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
26
StatisticsChartSlim-left
8
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

Wyniki meczów

Celje
Dokładny wynik
Lugano
1:1
2 razy
20%
1:0
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
1:3
1 raz
10%
2:0
1 raz
10%
2:1
2 razy
20%
1:1
1 raz
10%
1:10
1 raz
10%
1:2
1 raz
10%
1:4
1 raz
10%
Celje
Dokładna suma goli
Lugano
2
3 razy
30%
3
2 razy
20%
4
2 razy
20%
5
1 raz
10%
6
1 raz
10%
2 goli
3 goli
4 goli
5 goli
6 goli
2
2 razy
20%
3
3 razy
30%
4
1 raz
10%
5
2 razy
20%
6
1 raz
10%