Rotherham vs Salford Statystyki H2H
Head-to-Head
Rotherham Utd
3 meczy
Salford City
2 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
67%
33%
1. Połowa
1 Zwycięstwa
2 Remisów
0 Zwycięstwa
33%
67%
2. Połowa
1 Zwycięstwa
2 Remisów
0 Zwycięstwa
33%
67%
13.07.22
Club Friendly GamesSalford City
Rotherham
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
05.09.20
FLCSalford City
Rotherham
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
4
2
4
2
-
-
-
-
-
-
-
-
Goli
Suma bramek
11
8
3
Total meczy
1
Powyżej - 33%
2
67% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.67
2.67
1
Średni czas na gol
27'
37'
100'
Rotherham Utd
0
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
0
61-75'
2
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Salford City
Statystyki meczów
Żółte kartki
Razem: 7
2.33
5
2
Czerwone kartki
Razem: 0
0
0
0
Porównanie ostatnich wyników


Rotherham UtdAnglia
Salford CityAnglia

Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Wszystkie turniejeOstatnie 10 meczy
Rotherham Utd - Salford City Ostatnie mecze
Mecze
22.08.26
EFL League TwoRotherham Utd
York City
0.81
2.19
5
9
11
5
2
0
1
1
1
1
0
0
0.81
2.19
5
9
11
5
2
0
R
15.08.26
EFL League TwoCheltenham Town
Rotherham Utd
0.4
2.11
5
4
10
11
3
1
2
1
1
0
1
1
0.4
2.11
5
4
10
11
3
1
P
08.08.26
EFL CupRotherham Utd
West Bromwich Albion
0.78
3.27
1
2
9
7
2
0
1
4
0
2
1
2
0.78
3.27
1
2
9
7
2
0
P
04.08.26
Club Friendly GamesRotherham Utd
Derby County
-
-
2
4
-
-
1
2
1
1
0
1
1
0
-
-
2
4
-
-
1
2
R
28.07.26
Club Friendly GamesDarlington
Rotherham Utd
-
-
1
2
-
-
0
0
0
2
0
2
0
0
-
-
1
2
-
-
0
0
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesRotherham Utd
Sheffield United
-
-
1
13
10
5
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
1
13
10
5
0
0
P
21.07.26
Club Friendly GamesAlfreton Town
Rotherham Utd
-
-
1
7
15
10
0
0
0
1
0
1
0
0
-
-
1
7
15
10
0
0
ZW
Mecze
22.08.26
EFL League TwoSalford City
Chesterfield
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
0
1
0
1
0
0
0.56
1.88
5
1
12
17
2
3
P
15.08.26
EFL League TwoBarnet
Salford City
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
3
1
2
0
1
1
1.71
1.32
6
5
20
12
2
3
P
08.08.26
EFL CupSalford City
1
Shrewsbury Town
1
2.42
0.96
8
2
10
17
2
2
1
1
0
0
1
1
3
4
2.42
0.96
8
2
10
17
2
2
P
01.08.26
Club Friendly GamesSalford City
Bradford City
-
-
5
8
10
16
0
0
2
2
1
1
1
1
-
-
5
8
10
16
0
0
R
28.07.26
Club Friendly GamesCarlisle Utd
Salford City
-
-
2
0
-
-
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
2
0
-
-
0
0
ZW
25.07.26
Club Friendly GamesSalford City
Dundee United
-
-
6
7
12
11
2
1
3
2
2
0
1
2
-
-
6
7
12
11
2
1
ZW
18.07.26
Club Friendly GamesUnited of Manchester
Salford City
-
-
1
9
5
10
0
1
1
4
0
1
1
3
-
-
1
9
5
10
0
1
ZW
Wyniki meczów
2 Zwycięstwa
3 Remisów
5 Pokonuje
20%
30%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
20%
20%
Remisów
50%
50%
Pokonuje
30%
·10 meczów ·Salford City
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażek
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
20%
60%
Remisów
60%
30%
Pokonuje
20%
Wygrane bez strat
1
Porażki bez punktów
3
Wygrane comebacki
2
Powracające porażki
0
Statystyka goli
12
9
6
Gole w 1. Połowie2
6
Gole w 2 Połowie7
4
Zdobywali pierwszy punkt2
2
Nie zdobyła punktów4
Rotherham Utd
8%
1
42%
5
0%
0
0%
0
17%
2
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Salford City
11%
1
0%
0
11%
1
22%
2
0%
0
56%
5
17
13
10
Gole w 1. Połowie6
7
Gole w 2 Połowie7
6
Tracili pierwszy punkt7
1
Nie traciłi2
Rotherham Utd
18%
3
41%
7
18%
3
12%
2
24%
4
29%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Salford City
23%
3
8%
1
31%
4
8%
1
31%
4
23%
3
Średnia goli na mecz
2.2
Obie drużyny zdobyły punkty
7
Średni czas na gol
103'
Suma goli w meczu
Salford City
2.9
Cały mecz2.2
1.6
1. Połowa0.8
1.3
2. Połowa1.4
Indywidualna liczba goli
Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
4
40%
6
60%
1.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Rotherham Utd - Salford City Statystyki meczów
Rotherham Utd
Salford City
43.9%
57.1%
Faule
121
127
Rzuty rożne
32
63
Spalone
17
16
Żółte kartki
21
14
Czerwone kartki
0
1
Wyniki meczów
0:2
2 razy20%
1:1
2 razy20%
2:1
2 razy20%
1:0
1 raz10%
1:4
1 raz10%
1:0
2 razy20%
0:0
1 raz10%
0:1
1 raz10%
1:1
1 raz10%
1:2
1 raz10%
2
4 razy40%
3
2 razy20%
1
1 raz10%
4
1 raz10%
5
2 razy20%
2 goli
3 goli
1 gol
4 goli
5 goli
2
1 raz10%
3
3 razy30%
1
3 razy30%
4
2 razy20%
Statystyki innych drużyn H2H
Tercera Division
Aguilas
Alcantarilla
6 wrz
10:00
Zobacz statystyki
CAF Liga Mistrzów
Gor Mahia
Pyramids
6 wrz
12:00
Zobacz statystyki
2nd Lig
Somaspor
68 Aksaray Belediyespor
6 wrz
14:00
Zobacz statystyki
Primera Division
Deportivo Garcilaso
Atletico Grau
6 wrz
18:30
Zobacz statystyki
Liga Premier Serie B
Atletico Choloma
Vaqueros Reynosa
6 wrz
22:00
Zobacz statystyki
Superliga
Racing Club
Atletico Tucuman
7 wrz
00:30
Zobacz statystyki