Salford vs Rotherham Typy 12 sierpnia 2025

    🔈Jak decyzje sędziowskie wpłyną na przebieg i wynik spotkania? Wszystkiego tego dowiemy się w ciągu 90 minut meczu między drużynami Salford City i Rotherham Utd. Konfrontacja turnieju Puchar Ligi Angielskej jest zaplanowana na 18:45 w dniu 12 sierpnia. Na dziś bukmacherzy ustalili następujące kursy na zwycięstwa: i .

    Head to Head

    📊Oficjalnie drużyny Salford City i Rotherham Utd rozegrały tylko jeden mecz. Spotkanie odbyło się 05 września 2020 na boisku drużyny Salford City i zakończyło się wynikiem 1:1.

    Statystyki bezpośrednich spotkań Salford - Rotherham

    33%
    1 Zwycięstwa
    0%
    0 Remisów
    67%
    2 Zwycięstwa
    Razem gier
    3
    Suma bramek
    3.67
    Obie drużyny zdobyły punkty
    67%
    1
    Średnia liczba goli
    2.67
    0.67
    Żółte kartki
    1.67
    Ostatnie mecze
    02.12.25
    Football League Trophy
    Salford City
    Salford City
    Rotherham Utd
    Rotherham Utd
    2.8
    1.44
    5
    2
    11
    16
    0
    2
    2
    7
    2
    3
    0
    4
    2.8
    1.44
    5
    2
    11
    16
    0
    2
    12.08.25
    EFL Cup
    Salford City
    Salford City
    Rotherham Utd
    Rotherham Utd
    1.49
    1.16
    8
    6
    13
    13
    2
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    2
    3
    1.49
    1.16
    8
    6
    13
    13
    2
    1
    13.07.22
    Club Friendly Games
    Salford City
    Salford City
    Rotherham
    Rotherham
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    05.09.20
    FLC
    Salford City
    Salford City
    Rotherham
    Rotherham
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    4
    2
    4
    2
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Salford City Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz drużyna rozegrała 9 sierpnia 2025 w ramach turnieju EFL League Two (gospodarze - Notts County, goście - Salford City). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:2.

    Statystyki meczu prezentują się następująco (Salford City vs Notts County):

    • procent posiadania piłki: 50% vs 50%;
    • rzuty rożne: 7 vs 1;
    • faule: 18 vs 11;
    • żółte kartki: 3 vs 3;
    • strzały celne: 5 vs 3.

    ✅Zespół Salford City ma zaszczyt rozegrać pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie na swoim boisku. Praca wykonana przez sztab trenerski i zawodników nad ich grą dopiero przed nami, ale na razie zapoznajmy się ze statystykami zespołu z ostatnich 10 meczów.

    W dziesięciomeczowym okresie oficjalnych spotkań zespół odniósł 4 zwycięstw, poniósł 2 porażek i 4 razy zremisował. W sumie w ostatnich 10 meczach zespół zdobył 20 bramek. Z tego możemy obliczyć średnią liczbę bramek na mecz, która wynosi 2. W meczach u siebie ta liczba wynosi 1.8 bramek. Jeśli chodzi o stracone bramki, ich średnia liczba wynosi 1.5.

    Wyniki meczów: Salford City

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Port Vale
    Port Vale
    0.38
    0.77
    6
    6
    11
    18
    1
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.38
    0.77
    6
    6
    11
    18
    1
    2
    ZW
    01.09.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Newport County
    Newport County
    2.19
    0.27
    10
    0
    9
    14
    1
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.19
    0.27
    10
    0
    9
    14
    1
    3
    ZW
    29.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Salford City
    Salford City
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    P
    22.08.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Chesterfield
    Chesterfield
    0.56
    1.88
    5
    1
    12
    17
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.56
    1.88
    5
    1
    12
    17
    2
    3
    P
    15.08.26
    EFL League Two
    Barnet
    Barnet
    Salford City
    Salford City
    1.71
    1.32
    6
    5
    20
    12
    2
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1.71
    1.32
    6
    5
    20
    12
    2
    3
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Rotherham Utd Przegląd drużyny

    Ostatni oficjalny mecz goście rozegrali 9 sierpnia 2025 w ramach turnieju League One (gospodarze - Stevenage F.C., goście - Rotherham Utd). Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0.

    Statystyki meczu przedstawiają się następująco (Rotherham Utd vs Stevenage F.C.):

    • procent posiadania piłki: 56% vs 44%;
    • rzuty rożne: 5 vs 5;
    • faule: 16 vs 10;
    • żółte kartki: 2 vs 3;
    • strzały celne: 0 vs 2.

    ⚠️Czy Rotherham Utd poradzi sobie z presją trybun w swoim pierwszym meczu w tym sezonie? Przekonamy się wkrótce. Tymczasem przypomnijmy sobie ich poprzednie wyniki.

    Z ostatnich 10 oficjalnych meczów, drużyna wygrała 5 razy, przegrała 3 meczów i zremisowała 2 razy. Średnio drużyna zdobywała 1.4 bramek na mecz (w meczach wyjazdowych - 0.83), a traciła - 1.2 bramek. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie Rotherham Utd poprawi te statystyki i zapewni nam piękną grę w nadchodzących meczach.

