Montpellier vs Nice Cavigal U19 Statystyki H2H

Head-to-Head

Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
2 meczy
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
1 Zwycięstwa
0 Remisów
1 Zwycięstwa
50%
50%
Montpellier HSC U19
1. Połowa
Nice Cavigal U19
0 Zwycięstwa
1 Remis
1 Zwycięstwa
50%
50%
Montpellier HSC U19
2. Połowa
Nice Cavigal U19
2 Zwycięstwa
0 Remisów
0 Zwycięstwa
100%
10.05.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
-
-
8
2
-
-
3
2
1
2
0
2
1
0
-
-
8
2
-
-
3
2
24.08.25
Championnat National U19
Nice Cavigal (U19)
Nice Cavigal (U19)
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
-
-
-
-
-
-
-
-
1
7
0
0
1
7
-
-
-
-
-
-
-
-

Goli

Suma bramek
11
StatisticsChartSlim-left
8
StatisticsChartSlim-left
3
Total meczy
2
Powyżej - 100%
0
0% - Poniżej
Średnia goli na mecz
5.5
StatisticsChartSlim-left
4
StatisticsChartSlim-left
1.5
Średni czas na gol
16'
StatisticsChartSlim-left
22'
StatisticsChartSlim-left
60'
Montpellier HSC U19
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Nice Cavigal U19

Statystyki meczów

Żółte kartki
Razem: 5
2.5
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
2
Czerwone kartki
Razem: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Porównanie ostatnich wyników

Montpellier HSC U19Francja
Nice Cavigal U19Świat
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)
Wszystkie turniejeOstatnie mecze (10)

Montpellier HSC U19 - Nice Cavigal U19 Ostatnie mecze

Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
Mecze
01.11.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
US Cap dAil U19
-
-
4
7
-
-
2
1
1
1
1
1
0
0
-
-
4
7
-
-
2
1
R
18.10.26
Championnat National U19
Bastia U19
Bastia U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
2
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
11.10.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
AS Saint-Etienne U19
AS Saint-Etienne U19
-
-
3
6
-
-
1
2
3
0
2
0
1
0
-
-
3
6
-
-
1
2
Z
04.10.26
Championnat National U19
Balma U19
Balma U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
1
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
20.09.26
Championnat National U19
AS Monaco U19
AS Monaco U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
-
-
-
-
-
-
-
-
6
2
0
0
6
2
-
-
-
-
-
-
-
-
P
13.09.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
Nice U19
Nice U19
-
-
1
2
-
-
3
2
3
0
1
0
2
0
-
-
1
2
-
-
3
2
Z
06.09.26
Championnat National U19
Colomiers U19
Colomiers U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
-
-
7
3
-
-
0
3
1
0
0
0
1
0
-
-
7
3
-
-
0
3
P
30.08.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
Borgo F.C U19
-
-
-
-
-
-
-
-
3
3
2
2
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
R
23.08.26
Championnat National U19
Avenir Sportif Beziers U19
Avenir Sportif Beziers U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
-
-
-
-
-
-
-
-
7
1
4
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
10.05.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
-
-
8
2
-
-
3
2
1
2
0
2
1
0
-
-
8
2
-
-
3
2
P
Pokaż wszystko
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
Mecze
01.11.26
Championnat National U19
Nice U19
Nice U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
-
-
7
2
-
-
1
2
2
2
0
1
2
1
-
-
7
2
-
-
1
2
R
18.10.26
Championnat National U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
Colomiers U19
Colomiers U19
-
-
4
3
-
-
0
1
4
1
3
0
1
1
-
-
4
3
-
-
0
1
Z
11.10.26
Championnat National U19
Borgo F.C U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
6
0
2
0
4
-
-
-
-
-
-
-
-
Z
04.10.26
Championnat National U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
Avenir Sportif Beziers U19
Avenir Sportif Beziers U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
P
19.09.26
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
P
13.09.26
Championnat National U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
Olympique Marseille U19
Olympique Marseille U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
R
06.09.26
Championnat National U19
GFC Ajaccio U19
GFC Ajaccio U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
1
-
-
0
5
-
-
4
0
5
2
3
2
2
0
-
-
0
5
-
-
4
0
P
30.08.26
Championnat National U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
AS Monaco U19
AS Monaco U19
-
-
6
8
-
-
1
2
1
4
0
1
1
3
-
-
6
8
-
-
1
2
P
23.08.26
Championnat National U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
US Cap dAil U19
-
-
7
0
-
-
1
2
1
2
1
1
0
1
-
-
7
0
-
-
1
2
P
10.05.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
-
-
8
2
-
-
3
2
1
2
0
2
1
0
-
-
8
2
-
-
3
2
Z
Pokaż wszystko

Wyniki meczów

Montpellier HSC U19Montpellier HSC U19· 10 meczów
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażki
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
30%
Zwycięstwa
30%
40%
Remisów
40%
30%
Porażki
30%
·10 meczów ·Nice Cavigal U19Nice Cavigal U19
3 Zwycięstwa
2 Remisów
5 Porażek
30%
20%
50%
1 połowa
2 połowa
40%
Zwycięstwa
10%
30%
Remisów
30%
30%
Porażki
60%
Zwycięstwa bez straty gola
2
1
Porażki bez zdobytej bramki
2
1
Zwycięstwa po odrobieniu strat
0
0
Powracające porażki
0
1

Statystyka goli

16
Zdobyte
21
Zdobyte
7
Gole w 1. Połowie
11
9
Gole w 2 Połowie
10
-
Zdobywali pierwszy punkt
-
2
Bez gola
1
Montpellier HSC U19
19%
3
13%
2
6%
1
25%
4
0%
0
13%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nice Cavigal U19
5%
1
10%
2
29%
6
5%
1
5%
1
5%
1
23
Stracone
20
Stracone
11
Gole w 1. Połowie
6
12
Gole w 2 Połowie
14
-
Tracili pierwszy punkt
-
2
Nie traciłi
1
Montpellier HSC U19
13%
3
9%
2
17%
4
4%
1
9%
2
13%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Nice Cavigal U19
0%
0
25%
5
30%
6
10%
2
20%
4
30%
6
Średnia goli na mecz
3.9
4.1
Średnia minuta pierwszego gola
0'
0'
Obie drużyny strzeliły gola
8
6
Średni czas na gol
56'
43'

Suma goli w meczu

Montpellier HSC U19Montpellier HSC U19
Średnia liczba goli
Nice Cavigal U19Nice Cavigal U19
3.9
Cały mecz
4.1
1.8
1. Połowa
1.7
2.1
2. Połowa
2.4

Sumy drużyn

Powyżej
Poniżej
Powyżej
Poniżej
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

Montpellier HSC U19 - Nice Cavigal U19 Statystyki meczów

Żółte kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0
Czerwone kartki
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

Wyniki meczów

Montpellier HSC U19
Dokładny wynik
Nice Cavigal U19
1:2
2 razy
20%
3:0
2 razy
20%
1:0
1 raz
10%
1:1
1 raz
10%
2:0
1 raz
10%
1:2
2 razy
20%
2:2
2 razy
20%
0:1
1 raz
10%
0:6
1 raz
10%
1:4
1 raz
10%
Montpellier HSC U19
Dokładna suma goli
Nice Cavigal U19
3
4 razy
40%
1
1 raz
10%
6
1 raz
10%
2
2 razy
20%
3 goli
1 gol
6 goli
2 goli
4 goli
3
3 razy
30%
1
1 raz
10%
6
1 raz
10%
4
2 razy
20%