Motherwell vs Rangers Statystyki H2H

Head-to-Head

Motherwell
Motherwell
57 meczów
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
5 Zwycięstwa
14 Remisów
38 Zwycięstwa
9%
25%
67%
Motherwell
1. Połowa
Glasgow Rangers
12 Zwycięstwa
18 Remisów
27 Zwycięstwa
21%
32%
47%
Motherwell
2. Połowa
Glasgow Rangers
8 Zwycięstwa
11 Remisów
38 Zwycięstwa
14%
19%
67%
05.09.26
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Motherwell
Motherwell
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
1
0
1
0
0
0
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
26.04.26
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Motherwell
Motherwell
2.14
0.59
7
5
15
10
1
2
2
3
0
2
2
1
2.14
0.59
7
5
15
10
1
2
11.02.26
Premiership
Motherwell
Motherwell
1
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
1.87
1.41
6
3
18
17
2
5
1
1
0
1
1
0
1.87
1.41
6
3
18
17
2
5
27.12.25
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Motherwell
Motherwell
4.54
0.99
5
1
15
11
3
1
1
0
0
0
1
0
4.54
0.99
5
1
15
11
3
1
02.08.25
Premiership
Motherwell
Motherwell
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
2.2
0.72
1
12
11
13
1
4
1
1
0
1
1
0
2.2
0.72
1
12
11
13
1
4

Goli

Suma bramek
186
StatisticsChartSlim-left
53
StatisticsChartSlim-left
133
Total meczy
37
Powyżej - 65%
20
35% - Poniżej
Średnia goli na mecz
3.26
StatisticsChartSlim-left
0.93
StatisticsChartSlim-left
2.33
Średni czas na gol
27'
StatisticsChartSlim-left
96'
StatisticsChartSlim-left
38'
Motherwell
8
0-15'
10
16-30'
6
31-45'
17
0-15'
17
16-30'
15
31-45'
HT
8
46-60'
5
61-75'
12
76-90'
22
46-60'
28
61-75'
21
76-90'
Glasgow Rangers

Porównanie ostatnich wyników

MotherwellSzkocja
Glasgow RangersSzkocja
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Motherwell - Glasgow Rangers Ostatnie mecze

Motherwell
Motherwell
Mecze
07.11.26
Premiership
Dundee United
Dundee United
Motherwell
Motherwell
2.17
2.05
13
7
9
17
2
2
1
1
1
1
0
0
2.17
2.05
13
7
9
17
2
2
R
31.10.26
Premiership
Motherwell
Motherwell
St. Mirren
St. Mirren
0.53
0
2
0
3
3
0
0
1
0
0
0
1
0
0.53
0
2
0
3
3
0
0
Z
28.10.26
Premiership
St. Johnstone
St. Johnstone
Motherwell
Motherwell
1.83
1.41
2
8
9
15
1
2
2
2
1
1
1
1
1.83
1.41
2
8
9
15
1
2
R
25.10.26
Premiership
Motherwell
Motherwell
Heart of Midlothian
Heart of Midlothian
1.55
0.88
6
5
15
10
3
5
0
2
0
1
0
1
1.55
0.88
6
5
15
10
3
5
P
17.10.26
Premiership
Kilmarnock
Kilmarnock
Motherwell
Motherwell
1.87
3.34
5
3
9
8
1
0
3
2
1
1
2
1
1.87
3.34
5
3
9
8
1
0
P
11.10.26
Premiership
Motherwell
Motherwell
Celtic Glasgow
Celtic Glasgow
1.69
3.56
2
9
3
4
1
2
0
2
0
1
0
1
1.69
3.56
2
9
3
4
1
2
P
19.09.26
Premiership
Dundee
Dundee
Motherwell
Motherwell
1.46
0.99
9
9
8
9
1
1
2
1
2
1
0
0
1.46
0.99
9
9
8
9
1
1
P
15.09.26
Premiership
Motherwell
Motherwell
Aberdeen
Aberdeen
0.62
1.09
5
2
7
12
2
3
0
4
0
1
0
3
0.62
1.09
5
2
7
12
2
3
P
05.09.26
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Motherwell
Motherwell
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
1
0
1
0
0
0
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
P
02.09.26
Premiership
Motherwell
Motherwell
Dundee United
Dundee United
1
2.3
0.25
9
3
5
3
1
0
3
0
1
0
2
0
2.3
0.25
9
3
5
3
1
0
Z
Pokaż wszystko
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Mecze
07.11.26
Premiership
St. Mirren
St. Mirren
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
1.27
3.1
7
4
16
22
3
2
0
2
0
1
0
1
1.27
3.1
7
4
16
22
3
2
Z
31.10.26
League Cup
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Aberdeen
Aberdeen
-
-
10
5
6
9
1
2
1
0
0
0
1
0
-
-
10
5
6
9
1
2
Z
28.10.26
Premiership
Heart of Midlothian
Heart of Midlothian
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
1.68
2.34
4
4
12
20
2
4
2
2
0
1
2
1
1.68
2.34
4
4
12
20
2
4
R
24.10.26
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
St. Johnstone
St. Johnstone
1
4.17
0.85
13
2
9
9
1
1
4
0
1
0
3
0
4.17
0.85
13
2
9
9
1
1
Z
17.10.26
Premiership
Dundee
Dundee
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
0.85
2.2
3
6
13
10
2
2
2
2
1
1
1
1
0.85
2.2
3
6
13
10
2
2
R
10.10.26
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Kilmarnock
Kilmarnock
1.68
1.3
8
3
15
13
1
1
3
1
3
0
0
1
1.68
1.3
8
3
15
13
1
1
Z
20.09.26
Premiership
Celtic Glasgow
Celtic Glasgow
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
0
1
0
1
0
0
0.69
1.08
8
4
16
19
2
3
Z
13.09.26
League Cup
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Celtic Glasgow
Celtic Glasgow
-
-
5
3
12
14
2
3
3
0
1
0
2
0
-
-
5
3
12
14
2
3
Z
09.09.26
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
St. Mirren
St. Mirren
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
1
0
0
0
1
0
2.13
1.01
12
0
13
13
1
1
Z
05.09.26
Premiership
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Motherwell
Motherwell
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
1
0
1
0
0
0
3.84
0.78
7
5
5
10
0
0
Z
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