    Wyniki meczów: Rotherham Utd

    Ostatnie mecze
    05.09.26
    EFL League Two
    Bristol Rovers
    Bristol Rovers
    Rotherham Utd
    Rotherham Utd
    1
    1.08
    1.13
    10
    4
    9
    9
    1
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1.08
    1.13
    10
    4
    9
    9
    1
    3
    P
    01.09.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    1
    Rotherham Utd
    Rotherham Utd
    1.08
    1.75
    2
    4
    6
    10
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.08
    1.75
    2
    4
    6
    10
    3
    2
    R
    29.08.26
    EFL League Two
    Rotherham Utd
    Rotherham Utd
    Chesterfield
    Chesterfield
    2.52
    1.1
    2
    0
    14
    11
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    2.52
    1.1
    2
    0
    14
    11
    2
    1
    ZW
    22.08.26
    EFL League Two
    Rotherham Utd
    Rotherham Utd
    York City
    York City
    0.81
    2.19
    5
    9
    11
    5
    2
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    0.81
    2.19
    5
    9
    11
    5
    2
    0
    R
    15.08.26
    EFL League Two
    Cheltenham Town
    Cheltenham Town
    Rotherham Utd
    Rotherham Utd
    0.4
    2.11
    5
    4
    10
    11
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0.4
    2.11
    5
    4
    10
    11
    3
    1
    P
    Empty
    Brak meczów
    Informacje są chwilowo niedostępne

    Prognoza na 1. połowę

    Bezpośrednie pojedynki:

    • liczba spotkań - 1;
    • liczba zwycięstw w pierwszej połowie dla gospodarzy (na własnym boisku) - 0; dla gości (na wyjeździe) - 0; liczba remisów - 1;
    • średnia liczba goli w pierwszej połowie: 0;
    • dzisiejsi gospodarze średnio strzelają 0, a goście - 0.
    Trendy
    • Salford City zdobył bramkę w pierwszej połowie w 8 z ostatnich 9 meczów.
    👉Prognoza: 1. połowa, Salford City zdobędzie bramkę (kursy: 1.98)

    Prognoza na wynik

    H2H:

    • liczba spotkań - 1;
    • zwycięstwa gospodarzy - 1, zwycięstwa gości - 0, remisy - 0.
    Trendy
    • Salford City nie wygrał w 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    👉Prognoza: Rotherham Utd nie przegra (kursy: 1.41)

    Prognoza na powyżej/poniżej

    H2H

    • gospodarze średnio zdobywają punkty- 1, goście - 1;
    • średnia powyżej/poniżej goli w bezpośrednich meczach - 2;
    • obie drużyny strzeliły: ogółem - 1; na boisku drużyny gospodarzy - 1.
    Trendy
    • Rotherham Utd zdobył mniej niż 1.5 bramek w ostatnich 5 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Rotherham Utd Total bramek Poniżej (1,5) (kursy: 1.82)

    Prognoza na rzuty rożne

    Trendy
    • Rotherham Utd zdobył mniej niż 5.5 rzutów rożnych w ostatnich 6 meczów na wyjeździe.
    👉Prognoza: Rzuty rożne — Rotherham Utd Total poniżej (5,5) (kursy: 1.57)

    Prognoza, że obaj zdobędą punkty

    H2H:

    • liczba spotkań - 1;
    • oba zespoły zdobyły bramki w sumie - 1 razy;
    • na boisku gospodarzy - 1 razy.
    Trendy
    • Salford City zdobył i stracił bramki w ostatnich 11 meczów.
    • Salford City zdobył i stracił bramki w ostatnich 5 meczów w domu.
    👉Prognoza: Obie drużyny strzelą (Tak) (kursy: 1.54)

    Prognoza redakcji

    Kluczowe statystyki:
    • Salford City zdobył i stracił bramki w ostatnich 11 meczów.
    • Salford City zdobył i stracił bramki w ostatnich 5 meczów w domu.

    Obie drużyny strzelą (Tak)
    Opublikowany: 10.08.2025, 19:24

    Brak komentarzy

    Minimalnie — 20 znaków, maksymalnie — 500 znaków

    Prognozy statystyczne: Salford City - Rotherham Utd

    Salford City zremisował drugą połowę:
    salford-cityw 6 z ostatnich 7 meczów.
    salford-cityw ostatnich 5 meczów w domu.
    2. Połowa Remis
    Everygame
    +165
    Salford City nie wygrał:
    salford-cityw 7 z ostatnich 8 meczów w domu.
    Rotherham Utd nie przegra
    Everygame
    -256
    Salford City zdobył bramkę:
    salford-cityw ostatnich 12 meczów.
    salford-cityw 10 z ostatnich 11 meczów w domu.
    Rotherham stracony gol:
    rotherham-unitedw ostatnich 7 meczów.
    Salford City zdobędzie bramkę
    Everygame
    -357
    Salford City stracony gol:
    salford-cityw 17 z ostatnich 18 meczów.
    salford-cityw ostatnich 8 meczów w domu.
    Rotherham Utd zdobędzie bramkę
    Everygame
    -500
    Wyświetl więcej faktów

    Porównanie statystyk drużyn

    10 meczów
    3 - Zwycięstwa
    2 - Remisów
    5 - Porażek
    Zwycięstwa - 2
    Remisów - 3
    Porażek - 5
    10 meczów
    Zdobyte - 9
    Stracone - 13
    -4
    -5
    12 - Zdobyte
    17 - Stracone
    3
    Zwycięstwa
    2
    2
    Remisów
    3
    5
    Porażek
    5
    Różnica w piłce
    9
    Zdobyte
    12
    13
    Stracone
    17
    2.2
    Średnia suma goli w meczu
    2.9
    0.9
    Średnio gole zdobyte w meczu
    1.2
    1.3
    Średnio gole stracone na mecz
    1.7
    5
    Obie drużyny zdobyły punkty
    7
    103'
    Minuty / strzelony gol
    75'
    Zobacz wszystkie statystyki