MotherwellMotherwell· 10 meczów
2 Zwycięstwa
2 Remisów
6 Porażki
20%
20%
60%
1 połowa
2 połowa
10%
Zwycięstwa
20%
40%
Remisów
40%
50%
Porażki
40%
·10 meczów ·Glasgow RangersGlasgow Rangers
8 Zwycięstwa
2 Remisów
0 Porażek
80%
20%
1 połowa
2 połowa
70%
Zwycięstwa
50%
30%
Remisów
30%
0%
Porażki
20%
Zwycięstwa bez straty gola
2
7
Porażki bez zdobytej bramki
4
0
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
0
Powracające porażki
1
0

Statystyka goli

10
Zdobyte
20
Zdobyte
5
Gole w 1. Połowie
10
5
Gole w 2 Połowie
10
3
Zdobywali pierwszy punkt
9
4
Bez gola
0
Motherwell
10%
1
20%
2
20%
2
20%
2
20%
2
10%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Glasgow Rangers
10%
2
25%
5
15%
3
10%
2
20%
4
20%
4
17
Stracone
5
Stracone
9
Gole w 1. Połowie
1
8
Gole w 2 Połowie
4
7
Tracili pierwszy punkt
1
2
Nie tracili
7
Motherwell
24%
4
24%
4
29%
5
29%
5
6%
1
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Glasgow Rangers
0%
0
40%
2
60%
3
60%
3
40%
2
40%
2
Średnia goli na mecz
2.7
2.5
Średnia minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny strzeliły gola
3
4
Średni czas na gol
90'
45'

Suma goli w meczu

MotherwellMotherwell
Średnia liczba goli
Glasgow RangersGlasgow Rangers
2.7
Cały mecz
2.5
1.4
1. Połowa
1.1
1.3
2. Połowa
1.4

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0.5
10
100%
MiddleLogo
0
0%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Motherwell - Glasgow Rangers Statystyki meczów

Motherwell
Glasgow Rangers
55.7%
Posiadanie piłki
53.3%
Faule
StatisticsChartSlim-left
92
StatisticsChartSlim-left
131
Rzuty rożne
StatisticsChartSlim-left
56
StatisticsChartSlim-left
73
Spalone
-
-
Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
16
StatisticsChartSlim-left
18
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Wyniki meczów

Motherwell
Dokładny wynik
Glasgow Rangers
0:2
2 razy
20%
1:0
2 razy
20%
0:4
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
2:1
1 raz
10%
1:0
3 razy
30%
2:2
2 razy
20%
0:1
1 raz
10%
0:2
1 raz
10%
3:0
1 raz
10%
Motherwell
Dokładna suma goli
Glasgow Rangers
1
2 razy
20%
4
2 razy
20%
2
3 razy
30%
3
2 razy
20%
5
1 raz
10%
1 gol
4 goli
2 goli
3 goli
5 goli
1
4 razy
40%
4
4 razy
40%
2
1 raz
10%
3
1 raz
10%